Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wrocław, IV Ogólnopolski Zlot 126p 24-26 sierpnia 2007


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
376 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   ziomal

ziomal

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 367 postów
    • :

Napisany 06 listopada 2006 - 00:24

co do toru to nie jest on do końca taki piękny jak ten na obrazku ponieważ nawierzchnia jest w większosci z płyt betonowych ale równa, miejsce na upalanie, na namioty, na postawienie aut zdala od kurzua przedewszystkim zdala od ludzi.
Rogal co do kontaktu z właścicielem to trzeba było sie odezwać bo dobrze wiesz ze ja już z torem kombinowałem tym tak samo jak i tym na niskich łąkach( tor w pełni asfaltowy)
a jeżeli chodzi o wawe czy inne miasta to jeżeli chcą organizować zlot to najlepiej zeby troche zagęscić ruchy bo załatwiania troche jest a czasu zoraz mnie i przydało by się powoli już wybrać miasto w którym będzie zlot i które ma sie wziaść do roboty w 100%, bo zrobić rozeznanie to jest tydzień a załtwić wszystko to wpizdu wiecej czasu zajmie

#22 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 06 listopada 2006 - 00:30

ziomal nic bys nie zalatwil bo tor na rakeitowej nie jest juz do konca wlasnoacia ani AK Wroclaw ani AK Dolnoslaskeigo jest jzu w pewnym stopniu prywatny i zdobycie nr telefonu do faceta ktory wynajmuje ten tor jest nie lada wyzwaniem bo to ci pisza na stronach AK to jedna wielka bzdura nie aktualizowana od 2 lat....cene wynajmu ktora sobie AK wymyslil ta osoba prywatan wysmiala i powiedzial ze to on decyduje ile co gdzie i jak....nie zwarzajac na to miejscowka jest naprawde w pipke jak to sie mowi....w srode jestem umowiony z wlascicielem tego bazlu na to by wpasc z aparatem tam i pocykac fotki...
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#23 OFFLINE   ziomal

ziomal

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 367 postów
    • :

Napisany 10 listopada 2006 - 16:30

i jak rogal załatwiłeś coś? ja dzisiaj byłem na torze i gadałem z gościem właściciel sie nie zmienił! wszystko jest po staremu, poza tym że tor został odnowiony na odcinkach szutrowych wyrównane, nowy asfalt wylany praktycznie nie ma płyt, jeden ocinek z kostą ale równą zajebiscie, a gościu z którym gadałem podrzucił mi pomysł żeby zorganizować zlot ogólnopolski na lotnisku w kamieniu śląskim, jest tam bardzo duża powierzchnia i są też porobione trasy bo AK wrocławski robi tam swoje imprezy jest duży changar który też można na coś wykorzystać a poza tym jak na lotnisku jest też pełno trawy gdzie można namioty rozbić a przede wszystkim koszt był by dużo mniejszy niż we wrocku na torze, tylko jest jeden minus że to jest jakieś 80km od wrocka, wiec mogły by być małe problemy ze zorganizowaniem wsyzstkiego tam, całego zaplecza tak na odległość ale AK jest skory do pomocy jeżeli będą mogli podpiac się pod nasz KJS ze swoimi zawodnikami. W związku z tym mam pytanie do ludzi które miejsce lepsze tor we wrocłwiu którego obrazek widzieliście czy to lotnisko

Please Login or Register to see this Hidden Content

zależnie od tego co wybierzecie to zaczne dokładniej sie tym zajmować tylko jeszcze jedna kwestia, czy zlot ogólnopolski 2007 ma być we wrocku czy ktoś inny chce też organizować, wole to wiedzieć teraz a nie jak będzie połowa spraw pozałatwiana to ktoś wyskoczy że ogólnopolski jest jednak gdzie indziej.
pozdro i licze na zainteresowanie odnośnie wyboru

#24 OFFLINE   FaZZoR

FaZZoR

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 110 postów
    • :

Napisany 14 listopada 2006 - 00:23

niom ziomal ma racje przydalo by sie wiedziec wczesniej co jak gdzie organizowane bedzie zeby nie wyszla lipa a wiedzac wczesniej mozna dopiac wsezytsko na ostatni guziak i nie bylo by tylko grila ale cos konkretniej by sie dzialo dlatego taze prosze was o opowiedzenie sie gdzie zlot ogolnopolski ma byc organizowany czy oddzial wrocław ma sie tym zajac czy tez moze wawa

pozdrawiam wszytskich

#25 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 14 listopada 2006 - 00:45

Automobil klub dolnoslaski nie pomorze nam w organizacji zlotu mimo iz by chcieli sei pod tym czesciowo podpisac tak napsiali w mailu ale nie sa w stanie teg ozrobic bo

