Skocz do zawartości


Zdjęcie

2007.08.24-26 Wrocław, IV Ogólnopolski Zlot 126p


281 odpowiedzi na ten temat

#61 OFFLINE   Porthos

Porthos

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 993 postów
    • Time Online: 5d 7g 27m 58s

Napisany 27 sierpnia 2007 - 16:28

co klub to nowy ogolnopolski zlot Krajo ;)..ale prawda jest taka ze pierwsze dwa zloty byly w Słomczynie

odezwij sie na gg, podeslij fotki na [email protected] ;)

#62 OFFLINE   Piter126p

Piter126p

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 941 postów
    • :

Napisany 27 sierpnia 2007 - 17:14

Witam wszystkich.
Ja rowniez dotarłem do Łodzi wczoraj o 22.Skłamie jesli powiem ze bez problemów.
Na wstepie dziekuje chłopakom z Wrocławia, za to ze sholowali mnie i pomogli zreanimowac silnik,oraz za goscine
m in :Ziomalowi,Demonowi126p.Krissowi oraz wszystkim z wroclawia.
Dziekuje rowniez Porhosowi&ekipie z w-wy za pomoc w doraznej naprawie.
Zlot generalnie był dla mnei najgorszym ze wszystkich i zarazem ostatnim.Napewno nie bede bawił sie juz w organizacje,a czy bede uczesnikiem czas pokaze.
Dziekuje w szczegolnosci jakiejs mendzie,i za jego głupie kawały,kóry m in był przyczyna spiec pomiedzy mna i reszta organizatorow.
Dla nie wtajemniczonych chodzi o wsadzenie gąbki w dolot,postawienie samochodu na 4 bebnach(pomysłowość nie zna granic),oraz poobijanie i porysowanie samochodu.Ja bym czegos takeigo nikomu nie zrobił
Zarty zartami ale gdzies jest pewna granica,ktos ja przekroczyl i to kilka razy.Generalnie usuwam sie z zycia klubu;ogólnopolskiego jaki regionalnego,moze sie czasem odezwe.Dla pwnych osob bede miły a dla niektórych sk&^%synem.
Czy odejde nie wiem nie zastanawiałem sie nad tym,wezme pod uwage fakt ze sa pewne osoby dla ktorych warto byc w tym klubie.wiem ze wprowadze zmiany,i mam nadzieje ze bede sie czuł lepiej,zlot i klub były wazniejsze do wielu innych rzeczy okazało sie ze nie miało to sensu.Cóz Polak madry po szkodzie.Sa osoby które to zrozumieja,jki takie ktore beda sie zlewac z tego,mniejsza o to zawsze byli ludzie,prapety i zamki.
A ten zlot dał mi wiele do myslenia,ze sa osoby ktorym warto podac pomocna dłon,i pomoc odemnie otrzymaja,a w stosunku do których obrócic sie na piecie i nawet szkoda sliny zeby splunac im w twarz.
Smiac sie sam z siebie i czyjejs głupoty nie bede,choc czasem sie z siebie smieje.
Czy to jest moj ostatni post tego nie zdecydowalel,ale czas byc skur^%$lem dla niektorych
Jeszcze raz dziekuje za udzielona mi pomoc,odpłace sie jesli bede mogł
narazie zegnam was
czesc
P.S Mam prosbe nie wspominajcie mnie juz w tym temacie poniewaz i tak nie bede go czytal,to był mój najgorszy urlop ze wszystkich,jakie dotychczas mialem

#63 OFFLINE   ScApi

ScApi

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 241 postów
    • Time Online: 20m 6s

Napisany 27 sierpnia 2007 - 17:35

Galeria
{gallery}wroclaw/scapi/oboz{/gallery}
{gallery}wroclaw/scapi/kzk{/gallery}
{gallery}wroclaw/scapi/koniec{/gallery}

#64 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 27 sierpnia 2007 - 19:29

co do wypowiedzi Pitera zachowam to dla siebie....

