Skocz do zawartości


Zdjęcie

Monster Garage BY KROPEK!!


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
434 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   kropek

kropek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 677 postów
    • Time Online: 1g 27m 52s

Napisany 14 grudnia 2009 - 23:07

tak od tego pana zdzisia xD... dałem mu używany resor i obejmy oraz jogurt a on mi dał to :) no kumpla mam niesamowitego xD ale resor uchroniłem od montażu w BUGGY bo aż szkoda jest taki zniszczyć do poskakania ;p jeszcze tylko wahacze :) no i przód jest jak z salonu :)


Dodany obrazek


Dodany obrazek
mała dzisiejsza tragedia po małym remoncie ... ten element wyjełem po prostu ręką... bez żadnego cięcia czy tłuczenia młotkiem ... widać tam dziurki na brzegach... przez te dziurki przechodziły spinki do kabli... jestem ciekaw czy po drugiej stronie auta wygląda identycznie :roll: :shock: :shock:




no kolejna aktualizacja zakurzonego tematu :)
reparaturki od jakiegoś czasu leżą i oczekują na robotę :) od jutra lecę do warsztatu i będe kombinował :)

Dodany obrazek



kolejny EDIT... dzisiejszego dnia od rana śmigałem po garażu miałem mały cyrk z kołem tylnym co widać na fotkach nie jest to olej ani smar jest to płyn hamulcowy ale z kąd ta maź to nie wiem dzisiejszego dnia nadkole zostało oczyszczone wycięta korozja usunięta koryto oczyszczone stare druciarstwo wycięte no miejmy nadzieje że się wszystko powiedzie bo jutro robię przymiarki do otwarcia podłogi i wstawiania mocowań resoru i wahaczy jeśli wszystko się powiedzie to jeszcze w te ferie zostanie zrobione w 100% jedno nadkole a jeśli mi naprawdę szczęście dopisze to oba nadkola zrobię i może spuszczę go już na ziemię :) dziś jeszcze była oczyszczana podłoga także z przymiarkami do łatania :) oraz sprawdzenia w jakim to stanie a nawet jest dobrze :) jak na razie jestem pozytywnie nastawiony jutro od rana to samo będzie :) :lol:



Dodany obrazek


Dodany obrazek


Dodany obrazek


Dodany obrazek


Dodany obrazek

#22 OFFLINE   Stasiu126p

Stasiu126p

    Master

  • Member
  • 4 364 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 43s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 28 grudnia 2009 - 22:02

Ulalal kolejne foty pokazujące jak sie korniki zagniezdziły ;/
ale widze ze masz zdrowo nakrecone na bani zeby ratowac malca mam nadzieje ze tego nakrecenia Ci starczy i go zrobisz :)
powodzenia :)
Dodany obrazek
Stanislavovic Performance Garage-chcesz przerobić 126p wpadaj! ;)
Urwis Evolution never done :D

#23 OFFLINE   kaszel1510

kaszel1510

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 247 postów
    • :

Napisany 28 grudnia 2009 - 22:15

Widać stan nie jest tak dobry jak na fotach z wakacji.Dużo roboty jest najgorsze że polaciało ci mocowanie wachacza i że masz niezłe dziursko na nadkolu.Mam nadzieje że dasz rade czekam na dalsze etapy prac :)

#24 OFFLINE   kropek

kropek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 677 postów
    • Time Online: 1g 27m 52s

Napisany 28 grudnia 2009 - 22:42

proszę śledzić temacik jutro będą kolejne fotki przepraszam za ta zajebistą jakość ale 1.3mpx nie jest cudowne wiecie o co chodzi :) miejmy nadzieję że jutro całe nadkole wyspawam :)))))))) blache już mam i to 1.0 grubości reparaturka jest i to nawet obie :lol:

#25 OFFLINE   Stasiu126p

Stasiu126p

    Master

  • Member
  • 4 364 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 43s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 28 grudnia 2009 - 23:01

no to spawaj spawaj :P
Dodany obrazek
Stanislavovic Performance Garage-chcesz przerobić 126p wpadaj! ;)
Urwis Evolution never done :D

#26 OFFLINE   WitchDog

WitchDog

    Master

  • Member
  • 1 227 postów
    • Time Online: 38m 28s

Napisany 29 grudnia 2009 - 13:10

Ale podłoga jest straszna. niestety eleganty mocno i szybko rdzewieją. fajnie, że go reanimujesz.
Dodany obrazekDodany obrazek

Żyj zdrowo, myśl pozytywnie
http://www.serpens-bio.pl/

#27 OFFLINE   kropek

kropek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 677 postów
    • Time Online: 1g 27m 52s

