Skocz do zawartości


Pomysły na zmiany i ich rozwiazania


113 odpowiedzi na ten temat

#21 Gość_szczuraz_*

Gość_szczuraz_*
  • Guests

Napisany 16 lutego 2009 - 16:22

po twoich wypowiedziach stwierdzam ze niedorosłeś .. i zaprzestaje dalszej polemiki z Tobą ..


zawsze możesz zrezygnować z funkcji :twisted:

Grociu nie problem zrobić 89 modów sęk w tym żeby sie sprawdzali i wreszcie podzielili obowiązki po 2 modów na 1 dział i bedzie spokój a nie wszyscy wszędzie


haha Very Happy Jestem jestem Very Happy


no to już prawie wszyscy w komplecie :mrgreen:

:twisted:

uwaga panowie zaraz dostaniemy bananem naruszyliśmy nietykalność wszechwiedzących :jupi:

#22 OFFLINE   piter19850207

piter19850207

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 905 postów
    • :

Napisany 16 lutego 2009 - 17:18

PITER masz u mnie dużego plusa, że zauważyłeś i streściłeś krótko wszystko co najważniejsze w ostatnim czasie.

dzięki, trzeba będzie wypić jakiegoś bronxa za to :wink:

A ja stwierdzam, że moderatorzy(nie mówie o tym co zacytowałem !!) w ogóle sie nie przyznają do błędu i zawsze są najlepsi, piękni i wspaniali

no i właśnie w tym tkwi problem :!:

a tu nawet powyżej były tego przykłady:

pisanie w stylu:
śmiech na sali panowie ... niedługo trzeba was będzie błagać żebyście usówali stare tematy - Świadczy o niedojrzałości do pewnych spraw


po twoich wypowiedziach stwierdzam ze nie dorosłeś .. i zaprzestaje dalszej polemiki z Tobą


Dodany obrazek

www.eskadra126p.ugu.pl

Dodany obrazek

#23 OFFLINE   Harnas

Harnas

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2 323 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 38s

Napisany 16 lutego 2009 - 17:54

podzielili obowiązki po 2 modów na 1 dział i bedzie spokój a nie wszyscy wszędzie


i przez pare dni tych dwoch modow nie zaglada na forum i w dziale robi sie burdel...swietny pomysl

Harnas napisał:
juz kiedys pisalem do modow zeby cos zrobic z takimi tematami pojawiajacymi sie co chwile


No - teraz sam jesteś moderatorem i moim zdaniem w ogóle sie nie sprawdzasz w tej roli


juz wtedy bylem modem :roll:
odpowiedz byla prosta, kto akurat jest na forum ten usuwa.
Dodany obrazek

#24 OFFLINE   Madd

Madd

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2 535 postów
    • :

Napisany 16 lutego 2009 - 17:59

Grociu nie problem zrobić 89 modów


Moim zdaniem jest tak - Forum to ludzie, a ludzie to forum, więc uważam, że najlepszym wyjściem będzie głosowanie użytkowników forum na moderatora (jak ktoś wyżej napisał)

Osoby takie jak Lama, Demon, czy Moch (nie twierdzę, ze tylko oni !!) dają sobie świetnie rade z funkcją, którą pełnią, Jednak są tacy, którzy wypadają jakby zostali moderatorami z czystego przypadku (Harnaś np. ).

I nie mówie tu teraz o tematach tworzonych przez jakieś boty i inne g0wno, tylko o całej reszcie.
Moch napisał kiedyś że będzie pilnował porządku w dziale 'Giełda' i co? I jest jako-taki porządek, lecz pamiętajmy, że gość ma też inne fora pod sobą i nie nad wszystkim można samemu zapanować.
DLATEGO REWELACYJNYM ROZWIĄZANIEM wydaje mi sie to:

sęk w tym żeby sie sprawdzali i wreszcie podzielili obowiązki po 2 modów na 1 dział i bedzie spokój a nie wszyscy wszędzie


A jesli Herr Harnaś uważa, ze przez pare tygodniu 2-óch modów nie zagląda na forum to jest w błędzie - bo osoby, które nie mają czasu na zaglądanie na forum nie powinny obejmować tej funkcji. TYLE.


