Skocz do zawartości


Pomysły na zmiany i ich rozwiazania


113 odpowiedzi na ten temat

#81 OFFLINE   Bronek

Bronek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 724 postów
    • Time Online: 1d 2g 38m 35s

Napisany 07 maja 2009 - 22:35

Zmienić proces rekrutacji, żeby zostać memberem to nie po tygodniu bycia na forum i zrobienia ankiety, ale trzeba się jakos postarać i wykazać aby zasłużyć na miano membera jak za dawnych czasów...
Dodany obrazek
Klasyk i elegant- prawie jak ojciec i syn :)
"Spadochroniarze nie umierają-idą do piekieł aby się przegrupować"

#82 Gość_szczuraz_*

Gość_szczuraz_*
  • Guests

Napisany 07 maja 2009 - 22:39

ja nie wypowiadam się zanim coś się nie zmieni

#83 OFFLINE   Lama

Lama

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 055 postów
    • :

Napisany 07 maja 2009 - 22:45

No to włąśnei się wypowiedz co wedłóg ciebie powinnosię zminic. Takie gadanie niczego nei zmieni.
Panowie, dojdźmy moze chociaż raz do ładu i składu.

#84 OFFLINE   Ozzy

Ozzy

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 499 postów
    • :

Napisany 07 maja 2009 - 22:51

Moch też niech zostanie

hehe łaskawie pozwalasz :mrgreen:

co do rekrutacji, ja rozumiem że do tej pory była to masówka - dobrze że memberzy wiedzieli co robić gdy ktoś kupił malucha i już by chciał memberem być. Powinny być zaostrzone zasady z tym że też nie można powiedzieć:
"żebyś mógł zostać memberem musisz uczestniczyć w życiu klubu x lat/miesięcy i mieć na koncie x postów/pochwał"

po prostu z sensem.
1998 EL
Dodany obrazek
Dodany obrazek

#85 OFFLINE   Bronek

Bronek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 724 postów
    • Time Online: 1d 2g 38m 35s

Napisany 07 maja 2009 - 23:14

Szkoda, że dla Prezesa jak widze dzisiaj ważniejsze są flagi klubowe i geolokacja, a w ważniejszym temacie się się nie wypowie bo pojęcie o sytuacji zerowe ( jak zawsze zresztą) :roll:
Dodany obrazek
Klasyk i elegant- prawie jak ojciec i syn :)
"Spadochroniarze nie umierają-idą do piekieł aby się przegrupować"

#86 OFFLINE   Moch

Moch

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 758 postów
    • Time Online: 7g 40m 11s

Napisany 08 maja 2009 - 07:21

Od kiedy Lama robisz przesianie userów i "update" moderatorów ?

#87 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 08 maja 2009 - 07:40

Szkoda, że dla Prezesa jak widze dzisiaj ważniejsze są flagi klubowe i geolokacja, a w ważniejszym temacie się się nie wypowie bo pojęcie o sytuacji zerowe ( jak zawsze zresztą)

Dokładnie tak. Robię to co lubię, ale widzę że będę musiał zrobić to czego nie chce :(

#88 OFFLINE   Moch

Moch

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 758 postów
    • Time Online: 7g 40m 11s

Napisany 08 maja 2009 - 07:44

Bo to nie pierwsza "burza" w klubie. W dużej grupie ludzi zawsze jest wiele kolidujących z sobą zmian.

#89 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 08 maja 2009 - 07:56

Czytam teraz tą usuniętą część "nocnych marków" i nie wiem. Witki mi opadły. Ludzie zachowują się jak dzieci. Nie chciałem użyć tego słowa ale po prostu piaskownica.
Bez gruntownego czyszczenia się nie obędzie.

#90 OFFLINE   Moch

Moch

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 758 postów
    • Time Online: 7g 40m 11s

Napisany 08 maja 2009 - 07:58

To nie jest nic wulgarnego. To czysta prawda. Jakby nie było telefonów, GG ( czy innych komunikatorów ), Prywatnych Wiadomości. Czy tak czy tak trzeba przeprowadzić reorganizację. Za ogólnym zrozumieniem i do ogólnej wiadomości podając DLACZEGO, CO I KIEDY będzie zrobione :).

