Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wrocław, IV Ogólnopolski Zlot 126p 24-26 sierpnia 2007


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
376 odpowiedzi na ten temat

#61 OFFLINE   Piter126p

Piter126p

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 941 postów
    • :

Napisany 15 grudnia 2006 - 20:14

Rogal jesli macie warunki to zróbcie zlot ogółnopolski.Ze swojej strony powiem tyle pomoge wam jesli moge.Zakres ustalimy na gg po nowym roku jak bedzie juz cos wiadomo.Do wigilii holownik powinienem odpalic wiec jak nie jednym to drugim przyjade(o ile jeszcze bede mial 2 malce,Jednego planuje zmienic na cos innego ale dyskusja o tym w innym temacie) :D
pozdro

#62 OFFLINE   Agnieszka

Agnieszka

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 298 postów
    • Time Online: 17m 18s

Napisany 18 stycznia 2007 - 14:26

Ja mam takie pytanko:

Jak daleko z przygotowaniami ogólnopolskiego zlociuku bo od dłuższego czasu widze zastuj w tym temacie... jest już konkret jakiś choćby co do miasta które podejmuje sie zorganizoawać ten zlot? macie sponsorów?

#63 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 18 stycznia 2007 - 14:41

jesli chodzi o nas to wiemy co nieco co nieco mili bysmy do zaproponowania ale mamy problem z sponsorami to po 1 a po 2 maxx jesczen ie zdecydowal gdzie bedize zlot....
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#64 OFFLINE   Agnieszka

Agnieszka

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 298 postów
    • Time Online: 17m 18s

Napisany 18 stycznia 2007 - 14:50

q... to mam propozycje:

Rogal opisz na forum Wasz pomysł a ja z Maxxem pogadam. co do sponsorów to coś wspólnie pogadamy i może sie zastanowimy. ja spróbuje z szefem pogadać może coś sie znajdzie... ale najpierw opisz jaki macie pomysł

#65 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 18 stycznia 2007 - 14:58

Nie ma wyboru, bo nie ma alternatywy, jeśli zlot będzie to będzie we Wrcocławiu.

#66 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 18 stycznia 2007 - 15:19

w sobote na zlociku przedyskutujemy ejscze wszystko pieknie ladnie i w sobote postaram sie dac jakis konkretny zarysik tego co chcieli bysmy wam przedstawic...
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#67 OFFLINE   Moch

Moch

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 758 postów
    • Time Online: 7g 40m 11s

Napisany 20 stycznia 2007 - 17:27

Czy coś już omówiono??

#68 OFFLINE   Qulek

Qulek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 206 postów
    • :

Napisany 20 stycznia 2007 - 22:20

No widze ze lipa z tego bedzie...

#69 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 20 stycznia 2007 - 22:21

powiedzialem ze po zlocie dizsiejszym predstawie plan przynajmniej zarys ale szczerze mowiac mam takiego KACA po wczorajszym malym balowaniu na miescie ze dzisiaj nie bede sie juz katowal i jutro napsize co i jak ...
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#70 OFFLINE   Nikita

Nikita

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 356 postów
    • Time Online: 1g 14m 14s

Napisany 21 stycznia 2007 - 08:57

no to juz jest jutro wiec czekamy na jakis zarys bo do wrocka to ja bym siew ybral a i rodzinke bym odwiedzil hie hie :D

#71 OFFLINE   Tuning

Tuning

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 174 postów
    • :

Napisany 21 stycznia 2007 - 09:37

Rogal popieram na kacu to nie życie wiem bo ja też właśnie po wczorajszym piciu sie męcze :F
A napiszesz jak kac minie 8)
Nie ma tego dobrego, co by na złe nie wyszło.

#72 OFFLINE   Piter126p

Piter126p

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 941 postów
    • :

Napisany 21 stycznia 2007 - 14:27

Rogal
czekam na twoja propozycje nie chciałbym zeby wyszła szopka jak w zeszłym roku.W koncu musimy zrobic cos pozadnie i zeby to miało rece i nogi.
Rozumiem ze człowiek nie wielbład i pić musi,ale to jest według mnie sprawa priorytetowa. pozdro

#73 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 22 stycznia 2007 - 05:28

oki zarys zlotu Ogolnopolskiego juz mam ale jest 5.29 i nie mam sily poprawaic bledow i literowek ktore popelnilem w pisaniu wiec jak ylk osie obudze 14-15:P wrzuce na forum to co splodzilem i dam sie zlinczowac :)
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#74 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 24 stycznia 2007 - 16:44

