Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bieżące Działania Moderatorów.


63 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   marcin_rsl

marcin_rsl

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
    • :

Napisany 20 listopada 2006 - 12:00

Prosze aby w tym temacie wpisywali się moderatorzy kasujący posty z uzasadnieniem dlaczego post został wykasowany.
Dodany obrazek

#2 OFFLINE   Kjub

Kjub

    Master

  • Validating
  • PipPipPipPipPip
  • 847 postów

Napisany 20 listopada 2006 - 13:02

Jeżeli dalej będziesz odpowiadał na link postem "hihihi :)" to ja pierwszy będę do jego kasowania!!

Wyciąg z regulaminu:
"Posty bezsensowne lub bardzo odbiegające od tematu będą usuwane, lub edytowane i zmieniane przez Administratorów, Moderatorów."

"Wszelkie przejawy nabijania postów będą skrupulatnie zwalczane. Rozumie się przez to również posty typu "Gdybym wiedział to bym Ci powiedział, ale nie wiem", zawierające jedynie „buźki” oraz wysyłanie posta pod postem, przez tego samego użytkownika o tej samej treści. Osoby notorycznie wysyłające bezwartościowe posty mogą zostać objęte nadzorem bądź dostać ostrzeżenie."
Dodany obrazek

#3 OFFLINE   marcin_rsl

marcin_rsl

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
    • :

Napisany 20 listopada 2006 - 13:10

"Wszelkie przejawy nabijania postów będą skrupulatnie zwalczane."


Mógłbym podać conajmniej kilka przykładów "nabijania postów" które zdarząją się także niektórym moderatorom tego forum , no ale jak widać niektórym wolno więcej . EOT.

#4 OFFLINE   Jacq

Jacq

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 958 postów
    • Time Online: 10m 5s

Napisany 20 listopada 2006 - 13:25

Prosze aby w tym temacie wpisywali się moderatorzy...


prosić można :roll:
Po za tym jest odpowiedni dział dla moderatorów i jeśli ktoś będzie czuł wewnętrzną potrzebe wyspowiadania się uczyni to tam.

Co do off topowania to też trzeba znać umiar, ponieważ są offtopy i offtopy. A pan panie marcinie_rsl często ich nie odróznia.
Dodany obrazek

#5 OFFLINE   marcin_rsl

marcin_rsl

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
    • :

Napisany 20 listopada 2006 - 13:30

ok. moderatorze ale nie wpisałeś nic na temat :) skasuj zbędne wpisy i nie stwarzaj problemów.

#6 OFFLINE   Jacq

Jacq

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 958 postów
    • Time Online: 10m 5s

Napisany 20 listopada 2006 - 13:33

i nie mam zamiaru spowiadać się przed Tobą z tego co robie i co kasuje.
Dodany obrazek

#7 OFFLINE   ziomal

ziomal

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 367 postów
    • :

Napisany 20 listopada 2006 - 13:36

a czemu to moderatoży mają taki sprzeciw co boicie się kontroli jak nie to co wam szkodzi... a co do OT to nie jeden z was a zwłaszcza jeden notorycznie nabija posty, robi OT, wysyła buźki, pisze głupoty, zacznijcie od kontroli samych siebie...

#8 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 20 listopada 2006 - 13:39

z tego co wiem to jest juz taki temat :P w ktorym sie wypowiadamy co gdzie dlaczego i jak i piecze ma nad tym gora :)
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#9 OFFLINE   marcin_rsl

marcin_rsl

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
    • :

Napisany 20 listopada 2006 - 13:45

gdzie jest taki temat ? pokaż.

#10 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 20 listopada 2006 - 13:57

http://www.terytoriu...t4620.html#4620

tutaj istnieje taki temat w ktorym kazdy mod pisze za co dal otrzezenie i czemu skasowal temat...prawdopodobnie nie wejdziesz do tego tematu bo maja do niego dostep tylko moderatorzy po 2 ktos kto obdarowal nas ta wspaniala funkja moderatora ma do nas zaufanie i tylko od czasu do czasu kontroluja ten temat czasmi dajac na priv lub gg jakeis wskazowki co i jak ....a po 3 nie ma punkttu w regulaminie w ktorej mamy sie spowiadac dlaczego jesli masz jakies obiekcje co do tego co napisalem wiesz gdzie znalesc Wodza skontaktuj sie z nim i porozmawiaj....tyle ode mnie !!
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#11 OFFLINE   Jacq

Jacq

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 958 postów
    • Time Online: 10m 5s

Napisany 20 listopada 2006 - 13:57

od kiedy zwykły user forum ma weryfikować prace moderatora? To tak jakbym poszedł do premiera kwaczyńskiego i mu powiedział: "Ty durniu, to trzeba było zrobić tak i tak, a nie tak jak zrobiłeś" :roll:
Dodany obrazek

#12 OFFLINE   marcin_rsl

marcin_rsl

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
    • :

Napisany 20 listopada 2006 - 14:04

dobra jacq skasuj ten temat skoro jest ci tak nie wygodny i tak bardzo ci przeszkadza w codziennych obowiązkach bycia moderatorem :)

w tym temacie chodziło o to żeby plebs czyli zwykli userzy mogli dowiedzieć się dlaczego ich post , lub temat zniknął .