...rozpisałem sie. a pewnie w sumie i tak nie potrzebnie. ja tu nawet nie sprzątam :]
DM Garage
* Cabrio Bosmal 1.2 16v +
* Polski Fiat 126p 650FL Anglik

#25 OFFLINE   Harnas

Harnas

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2 323 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 38s

Napisany 16 lutego 2009 - 18:04

pare tygodniu 2-óch modów nie zagląda na forum to jest w błędzie


przez pare dni tych dwoch modow nie zaglada na forum


czytaj ze zrozumieniem.
Dodany obrazek

#26 OFFLINE   Madd

Madd

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2 535 postów
    • :

Napisany 16 lutego 2009 - 18:07

Nie łap mnie za język, bo zaraz Ci nawrzucam dostana ostrzeżenie i sie skończy rozmowa c**ja z butem..

Bez różnicy czy chodzi o dni, czy o tygodnie - rozwiązanie jest to samo.

Cenzura//PimpQ
DM Garage
* Cabrio Bosmal 1.2 16v +
* Polski Fiat 126p 650FL Anglik

#27 OFFLINE   Harnas

Harnas

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2 323 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 38s

Napisany 16 lutego 2009 - 18:14

A jesli Herr Harnaś uważa, ze przez pare tygodniu 2-óch modów nie zagląda na forum to jest w błędzie - bo osoby, które nie mają czasu na zaglądanie na forum nie powinny obejmować tej funkcji.

w tym kontekscie to jednak jest roznica czy pare dni czy pare tygodni, ale masz racje jak sie nie ma czasu to sie za to nie bierze.
mozna sie podzielic po dwoch modow na dzial, z tym ze reszta moderatorow tez patrzy czy jest wsio ok.
W jednych dzialach ludzie pisza wiecej w innych mniej.
Dodany obrazek

#28 OFFLINE   Madd

Madd

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2 535 postów
    • :

Napisany 16 lutego 2009 - 18:17

No to mozna zrobic tak, ze na hyde-park da sie np. 4 modów, a na giełde 2 /tego typu podział... (przykładowo)
DM Garage
* Cabrio Bosmal 1.2 16v +
* Polski Fiat 126p 650FL Anglik

#29 Gość_szczuraz_*

Gość_szczuraz_*
  • Guests

Napisany 16 lutego 2009 - 18:19

i przez pare dni tych dwoch modow nie zaglada na forum i w dziale robi sie burdel...swietny pomysl


to po co nam tacy modzi ? chyba modem powinny zostawać osoby , które mają czas ochotę i predyspozycje do tego żeby nim być a nie zostali nim przypadkowo bo np. wylizali słoneczko Kizara :shock: :crazy: :twisted:

#30 Gość_Rekin_*

Gość_Rekin_*
  • Guests

Napisany 16 lutego 2009 - 19:29

wylizali słoneczko Kizara


UMARŁEM!!! :mrgreen: :twisted:

Moje zdanie na ten temat jest chyba oczywiste, ale powiem jedno, że to wszystko nie ma sensu, na tym forum i tak porządek nie zapanuje nigdy, bo jak NAJWYŻSZY na tym forum zaglada tu raz na ćwierć wieku, to co ma się zmienić?! Sorry, ale sam Lama tu wszystkiego nie ogarnie, lecz jest przykładem, jak powinna zachowywać się osoba obejmująca stanowisko moderatora: jest na forum codziennie i pilnuje w miarę możliwości porządku na forum. Jeśli ktoś (bez nazwisk) zagląda tu raz na tydzień i nie ma czasu, żeby to poogarniać, powinno mu się zabrać funkcję moderatora i rozpisać nowe wybory.

AVE :!:

#31 OFFLINE   Moch

Moch

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 758 postów
    • Time Online: 7g 40m 11s

Napisany 16 lutego 2009 - 20:19

Proszę Was wszystkich - przedstawiciela poproszę - np. Madd'a - inteligencji i "języka w gębie" mu nie brakuje - zróbcie sobie konferencje na Gadu ( czy tam innym komuniaktorze )
. Popolemizujcie i zarzuty do moderatorów poproszę. Przez jedną osobę inteligentnie sformułowane i wtedy będziemy dyskutować koledzy :).

Czy ta dyskusja wywołana jest jakimiś osobistymi animozjami ? Np. z Harnasiem ?

Tak szczerze proszę. Tyle lat coś budujemy razem - powiedzcie jak koledze. To prywatne jazdy ?

#32 Gość_Rekin_*

Gość_Rekin_*
  • Guests

Napisany 16 lutego 2009 - 21:11

To prywatne jazdy ?