W z wiazku z tym ze na nas - odzial wroclawski spadla ta przyjemnosc obowiazek lub przymus
zoorganizowania IV Ogolnoposlkiego Zlotu Fiata 126p chcialbym przedstawic wam tak po krotce zarys calej imprezy planow i pomyslow ktore padly podczas licznych godzin spedzonych rozmyslajac na zlotach.Oczywiscie jak juz nadmienilem jest to tylko zarys szkic i wiele rzeczy moze sie zmienic z wielu powodow ktorych wam teraz nie bede wymienial:P , a wiec tak planowany termin zlotu to jest ostatni weekend sierpnia co by tradycja trwala dalej :)
tj: 24,25,26 biorac pod uwage piatek oczywiscie :). Kazdy kto ma zamiar przyjechac z dalej niz zza mojego bloku prosil bym o wczesniejsze skontaktowanie sie ze mna w celu ustalenia na ktora godziene dojedzie z jakim poslizgiem itp...

PIATEK

• MIEJSCA ZBIORCZE

Zabawe zaczynamy w piatek to jest 24 sierpnia 2007 beda wyznaczone miejsca w ktorych beda odbierani ludzie bedzie takich miejsc co najmniej kilka porozrzucanych po calych obrzezach Wroclawia tak by nikt nie musial bladzic po tym smiesznym miescie.Miejsca zostana wyznaczone po wczesnijszym "zgloszeniu" sie ludzi z ktorej czesci Polski planuja przyjazd


• DOJAZD


Zwazajac na to ze beda sie zjezdzac ludzie z calej polski przedstawaim przyblizony zakres kilometrow jaki was czeka wedlug portalu

Please Login or Register to see this Hidden Content

a wiec tak :

z Lublina -tutaj sie cos poparalo :P 518km
z Gdanska 451km
z Rzeszowa 442km
z Warszawy 396km
z Kielc 361km
z Lodzi 285km
z Katowic 189

Wybralem takie wieksze miasta w ktorych mamy lub beda odzialy.


• KEMPING

Zakwaterowanie:
Camping czynny od 1 kwietnia do 31 października.
położony blisko centrum Wrocławia
Oraz odry w malowniczym miejscu miedzy drzewkami itp cisza i spokoj gwarantowane :P:P
pieszo ok 25 minut na rowerze 10 minut taksówka, cena: 12-15zł (dzień) 20-25zł (noc)
Domki campingowe składają się z dwóch pokoi: 2 i 3-osobowego z pełnym węzłem sanitarnym.
Ceny:
Pokój 2-osobowy 60 zł za dobę
3-osobowy 90 zł
cały domek (5 osóB) - 150 zł,
Pole namiotowe posiada następujące ceny, w które włączony jest prąd i sanitariaty:
1 osoba - 15zł
przyczepa 10zł
samochód 5zł
autokarawan 12zł.
W pobliżu (50 metrów) campingu znajduje się restauracja Wodnik z pełnym zapleczem gastronomicznym.
nr Tel. (071) 372-55-11

zdjecia zrobie lada dzien ;)

• ZWIEDZANIE

zwarzajac na to o ktorej godzine zaczna sie zjezdzac ludzie planowane jest male zwiedzanie Wroclawia dla tych ktorych by to interesowalo lub poprostu nie byli we Wroclawiu a chcieli by go zobaczyc....co bedziemy zwiedzac to sie jescze zobaczy propozycje mile widziane

• GRILLIK

po zakwaterowaniu, zwiedzaniu miasta planowane jest ognisko grillik w milej atmosferce oczywiscie zabawa do rana przy muzyczce itp :P kto byl rok temu w Lodi wie jak to wyglada :D

SOBOTA

• POBODECZKA

pobodeczka planowana jest na jakesi godziny poranne to sie jescze ustali jaka godzinka bo wiadomo ze calonocne rozmowy i opowiadania sa meczace :P po porannym sniadanku toaletce itp planowany jest przejazd przez miasto

• PRZEJAZD

Przejazd prze miasto planowany jest najwiekszymi ulicami Wroclawia i tak by posiadacze extremalnie niskich bolidow nie urwali tego i owego...oczywiscie co do przejazdu sa 2 mozliwosci 1 Legalna mamy czlowieka w policji i panowie mundurowi zabezpiecza caly przejazd itp bedziemy o to walczyc no i 2 mozliwosc :P jak sie kazdy domysla nie legalny przejazd ale zobaczymy jescze jak to bedzie...
Dodany obrazek
• KJS

po powrocie na Niskie Laki bo tak sie nazywa miejsce w ktorym sie znajduje nasze Pole namiotowe przetransportujemy sie na tor Automobiul klubu Dolnoslaskeigo na KJS`ik specjalnie zoorganizowany dla nas...2 proby prawdopodobnie bedize rajdzik na dochodzenie ale to tez wyjdzie w praniu
co do obiektu to obiekt jest ogrodzony wszedzei rowny asfalcik wiec mozna spokojnie smigac
:)
Zwazajac na to ze moga sie znalesc osoby nie wyrazajace checi startowania w kjs`ie beda inne atrakcje:P