#13 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 20 listopada 2006 - 14:20

Dlaczego zamiast kasować postów nie można wycinać ich treści wpisując w to miejsce powód usunięcia? Ja tak robię.
Wtedy temat zachowuje ciągłość, wiadomo że coś zniknęło, wiadomo że modzi czuwają, wiadomo czym się kierują...

#14 OFFLINE   Jacq

Jacq

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 958 postów
    • Time Online: 10m 5s

Napisany 20 listopada 2006 - 14:30

a co jeśli cała treść posta się nie nadaje? mam usunąć treśc, zostawiając pustego posta? i wtedy dalej będzie zaśmiecał, już nie treścią a swoim istnieniem.

Przykład. Post w temacie żarciki o treści: "hihihi jasio rządzi" To mam usunąć tylko hihihi, czy tylko jasio czy rzadzi? czy wszytko? Niech mi to ktoś wyjaśni, bo już nic z tego nie rozumiem :/
Dodany obrazek

#15 OFFLINE   scandaL

scandaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów
    • :

Napisany 20 listopada 2006 - 14:37

i wtedy dalej będzie zaśmiecał, już nie treścią a swoim istnieniem.

no wlasnie Maxx, Jacq ma tu racje
sa tego plusy i minusy
duzy plus to taki ze osoba, ktorej post zostal skasowany wie ZA CO i PRZEZ KOGO.
ale minus to taki ze temat jest tak na prawde dalej zasmiecony.
aby dojsc do info na temat trzeba przeleciec wpierw 2,3 (a niekiedy cala str) postow calych na czerwony.
na niektorych forach to moze nie byc problem, ale w "Kupie..." to jest duza przeszkoda. bo nie chce mi sie przeglac 2str tamatu zeby w koncu znalezc kontakt albo zdjecie przedmiotu, bo zasmieca mi ten temat 20postow na czerwono, ktore wczesniej byly offtopami w stylu "czemu sprzedajesz malca" itp itd
mozna robic tak ze do osoby ktorej skasowalo sie post wysyla sie pw z powodem, ale nieraz jest tak ze mod musi wyczyscic temat z 10postow i to wtedy jest za duzo roboty i pier#@!*& zeby wysylac tyle pw

#16 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 20 listopada 2006 - 14:50

edytowanie kazdego posta po koleji jest czasochlonne i pracochlonne tak jak scandal powiedzil 2 strony rpzeleciec to pol dnia trzeba by bylo stracic dlateog uwazam ze skasowac caly off top i napsiac notke i obserowac dalej..
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#17 OFFLINE   scandaL

scandaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów
    • :

Napisany 20 listopada 2006 - 14:57

no wlasnie,mozna zobic tak ze pokasowac offtopy i dopisac sie do jakiegosa postu, i tam podac ze sie wykasowalo posty tej tej i tej osoby
a jezeli ktoras z tych osob bedzie chcialo znac powod to gg albo pw
albo nie dopisywac sie tylko po prostu napisac wlasnego posta, tylko wtedy juz na czerwono. i tam wyjasnic co i jak i juz

choc nie powiem - szczerze to jestem za tym zeby po prostu kasowac i tyle, bez zadnego tlumaczenia sie. bo nic innego nie bedziemy robic tylko sie tlumaczyc
a ci co chca wyjasnien to niech DOKLADNIE zapoznaja sie z regulaminem i sami pomysla czemu ich post mogl zostac wykasowany, a nie jak male dzieci "a czemu, a za co.."
w 97% przypadkach wystarczy samemu pomyslec i sie dojdzie do powodu

#18 OFFLINE   Kjub

Kjub

    Master

  • Validating
  • PipPipPipPipPip
  • 847 postów

Napisany 20 listopada 2006 - 15:40

Ale w ogóle o czym jest dyskusja? Jeden z drugim łamie regulamin to posta kasuje i nie mam zamiaru się przed nikim tlumaczyć. Jak mu cos nie pasuje to niech sobie porówna posta do regulaminu i będzie jasne. Ale widocznie niektórzy mają jakiś problem jak mu post zniknie :roll:
Temat nadaje się do zamknięcia!
Dodany obrazek

#19 OFFLINE   marcin_rsl

marcin_rsl

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
    • :

Napisany 20 listopada 2006 - 15:59

Jak dla mnie to posty typu

"hihihi jasio rządzi"


i

Ahahahahahaha :lol: fotka tak ?? :lol: Jassssssssssssssssne :lol: 8)


są na tym samym poziomie , tylko że jednym są one kasowane i wypominane a innym nie . Równi i równiejsi?

#20 OFFLINE   nermack

nermack

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 713 postów
    • Time Online: 16g 27m 42s

Napisany 20 listopada 2006 - 16:03

weźcie przestancie sie kłocic bo taka glupia rozmowa do niczego dobrego nie prowadzi :wink:

Nic tylko kłutnie i jakies dziwne obozy sie na tym forum robia.

a ty Marcin jak możesz to zluzuj troszke bo zauwazylem ze tylko ty masz problem ze ci posty usuwają :) :)

był 126p - 903ccm SPi [*]15.10.2007r
 

jest

BMW E46 330D 

126p elx 1,2mpi in progress...

03ebb3e7446e720e.jpg









IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.