Skocz do zawartości


Zdjęcie

2007.08.24-26 Wrocław, IV Ogólnopolski Zlot 126p


281 odpowiedzi na ten temat

#121 OFFLINE   bartonq

bartonq

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 755 postów
    • :

Napisany 28 sierpnia 2007 - 15:47

Wyluzujcie chłopaki, bo jeszcze ktoś pomyśli,że nie było fajnie, a było!!!
pare rzeczy zginęło-przykro, kilka autek ucierpiało- zdarza sie, organizacja czasem kulała- bywa...ale przecież nie to sie liczy! licza sie ludzie,to oni nadają klimat takim imprezom. a ludzie na zlocie byli nie bylejacy i dlatego było zajebiście! pozdrawiam wszystkich:*

a chciałam jeszcze nadmienić iz rozpoczynam pisac biografię Pitera bo po nocy spedzonej z jego kolegami z klubu dowiedziałam sie chyba o nim więcej niż jego własna matka:P


mój kotuś sie zarejestrował o mamo :mrgreen:

#122 OFFLINE   Karol13

Karol13

    Master

  • Member
  • 1 419 postów
    • Time Online: 1d 11g 27m 18s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 28 sierpnia 2007 - 16:37

Ja tam uwazam ze było fanjnie i nie narzekam :wink: no moze brakowało grupowego przejzadu przez miasto, reszta była fajna... Coż nie dziwie sie Bartkowi ze sie wkur... bo tez bym to samo zrobił... mi ktos zerwał lepe z tylnej szyby ale nie narzekam, co do Pitera to powiem, żescie toche przesadzili... ale juz nie bede poruszać tego tematu, zeby nie było znowu wojny :wink:


A tak to duzy plus dla organizatorów, za rok na ogolnopolskim jak bedzie $$ to sie zjawie (Czechy odpadaja termin czerwcowo- lipcowy obrona magisterki, wesele siotry wiec kasy na bank nie bedzie i czasu tez :(
Pozdrawiam
Karol13
Terytorium126p Oddział Wielkopolski
www.maluch-poznan.com relacje z imprez motoryzacyjnych

#123 Gość_Nowaczek_*

Gość_Nowaczek_*
  • Guests

Napisany 28 sierpnia 2007 - 16:57

Porthos dzieki za wyjawienie tejemnicy kto mi poodkrecał zabieraki muwiłem rybie ze cos mnie nosi na zakretach wiedziałem juz po powrocie do domu kto to zrobił i powiem tyle ta osoba nie dostanie odemnie pomocnej reki i tyle odemnie nie bede sie wiecej uzalał ani odszczekiwał innym mowa o Piterze, dodajac to ze kazda nagroda za dana dziedzina był dawan jeden puchar oraz jeden szampan cinek wygrał w dwuch dyscyplinach car audia oraz auto zlotu zostały dwa szampany piter wyjał z torebki dwa a jedna dał Cinkowi a drugiego schował sobie do torby soory ale musiałęm to nagłosnić bo to była kasa chłopaków z wrocławia i troche to wyszło nie fear tyle odemnie Koniec tematu !!

Podziekowania wielkie na Bronka za znalezienie moich pieniedzy nie wiedział kto to jest zgubił porzyczyłem od niego latarka i spytałem sie czy ze mna czegoś poszuka pytał sie co ale nie chciałęm powiedziec w koncu powiedziałęm ze 3 papierki a on na to 3 x 50 zł ja tak chłopak odał a nawet przetrzymał mi je do drugiego dnia zebym ich jeszcze raz nie zgubił wielka pochwała dla niego prosze jakiegoś moda zeby mu dał pochwałe odemnie bo koles jest naprawde uczciwy !! Bronek mam nadzieje ze flaszka smakowała odemnie obiecałem ci za znalezienie i dostałeś !!
a co do wypowiedzi Porthosa to ja bardzo chetnie wybiore sie z wami do Chradek bo demonowi obiecałem ze bede .