2005-03-26
Zarząd Automobilklubu Dolnośląskiego wraz z Komisją Rewizyjną informują, że na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu w dniu 24 pażdziernika 2004 roku, jednogłośnie podjęto decyzję o likwidacji klubu, poprzez jego rozwiązanie.


zaczerpniete z

Please Login or Register to see this Hidden Content



z tego co rozmawialem z wladzami z AutomobilKlubu Wroclawskeigo mail kontaktowy [email protected] to wynajecie tego toru na rakeitowej toejst kwestia 250 zl za godzine minimalny czas wynajmu to jest 2 godziny informacje z przed tygodnia....co do AutomobilKLubu Wroclawskeigo to tez nei sa wstane pomoc jedynie co to ejsli bysmy organizowali na torze zlot sa w stanie pojsc na ustepstwo w cenie....to z mojej strony....niech sie wypowie gora gdzie co i jak ma byc ten zlot
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#26 OFFLINE   ziomal

ziomal

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 367 postów
    • :

Napisany 14 listopada 2006 - 17:28

mówie Ci jak jest teraz i żaden AK nie została rozwiazany ani wrocławski ani dolnośląski wiem doskonale bo mam wieści z pierwszej ręki, gadałem z gościem osobiście. Ale mniejsza z tym, trzeba najpierw Przedewszystkim ustalić gdzie ma być zlot i jak bym mógł prosić łodziań (organizatorów poprzednich zlotów) na PW co dokładnie musieli załatwić gdzie z kim.
Liczyłem na większe zainteresowanie, nie tylko ze strony wrocławiaków.

#27 Gość_Demon126p_*

Gość_Demon126p_*
  • Guests

Napisany 14 listopada 2006 - 18:06

Rogal to jakieś stare nie edytowane wiadomości sa.Zanim przyczepiłem sie do was to pisałem z goścmi z AK dolnoslaskiego i zapraszali na treningi.
Jest najprawdopodobniej trzecia miejscówa,ale to jeszcze sie wywiem co i jak z pomoca Krisa.Kiedyś tam robiono zloty garbusów.

#28 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 14 listopada 2006 - 18:25

no to dzialajcie panowie dzialajcie im wiecej zaangarzowania i checi...jak sie uda bedzei fajna miejscowka na wypady do upalania a jak nie to bedziemy mieli jzu jakesi doswiadczenie :D
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#29 OFFLINE   ziomal

ziomal

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 367 postów
    • :

Napisany 14 listopada 2006 - 18:50

nie ma działajcie działajcie organizacją ogólnopolskiego powinien się zajać cały oddział a nie "2 osoby" no ale nie odchodzmy od tematu, może któryś mod mógł by podwiesić temat na głównej stonie na kilka dni żeby była jasna sprawa co do wyboru miasta.

#30 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 14 listopada 2006 - 19:10

mówie Ci jak jest teraz i żaden AK nie została rozwiazany ani wrocławski ani dolnośląski wiem doskonale bo mam wieści z pierwszej ręki, gadałem z gościem osobiście.


skoro wiesz lespiej to dzilaj mowie ci ze pisalem do nich maile co i jak i napisali mi co innego niz tobie...tylko takei rzeczy nei zalatwia sie na gebe tylko oficjalnei pismami umowami itp a nie ze ja znam czlowieka
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#31 Gość_Demon126p_*

Gość_Demon126p_*
  • Guests

Napisany 14 listopada 2006 - 21:56

Wiec bedzie to tak załatwiane,a ty stój obok i milcz :wink:
Tylko niech sie ktos wypowie czy my mamy organizowac czy inne miasto....

#32 OFFLINE   ziomal

ziomal

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 367 postów
    • :

Napisany 14 listopada 2006 - 23:19

i wszystko będzie na papierze tylko nie będe póra strzępił żeby za kilka miesięcy ktoś mi powiedział sory panowie jednak zlot będzie gdzie indziej, narazie robie dokładne rozeznanie żeby wiedzieć co złatwić i ile potrzeba pieniędzy, gdzie iść

#33 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 14 listopada 2006 - 23:22

nie wiem do czego darzysz swoja wypowiedzia ja chcialem zalatwic wszystko od tej strony papierkowej i juz podjelem pewne kroki co do tego mimo iz nie wiedzialem kto bedzie na 100 % organizowal zlot chcialem sie dowiedziec co gdzie jak i dlaczego i ejsli osoby odpowiedzialne za ten tor podaja swojego mail na oficjalnej stronie to uwaam je za kompetetna ktora ma cos do pwoeidzenia wiec zaczelem z nia korepondentowac co do ceny i godzin a tu nagle text

stoj i milcz

nie wiem o co ci chodzi czlowieku


owszem problem polega na tym ze nie wiadomo ktore miasto bedzie organizowac tylko nikt nie wpadl ejscze moze na to ze tor jest wynajmowany tez przez inne firmy kluby i sa tam organiwaone imprezy masowe i musimy odpowiednio wczeneis sie zoorganizowac puki nie ma ejscze w pelni ustalonego planu imprez 2007 roku
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#34 OFFLINE   ziomal

ziomal

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 367 postów
    • :

