Skocz do zawartości


Zdjęcie

2007.08.24-26 Wrocław, IV Ogólnopolski Zlot 126p


281 odpowiedzi na ten temat

#101 OFFLINE   ziomal

ziomal

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 367 postów
    • :

Napisany 28 sierpnia 2007 - 11:49

to może skoro Porthos zaczoł już temat to że za rok nie ma zwolenia to mam nadzieje ze przynajmniej w takim gronie jak na ogólnopolskim widzimy się w hradcu:> nie daleko jest a impreza fajna:D

#102 OFFLINE   bartonq

bartonq

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 755 postów
    • :

Napisany 28 sierpnia 2007 - 11:52

ziomus no my bedziemy napewno :jupi:

#103 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 28 sierpnia 2007 - 12:12

po 1

KaGiT sorry jesli sie poczules urazony wielki szacunek dla Ciebie za to ze pomogles zalatwic tor za to ze bylo naglosnienie i wszystko milo jako takie rece i nogi sorry za pominiecie...

PS.jesli podnieca Cie to ze samochodem ktory znasz od podszewki ktorym startowales juz nie raz w kjsach i wyscigach na dochodzenie objechal bvys mnie spoko nie mam pytan RIPSEKT nie zapominaj tylko o tym ze mialem ten samochod tylko 5 dni z czego moze zrobilem nim 280 km hehe 200 z Poznania...nie znam samochodu nie czuje go wogle brak umiejetnosci pewnie potrafie sie do tego przyznac ale jeszcze jeden krzywy text w moja strone KaGiT i wyperswaduje ci moj brak umiejetnosci w inny sposob....

po 2

bartonq rozumiem ze Twoj smochod zostal zniszczony przykro mi z tego powodu bo dobrze wiesz jak mi sie Brown podobal no coz nic na to juz nie poradzimy...jedyne co mozna zrobic to osoby ktore byly odpowiedzialny za ten kawal uprasza sie o zgloszenie do Bartka !!
Co do tego co napisales o kradzierzy to mimo iz bardzo Cie lubie i szanuje musze powiedziec ze PIE****** glupoty nie wiem po co po to zeby tylko pogadac ?uwazasz ze z tych 40 osob ktore tam byly gdzie wroclaw tworzyl najmniejsza grupke bo bylo nas zaledwie kilku nagle poginely rzeczy i cala wine zwalasz na nas ?zbieg okolicznosci ?moze...ale napewno nikt z nas by tego nie zrobil o czym swiadczy skradziony portwel dziewczyny Demona podkreslam ze odzial wroclaw w 99% trzyma sie razem na imprezach domowkach itp i jescze nigdy nic nie zginelo...wiec albo zprecyzujesz do kogo bijesz albo te oszczerstwa zachowaj dla siebie

po 3

Piter znam Cie nie 2 dzien i wiem na co cie stac to co pokazales w weekend hmmm przeszedles sam siebie...wielki Pan mechanik przechwalajacy sie znajomoscia budowa malucha i "SKODY" na wylot konczy na holu w jedna strone a w 2 z zepsutymi zwrotnicami...a jak tam twoje lozyska w przyczepce ?? te sie skonczyly ?? bo cos tak slyszalem...nie wazne glowne zmaieszanie spowodowane bylo Twoja osoba i to nie 1 raz..

po 4

zlot ogolnopolski zostal zoorganizowany praktycznie przez 3 ludzi nie bede wymienial kto bo znowu bedzie problem...ludzie Ci nie majac zielonego pojecia o orgaznizacji takich imprez nie maja pojecia jak zalatwiac pozwolenia gdzie sie udac by je dostac ale i tak im sie udalo zoorganizowali cos niesamowitego wiec jesli komus sie cos nie podoba lub nie podobalo chetnie przyjedziemy na jego zlot zoorganizowany przez niego ale oczywiscie zapomnialem o takim malym szczegole :
Cytuje slowa Jacq`a "no to jest polska wlasnie, najlepiej wychodzi narzekanie" nic dodac nic ujac...

