Skocz do zawartości


Pomysły na zmiany i ich rozwiazania


113 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   Ozzy

Ozzy

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 499 postów
    • :

Napisany 16 lutego 2009 - 23:00

to może chociaż po jednym na każdy dział, ale z tych działów w których że tak powiem ciągle coś się dzieje, np nie potrzeba specjalnego moda do "swap center" czy "rajdy"
w sumei zostaje nam tematów 7 + strona klubowa( nie luczę member area i future members, english forum)

to chyba nie tak dużo akurat tylu moderatorów jest w tej chwili, ale jak wiadomo, nie każdy ma zawsze czas na wejście na forum, więc żeby zmniejszyć takie sytuacje do minimum można powiększyć liczbę moderatorów.

myślę że obie opcję są dobre, albo przypisać każdemu osobny dział, albo zwiększyć liczbę
1998 EL
Dodany obrazek
Dodany obrazek

#42 OFFLINE   Lama

Lama

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 055 postów
    • :

Napisany 16 lutego 2009 - 23:07

Ja proponuje nastepująca rzecz ...
Zakończmy ten temat na dizś. Niech kazdy sie ze swoimi pomysłami prześpi i na spokojnie wrócimy do tego jutro badż w najbliższych dniach. Autmataycznie inni bedą mieli mozliwośc przeczytania tematu na spokojnie i ewentualne dołączenie się do dyskusji.

#43 OFFLINE   Kizar

Kizar

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 806 postów
    • :

Napisany 16 lutego 2009 - 23:10

Jestem za.. Swoją drogą szczuraz po burzy zawsze wychodzi słońce :) bo przecież chodzi w tym wszystkim by było lepiej - a nie gorzej :)

#44 OFFLINE   Madd

Madd

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2 535 postów
    • :

Napisany 17 lutego 2009 - 01:45

a jednoczesnie w razie potrzeby mogli moderować inne działy

I to Ty dawałbyś im wtedy taką tymczasową władzę :) Widze, że doszlismy do jakotakiego porozumienia. Bardzo sie cieszę.

Tyle lat coś budujemy razem

No właśnie! Nie możemy teraz tego zepsuć.

To prywatne jazdy ?

Nie wydaje mie sie :wink:
DM Garage
* Cabrio Bosmal 1.2 16v +
* Polski Fiat 126p 650FL Anglik

#45 OFFLINE   piter19850207

piter19850207

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 905 postów
    • :

Napisany 17 lutego 2009 - 11:20

a wiecie jak rozwiązali to na innym forum: wybrali kilka osób na modów, i każdy z nich określił godziny swojego "urzędowania" na forum np. od poniedziałku do środy w godz. 8-15 jest Pan X itd. już nie mówie o przypisywaniu działów, bo tu w sumie na ma tego dużo, ale ewentualnie można przypisać działy z możliwością dodatkowego moderowania całego forum :wink:

a co do rozpisania wyborów to nie głupi pomysł, jakby co to się zgłaszam :wink: (już kiedyś napominałem Lamie) jestem przy kompie od pon. do pt. 10-18 a sob. 10-14 i moim zdaniem trzeba takich właśnie ludzi szukać, zeby byli dostępni :!: a jak nie podołam, albo komuś się nie spodoba to po prostu zrezygnuję

takie moje skromne zdanie 8)
Dodany obrazek

www.eskadra126p.ugu.pl

Dodany obrazek

#46 OFFLINE   Ozzy

Ozzy

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 499 postów
    • :

Napisany 17 lutego 2009 - 11:55

:P to jak tak to ja powiem że przez jakiś czas (przynajmniej dopóki roboty nie znajde) to siedzę codziennie od 9/10 do 1/2 :mrgreen: czyli praktycznie cały dzień. 8) 8)

a tak serio to jakbyście się zdecydowali powiększyć grono to proponuję wziąć pod uwagę różne aspekty (niekoniecznie prywatne) takie jak właśnie częstość bywania na forum, może ilość czasu którą jest na forum, bo na podstawie pochwał chyba nie będziecie wybierać - a potem zorganizować plebiscyt jakąś taką małą terywizje :mrgreen:
1998 EL
Dodany obrazek
Dodany obrazek