1)bardzo szczegolowa wiedza z zakresu 126p
2)dla bardzo ambitnych 2 osobowe zalogi wymiana sprzegla :P oczywiscie na czas
3)konkurs na najnizsze auto slotu
4)konkurs na najlepszy sprzet audio
5)konkurs na najladniejsze auto zlotu

tutaj propozycje tez mile widziane

• FILMY DO UPADLEGO :P

nastepni szybkei zakupki tere morele :P :>i co zapraszmay na grillowanko lub kto woli mega Ogolnopolskie ognisko :) jak to wiadomo do kielbachy przyda sie piwko* oczywiscie bezalkoholowe bedziemy chcieli was zaprosic na projekcje filmow jescze jakei do konca nie wiemy co by was nie zanudzic :P
[wszelakie filmy ze spotow odzialowych porsze nadsylac do mnie]
No i oczywiscie jak to na takich zlotach bywa rozmowy do rana w doborowym towarzystwie....

NIEDZIELA

• NAGRODY


jak ze to bedzie ostatni dzien zlotu planowane jest rozdanie wszelakich dyplomow pucharow i nagrod.Jak wiadomo kazdy ma do przejechania kilkanascie kilkadziesiat a co poniektorzy kilkaset kilometrow by wrocic do domu zostawilsimy niedziele takim dniem luznym by kazdy zrelaksowany i wypoczety :P wrocil szczesliwie do domu :)



CO jescze powinniescie wiedziec jedzonko mozna kupic w sklepach nie daleko polozoncyh od kampingu..oczywiscie mozna pojechac do sklepu typu Tesco czy inny PIotri i Pawel i zrobic tam zniszczenie.....mam taki pomysl by na kjsie zamowic firme ktora postawi kociolki z grochowka lub duzy ruszt z grillem by kazdy zmeczony i glodny po rywalizacji byl cos w stanie wszamac :) a na polu kempingowym pozatym ejst zaplecze gastronomiczne w ktorym mozna zjesc cieply posilek ceny podam niedlugo...


Wszelkie propozycje skargi itp. Kierowac do Maxxa :P
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#75 OFFLINE   Qulek

Qulek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 206 postów
    • :

Napisany 24 stycznia 2007 - 20:12

Planik bardzo fajny..a do wrocka mam dalej niz na zvolen :P :lol: cięzki wybór... :wink:

#76 OFFLINE   FaZZoR

FaZZoR

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 110 postów
    • :

Napisany 24 stycznia 2007 - 22:21

dacie radeludziki jak wszytsko wypali to kozak ogolnopolski bedzie;d

#77 OFFLINE   Agnieszka

Agnieszka

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 298 postów
    • Time Online: 17m 18s

Napisany 24 stycznia 2007 - 22:45

jak dla mnie to jest idealne....byle wszystko wypaliło jak trza i będzie super zabawa...

Oby tak dalej Chłopaki i powodzenia Rogal w szukaniu sponsorów...

Oby Wam lepiej dopisali niż nam w zeszłym roku
Powodzenia trzymam za Was kciuki :)

#78 OFFLINE   Nikita

Nikita

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 356 postów
    • Time Online: 1g 14m 14s

Napisany 24 stycznia 2007 - 22:51

bedzie gites pozytywne myslenie to polowa sukcesu a ja wrocek troszke znam i wiem ze tam mozna wiele zdzialac juz sie nie moge doczekac zlociku;d

#79 OFFLINE   Lama

Lama

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 055 postów
    • :

Napisany 24 stycznia 2007 - 22:52

Ja i tak nie wpadnę więc nie będę mieszał. Ale plan zacny. Oby tylko wszystko wypaliło. Nie pozostaje mi nic jak życzyć powodzenia.

#80 OFFLINE   Phantom

Phantom

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 641 postów
    • Time Online: 32m 20s

Napisany 24 stycznia 2007 - 23:00

no plan konkretny, teraz trzaa sie zdecydowac czy taki bedzie plan czy co innego, a potem dopracowywac szczegóły.
Ja bym rogal pomogl z calych sil ale wiesz ze sytuacja mi na to nie pozwala.








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.