I co tu duzo gadać czekam na kolejne fotki i bardzo chciałbym zobaczyć filmik który nagrywała narzeczona krzysia ( Bosmal ) jak wracalsmy do Łodzi !!

Teraz mam wogóle inne spostrzenie na osoby piszace na forum bo wczesniej ich nie widziałem a tym bardziej z nimi nie rozmawiałęm oraz duzy plus dla chłopaków z Wrocka zlot udany integracja jeszcze lepiej Demon oraz Kriss jak kiedyś bedziecie jezdzić na jakoms impreze na miasto pomysliscie o mnie i nauczcie sie tak zatrzymywać autobusy i robić imprezy :D:D:D Wielkie Pozdro !!

PS : soory za błedy ortograficzne brak przecinkow, kropek itp oraz mam ta pare fotek oraz filmików ze zlotu na komie jak chcecie to je wrzuce na youtube i wkleje na forum albo najlepiej przesle maxxowi wiec jak ktos chce to muwcie to wkleje sa filmiki z przejezdu gestem jego bokiem po torze oraz z autka Cinka . :D

Pozdrawiam Nowaczek

#124 OFFLINE   ziomal

ziomal

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 367 postów
    • :

Napisany 28 sierpnia 2007 - 17:13

weście się do roboty to przestaniecie biadolić:P
a tak apropo poszukuje kontaktu z gościem z OŁawy co przyjechał zielonym swapem 900 jakieś namiary na niego ktoś ma?? no to powoli zbieramy ekipe na hradec:>

#125 OFFLINE   KaGiT

KaGiT

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 341 postów
    • :

Napisany 28 sierpnia 2007 - 17:52

Rogal, to jeździj furom jeździj furom i śmigaj jeszcze szybciej a dopiero potem z chęcią wysłucham o dymanych astrach :P a bisem pierwszy raz startowałem wtedy co liska udało sie objechać raz:P A co z tąTwojąskrzynią w końcu sie okazało?? a apropos perswazji to co hmmmmm :jupi: :jupi: :jupi:

#126 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 28 sierpnia 2007 - 18:03

nie skomentuje twojej wypowiedzi bo nei bede sie znizaldo Twojego poziomu, jesli nie rozumiesz konkretnych argumentow.OUT
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#127 Gość_Demon126p_*

Gość_Demon126p_*
  • Guests

Napisany 28 sierpnia 2007 - 18:42

Dobra przestańmy sie ciśnieniowac.
Każdy coś dał od siebie i sie starał.Ważne że sie to wszystko odbyło.

#128 OFFLINE   Bronek

Bronek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 724 postów
    • Time Online: 1d 2g 38m 35s

Napisany 28 sierpnia 2007 - 20:03

Racja, i tak niczego się już nie zmieni, jak dla mnie zlocik był spoko i bede go miło wspominał :)
Dodany obrazek
Klasyk i elegant- prawie jak ojciec i syn :)
"Spadochroniarze nie umierają-idą do piekieł aby się przegrupować"

#129 OFFLINE   NiKiEL

NiKiEL

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 366 postów
    • Time Online: 1g 39m 43s

Napisany 28 sierpnia 2007 - 20:17

no dla mnie zlocik tez byl zajebisty...a oto moje fotki....

DZIEń PRZED ZLOTEM
{gallery}wroclaw/nikiel/dzien_przed_zlotem{/gallery}
1 dzien zlotu
{gallery}wroclaw/nikiel/1_dzien_zlotu{/gallery}
2 dzien zlotu
{gallery}wroclaw/nikiel/2_dzien_zlotu{/gallery}
3 dzien zlotu
{gallery}wroclaw/nikiel/3_dzien_zlotu{/gallery}

tylko nie bic nikogo i sie nie kloocic ;P
Dodany obrazek
!!! Projekt Fiat 126p 1.4 JUŻ RUSZYŁ !!!

