Skocz do zawartości


Zdjęcie

76' Po zastoju nie odpala


43 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   ziomekstg

ziomekstg

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 37 postów
    • :

Napisany 22 grudnia 2008 - 14:58

Witajcie.

Bylem dzis w jednej stacji diagnostycznej, poinformowali mnie ze przegladu niezrobia bo auto za dlugo stalo i ma juz stary niewazy dowod. Ze musze jechac do UM i wyrobic dowod tymczasowy.
Podziekowalem i pojchalem gdzie inndziej.

Tam na szczescie Pan niemial nic przeciwko powiedzial tylko ze jezeli auto jest sprawne to bez najmniejszego problemu dowod taki podbije.

Ustawil mi swiatelka, sprawdzil hamulce dobrze go wytrzasl wziol 100PLN podbil dowod i podziekowal.

:D :D :D :D :D :D :D

Dzis czeka mnie okolo 20 km trasa wiedz zobacze jak auto zachowuje sie w trasie.


Foto bedzie tak jak obiecalem w swieta lub zaraz po swietach.


Dziekuje wszystkim ktorzy sie tutaj wypowiadali. Pozdrawiam. I zycze WESOŁYCH ŚWIĄT!

#42 OFFLINE   Tunio

Tunio

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 51 postów
    • Time Online: 10g 45m 6s

Napisany 22 grudnia 2008 - 18:37

Witam!

No to wspaniałe nowiny!!!!!!!
Wziął 100zł? Trochę dużo, ja osobiście byłem w sobotę na przeglądzie (niestety innym swoim fotelem na kółkach) i facet wziął urzędowo 80 zł.
Skrzynka pocztowa in spe

Autko w remoncie

#43 OFFLINE   kondensator

kondensator

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów
    • Time Online: 21m 25s

Napisany 24 grudnia 2008 - 00:28

Wziął 100zł? Trochę dużo, ja osobiście byłem w sobotę na przeglądzie (niestety innym swoim fotelem na kółkach) i facet wziął urzędowo 80 zł.

To chyba naprawdę nie był samochód tylko fotel... :)
Cena urzędowa za badanie większości samochodów osobowych (bez gazu, taxi itd.) wynosi 98+1=99zł.
Tak więc proponuję dopłacić temu Panu brakującą kwotę, bo inaczej jemu potrącą z pensji... :(

Please Login or Register to see this Hidden Content


Please Login or Register to see this Hidden Content


Please Login or Register to see this Hidden Content


Please Login or Register to see this Hidden Content


Please Login or Register to see this Hidden Content


To tylko kilka z przykładów - ta sama cena w całym kraju. (Przepraszam za OFF-T)

Co do dziwnych problemów z silnikiem - gaśnięcie po chwili ok. 1 min. a po odczekaniu kilkunastu minut to samo od nowa - wszystko było robione i nic nie pomagało - doświadczony kolega powiedział od razu: ssak paliwa w baku zgiął się - opadł ze starości i zasysa farfocle z dna. Okazało się że miał rację (bo zna się i sam to miał)... Lepiej ten element wymontować i zregenerować (rurka+siatka+wskaźnik paliwa) zanim coś takiego przytrafi się np. w trasie. Niektórzy podobno wycinają otwór i robią przykręcaną klapkę pod kanapą, co umożliwia łatwy późniejszy dostęp bez demontażu baku.

#44 OFFLINE   ziomekstg

ziomekstg

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 37 postów
    • :

Napisany 29 grudnia 2008 - 18:30

Niektórzy podobno wycinają otwór i robią przykręcaną klapkę pod kanapą, co umożliwia łatwy późniejszy dostęp bez demontażu baku.


Ja u siebie osobiscie mam cos takiego, latwy dostep do baku chodzi tak sie tam zadko zaglada.
-------------------------------------------------------------

Dzis zrobilem swoj temat w dziale teraz my, ten temat mozna juz zamknac i zakonczyc dzieki wszystkim ktorzy mio pomagali.

Teraz zapraszam tutaj:
http://www.terytoriu...1976-t4908.html



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.