ScApi rewelacyjne zdjecia Panowie i Panie dawac wiecej, ScApi moglbys mi je spakowac wszystkie i wrzycic na jakis serwerek ??pozdro.rOgaL
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#65 OFFLINE   kapsel

kapsel

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 754 postów
    • Time Online: 2g 33m 1s

Napisany 27 sierpnia 2007 - 19:48

Tylko przydałyby się podpisy kto jest kto, bo niektórych ludzi w ogóle nie kojarzę ;)
[img]http://img138.imageshack.us/img138/7055/126bb.gif[img]

#66 Gość_Nowaczek_*

Gość_Nowaczek_*
  • Guests

Napisany 27 sierpnia 2007 - 19:52

tak samo jak rogal nie wypowiem sie co do wypocin Pitera !!
A co do skradzionych rzeczy to naprawde skurwy***** mnie na szczescie nic nie zgineło a za głupie zarty to jakiegoś skurwy**** za jaja powiesze za podkrecanie srubek w zabierakach pomyslałby ze jade 220 km do domu i cos sie moze stać rzucało mnie boki ciezka sie jezdziło po koleinach to jest zajebiste frajestwo zachował człowiek z brakiem wyobrazni !! Pozdrawiam Nowaczek :D

#67 OFFLINE   sebcyc

sebcyc

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 414 postów
    • Time Online: 11g 31m 27s

Napisany 27 sierpnia 2007 - 20:10

no widać jaki właśnie był ten zlot była "super "
po prostu wielka kpina i złodziejstwo
co rok to gorzej
zapraszam na www.budowaswapow.com
Sprzedam części:
Miski alu. Abarth, Giannin, bez napisu
Pokrywy alu. Abarth, Giannin, bez napisu
Zderzaki chromowane
Zamek tylnej klapy chromowany

#68 OFFLINE   Ryba

Ryba

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 517 postów
    • :

Napisany 27 sierpnia 2007 - 20:20

No niegadaj Nowaczek ze "ktos" nam sruby poluzował w zabierakach :?
Dobrze, że ruszałeś delikatnie to dojechaliśmy bez problemów.
Co do wypowiedzi Pitera to zachowujcie ją dla siebie...ale ja powiem, że on sam nie jest bez winy. A akcji z szampanem nie komentuje...

#69 OFFLINE   Bronek

Bronek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 724 postów
    • Time Online: 1d 2g 38m 35s

Napisany 27 sierpnia 2007 - 20:25

Nowaczek chyba nie pamiętasz o swojej kasie, dosyć dużej kwocie , którą Ci znalazłem i oddałem bo byś chyba z buta do domu wracał...
Dodany obrazek
Klasyk i elegant- prawie jak ojciec i syn :)
"Spadochroniarze nie umierają-idą do piekieł aby się przegrupować"

#70 OFFLINE   Kaczorek

Kaczorek

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
    • :

Napisany 27 sierpnia 2007 - 21:19

dzięki dla kolegi z poznania Kaczora za wgniecenie błotnika ,pozdro .

Słuchaj nie wiedziałem że wgniotłem ci błotnik . Przepraszam Cię , powiedz mi co mam zrobić , żeby uregulować tą sprawę !! telefon do mnie masz . Kaczor

#71 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 27 sierpnia 2007 - 21:25

jezus maria ludzie nie przesadzajacie no przykra sprawa ze cis zginelo moge to zrozumiec ale nikt tego nie zaplanowal i nie mozna bylo tego przewidziec nastepnym razem wszystei cenne rzeczy trzymajcie w autach i zamykajcie je nie bedzie nie potrzebnych spiec i problemow.... i prosze przestancie sie uzalac...
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#72 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 27 sierpnia 2007 - 21:26

(...)Bardzo miło się bawiłem w sobotę na wyścigach, szkoda, że nie było wyników (zawsze są w ten sam dzień).

Były, ogłaszane przy miejscu rejestracji, sam czytałem wyniki, tuż przed wyjazdem do centrum handlowego (teraz czekam aż prześlą je z wrocławia).

Zaciekawił mnie w artykule fragment o 4 Ogólnopolskim Zlocie Fiata 126p. Jakie zloty liczono? rozumiem, że chodzi o zloty klubu Terytorium. Pierwszy ogólnopolski zlot na którym miłem przyjemność być odbył się w Słomczynie w 2000 roku, potem Słomczyn 2001, Kraków też jakoś koło 2000 roku.

Są wytłumaczenia :)
- Wymieniłeś 3 zloty (2x Słomczyn + Karków), ten był 4rty
lub
- Na stronie 126fan jako zloty widnieja tylko zloty klubowe związane z 126fan

Było parę głupich kawałów na zlocie, jak przychodziło co do czego to każdy nabierał wody w usta.