#91 OFFLINE   piter19850207

piter19850207

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 905 postów
    • :

Napisany 08 maja 2009 - 11:27

oto mój ostatni post w tym temacie, bo i tak pewnie nic się nie zmieni:

Szkoda, że dla Prezesa jak widze dzisiaj ważniejsze są flagi klubowe i geolokacja, a w ważniejszym temacie się się nie wypowie bo pojęcie o sytuacji zerowe ( jak zawsze zresztą)

Bronek - trafiłeś w samo sedno, piękne słowa,

no sorry po długim czasie doczekaliśmy się zmiany banera to jest jego jedyny plus (zaraz ktoś napisze, że to nie ja zakładałem trt, i że nic nie wiem, no tak, ale po co zakladać coś czym się później nie zajmuje?) taka firma bez kierownika

Harnasia można juz nie liczyć bo dostał od neiktórych tak w kość, że prosił nawet o usuniecie konta wiec jemu jednemu dajmy już spokój i nie mówmy o tym.

musiało dojść do takiej zadymy/prowokacji żeby wreszcie coś coniektórzy zrozumieli? przecież było sygnalizowane już kilka/kilkanaście razy, że przydałoby się zmienić modów, albo chociaż znaleźć kogoś konkretnego, taką świeżą krew co by sprawowała tu ład i porządek

moim zdaniem 3-4 konkretnych modów na całe forum wystarczy, plus dotychczasowy admin Lama, tylko podkreślam konkretnych (ale skąd tu tacy ludzie :D) nie wiem na innych forach jakoś to inaczej wszystko jest

ci moderatorzy co nie maja czasu na wchodzenie na forum powinni zrezygnować, a zwerbować nowych, określić dokładnie moderację, wszyscy powinni moderować całe forum (nie jest ono aż tak duże) no i podpisywać się po swojej robocie :roll:

i teraz co jest do zrobienia: całe forum do przekopania :!:

- wywalenie nieaktywnych kont (sprawa stara jak świat-ucichła)
- wywalenie niektórych tematów do kosza, a niektóre posklejać w jeden np. o rozruszniku i inne :roll: i przyklejić go (czy to takie trudne?) - łatwiej będą mieli nowi userzy i nie będzie miliona tych samych tematów
- porządek w garażu, bo niektórych aut juz chyba nie ma
- system ostrzeżeń coś w stylu jeśli mod dwa razy upomnie trzeci raz ostrzeżenie
- żeby można było odrobić te ostrzeżenia np. za 2-3 pochwały cofamy jedno ostrzeżenie, czy tam pomoc komuś w danym temacie to tak samo
- ograniczenia wiekowe chyba nic nie pomogą, ale nie mównie nie, chociaż ta rejestracja jak naisał Lama może coś da, aczkolwiek jestem za tym, żeby eliminować tez takich łebów po pierwszym poście - przecież można to wyczuć - sami zobaczcie niektóre tematy - np. prawko B1 albo FAP :crazy:
- walić ostrzeżenia za podlizydupstwo np. Małkersa i tym podobne (swoją drogą mam już go dość, zblokowalem go na gg)
- status membera - moim zdaniem po 3 miesiącach bycia na forum może dopiero założyć ankietę, pod warunkiem udzielania się i posiadania auta :!: oraz założenia swojego tematu, bycia choć raz na spocie - żeby ludzie go poznali
- przerobić cenzora, szlag mnie trafia jak widze te głupie tłumaczenia nie można zrobić tak : k***a mać,

to tyle tak na szybko, ale to chyba największe bolączki tego forum
hej :!:
Dodany obrazek

www.eskadra126p.ugu.pl

Dodany obrazek

#92 OFFLINE   Bonus

Bonus

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 906 postów
    • Time Online: 21m 22s

Napisany 08 maja 2009 - 13:50

Ograniczenie wieku jest bez sensu bo każdy debil może oszukać formularz . Więc takie sprawy są nieuniknione . Jedyne rozwiązanie do zbanowanie takiego trolla i tyle a nie trzymanie go .

O moderatorach chyba już wszystko zostało powiedziane , powinny być to osoby znające się na rzeczy a nie po znajomości . Tyle odemnie .

#93 OFFLINE   Stasiu126p

Stasiu126p

    Master

  • Member
  • 4 364 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 43s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 08 maja 2009 - 14:05

piter19850207
Bonus
Macie racje co do tej rejestracji nie da sie zroibic jakiejsc blokady na wiek bo mozna oszukac ale wyczuc sie da takiego trolla to fakt
Podoba mi sie pomysł piotrka z tym członkostwem w klubie conajmniej na jednego spota taki ziomek musi przybyc.
Mysle ze TYM RAZEM zmiany zostaną wprowadzone ;)
bo jak nie to sie forum rozpadnie :roll:
Dodany obrazek
Stanislavovic Performance Garage-chcesz przerobić 126p wpadaj! ;)
Urwis Evolution never done :D

#94 OFFLINE   Kizar

Kizar

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 806 postów
    • :

Napisany 08 maja 2009 - 14:08

egzekwowanie tematyki pojawienia się na spocie.. dziwne o jakim spocie myślicie.. jeśli ktoś z Przemyśla by chciał dołączyć ?? to co ogólnopolski ?? czy oddziałowy?? a jak nie ma oddziału i ludzie typu FAP MAłkers założą taki oddział.. dla mnie pomysł nie do końca rozwiązany..