po 5

bo sie rozpisalem jesli ferment ktory jest w tym temacie nie ustanie i dalej kazdy bedzie kazdemu piachem rzucal w oczy inaczej podejde do tej sprawy.zrezygnowalem z bycia prezesem odzialu wroclaw nie tylko z powodow konfliktow w odziale ale tez z powodu nie zgadzania sie z polityka firmy mimo iz maxx sie bardzo stara wielki szacun dla niego, zrezygnuje tez z bycia memberem i opuszcze ten zacny klub...KONIEC
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#104 OFFLINE   Piter126p

Piter126p

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 941 postów
    • :

Napisany 28 sierpnia 2007 - 12:29

(ciach) Panie Rogal, nigdy nie uwazałem sie za najmadrzejszego z calej wsi i najlepszego. i taki jestem caly czas.Wiem ze sa madrzejsi i zdolniejsi ode mnie.jestem zazwyczaj pokorny i nie mowie ze wiem wszystko,poniewaz takich ludzi nie ma,ale zartow nie lubie robic (ciach)

#105 OFFLINE   bartonq

bartonq

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 755 postów
    • :

Napisany 28 sierpnia 2007 - 13:08

Rogaliku ja nie napisalem nigdzie ze ktos z wroclawia cos komus rabnal
poczytaj uwaznie :wink: wroclaw szanuje ale tego kto sie tego dopuscil nie

#106 OFFLINE   sebcyc

sebcyc

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 414 postów
    • Time Online: 11g 31m 27s

Napisany 28 sierpnia 2007 - 13:12

to wasze usprawiedliwianie ze pierwszy raz organizowaliście zlot jest żenujące
, z tego co wiem to jest kilka osób co już nie raz organizowały taki zlot wiec nic nie stało na przeszkodzie sie dowiedzieć od tych osób co i jak
zapraszam na www.budowaswapow.com
Sprzedam części:
Miski alu. Abarth, Giannin, bez napisu
Pokrywy alu. Abarth, Giannin, bez napisu
Zderzaki chromowane
Zamek tylnej klapy chromowany

#107 OFFLINE   scandaL

scandaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów
    • :

Napisany 28 sierpnia 2007 - 13:25

po 4

zlot ogolnopolski zostal zoorganizowany praktycznie przez 3 ludzi nie bede wymienial kto bo znowu bedzie problem...ludzie Ci nie majac zielonego pojecia o orgaznizacji takich imprez nie maja pojecia jak zalatwiac pozwolenia gdzie sie udac by je dostac ale i tak im sie udalo zoorganizowali cos niesamowitego wiec jesli komus sie cos nie podoba lub nie podobalo chetnie przyjedziemy na jego zlot zoorganizowany przez niego ale oczywiscie zapomnialem o takim malym szczegole :
Cytuje slowa Jacq`a "no to jest polska wlasnie, najlepiej wychodzi narzekanie" nic dodac nic ujac...


AMEN!
nie bylem, nie widzialem, ale z tego co wiem, czytam to uwazam ze chlopaki i tak odwalili kawal dobrej roboty
kto nie chcial, nie musial przyjezdzac. ja nie bylem z powodow finansowych, bo tak to bym na bank przyjechal.
nigdy nie bedzie tak ze wszyscy bea zadowolenia. jak na razie to wydaje mi sie ze wiekszosc osob jest zadowolona wiec zlot sie udal

nie ma co sie lamac. fotki sa fajne. moze i nie bylo super gites cud malina ale tak nigdy nie bedzie.

ode mnie wielki szacun dla organizatorow z wro!

#108 OFFLINE   natalka

natalka

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 366 postów
    • :

Napisany 28 sierpnia 2007 - 13:30

Wyluzujcie chłopaki, bo jeszcze ktoś pomyśli,że nie było fajnie, a było!!!
pare rzeczy zginęło-przykro, kilka autek ucierpiało- zdarza sie, organizacja czasem kulała- bywa...ale przecież nie to sie liczy! licza sie ludzie,to oni nadają klimat takim imprezom. a ludzie na zlocie byli nie bylejacy i dlatego było zajebiście! pozdrawiam wszystkich:*

a chciałam jeszcze nadmienić iz rozpoczynam pisac biografię Pitera bo po nocy spedzonej z jego kolegami z klubu dowiedziałam sie chyba o nim więcej niż jego własna matka:P

#109 OFFLINE   Ryba

Ryba

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 517 postów
    • :

Napisany 28 sierpnia 2007 - 13:36

Sorki za glupie pytanie, ale czy Ty jesteś dziewczyną bartąqa :D ?

