Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wrocław, IV Ogólnopolski Zlot 126p 24-26 sierpnia 2007


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
376 odpowiedzi na ten temat

#361 OFFLINE   sr99

sr99

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 776 postów
    • Time Online: 10g 20m 39s

Napisany 23 sierpnia 2007 - 21:17

Będe, będe :D Planuje dołączyć do zestawu Scorpion, Grajek 8) Malucha złożyłem, tylko sprzęgło czasem piszczy, miejmy nadzieje że szczęśliwie dojedzie i wróci :wink:

#362 OFFLINE   ziomal

ziomal

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 367 postów
    • :

Napisany 23 sierpnia 2007 - 21:43

co z piterem?? hmm po długich męczarniach w końcu pojechaliśmy z krisem po niego jeden wzioł przyczepke (bo oczywiscie piter jechał z przyczepką, co w niej miał nie pytajcie) a drugi pitera na linke a stanoł jakieś 50km od wrocka teraz już silnik jest rozebrany wszyscy siedzą u demona i piją bo prądu brakło i nie można malca robić, a co z silnikiem pitera (silnik po remoncie) do wymiany tłoki cylindry pierścienie głowica i kij wie co jeszcze, pewnie zimeringi i wszystkie uszczelki. Co do NW to na wszystkich wrocławskich imprezach typu kjs jest wymagane NW i tu nie chodzi o pilota tylko o to jak wjedzie się w pybliczność to mieć to ubezpieczenie, ale NW można wykupić na określoną sume i określony czas a skoro widze ze jest taki problem z tym NW to jutro podjade do znajomego i pogadam z nim może będzie mozna wykupic jakieś NW krutko terminowe za marne grosze odrazu na torze ale to sie zobaczy a nie można obejść przepisu dotyczącego NW i BK poniewarz to wszystko jest ujęte w regulaminie PZM a z tego co mi Kaki powiedział dzisiaj to kjs mam mieć nadaną wize pzm.

co do ludzi jadących od strony Zielonej Góry jak chcecie zeby was odebrać bo nie wiem kto jedzie i o której bedzie to zadzwońcie jutro do mnie 696 178 856 to wyjade po was koło 9.00 kończe prace i później moge po was skoczyć. Można dzwonić od 3.00 w nocy:> wcześniej nie bo spie :P

#363 OFFLINE   sebcyc

sebcyc

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 414 postów
    • Time Online: 11g 31m 27s

Napisany 23 sierpnia 2007 - 21:51

Porthos nie bój żaby ja przecież mało jeżdżę na kjs czy kzk
zapraszam na www.budowaswapow.com
Sprzedam części:
Miski alu. Abarth, Giannin, bez napisu
Pokrywy alu. Abarth, Giannin, bez napisu
Zderzaki chromowane
Zamek tylnej klapy chromowany

#364 OFFLINE   Scorpion

Scorpion

    Zaawansowany

  • Member
  • 289 postów
    • Time Online: 1g 33m 11s

Napisany 23 sierpnia 2007 - 21:51

sr99 damy Tobie znać na tel. kom. jak będziemy we Wrześni bys miał czas na dojechanie do Miłosławia
KaGiT rzuc mi sms (nr poszedł na pw) kiedy mamy Cię poinformować, że dojeżdżamy do Trzebnicy i czy będziesz czekac na nas

wrazie czego mam cb przy Wrocku włączam 25 kanał i nawołuje was

idę choć trochę jeszcze kimnąć przed jutrzejszym :mrgreen:

do zobaczenia na zlocie
pzdr
Terytorium126p Member - TRÓJMIASTO
Dodany obrazek

#365 OFFLINE   ziomal

ziomal

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 367 postów
    • :

Napisany 23 sierpnia 2007 - 22:01

scorpion dawaj na 19 będzie troche cieżko się rpzebić przez eter ale większosć jeździ na 19 ja jeszcze nie wiem czy ktoś z zielonej ma CB ale jak coś to wskakuj czasami też na 19 -25 skacz i szukaj tu i tu bo nie wiem czy po was wyjedzie jutro ktoś z CB bo piter raczej malucha nie ruszy. a ja będe po drugie jtronie miasta.

#366 OFFLINE   wolf

wolf

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 20 postów
    • Time Online: 10m 7s

Napisany 23 sierpnia 2007 - 22:16

No to pięknie z tym NW, na forum fiat126p.pl żadne info nie zostało zamieszczone. A napewno powinno zostać zamieszczone.
Kurcze na ostania chwile latać za NW :evil:

Na zlocie z mister maluch organizowany przez PZMOT tez nw obowiazkowe ale nikt nie stwarzał ze ktoś niemiał.

Napiszcie dokładnie jeszcze co ma być obowiązkowe bo nie przejrzyste, są te informacje, nikt niema zamiaru walic kupe km, żeby stać z boku na zlocie.

I o której jest KJS w sobote, bo pare osob ma zamiar przyjechać odemnie w sobote.

Prosze o jakaś rozpiske czasową gdzie co jest i o której.

