Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Swap 1.2 16V] kilka fundamentalnych pytań


120 odpowiedzi na ten temat

#81 OFFLINE   kaza

kaza

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
    • :

Napisany 15 stycznia 2007 - 12:55

no w Żywcu może i się uda ale żaden diagnosta nie będzie chętny aby ci to podbić, przynajmniej nie w bielsku, co nie zmienia faktu że życzę ci powodzenia no i oby się udało :wink:

#82 OFFLINE   nermack

nermack

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 713 postów
    • Time Online: 16g 27m 42s

Napisany 16 stycznia 2007 - 11:12

No ale ja jeszcze bede do rzeczoznawcy oddawał a jak bedzie świstek od rzeczoznawcy to może sie ktoś skusi. Moje pytanie jest nastepujace czy moge podjechac na pierwszą lepsza stacje diagnostyczną czy musze robic przeglad w specjalnie do tego typu stacji przeznaczonych :?:

był 126p - 903ccm SPi [*]15.10.2007r
 

jest

BMW E46 330D 

126p elx 1,2mpi in progress...

03ebb3e7446e720e.jpg


#83 OFFLINE   Yankee

Yankee

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
    • :

Napisany 16 stycznia 2007 - 17:27

z tego co wiem to chyba tylko możesz na okręgówkach....

#84 OFFLINE   Wojti

Wojti

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 49 postów
    • :

Napisany 16 stycznia 2007 - 17:43

a ja z tego co wiem to jedziesz na obojetnie jaka stacje diagnostyczna co robia przeglady, oni ci wystawiaja kwita i z tym kwitem jedziesz do wydzialu komunikacji i nie jezdzisz po zadnych rzeczoznawcach (wiem bo dzwonilem dzien temu) chyba ze w jakims miejscie sa dziwni ludzie na maxa....
W życiu piękne są tylko chwile!!! ;)

#85 OFFLINE   nermack

nermack

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 713 postów
    • Time Online: 16g 27m 42s

Napisany 16 stycznia 2007 - 23:18

Ja tam sobie wole załatwic też papierek od rzeczoznawcy bo policja na naszych terenach jest bardzo upierdliwa a z takim papierkiem to bede sie czuł bezpieczniej :wink:

był 126p - 903ccm SPi [*]15.10.2007r
 

jest

BMW E46 330D 

126p elx 1,2mpi in progress...

03ebb3e7446e720e.jpg


#86 OFFLINE   kaza

kaza

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
    • :

Napisany 20 stycznia 2007 - 09:30

a ja z tego co wiem to jedziesz na obojetnie jaka stacje diagnostyczna co robia przeglady, oni ci wystawiaja kwita i z tym kwitem jedziesz do wydzialu komunikacji i nie jezdzisz po zadnych rzeczoznawcach (wiem bo dzwonilem dzien temu) chyba ze w jakims miejscie sa dziwni ludzie na maxa....


Kolego troszkę mnie twoje wypowiedzi rozśmieszają, najpierw coś załatw a potem się wypowiadaj. To co ci ludzie powiedzieli to jedna sprawa a to co zrobią to druga, porozmawiamy jak już zarejestrujesz jakiegoś swapa. Po drugie nie może to być jakaś sobie stacja tylko okręgowa bo tylko takie mają uprawnienia na przeglądy rozszerzone tj ze zmianą pojemności na większą

#87 OFFLINE   Wojti

Wojti

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 49 postów
    • :

Napisany 20 stycznia 2007 - 18:39

majster ty tez mnie nie rozsmieszaj bo skoro mi tak baba w wydziale komunikacji powiedziala to chyba tak jest?? chyba ze ona sobie sama tak wymyslila....:P i nie mowila o okregowaj bo tez sie pytalem czy ten kwit to trzeba z jakiejs specjanej stacji przyniesc to mi powiedziala zebym pojechal sobie do obojetnie ktorej stacji ktore robia przeglady okresowe i z tym mam do nich przyjechac:P wiec z palca sobie tego nie wyssalem... gdyby mi tak nie powiedzieli to bym sie nie wypowiadal i bym nie wymyslal. zreszta chcesz sie wozic bo okregowych i co tam uwazasz jeszxze to sobie jezdzij. pozdro 900!!!
W życiu piękne są tylko chwile!!! ;)

#88 OFFLINE   kaza

kaza

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
    • :

Napisany 21 stycznia 2007 - 01:12

nie będę się z tobą kłócił, zarejestrowałem już kilkanaście swapów i wiem co mówię a to że ty sobie myślisz że bez problema zarejestrujesz 900 w 126p przerabiałem 10 lat temu jak miałem swojego pierwszego swapa. Najpierw musiałem się nachodzić po urzedach i dowiedzieć co i jak a potem musiałem to zrobić. Jesteś taki kozak zarejestruj ja nik0mu nie będę udowadniał że kula ziemska jest okrągła...
Budowa swapów www.autogargas.pl

#89 OFFLINE   Dar00

Dar00

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 243 postów
    • Time Online: 56m 53s

Napisany 21 stycznia 2007 - 10:44

OT
Kaza, 10 lat temu to Ty chyba miałeś 14 lat no nie :lol: :P ?? (albo 15)
Porthos Wreackin Garage
Dodany obrazek

#90 OFFLINE   kaza

kaza

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
    • :

Napisany 21 stycznia 2007 - 17:21

No dobra 8 lat temu :lol:
Budowa swapów www.autogargas.pl

#91 OFFLINE   Spike

Spike

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 259 postów
    • Time Online: 1m 3s

Napisany 21 stycznia 2007 - 17:27

Z tego co mi wiadomo to pierwsze Twoje Swapy robil Ci Twoj Tata a Ty podawales tylko klucze ... poza tym do tej pory chyba tak jest czyz nie ?? :lol: :lol:
Dodany obrazek
TERYTORIUM126pMembers -- Oddzial 100-lica
... ::: /// Pełną Pizdą rally team \\\ ::: ...