#110 OFFLINE   NiKiEL

NiKiEL

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 366 postów
    • Time Online: 1g 39m 43s

Napisany 28 sierpnia 2007 - 13:36

m.a.x.x. powiem tak...Agnieszka cos mi wspominała o ludziach i dzieciach kręcących sie kolo naszego cempingu wtedy gdy byliśmy na meczu...moze te kradzieże są z nimi związane... :?:
Dodany obrazek
!!! Projekt Fiat 126p 1.4 JUŻ RUSZYŁ !!!

#111 OFFLINE   Piter126p

Piter126p

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 941 postów
    • :

Napisany 28 sierpnia 2007 - 13:36

natalka

ale zastrzegam sobie prawa autorskie,i prosze o wglad przed publikacja.odezwij sie jesli mozesz na gg lub tlena i powiedz co ciekawego usluszalas o mnie ,jestem ciekawy.dzis jade ogladac samochod ,moze bede mial normalny dupowoz :wink:

#112 OFFLINE   natalka

natalka

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 366 postów
    • :

Napisany 28 sierpnia 2007 - 13:38

Sorki za glupie pytanie, ale czy Ty jesteś dziewczyną bartąqa :D ?


a tak;)

#113 OFFLINE   Agnieszka

Agnieszka

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 298 postów
    • Time Online: 17m 18s

Napisany 28 sierpnia 2007 - 13:48

Dobra Panowie dość tych wzajemnych wyrzutów... Piter sam sobie nagrabiłeś... bo przecież wiele osób w tym i ja mówiło Ci byś zluzował...
Demon Kagit Paula Kris Fazzor i wiele innych osób odwaliło kawał dobrej roboty... Ja sie nie będę upominała choć sądzę ze choć małe słówko dziękuje też mi sie należy za godziny wydzwonione na rozmowach np z Expressem łódzkim bo w łodzi też artykuły powstawały i choć nie wzięłam ich do wrocka to były... Poza tym te kilka godzin które z Paulą i chłopakami spędziłyśmy w pełnym słoneczku... więc nie ma co tu sie rozczulać zlot uważam za jeden z lepszych i naprawdę wielki szacunek dla chłopaków że tak świetnie sobie z nim poradzili...

Jestem za tym by za rok zlot znów odbył sie właśnie we wrocku i będę namawiała Demoniastego by sie tego podjęli bo naprawdę mają pomysły i możliwości byle tylko kasa była...

Pozdrawiam jeszcze raz zwłaszcza Paule i Asie oraz chłopaków wszystkich razem i każdego z osobna...

Do zobaczenia za rok a może wcześniej... 8)

#114 OFFLINE   natalka

natalka

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 366 postów
    • :

Napisany 28 sierpnia 2007 - 14:07

dobra,dobra marudy. wszystkim pyszczki sie na zlocie cieszyły więc chyba tak źle nie było;)skończcie biadolić i fotki wrzucajcie, myśmy z Bartusiem sie nie popisali i niewiele fotek mamy, fajnie byłoby mieć jakieś wspomnienia z Wrocławia ,a na naszą pamiec raczej nie mozna liczyć, gdyż momentami nasza swiadomość bya raczej nikła:P

#115 OFFLINE   NiKiEL

NiKiEL

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 366 postów
    • Time Online: 1g 39m 43s

Napisany 28 sierpnia 2007 - 14:15

natalka nie bój żaby...moje fotki dzisiaj beda wiec troche bedzie co oglądac :P
Dodany obrazek
!!! Projekt Fiat 126p 1.4 JUŻ RUSZYŁ !!!