Napisany 29 grudnia 2009 - 16:17

jestem ciekaw czemu sie tak wszyscy czepili tego że ta podłoga jest tak zgnita ??????????? jak dla mnie jest w bardzo dobrym stanie strona pasażera 3 dziurki z czego jedną już zacząłem robić tylko trzeba wstawkę wspawać a po stronie kierowcy tylko zrobić wstawkę pod mocowanie i dać nowe mocowanie ... to wszystko dzisiaj mała aktualizacja


podłoga otwarta oczyszczona rynienka okazała się bardziej zdrowa niż mi się zdawało... wszystko oczyściłem do żywej blachy pomalowałem gróbo podkładem tak asmo jak i podłoga oczyszczona do żywicy i gróbo pomalowana niestety przez to że zaczeło się sciemniac oraz że farba nie wyschła bo ją w takich ilościach nałożyłem to nie mogłem już kontynłować ... mocowanie zostało wpasowane w podłoge zostało wspawanie łatanie nadkola i malowanie oraz zabepieczanie

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

#28 OFFLINE   Stasiu126p

Stasiu126p

    Master

  • Member
  • 4 364 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 43s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 29 grudnia 2009 - 17:23

za wczenie malujesz te podłoge przychamuj troche i dopiero pomaluj wsio na spokojnie :D
Dodany obrazek
Stanislavovic Performance Garage-chcesz przerobić 126p wpadaj! ;)
Urwis Evolution never done :D

#29 OFFLINE   kropek

kropek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 677 postów
    • Time Online: 1g 27m 52s

Napisany 29 grudnia 2009 - 17:30

podłoge pomalowałem w 100% zdrowym miejscu... a tam gdzie nie pomalowałem to bede musiał pokombinować na tym płacie co pomalowałem są tylko 3 dziurki do łatania no i cała podłoga do zamalowania :) więc tu spokojnie :) jutro jak sie uda to spasuje całe nadkole :) i z samego rana będe dyndał na piechote po nowe wahacze :) na przód


EDIT


witam narazie robota przy maluszku staje ze względu na to że przyszło mi nie spodziewanie do zapłacenia ubezpieczenie w wysokosci 250 zł ... i na razie zaprzestaje skupywania TAJLI do maluszka w lutym w ferie może go na koła już postawie a w kwietniu powinien być już polakierowany w między czasie przyszła mi nowa zabawka :) 300w sub... dziekówka dla RADZIO 126P SUB sprawny i działa pieknie dodaje filmik z YT i dopisze tyle ze na filmie jest to dopiero podłączone pod wierze i nie pokazuje tego co może :) wierza ma wzmacniacz ok 100watt i nie była w 100% pogłośniona bo nie dawała sobie rady :)



!!!!!!!EDIT!!!!!!!


Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek

#30 OFFLINE   Stasiu126p

Stasiu126p

    Master

  • Member
  • 4 364 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 43s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 09 stycznia 2010 - 22:39

widze ze sie zabierasz od odpowiedniej strony za to ;)
Dodany obrazek
Stanislavovic Performance Garage-chcesz przerobić 126p wpadaj! ;)
Urwis Evolution never done :D

#31 OFFLINE   Adam

Adam

    Zaawansowany

  • Member
  • 211 postów
    • Time Online: 2g 8m 50s

Napisany 17 stycznia 2010 - 16:03

Ja za mojego zielonego az sie boje zabrac :lol: . .. podziawiam i Kolego zycze powodzenia z autkiem bo widze ze troche roboty jest... :D

#32 OFFLINE   kropek

kropek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 677 postów
    • Time Online: 1g 27m 52s

Napisany 17 stycznia 2010 - 16:44

a ja się pochwalę nowym nabytkiem do maluszka
Dodany obrazek

Dodany obrazek

TYP MS2
NR770601711
MERA "LUMEL"
MADE IN POLAND

#33 OFFLINE   Stasiu126p

Stasiu126p

    Master

  • Member
  • 4 364 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 43s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 17 stycznia 2010 - 17:44

Ooo nieźle nieźle ;)
Dodany obrazek
Stanislavovic Performance Garage-chcesz przerobić 126p wpadaj! ;)
Urwis Evolution never done :D

#34 OFFLINE   Milten

Milten

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 316 postów
    • Time Online: 1g 50m 15s

Napisany 19 stycznia 2010 - 11:30

Moja rada:

Wywal to na złom jak najszybciej. Szkoda czasu, kasy, materiału żeby rzeźbić w takim gównie.
Kup coś w lepszej kondycji i dopicuj na bogato niż łatać takiego parcha który i tak zaraz znów Ci zgnije tak już mają ele. I nie chce Cie tu ani zniechęcać ani Ci ubliżać ale przemyśl to chłopak..serio :wink:
126tka - 1978' old school driving
Dodany obrazek