Nie sądzę. Po prostu przelewa się czara goryczy. Wszechobecne Trolle, dziwne tematy zakładane przez jakichś ciawarów, moderator, który nie zna ortografii, interpunkcji ani netykiety, problem ze zmianą banera czy chociaż brak jakichkolwiek inicjatyw związanych z zarejestrowaniem klubu czy dalszym jego rozwojem spowodują za jakiś czas 'odejście' wielu ludzi na inne fora. Pozostaną same FAPy czy inne mendy. I będzie kataklizm. Ja wstąpiłem do Ogólnopolskiego Klubu Małego Fiata. Gdybym chciał widzieć to, co jest tutaj, poszedłbym do burdelu, a nie Forum maluchów. Smutne ale prawdziwe.

#33 OFFLINE   Lama

Lama

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 055 postów
    • :

Napisany 16 lutego 2009 - 22:08

Panowie panowie spokojnie. Tak to do niczego nie dojdziemy. Zmianę w moderatorach zrobicmożna zawsze, ale np podizelenie działów między moderatorami uważam za niepraktyczne bo w momencie kiedy kazdy moze wszystko bezmala moderowac to jak kogoś nei ma to cos ktoś zrobi a jak danej osoby braknie to wtedy lipa, no chyba żeby patrzeć w sensie takim ze jak ktoś jest odpowiedzialny za jeden czy dwa działy to bedzie tego bardziej pilnował, mozliwe nie przeczę. Wsyzstko jest do dogadania ale na spokojnie i kulturalnie. Nawiaże tu od razu do MAXX'a nei rzucajcie na niego złych słów bo bądź co bądź dzięki niemu to wszystko sie w ogóle trzyma, a to ze trudniej mu o wolny czas niż innym to ja wem bo nie raz sam sie z nim zgadać nie moge na mieście a mieszkamy stosunkowo neidaleko siebie. Nikt nie pracuje dla klubu miejcie to na uwadze.

#34 Gość_Rekin_*

Gość_Rekin_*
  • Guests

Napisany 16 lutego 2009 - 22:13

chyba żeby patrzeć w sensie takim ze jak ktoś jest odpowiedzialny za jeden czy dwa działy to bedzie tego bardziej pilnował


o to mnie się rozchodzi, myślę, że nikt nie miał tu na myśli ścisłego przywiązania konkretnego Moderatora do konkretnego działu forum, tylko właśnie taki 'podział obowiązków', takie przywiązanie Moda na stałe do działu, na tak dużym forum nie miałoby racji bytu, chyba żeby taki mod 24h siedział i kampił na trolla :D

#35 OFFLINE   Lama

Lama

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 055 postów
    • :

Napisany 16 lutego 2009 - 22:23

Czyli dążysz do tego aby modzi mieli przypisane swoje działy a jednoczesnie w razie potrzeby mogli moderować inne działy. Sprawa do przedyskutowania.

#36 Gość_Rekin_*

Gość_Rekin_*
  • Guests

Napisany 16 lutego 2009 - 22:29

Wysunęliśmy Wam, Szanownym Moderatorom propozycje i prośby o zmiany. To już musicie w swoim moderatorskim dziale przedyskutować, mam nadzieję z jak najlepszym skutkiem dla zwykłego Usera ;)

#37 Gość_szczuraz_*

Gość_szczuraz_*
  • Guests

Napisany 16 lutego 2009 - 22:41

Czyli dążysz do tego aby modzi mieli przypisane swoje działy a jednoczesnie w razie potrzeby mogli moderować inne działy. Sprawa do przedyskutowania.


tak Lama właśnie o to mi chodziło jesteś jedynym moderatorem który potrafi czytać ze zrozumieniem . Z wypowiedziami Rekina zgadzam sie w 100% jak to we Wro bywa 8)

#38 OFFLINE   Harnas

Harnas

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2 323 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 38s

Napisany 16 lutego 2009 - 22:47

mozna sie podzielic po dwoch modow na dzial, z tym ze reszta moderatorow tez patrzy czy jest wsio ok.
W jednych dzialach ludzie pisza wiecej w innych mniej.

:roll:
Dodany obrazek

#39 OFFLINE   Lama

Lama

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 055 postów
    • :

Napisany 16 lutego 2009 - 22:52

Dobra, powiedzmy ze wyprowadziliśmy jakis konsensus. Tylko patrząc na ilość modów to nie ma mozliwości aby dwóch moderowało jeden dział bo braknie ludzi.

#40 Gość_Rekin_*

Gość_Rekin_*
  • Guests

Napisany 16 lutego 2009 - 22:58

Wniosek:
1. Albo jedna osoba jest osobą współodpowiedzialną za kilka działów
2. Wybory na nowego moda

Słusznie, nie ma co się żreć, tylko działać ;) A nie drzeć papę na prawo i lewo, jak jest źle i nie dobrze. Chwila konkretnej gadki i już zaczynamy coś tworzyć :P








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.