Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niezapłacone mandaty - ile max?


27 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   LyszyK

LyszyK

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 413 postów
    • :

Napisany 04 marca 2007 - 19:00

Poległem dziś po raz kolejny w Radymnie :cry: , czyli 10 pkt i picet złotych,

czyli juz jest 950 zł i 16 pkt :cry:
Dodany obrazek

#22 OFFLINE   Jacq

Jacq

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 958 postów
    • Time Online: 10m 5s

Napisany 04 marca 2007 - 19:19

coś znów narobił, że dostałeś w nagrode 500zł :? jeździłeś z zimnym łokciem w nie swoim mieście? :P
Dodany obrazek

#23 OFFLINE   LyszyK

LyszyK

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 413 postów
    • :

Napisany 04 marca 2007 - 19:26

113 km/h w terenie zabudowanym plus pasy :x
Dodany obrazek

#24 OFFLINE   Wi$niA

Wi$niA

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 227 postów
    • :

Napisany 04 marca 2007 - 23:07

ojojoj nie dalo sie ze ja biedny student i targowac w dol ja to zawsze tak robie i biore ich jeszcze na mine pobitego psa tez mialem 16 pkt to juz sie zaczyna robic goraco i nawet zaczolem wtedy troche wolniej jezdzic
Daj piątaka dla biedaka
http://change.menelg...please/6287451/
Dodany obrazek

#25 OFFLINE   FSMarcin

FSMarcin

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 402 postów
    • Time Online: 9m 6s

Napisany 24 marca 2007 - 21:32

:shock: :shock:

#26 OFFLINE   aranarth

aranarth

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 159 postów
    • :

Napisany 27 marca 2007 - 00:49

A ja w sobote o malo co bym nie dostal 300zl i 6pkt karnych... Ale policjanci byli wyrozumiali. :)'

Wyjechalem z Dw. Zachodniego, a za mna wlokl sie radiowoz. Skrecilem w Jerozolimskie w kierunku ul. Bitwy Warszawskiej. Slonce dawalo mi po oczach, nic nie widzilem, nie zauwazylem swiatel (nie wiem nawet, po ki diabel one tam sa), przejechalem... I wtedy mnie shaltowali... Policjant stwierdzil, ze przejechalem czerwone swiatlo i kazal po skrecie w lewo zatrzymac sie na zatoczce dla autobusow. Jak to zrobilem, podszedl do mnie jeden z nich, sprawdzil dokumenty i powiedzial, ile ta zabawa mnie bedzie kosztowac... Ja sie zapytalem, czy by mi moze pouczenia nie dal, bo nie widzalem swiatel, bo pierwsza kontrola w zyciu, bo zawsze jezdze przepisowo, bo uczniem jestem i nie mam za co do baku wlac, a co dopiero mandat placic... Wreszcie pol zartem stwierdzilem, ze mam nieposzlakowana opinie, na co policjant sie rozesmial i zaprosil mnie do radiowozu. Popatrzyl mi w dokumenty, zamienil kilka zdan z kumplem, czy mnie udupiac, czy nie, po czym... spisal mnie jak zwyklego przechodnia do tego swojego kapowniczka, bloczek mandatowy schowal nic w nim nie napisawszy i oddal mi dokumenty, po czym z usmiechem powiedzial, zebym jechal i nastepnym razem uwazal bardziej... Uff... Upieklo sie... :D

Za zaoszczedzone pieniadze moge matce sprawic siurpryze i zatankuje do pelna i kupie jej radio, tez bede mial z tego jakis pozytek wtedy. :)
Mrok, szatan i martwe płody... ;D

Dodany obrazek

Dodany obrazek

#27 OFFLINE   hellrider

hellrider

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 75 postów
    • :

Napisany 27 marca 2007 - 13:02

Ja nie zaplacilem jednego w wysokosci 100 zł to odbili mi od podatku :/ po ponad roku czasu... A mandacior mialem za 7 osob w aucie

#28 Gość_Franiu126p_*

Gość_Franiu126p_*
  • Guests

Napisany 27 marca 2007 - 13:06

:lol; , w maluchu??



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.