#92 OFFLINE   kaza

kaza

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
    • :

Napisany 21 stycznia 2007 - 22:19

heh napisałem kilka słów od siebie ale po przemyśleniu daruję sobie odpowiadanie na moim zdaniem płytkie wypowiedzi mające na celu próbę ośmieszenia mnie, ja nikomu nie muszę nic udowadniać, a i uważam że takie mądre powiedzenie jest jak najbardziej na miejscu : "nigdy nie kłóć się z głupcem - ludzie mogą nie dostrzec różnicy"...
Budowa swapów www.autogargas.pl

#93 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 21 stycznia 2007 - 22:22

osobiscie ze swapem nie mam nic wspolnego oprocz tego ze fajna rzecz ale panowie dajcie sobie spokoj z takim dogryzaniem jak cos to idzcie sobie na priva i pomarudzcie kazdy kiedys mial swoje poczadki czy samemu siedzieli nad czyms czy ktos mu pomagal nie wazne...nie robcie wiochy i nie najezdzac na siebie...
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#94 OFFLINE   Phantom

Phantom

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 641 postów
    • Time Online: 32m 20s

Napisany 21 stycznia 2007 - 22:27

dobra czas cos nabazgrac.
jaka pompe do 1.1 monowtrysk polecacie? kolega sebcyc podsunal mi takową

Please Login or Register to see this Hidden Content


troche kosztuje ale coz jak trzeba to trzeba,a moze jakas alternatywa jest?
nastepna sprawa, jakie patenty na linke gazu myslicie, kupic od uno i cos motac czy jak.
Gdzie najlepiej komputer schowac-osobiscie mam wizje upchania go na sciance oparcia tylnego, kanapy z tylu nie bedzie wiec moze tam go wcisne.
Układ wydechowy, co jak gdzie itp. mysle nad srodkowym z cc700 pare rurek etc.
pytanie nastepne
belka tylna- jak ja wytne to sie mi zmiesci w silnik? glownie chodzi mi o zawiasy na klape tylna, srał pies ta belke tylko nie chce mi sie tarcz do gomowki tracic na zbedne ciecie jej.
jak cos bede mial to napisze

#95 OFFLINE   pablo170

pablo170

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 111 postów
    • :

Napisany 21 stycznia 2007 - 23:24

dobra czas cos nabazgrac.
jaka pompe do 1.1 monowtrysk polecacie? kolega sebcyc podsunal mi takową

Please Login or Register to see this Hidden Content


troche kosztuje ale coz jak trzeba to trzeba,a moze jakas alternatywa jest?
Gdzie najlepiej komputer schowac-osobiscie mam wizje upchania go na sciance oparcia tylnego, kanapy z tylu nie bedzie wiec moze tam go wcisne.
Układ wydechowy, co jak gdzie itp. mysle nad srodkowym z cc700 pare rurek etc.


pompki to chodzą czasem fiatowskie zewnetrzne po 100

komputer tam gdzie mówisz w środku jak planujesz i tak nie mieć oparcia to to jest dobre rozwiązanie tylko zabezpiecz przewody by się nie przetarły o otwór przez który bedziesz je puszczał

wydech też wybór trafiony a reszty nie wiem bo nie pytałem nigdy o to ale coś mi się wydaje że belke i tak musisz ciąć albo zrobić inną pod zawias na klape ;)
Dodany obrazek

#96 OFFLINE   micha$

micha$

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 523 postów
    • :

Napisany 11 lutego 2007 - 23:46

Zapytam w tym temacie.
Czy ktoś miał styczność z silnikiem od Kia Rio (1,4)?
Mój starszy rozbił samochód ale silnik jest w porządku. Zastanawiam się czy dużo by trzeba pracy...

Jeśli ktoś coś słyszał to niech napisze...

Pozdrawiam!
Nie bój się zmiany na lepsze...

#97 OFFLINE   Kjub

Kjub

    Master

  • Validating
  • PipPipPipPipPip
  • 847 postów

Napisany 12 lutego 2007 - 14:09

Tylko central w tym wypadku :wink:

#98 OFFLINE   pablo170

pablo170

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 111 postów
    • :

Napisany 12 lutego 2007 - 20:26

dokładnie potwierdzam słowa kolegi przerabiać musisz hymmmm lepiej zapytać co nie musisz przerobić mniej tego by było :) ale jak tylko masz czas miejsce i kase to czemu nie zawsze ktoś ci pomoże doradzi itp



wracając do mojego tematu swapowanie zaczynam na silniku Tomeckiego jest to jednostka 1.0 fire na wałku z fiata 1250 (wałek chyba 868 czy coś podobnego ) brakuje tylko drobnych części i zaczynam składać
Dodany obrazek

#99 OFFLINE   micha$

micha$

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 523 postów
    • :

Napisany 08 kwietnia 2007 - 00:02

Czy ktoś z Łodziaków był na ul. Św. Franciszka po silnik ?
Może się ktoś orientuje w ofercie. Bo dla mnie to jest drugi koniec miasta, ale z tego co się wystawiają na allegro.pl to mają niezłe ceny.
Jak ktoś ma jakieś info niech napisze.
Nie bój się zmiany na lepsze...

#100 OFFLINE   kapsel

kapsel

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 754 postów
    • Time Online: 2g 33m 1s

Napisany 08 kwietnia 2007 - 14:47

Ale o so chosi? :roll:
[img]http://img138.imageshack.us/img138/7055/126bb.gif[img]



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.