Napisany 14 listopada 2006 - 23:33

Rogal dlatego kilka postów cześniej na wstępie spytałem się czy coś załatwiłeś. To że strona nie jest często aktualizowana to dobrze wiem dlatego pojechałem osobiście z kolesiem gadać bo przez neta to nie bardzo mi się widzi wole w 4 oczy, a jak coś załatwiłeś to przedstaw to pokaż co masz żeby ludzie no robili czegoś co ktoś już zrobił.
dzięki za podwieszenie.

#35 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 14 listopada 2006 - 23:45

no to juz dzialamy :) wiec tak ludzik powiedzla doslownie tak jak sie z nim skontaktowalem meilowo "cena wynajmu to ejst 250 zl na godzine przy czym w sezonie zimowym minimum 2 godziny ale to ejst nie istotne...co do jazdy to musimy najpierw ustailc trase kolejnosc przejazdow itp...ilosc samochodow nie jest istotna....co nastepne napsial mi ze wynajem toru jest tylko i wylacznie przez neta troche tego faktu ejscze nie rozumiem bo prezbuszowalem cala strone i nic nie znalazlem chyba ze kontaktujac sie z nim ale to ejscze sei wyjazni...co dalej prosil o jakis konktr tzn date kiedy bysmy chcieli to zoorganizowac bo tak jak pisalem nie jest jescze w 100% ustalony plan imprez na 2007 i musieli bysmy sie pospieszyc by nas ktos nie wyrpzedzil z terminem....co dalej zgodzil sie negocjowac co do ceny wynajmu toru bo szybko liczac bedziemy tam kilka godzin co ciagnie za soba duze sankcje finansowe i bez sponsorow tak czy tak nie damy rade ale mozna zawsze pare zlotowek utargowac" to ja sie dowiedzialem 2 strona medalu jest taka ze tam nie ma zabardzo zadnego zaplecza sanitarnego a to juz jest wiekszy problem bo trzeba by bylo wynajac pare toi tojek czy cos takiego ....ale to sie wszystko jescze pomysli
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#36 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 16 listopada 2006 - 23:31

Dajcie fotki toru...

Czy oprócz Wrocławia ktoś jeszcze zapatruje się na zlot u siebie?

#37 OFFLINE   ziomal

ziomal

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 367 postów
    • :

Napisany 19 listopada 2006 - 12:43

może nikt nie chce zlotu ogólnopolskiego to też powiedzieć to nie będziemy się bawić z tym bo nawet ku*** nie może tu nikt wejść i się wypowiedzieć na temat, to nie bo się nie chce dupy ruszać nikomu a późńiej będzie czemu nie zrobiliście zlotu.... brak słów i to ma być klub?...

#38 OFFLINE   scandaL

scandaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów
    • :

Napisany 19 listopada 2006 - 13:02

warszawa chyba niestety nic nie bedzie teraz organizowac
tak wiec dzialajcie we wrocku!
moze my cos na 2008 wymyslimy :)

wydaje mi sie rogal ze wynajme 4,5 toyek nie powinien byc drogi.
wiec to nie powinien byc problem. albo zaproponowac im sponsoring ;D
no 250zl za godz to troche duzo ale tak jak napisal, ze mozna sie potargowac, wiec luuuz.

#39 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 19 listopada 2006 - 13:19

z toy toykami to nie problem gorzej jest z zapleczem sanitarnym tj prsyznice itp nawet zbytnio nie bylo by gdzie czegos upischcic jak ktos lubi :) ale z tego co sie doweidzialem wczoraj od jednego z wroclawiakow to ma byc zaplecze do lata podobno zrobione ale to jescze trzeba sprawdzic czy napewno...co do 250 zl to jest to cena za godzinke jazdy ale jak bedziemy chcieli zoorganizowac tam zlot moze cene da sie obnizyc i w miare przystepna za caly dzionek :)
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#40 OFFLINE   ziomal

ziomal

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 367 postów
    • :

Napisany 19 listopada 2006 - 14:25

robiącały budynek na torze ostatnio go ocieplali mają zrobić tam sale konfernecyjną, napewno ubikacje i łazienki i do wakacji powinni się wyrobić, postaram się w poniedziałek wpaść jeszcze na tor jak sie urwe z zajęć i coś podowiadywać jeszcze. A toy toy można właśńe wciagnąć w sponsoring:D a w sumie łazienka to nie potrzebna ludzie chyba przeżyją jak sie nie wykąpią przez weekend:) a jak cos to się hydrant odkręci i wszystkich ze szlałfu :D








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.