#35 OFFLINE   kropek

kropek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 677 postów
    • Time Online: 1g 27m 52s

Napisany 19 stycznia 2010 - 16:45

A CHUJ CI W DUPE I INNYM OSOBĄ KTÓRE MI PIERDOLĄ O WYWALENIU MAŁEGO NA ZŁOM :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wszyscy co tak mówią to jacyś pieprzeni miłośnicy maluchów o dupe was potłuc powinniście chwalić że ratuje ten pojazd a nie tak jak teraz to jest po ostatnich zakupach i ponownych podliczeniach wyszło mi ponad 1500zł wkładu finansowego !!!! nadkole wyłatane nowe mocowania itd a wy mi pierdolicie o wywaleniu na złom??????????!!!!!!!!!!!!!!!! uratuje to auto nawet jak by się miało rozpuścić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i mogę mieć teraz BANA i mam na to WYJEBANE bo nikt nie będzie mi mówił że mój maluch , jedyna rzecz którą obdarzam taką miłością i serce jest parchem czy złomem ... ci co nie doceniają nawet najgorszego malucha nie są ich fanami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a po tym poście niech MOD czy admin robią co chcą mogę mieć nawet BANA jebie mnie to!!!!!! bo kocham ten samochód i nie dam go obrażać !!!!!!!!!!!!!! nie wytrzymałem :ass:

#36 OFFLINE   Bilo

Bilo

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 612 postów
    • Time Online: 5m 41s

Napisany 19 stycznia 2010 - 17:40

kropek wyedytuj sobie ten post. Jak nie trzymasz cisnienia to nie powinienes sie udzielac na forum. nikt cie nie obraza. wyrazil swoja opinie. Ty lub ktos inny moze miec inne zdanie.
Audi Klub Polska member

Polski Fiat 126p red power, Audi A6 C6 3.0 TDI quattro, Kia Rio 1.2 XL

#37 OFFLINE   machi

machi

    Zaawansowany

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 125 postów

Napisany 19 stycznia 2010 - 18:51

Podłoge ma zdrową, to już sporo. kropek jesteś wzorem naprawde, takich ludzi szanuje, wykonujesz kawał dobrej roboty, dla mnie każdy uratowany maluch jest na wage złota, życzę sukcesu

#38 OFFLINE   Milten

Milten

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 316 postów
    • Time Online: 1g 50m 15s

Napisany 19 stycznia 2010 - 19:12

kropek luzuj gumę w majtach. Radzę Ci dobrze bo nie jeden remont taki remont widziałem i siedzę troszkę w maluchach, znam koszty części usług. Nie masz u siebie a ni 0.5m2 wolnego od rdzy. Połatasz to połatasz, zmarnujesz blachy, czas, prąd, materiały i co najważniejsze kasę a to i tak Ci zacznie gnić za dwie zimy. Zresztą jak nie to co coś innego, taki urok eleganta a twój jest już całkiem na wymarciu. Ja Ci nie ubliżam ani nic nie karze, po prostu radzę a chyba między innymi po to się zarejestrowałeś na tym forum. Szanuje to, że chcesz ratować budę, na pewno dużo się nauczysz przy okazji ale ja bym to przemyślał. Druga sprawa widzę ostro kupujesz "tajle" ale jak tak bardzo chcesz skończyć tą budę to chyba złą kolejność obrałeś. Możesz mnie wyzywać od czego chcesz, po mnie to spływa jak po kaczce. Ale może kiedyś zrozumiesz co mogłeś mieć/zrobić za tę kasę/czas.

Pzdr
126tka - 1978' old school driving
Dodany obrazek

#39 OFFLINE   sercio_20

sercio_20

    Krzychu

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 796 postów
    • Time Online: 3d 21g 29m 24s

Napisany 19 stycznia 2010 - 19:13

nie no stary full respect :) masz duzo zapału i oby ci go do konca starczylo;] ja bym w sumie zrobil raczej to samo;p jak to sie mowi: jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma;p i tego sie 3majmy:)

#40 OFFLINE   Milten

Milten

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 316 postów
    • Time Online: 1g 50m 15s

Napisany 19 stycznia 2010 - 19:18

sercio_20 w tym rzecz, że w takim przypadku to trochę patrzenie na ślepo. Maluch to nie jakiś Mustang z '67 że należy ratować każdy znaleziony egzemplarz. To maluch a w tym wypadku jeszcze Elegant których jest na pęczki..Nie powiedział bym słowa jakby chodziło tu o rocznik 73-76 i jeszcze jakbym widział, że reanimacja jest przeprowadzona z głową..
126tka - 1978' old school driving
Dodany obrazek








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.