Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bieżące Działania Moderatorów.


63 odpowiedzi na ten temat

#61 OFFLINE   Evela

Evela

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów
    • :

Napisany 27 listopada 2006 - 11:24

mysle ze za niektore rzeczy typu np. wpisanie miasta, mozna pozniej usunac ostrzezenie, ale za cala reszte bardzo SENSOWNYCH i NIENACIGANYCH ostrzezen to bzdura usuwac !


A ty marcin_rsl jak tak ci spieszno do bana czyli do tego zeby nie byc na forum to poprostu niepisz na nim, albo popros o usuniecie swojego konta bo to co robisz to "pieknie" o tobie swiadczy... :?

#62 OFFLINE   marcin_rsl

marcin_rsl

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
    • :

Napisany 27 listopada 2006 - 12:35

Pisał będe dopóki będe miał taką możliwość. Nie zamierzam prosić o usunięcie konta , nigdzie też nie napisałem że śpieszy mi się do bana. Napisze ktoś w końcu za ile ostrzeżeń jest ban ?? :roll:
Dodany obrazek

#63 OFFLINE   Evela

Evela

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów
    • :

Napisany 27 listopada 2006 - 14:07

napisz PW do Maxxa , bo sadze ze tylko on wie

#64 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 28 listopada 2006 - 12:05

No robi się śmietnik, ludzie dopisują jakieś bzdurne docinki i temat rośnie bez sensu (i nie chodzi mi tu o odpowiedzi marcina_rsl).

Nie ma ustalonej ilości ostrzeżeń po których jest ban. Wszystkie przypadki rozpatrzone będą indywidualnie (przynajmniej na razie). Uważam też że po jakimś czasie będzie można je usunąć (np. rozliczyć za pochwały w stosunku 1:1, albo 1:2).

Ludzie dorastają, zmieniają się, mądrzeją – po co mają być napiętnowani do końca życia. Ostrzeżenie to rodzaj kary (widać ją na forum, dla mnie to wystarczająca kara że przez jakiś czas ktoś będzie widział pod moim avantarem informację że coś przeskrobałem).
Poza tym nie memberzy mogą po prostu założyć sobie drugie konto...








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.