#95 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 08 maja 2009 - 14:15

Nie wiem jeszcze dokłądnie co zrobię ale na razie Madd i kapsel dostają bana.
Od teraz nie będzie już banów tymczasowych i innych takich pierdół. To tak narazie.
Zniknie także cenzor słów (jako nieskuteczny).

Czekam także na odezew ludzi z grupy "Members" na tak lub na nie.

#96 OFFLINE   Lama

Lama

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 055 postów
    • :

Napisany 08 maja 2009 - 14:20

Od kiedy Lama robisz przesianie userów i "update" moderatorów ?

Wybacz Moch'u ale nie ja to miałem robić :roll:

#97 OFFLINE   Moch

Moch

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 758 postów
    • Time Online: 7g 40m 11s

Napisany 08 maja 2009 - 14:45

Ja miałem ?

Dobra - dawaj uprawnienia i robię dziś do 24 wieczorem. Proszę bardzo. No offence.

#98 Gość_Nowaczek_*

Gość_Nowaczek_*
  • Guests

Napisany 08 maja 2009 - 14:59

Madd i kapsel dostają bana


ale dlaczego Madd ma dostac bana on nic złego nie robi a co do Kapsla sie nie wypowiem bedzie najlepiej !!

i szczerze trzeba zrobic porządek na tym forum bo jest burdel ja najczesciej tylko obserwuje i nic nie pisze bo jak napisał Maxx witki opadają nie bede wskazywał palcem kto przesadza kto podlizuje sie oraz nauzywa włądzy bycia moderatorem choc sie przyznam ze tez nie jestem bez winy cos zle doczytam i robie awanture ale mam zamiar zacząc sie chamowac bo nie jestem na tym forum od tygodnia czy miesioca tylka juz od 2006 uwazam ze jak bysmy wszyscy jakos zaczeli wspułpracowac nie cisnieniowali sie tak to by to forum było lepsze !! niech kazdy podda pomysł co mozna zmienic i pracujmy nad tym bo tak daleko nie zabrniemy ktos wejdzie z innego forum to sie za głowe złapie co z nas za dzieci zamiast z gnojami sie kłucic trzeba od razu dawac im ostrzezenia za głupie odzywki czy np wszczynanie awantur 3 i ban i koniec jego siedzenia na forum taki plan pewnie wszedł w zycie ale co zauwazyłem jest mało stosowany !!

tyle odemnie moze raz w zyciu napisał cos modrego :)

ps : soory za błędy ortograficzne ale ja juz tak mam :]

#99 OFFLINE   Lama

Lama

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 055 postów
    • :

Napisany 08 maja 2009 - 15:09

dawaj uprawnienia i robię dziś do 24 wieczorem

Ja Ci uprawneiń dać nie mogę, za krótkie mam ręce, z maxx'em gadaj.

#100 OFFLINE   kaszlak_maniak

kaszlak_maniak

    Master

  • Member
  • 2 643 postów
    • Time Online: 28m 43s

Napisany 08 maja 2009 - 16:49

Zniknie także cenzor słów (jako nieskuteczny).


Nieeeeeeeee... :( :( :( Cenzora nie tykaj. :(

Na pierwszy ogień rzucam kilka punktów, które juz były wspominane:
1. Ograniczenie wieku user'ów
2. Rejestracja na forum tylko za potwierdzeniem (żadna rejestracja nie dobiegnie końca bez zaakceptowania) - będzie to utrudniało rejestrację ale jeżeli komuś na tym zalezy to poczeka na akceptacje, moznaby dzięki temu uniknąć przypadkowych ludzi.
3. Roszada Mogeratorów


1. Tyle za ile przeciw - moim zdaniem blokady robić nie warto. Jak nie będzie blokady, to dzieciak poda swój prawdziwy wiek i już na początku będzie wiadomo, kogo trza mieć na oku.
2. Jestem jak najbardziej za.
3. Tu nie mam zdania. Mnie nikt z modów nic złego nie zrobił, toteż zmian domagać się nie będę, ale jeśli ogół będzie wolał zmiany, to protestować też nie będę. Chociaż jedną rzecz tutaj muszę tym wyższym rangą wytknąć: :mrgreen:

neiktórych


włąśnei


wedłóg


nei


Wycięte z jednego przykładowego posta. Oczywiście nie ma ludzi nieomylnych, ale u Ciebie Lama tak wygląda średnio co 2-3 post. Spieszysz się gdzieś, jak piszesz na forum? ;) I pytanie numer dwa - dlaczego kutfa żaden mod nie poprawia błędów w jego postach? ;)

Na temat innych zmian na razie nic nie napiszę. Nic innego w jakiś szczególny sposób mnie nie drażni. No chyba że coś zacznie, to oczywiście dopowiem. :)
Dodany obrazek








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.