#116 OFFLINE   Ryba

Ryba

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 517 postów
    • :

Napisany 28 sierpnia 2007 - 14:25

Oj bedzie się działo po fotach Nikla, ciekawe czy Maxx wrzuci wszystkie :lol:
Natalka doprawdy nie wiem jak wytrzymalas mój monolog z wstawkami Nikla i Nowaczka :]

#117 OFFLINE   natalka

natalka

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 366 postów
    • :

Napisany 28 sierpnia 2007 - 14:32

spoko, dzis sie dowiedziałam że zdałam egzamin i jestem dyplomowaną terapeutką:D To już chyba wszystko jasne;)

#118 OFFLINE   scandaL

scandaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów
    • :

Napisany 28 sierpnia 2007 - 14:58

jeszcze jedno - kto zaprojektowal puchar za 1st miejsce KZK?? na razie widzialem tylko na fotkach u Porthosa i musze powiedziec ze zajebisty pomysl i wykonanie

#119 OFFLINE   grajek666

grajek666

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 218 postów
    • :

Napisany 28 sierpnia 2007 - 15:06

ehh, tragedia jak sie czyta teraz ten temat. :(

I. Zorganizować dobry spot na 40 aut jest problem i wymaga sporego wysiłku - sam organizowałem dwa trójmiejskie wiec wiem jak to jest- więc trzydniowy zlot staiwa napewno jeszcze wieksze wymagania. Szanuje oddział Wrocław i innych innych organizatorów. Wiadomo, że nie sa to komercyjne imprezy o ogólnopolskim rozgłosie i są czasem niedociągnięcia ale to też tworzy pewien klimat campingowo-zlotowy.
Ja gratuluje i dziekuję jeszcze raz. Czy przypadkiem nie jest to tak, ze najwięcej o organizację marudzą Ci co nic sie w nia nie włączyli lub nigdy nie próbowali swoich sil w podobnych imprezach? Z doświadczenia wiem, że na naszych II spotach wszystkim sie podoba, a jak wracam do domu to na forum same zjeby na mnie od chłopaków z fiat126p.pl trojmiasto.

II. Podejrzewam, że gdybym ja mial uszkodzone auto, nawet nieumyslnie w skutek głupiego żartu to równiez bym sie ostro ciśnieniował. Więc jak najbardziej rozumiem osoby które sporo poświęcają uwagi swoim bolidom np Bartonq.

III. Na kradzieże nie mam zdania. Rączki opadają, że w ogole dochodzi do takich incydentów.

Zrobiliśmy ze Scorpem 1100km i nie narzekam, że straciłem 28h jazdy. Na trasie auto mi sie zagrzało kilka razy, a na KJSie dojechałem sprzęgło,
ale był to moj pierwszy wyjazd na taki ogólnopolski zlot i ogólnie jestem zadowolony, że spotkałem się, pogadałem i wypiłem piwko z wami. Wiec gadania,że stracony czas i szkoda było jechania mnie rozbijają- na dupie w domu siedzieć albo samemu zorganizować zlot na 100 aut w 5 gwiazdkowym hotelu z trzema scenami muzycznymi i hosstesami z drinkami.

pozdr.

#120 OFFLINE   Porthos

Porthos

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 993 postów
    • Time Online: 5d 7g 27m 58s

Napisany 28 sierpnia 2007 - 15:21

Ludzie, dajcie spokoj - dobija mnie to ze kazdy potrafi stekac dopiero jak usiądzie przed kompem, a w twarz nie potrafi powiedziec nic :/

co do kradzieży - jak ktos zostawia rzeczy w miejscu ogolnodostepnym, z masa ludzi (w tym spora czesc tez spoza zlotowiczow) to nie dziwcie sie ze cos ginie - ostrożność trzeba zawsze zachowywać

nie stękajcie tez na swoje umiejętnosci driverow - ja tez nie jestem jakims tam dobrym driverem i nie placze czy usprawiedliwiam się, a tez moglbym stekac ze mialem zle opony na ten tor, ze to ze tamto...chodzi o zabawe, a nie sciskanie posladów

Szacunek dla ekipy organizatorow - robili to pierwszy raz, uczyli się, ale dali rade !!
Wielkie dzięki za zlot :)








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.