#130 OFFLINE   Michał

Michał

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
    • :

Napisany 28 sierpnia 2007 - 20:28

Jestem z Wrocławia. Nie jestem w zrzeszony w "Terytorium126p" ani innym klubie... ale mam malucha. Więc naiwnie pomyślałem że może sie pojawie i będzie fajnie. Znalazłem na stronie co i jak przyjechałem w piątek (najpierw o 11 ale nikogo jeszcze nie było) potem kole 15 i niestety nic sie nie działo (było około 10 aut) nikt nic nie wiedział a telefonu z plakatu nikt nie odbierał od czwartku wiec pełna dezorientacja. Wiec pojawiłem sie o 9.30 rano w sobotę bo według planu wyjazd miał być o 10. CO ZASTAŁEM!!!! Kilku ludzi z Katowic i Krakowa pozostawionych samym sobie którzy powiedzieli mi ze organizatorzy zebrali sie rano i pojechali na jakiś tor ( cyt. jakieś łąki). Więc zabraliśmy pozostawionych sobie ludzi i pojechaliśmy na te "niskie łąki". Tu na szczęście organizacją zajęli sie znani ludzie z wrocławskigo rajdowego klimatu i było oki. Niestety potem tak jak na początku lipa i nikt nic nie wiedział. Wyników brak bo jak nam mówili pseudo organizatorzy wyniki będą na polu namiotowym(nie było). ZART I TYLE........
Dlaczego to pisze. Bo miałem nadzieję ze będzie fajna zabawa i poznam jakiś ciekawych ludzi itp. Może dobrze bawili sie Ci którzy sie już znali i w swoim hermetycznym środowisku bawili sie na polu w czasie zlotu. Niestety na ludzi z zewnątrz zostało pojechać do domu. Tak tez zrobiłem i wiem ze inne osoby również. Teraz czytam komentarze innych i widzę ze moje wrażenie było prawidłowe tyle tylko ze dodatkowo kultura niektórych wypowiedzi jeszcze bardziej obniża moją ocenę tego "złotu".
MAM PROSBE NIE RóBCIE WIECEJ ZLOTóW WE WROCłAWIU BO PRZYNOSICIE WSTYD TEMU MIASTU I UżYTKOWNIKOM FIATóW 126 W TYM MIEśCIE.
PS. Nie odpuszczę sobie tylko jednego osobistego komentarza. Kolego PITER jak mogłeś pojechać na tor i wykazać swoje możliwości to Cię nie widziałem ale po polu namiotowym jeździłeś jak pokręcony ludziom po palcach omało nie przejeżdżając przechodniów- DRAMAT!!!

#131 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 28 sierpnia 2007 - 20:32

po 1 cos sie galeria rozjechala a po 2 ja standardowo poprosze fotki spakowane na jakis serwerek :)

po 2 cos mi sie wydaje ze troszeczke dramatyzujesz i przesadzasz bo ludzie dzownili w calutenki czwartek i piatek do fazzora i demona i jakos nie byo problemu wiec albo nie ten numer albo przesadzasz....
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#132 OFFLINE   natalka

natalka

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 366 postów
    • :

Napisany 28 sierpnia 2007 - 20:35

Trzeba było zostać i wypić z nami zdrowie maluszków, to moze miałbys inne zdanie. nie wiem czemu powstało takie samo-napędzajace się koło skarg i użaleń,bo podczas zlotu miałam wrażenie że wszyscy się dobrze bawią. tyeraz chyba decyduje instynkt stadni i jeden drugiego nakręca na biadolenie. coś w rodzaju "ludzie jedzcie gówno, miliny much nie moze się mylić" ale ja nie gustuje w kupie i powiem BYŁO BARDZO FAJNIE! a Ci których nie było ,niech żałują

#133 OFFLINE   Wi$niA

Wi$niA

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 227 postów
    • :