Największą niespodziankę sprawiły mi osoby których się nie spodziewałem (Krajo, Romi, Sebcyc, ...), szkoda że nie było nikogo z MFK.
Kolejny mecz w piłkę został zaliczony na "+" dla Terytorium (chyba z 6:9 :) ).

Odnośnie video-relacji to wolicie 1 klip ze wszystkim czy każdy przejazd osobno?

PS. Parę fajnych fotek miałem w ... telefonie.

#73 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 27 sierpnia 2007 - 21:30

osobiscie wole wszystko w jednym :)

ja tez mam pare fajnych fotek na komie tylko musze kupic przejsciowke do ladowarki z uk/eu :P bo nie mam jak naladowac fona :)
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#74 OFFLINE   ScApi

ScApi

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 241 postów
    • Time Online: 20m 6s

Napisany 27 sierpnia 2007 - 21:43

A więc tak w kwestii opisów większość zdjęć jest chyba zrozumiała i każdy każdego zna, czego nie mogę powiedzieć ja :] więc wyjaśnię dla tych którzy mnie nie znają.


Oto moja skromna osoba

Dodany obrazek

Moje Słońce i po prawej wredna duża menda :] (kumpel nr1)(pseudo Rudy)
Dodany obrazek

Głodny Kumpel nr 2 (Pseudo Bochen/Hexen)
Dodany obrazek

I reasumując najmniej fotek chyba walnąłem własnemu malcowi :P

P.S.
Meczu nie zapomnę, ledwo żyłem a zakwasy że hoho, ale było qmacie.

Cieszę się że w ogóle zostałem miło przyjęty ze swoją ekipą, w sumie nikt mnie nie znał bo za bardzo sie nie udzielałem na forum.

#75 OFFLINE   Porthos

Porthos

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 993 postów
    • Time Online: 5d 7g 27m 58s

Napisany 27 sierpnia 2007 - 22:25

ja za to chetnie wypowiem sie o calej tej sprawie :

ogolny fetor i zamieszanie wprowadizl Piter - zresztą nie kryłem sie z tym zdaniem przed nikim.

z całym szacunkiem, jestem powsciagliwy w wypowiadaniu sie, zwłaszcza ostrzejszym, ale to co Piter wyprawia rzutuje na własnie atmosfere i postrzeganie ogółu - ja juz nie mam logicznego wytłumaczenia na to co robisz Pit - bawisz sie w maluchy iles tam lat i do dzisiaj nie mozesz zlożyć silnika który przejedzie bez awarii 200-300km - nie nazwe tego niefartem, nazwe to niechlujstwem i brakiem jakiegokolwiek pomyślunku - z całym szacunkiem dla Ciebie, ale na twoim miejscu nie przyznaalbym sie ze mam cokolwiek stycznego z branża motoryzacyjną jakbym odwalal takie szopki jak Ty.
Swoją niekompetencje zwalasz na innyc, za wszelką cene chcesz zwrocic na siebie uwage innych... jeszcze nigdy nie spotkalem sie, abys był jako organizator przygotowany do czegokolwiek poza stekaniem - zawsze niewypal, a jak co do czego to obrazales sie jak male dziecko na innych :/...

ogolnie zart Nowaczka były nieszkodliwy - bo takich zartow robi sie mase na zlotach, bylbys z nami w tamtym roku w hradec to bys nie wytrzymal chyba nerwowo...no ale dzieki jego zartowi swoją frustracje spowodowaną własną nieudolnoscią miałes na co zwalic... i ogolnie smrod jaki stworzyles ciągnał sie po calym zlocie - ciągle stekanie, jeki - jakby to Piter byl głowną atrakcją zlotu :/
Co do zabierakow - ten niesmaczny zart zrobil Piter (z tego co sie dowiedzialem)

nex fame fatale zlotu : Maxx - dobrze się bawiłem - i w twoim towrzystwie :)...ale chocby sobota rano, kiedy trzeba zbierac ludzi na KZK, a ty sobie na luzie wcinasz zupke to troche nie tego, moze nie byles organizatorem, ale jako prezes klubu mogles pomagac chłopakom, a nie utrudniac...no nieważne, to bylo tylko takie male ale ;)
(przykro mi z powodu twojego telefonu)