#47 Gość_szczuraz_*

Gość_szczuraz_*
  • Guests

Napisany 17 lutego 2009 - 11:58

Jestem za.. Swoją drogą szczuraz po burzy zawsze wychodzi słońce :) bo przecież chodzi w tym wszystkim by było lepiej - a nie gorzej :)


ja tam Ci słoneczka lizał nie będę . :twisted:

moja koncepcja jest prosta : forum jest juz podzielone na działy ( My , Nasze fiaty , nasze spotkania , nasz klub , organizacja )

1. trzech modów do działu MY bo tam cały czas się coś dzieje i mysle , że tyle osób bedzie mogło działać zamiennie .
2. dwóch modów do działu Nasze fiaty byle były by kumate i mogły pomóc w dziale mechanika.
3. jeden Mod w nasze spotkania , ponieważ i tak większosć postów w tym dziale zajmuje życie oddziałów a tam w każdym oddziale jest jakiś mod.
4. nasz klub i organizacja były by moderowane przez wszystkich (lub pozostałych wolnych modów) byle jak najczęściej żeby pozbywać się syfu na bieżąco


to mój pomysł czy wam odpowiada czekam na komentarze ... aha i jeżeli już ktoś zmienia tytuł tematu to powinien przynajmniej dopisać na czerwono w pierwszym poście kto to był ... to też jest denerwujące :evil:

#48 OFFLINE   Ozzy

Ozzy

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 499 postów
    • :

Napisany 17 lutego 2009 - 12:01

no tak, racja koniec anonimowości wszystkie zmiany powinny być jawne - tzn jak ktoś coś zrobił to niech się podpisuję, i czasami może krótko uzasadnić - bo moderator nie pełni roli boga fatima było i nima, tylko kogoś kto pomagać userom we wspólnej egzystencji
1998 EL
Dodany obrazek
Dodany obrazek

#49 OFFLINE   piter19850207

piter19850207

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 905 postów
    • :

Napisany 17 lutego 2009 - 12:07

koniec anonimowości wszystkie zmiany powinny być jawne


tak właśnie powinno być, a tak nie jest :roll:
Dodany obrazek

www.eskadra126p.ugu.pl

Dodany obrazek

#50 OFFLINE   Grociu

Grociu

    Master

  • Member
  • 784 postów
    • Time Online: 2g 2m 13s

Napisany 17 lutego 2009 - 12:23

Zgadzam się z przedmówcami - kilku nowych modów i podział obowiązków. Najlepiej wybrać ludzi, którzy mają na to czas i często bywają na forum o różnych porach.

#51 OFFLINE   Kizar

Kizar

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 806 postów
    • :

Napisany 17 lutego 2009 - 12:28

w modach wydaje mi się że to nie jest tylko kwestia siedzenia na forum.. czyli nie o czas się tu rozchodzi.. po części na pewno ale to nie jest priorytet..

#52 OFFLINE   Ozzy

Ozzy

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 499 postów
    • :

Napisany 17 lutego 2009 - 12:35

no dobra wiadomo, wysoka kultura osobista, ortografia interpunkcja, życzliwość dla innych userów, chęć do pomocy na prośbe userów?

ciekawe jak niektóre z tych ustalicie co do których osób :roll:
1998 EL
Dodany obrazek
Dodany obrazek

#53 Gość_Demon126p_*

Gość_Demon126p_*
  • Guests

Napisany 17 lutego 2009 - 12:47

A ja myślę że ta dyskusja jest nie potrzebna.
Jeden temat i tyle ilu jest użytkowników tyle będzie różnych pomysłów.Na dodatek "najlepsze" pomysły mają "memberzy" którzy nie pojawili się na spocie od roku i nie mają malca :? Żałosne po prostu :|

#54 OFFLINE   Grociu

Grociu

    Master

  • Member
  • 784 postów
    • Time Online: 2g 2m 13s

Napisany 17 lutego 2009 - 12:53

Ale nie chodzi tutaj o obecność na spotach tylko na forum...