Napisany 28 sierpnia 2007 - 20:36

no to powoli zbieramy ekipe na hradec:>

na mnie mozna liczyc jak nie swoim to na doczepke z kims ale jade
mam nadzieje ze sie uda i zielony bedzie wyldada o tak

Please Login or Register to see this Hidden Content


Daj piątaka dla biedaka
http://change.menelg...please/6287451/
Dodany obrazek

#134 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 28 sierpnia 2007 - 20:40

Trzeba było zostać i wypić z nami zdrowie maluszków, to moze miałbys inne zdanie. nie wiem czemu powstało takie samo-napędzajace się koło skarg i użaleń,bo podczas zlotu miałam wrażenie że wszyscy się dobrze bawią. tyeraz chyba decyduje instynkt stadni i jeden drugiego nakręca na biadolenie. coś w rodzaju "ludzie jedzcie gówno, miliny much nie moze się mylić" ale ja nie gustuje w kupie i powiem BYŁO BARDZO FAJNIE! a Ci których nie było ,niech żałują



natalka 100% prawda !! ten co nic nie robil potrafi tylko marudzic i stekac !!!! jak to mowi moja siostra ZAL !!!!!!
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#135 OFFLINE   ScApi

ScApi

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 241 postów
    • Time Online: 20m 6s

Napisany 28 sierpnia 2007 - 20:46

Może dobrze bawili sie Ci którzy sie już znali i w swoim hermetycznym środowisku bawili sie na polu w czasie zlotu. Niestety na ludzi z zewnątrz zostało pojechać do domu.


1. Pierwszy Raz byłem na zlocie.

2. Pierwszy raz spotkałem ludzi których spotkałem.

3. Zabawa Była przednia , szczególnie z moim lewarkiem i kluczem do kół podczas pewnego incydentu :D

4. Skoro widziałeś 10 osób w piątek trzeba było poczekać na reszte a nie oczekiwać kawalkady maluchów.

5. Nie "pseudo" organizatorzy bo zrobili wiele i chwała im za to, to że coś nie wyszło zgodnie z planem, cóż zdarza się.

6. Reasumując, skoro wymyśliłeś sobie jakieś "hermetyczne środowisko" to najwyraźniej ty w nim żyjesz.

I myślę że jak ktoś coś ma do dodania podobnego jak kolega, to niech lepiej nie pisze, nikt nikogo nie zmuszał do tego zlotu, ani nie ciągnął na siłę, Moim zdaniem było super.

#136 OFFLINE   pterock

pterock

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 71 postów
    • Time Online: 7g 37m 44s

Napisany 28 sierpnia 2007 - 20:47

Jestem z Wrocławia. Nie jestem w zrzeszony w "Terytorium126p" ani innym klubie... ale mam malucha. Więc naiwnie pomyślałem że może sie pojawie i będzie fajnie. Znalazłem na stronie co i jak przyjechałem w piątek (najpierw o 11 ale nikogo jeszcze nie było) potem kole 15 i niestety nic sie nie działo (było około 10 aut) nikt nic nie wiedział a telefonu z plakatu nikt nie odbierał od czwartku wiec pełna dezorientacja. Wiec pojawiłem sie o 9.30 rano w sobotę bo według planu wyjazd miał być o 10. CO ZASTAŁEM!!!! Kilku ludzi z Katowic i Krakowa pozostawionych samym sobie którzy powiedzieli mi ze organizatorzy zebrali sie rano i pojechali na jakiś tor ( cyt. jakieś łąki). Więc zabraliśmy pozostawionych sobie ludzi i pojechaliśmy na te "niskie łąki". Tu na szczęście organizacją zajęli sie znani ludzie z wrocławskigo rajdowego klimatu i było oki. Niestety potem tak jak na początku lipa i nikt nic nie wiedział. Wyników brak bo jak nam mówili pseudo organizatorzy wyniki będą na polu namiotowym(nie było). ZART I TYLE........
Dlaczego to pisze. Bo miałem nadzieję ze będzie fajna zabawa i poznam jakiś ciekawych ludzi itp. Może dobrze bawili sie Ci którzy sie już znali i w swoim hermetycznym środowisku bawili sie na polu w czasie zlotu. Niestety na ludzi z zewnątrz zostało pojechać do domu. Tak tez zrobiłem i wiem ze inne osoby również. Teraz czytam komentarze innych i widzę ze moje wrażenie było prawidłowe tyle tylko ze dodatkowo kultura niektórych wypowiedzi jeszcze bardziej obniża moją ocenę tego "złotu".
MAM PROSBE NIE RóBCIE WIECEJ ZLOTóW WE WROCłAWIU BO PRZYNOSICIE WSTYD TEMU MIASTU I UżYTKOWNIKOM FIATóW 126 W TYM MIEśCIE.
PS. Nie odpuszczę sobie tylko jednego osobistego komentarza. Kolego PITER jak mogłeś pojechać na tor i wykazać swoje możliwości to Cię nie widziałem ale po polu namiotowym jeździłeś jak pokręcony ludziom po palcach omało nie przejeżdżając przechodniów- DRAMAT!!!