Ogólnie zlot uwazam mimo niedociągniec organizacyjnych(a raczej czasowych) za udany - chłopaki z Wro naprawde sie starali, był to ich pierwszy raz, wiec nic dziwnego ze byly jakies potkniecia, ale widac było ze zalezało im, chocby wyjazdy, wyprowadzanie, odbieranie ludzi, pomoc - Brawa dla Demona, Fazzora, Ziomala, Rekina, Gesta, Rogala.
KZK - był nieład, ale zabawa była naprawde swietna - kto chcial mogl poczuc troche "adrenaliny" lub popatrzec na smigające maluchy ;)
na kemingu było tez sympatycznie - moze niektorzy zbytnio sie rozluźnili, ale to w koncu zlot, mozliwość wspolnej zabawy :)

Nastpenym razem trzeba bardziej pilnowac niektorych spraw, wyraźniej porozdzielac obowiazki i bedzie dobrze :)

Ja jestem na tak dla ludzi z Wro...zresztą chetnie wybiore sie znowu z nimi do Hradec w przyszłym roku :)

#76 OFFLINE   bartonq

bartonq

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 755 postów
    • :

Napisany 27 sierpnia 2007 - 22:38

a ja dziekuje kutasom ktorzy przepchali mi auto w niedziele rano bo mam zajebiscie porysowany tylny blotnik na gorze od jebanych pazurów
chuj w dupe

#77 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 27 sierpnia 2007 - 22:39

fame fatale zlotu : Maxx (...) w sobota rano, kiedy trzeba zbierac ludzi na KZK, a ty sobie na luzie wcinasz zupke

O przepraszam zupka czekała sobie w samochodzie a zporzyta została dopiero na torze (jako śniadanko), ale ja wiem do czego pijesz... poprostu w meczu obstawiłeś nie tą drużynę :wink:

#78 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 27 sierpnia 2007 - 22:51

bartonq napewno osoby ktore to uczynily nie mialy zlych zamiarow wiec tez nie mialy na celu rysowania twojego samochodu szkoda lakieru no ale takei rzeczy sie czasmi dzieja nawet na najlepszych imprezach wiec prosze bez emocji i bluzgow bo to i tak juz nic nie pomoze teraz...Oi
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#79 OFFLINE   scandaL

scandaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów
    • :

Napisany 27 sierpnia 2007 - 23:20

no tak Rogal, taki madry jestes bo to nie tobie porysowali dopiero co nowo polakierowane auto! ktore jakis czas temu znow bylo do poprawek po ftopie na parkingu (jak dobrze mi sie przypomina)

a co do skradzionych fantow to troche sie wam dziwie
ja jak jestem gdzies, gdzie jest duuuzo ludzi, wszyscy niby sie znaja, choc troche, przez neta, to i tak jestem nieufny i portfel/komorki/aparaty/kase/klucze itp itd nosze zawsze przy sobie! dla dziewczyny to latwizna - ma torebke, all se wrzuci, ale dla chlopakow tez juz od dawna wymyslono i nawet stworzono tzw. nerki. portfel, komorki i klucze sie na luzaka zmieszcza. a aparat w futerale i na pasku na ramieniu
oczywiscie nie broniue tu zlodzieji, ale troche sami jestescie sobie winni. trzeba dbac i uwazac o swoje rzeczy/sprawy

#80 OFFLINE   ScApi

ScApi

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 241 postów
    • Time Online: 20m 6s

Napisany 27 sierpnia 2007 - 23:27

no tak Rogal, taki madry jestes bo to nie tobie porysowali dopiero co nowo polakierowane auto! ktore jakis czas temu znow bylo do poprawek po ftopie na parkingu (jak dobrze mi sie przypomina)

a co do skradzionych fantow to troche sie wam dziwie
ja jak jestem gdzies, gdzie jest duuuzo ludzi, wszyscy niby sie znaja, choc troche, przez neta, to i tak jestem nieufny i portfel/komorki/aparaty/kase/klucze itp itd nosze zawsze przy sobie! dla dziewczyny to latwizna - ma torebke, all se wrzuci, ale dla chlopakow tez juz od dawna wymyslono i nawet stworzono tzw. nerki. portfel, komorki i klucze sie na luzaka zmieszcza. a aparat w futerale i na pasku na ramieniu
oczywiscie nie broniue tu zlodzieji, ale troche sami jestescie sobie winni. trzeba dbac i uwazac o swoje rzeczy/sprawy



Trudne do wykonania w przypadku maxa kiedy to do kradzieży doszło podczas meczu a mi jakoś nie uśmiecha sie biegać z kieszeniami wypchanymi po brzegi a domek okazał się mało trafnym miejscem.








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.