#55 Gość_Demon126p_*

Gość_Demon126p_*
  • Guests

Napisany 17 lutego 2009 - 12:59

Aaaaa spoko,a cały czas myślałem że jest to forum miłośników PF126p,a nie kółko gospodyń wiejskich pod patronatem xiędza Zygfryda z mozambiku.
Rozumiem ze każdy kto wejdzie na forum to już może być memberem.

#56 OFFLINE   piter19850207

piter19850207

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 905 postów
    • :

Napisany 17 lutego 2009 - 13:02

"najlepsze" pomysły mają "memberzy" którzy nie pojawili się na spocie od roku i nie mają malca Żałosne po prostu


Demon126p nie przesadzaj, tu nie chodzi o to kto jest memberem, i kto bywa na spotach i ma czy nie ma 126p :twisted: co to o memberów tu tylko chodzi??? chyba raczej o wszystkich uzytkowników forum, i żeby było lepiej dla wszystkich, a kto się akurat wypowiedział w tej sprawie to dla mnie przynajmnej mało ważne, bo co normalni uzytkownicy bez statusu membera, nie maja nic do powiedzenia, albo ci co nie mają już malucha?? mieli by na pewno w tym temacie też dużo do powiedzenia

tak najlepiej to zamknąc temat o po sprawie :crazy: żenada

na to forum przydałby się tylko jeden wielki dyktator, co by porządek wreszcie zrobił, ale tu niestety nie ma pożądnego admina o modzie nie wspominając

ja już konczę wywody w tym temacie, wszystko powiedziałem
pozdro
Dodany obrazek

www.eskadra126p.ugu.pl

Dodany obrazek

#57 Gość_szczuraz_*

Gość_szczuraz_*
  • Guests

Napisany 17 lutego 2009 - 13:28

Na dodatek "najlepsze" pomysły mają "memberzy" którzy nie pojawili się na spocie od roku i nie mają malca


przez chwilę wydawało mi się że pijesz do mnie :mrgreen: bo moja padlina stoi zakopana w garażu i nie chce mi sie do niej jeździć ... Na spocie byłem ostatnio na Koronie wtedy co tak szybko uciekłeś :twisted:

Koniec złośliwości ... Ty Demoniasty swoją powinność czynisz jesteś w miarę bezstronny i potrafisz używać znaków interpunkcyjnych więc Ciebie się ten wątek nie tyczy . Nie wolał byś , żeby wreszcie zapanował tu jakiś ład i porządek , żeby forum zrobiło bardziej przejrzyste i miłe dla USERÓW :?:

#58 Gość_Demon126p_*

Gość_Demon126p_*
  • Guests

Napisany 17 lutego 2009 - 13:52

Uderz w stół... :roll: :lol:
Było by naprawdę miło i przyjemnie na forum,ale puki ludzie w wieku podstawówkowym i gimnazjalnym będą tu się panoszyć to będzie jak jest.
Zastanawia mnie dlaczego tylko u nas są tacy ludzie ze sie zawsze litują nad małolatami ("dać mu szansę") :?:

#59 Gość_szczuraz_*

Gość_szczuraz_*
  • Guests

Napisany 17 lutego 2009 - 14:01

Zastanawia mnie dlaczego tylko u nas są tacy ludzie ze sie zawsze litują nad małolatami ("dać mu szansę")


przyczyn trzeba szukać po pierwsze w zmianie w warunkach rekrutacji którym byłem przeciwny ( nie tylko dlatego , że ja dopiero po roku na forum starałem się o Membera ) po drugie wynika to z olewatorstwa statusu membera .

wiem i biję się w pierś bo sam nie raz głosowałem na TAK nie znając osoby , ale zawsze sugerowałem się głosami kogoś z oddziału kto znał danego delikwenta . Jeżeli np. Ty i Rekin a przy tym jeszcze Phanti głosowaliście na tak znaczyło , że gość jest godny zaufania .

Jak inni dobierają kryteria zielonego pojęcia nie mam ... :ble:

#60 OFFLINE   Moch

Moch

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 758 postów
    • Time Online: 7g 40m 11s

Napisany 17 lutego 2009 - 17:35

Ja akurat nie bardzo chcę się zrzekać możliwości ingerencji w każdy dział. Jestem na NIE.

Tak de facto - można zrobić selekcję "wiekową" :mrgreen:








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.