dobrze michal ze o tym wspomniales :)
prawda jest taka ze gdybyscie nie przyjechali to zostalibysmy na polu namiotowym do wieczora.
jak mozna organizowac zlot ze swiadomoscia ze przyjezdzaja ludzie nie znajacy miasta i zostawiac ich na pastwe losu?! jesli sie spieszyliscie to trzeba bylo podejsc i powiedziec gdzie jest proba sportowa i jak tam dojechac, dalej juz bysmy sobie dali rade.
wracajac do zlotu, bardzo mi sie podobala proba sportowa, wszystko szlo sprawnie i szybko, natomiast pozniej na polu namiotowym cisza az do poznych godzin wieczornych... dziwnie troche...

mowicie o tym ze ciezko jest zorganizowac zlot kiedy nie ma sie doswiadczenia.. w maju krzeszowicach odbyl sie zlot alefiata. O organizacji tez nie mielismy pojecia. kto byl to wie jak wyszlo...

#137 OFFLINE   kapsel

kapsel

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 754 postów
    • Time Online: 2g 33m 1s

Napisany 28 sierpnia 2007 - 20:52

ja nie gustuje w kupie

to czemu masz chłopaka, który jeździ brązowym maluchem? ;D


ot, taki żarcik ;)

Ładnie żeście odwalili malucha Pitera :)
[img]http://img138.imageshack.us/img138/7055/126bb.gif[img]

#138 OFFLINE   natalka

natalka

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 366 postów
    • :

Napisany 28 sierpnia 2007 - 21:03

Kapsel ,Ty mnie brzydalu za słówka nie chwytaj :twisted:
a Tą kupę pokochałam jak zadną;) nawet swojego zapierdalacza tak nie lubie jak browna :D

#139 OFFLINE   Karol13

Karol13

    Master

  • Member
  • 1 419 postów
    • Time Online: 1d 11g 27m 18s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 28 sierpnia 2007 - 21:16

a Tą kupę pokochałam jak zadną;) nawet swojego zapierdalacza tak nie lubie jak browna :D

to zamien go na kolejnego Browna.

Ja bym kupił cabrio jakbym miał go gdzie trzymac :wink:
Pozdrawiam
Karol13
Terytorium126p Oddział Wielkopolski
www.maluch-poznan.com relacje z imprez motoryzacyjnych

#140 OFFLINE   Madd

Madd

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2 535 postów
    • :

Napisany 28 sierpnia 2007 - 21:19

Ja nie wierze, że zrobiliście to nie budząć Pitera :roll:
DM Garage
* Cabrio Bosmal 1.2 16v +
* Polski Fiat 126p 650FL Anglik








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.