#367 OFFLINE   sebcyc

sebcyc

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 414 postów
    • Time Online: 11g 31m 27s

Napisany 23 sierpnia 2007 - 22:17

ja mam nadzieje ze ludzie bez NW dopuszczeni do KSJ bo jeśli nie to h%j a nie zlot będzie .
Ludzie porobią duża kilometrów a tu kupa ,a poza tym w tamtym roku nie trzeba było mieć !!!!!!!!!!!!!!!!!!
zaczyna mnie w k%%%%%c ta cała organizacja
ja to jestem ciekaw ile ludzi na zlocie nie będzie miała NW



9.1 Każdy zawodnik i/lub kierowca bierze udział w rajdzie na własną odpowiedzialność. Kierowca musi posiadać dokument stwierdzący
zawarcie umowy OC właściciela lub użytkownika pojazdu zgodnie z
przepisami RP. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialnośći za
straty zawodników powstałe podczas rajdu.
9.2 Organizator każdego rajdu obowiązany jest wykupi polisę
ubezpieczeniowa OC oraz polisę NNW obejmującą osoby organizatora
nieobjęte innym ubezpieczeniem; obie te polisy muszą obejmować cały
czas trwania rajdu. Szkody spowodowane przez zidentyfikowanych
uczestników rajdu pokrywane są z ich polis ubezpieczeniowych.

TO JEST CZĘŚĆ REGULAMIN PZM Z 2007 r. I NIE MA NIC ZE KIEROWCA MUSI MIEĆ NW

[
zapraszam na www.budowaswapow.com
Sprzedam części:
Miski alu. Abarth, Giannin, bez napisu
Pokrywy alu. Abarth, Giannin, bez napisu
Zderzaki chromowane
Zamek tylnej klapy chromowany

#368 OFFLINE   Porthos

Porthos

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 993 postów
    • Time Online: 5d 7g 27m 58s

Napisany 23 sierpnia 2007 - 23:16

ja pierdolle.

To jest zlot, a nie runda PZM !

doceniam starania- jest naprawde swietnie, ale zrozumcie ze to jest zlot, spotkanie hobbystow, a nie runda mistrzostw okregu wrocławskiego czy innego...w "paru" kjs-ach wystarotwałem w róznych rejonach polski, wiec wiem jak to wyglada, ale tak tego nie powinno sie załatwiac - jezeli wymagane mialo byc NW - to informacja powinna byc zamieszczona na stronie zlotu juz dawno temu, a nie pare dni przed.

Propozycja : albo bedzie mozliwosc wykupienia NW na zlocie, albo dajecie sobie luz z tym punktem, kazdy startujący podpisuje stosowne orzeczenie i jazda. Raczej srednio bedzie wygladac jak bedzie masa ludzi a startujacych 3 na krzyz :/ ....przypomnijcie sobie zlot w lodzi 2005 - jazda po torze byla gwoździem programu, zabawa przednia i bez NW

btw. taka mała uwaga - własnie przez takie pierdoly jak nw na tym zlocie czy ogolnie inne smieszne detale, ludzie mają zdanie o terytrium takie a nie inne, i klub nie moze sie wybic ponad okreslony poziom (pozdrowienia dla Maxxia ;-) )

#369 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 23 sierpnia 2007 - 23:29

Mala aktualizacja stanu przyjezdnych :

1)Ryba
2)Nowaczek
3)Piter doholowany :P
4)Porthos
5)Evela
6)Wisnia
7)Grajek
8)Scorpion
9)Sebcyc
10)Karol S. 126wlkp
11)killer
12)Kaczor
13)Spekol
14)sr99

no dawac dawac :P malo nas :P

widze ze zaczynaja sie co poniektorzy spuszczac nad tym zlotem jak by to bylo nie wiadomo co jak dobrze pamietam to rok temu nawet co poniektrzy nie mieli silnikow powbijanych w dowody :P i jakos nie bylo problemu ;P
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#370 OFFLINE   Scorpion

Scorpion

    Zaawansowany

  • Member
  • 289 postów
    • Time Online: 1g 33m 11s

Napisany 24 sierpnia 2007 - 03:15

Oddział Trójmiasto rusza w drogę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Terytorium126p Member - TRÓJMIASTO
Dodany obrazek

#371 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 24 sierpnia 2007 - 06:45

15)maxx
16)CiNeK
17)Krzysiek Cabrio
18)Brzoza

Z tego co wiem NW nie będzie wymagane, zwykłe przeoczenie (regulamin jest z poprzedniego zlotu, jakoś wtedy nikt nie miał wtedy problemów ze startem). Z pytaniami proszę do Fazzora. Do zobaczenia.

#372 OFFLINE   pterock

pterock

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 71 postów
    • Time Online: 7g 37m 44s

Napisany 24 sierpnia 2007 - 08:49

19. pterock
20. krajo

:)

#373 OFFLINE   kapsel

kapsel

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 754 postów
    • Time Online: 2g 33m 1s

Napisany 24 sierpnia 2007 - 09:19

No to miłej zabawy Wam życzę ;)
[img]http://img138.imageshack.us/img138/7055/126bb.gif[img]

#374 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 24 sierpnia 2007 - 11:20

Mala aktualizacja stanu przyjezdnych :

1)Ryba
2)Nowaczek
3)Piter doholowany
4)Porthos
5)Evela
6)Wisnia
7)Grajek
8)Scorpion
9)Sebcyc
10)Karol S. 126wlkp
11)Killer
12)Kaczor
13)Spekol
14)Sr99
15)Maxx
16)CiNeK
17)Krzysiek Cabrio
18)Brzoza
19)Pterock
20)Krajo

dawac dawac ja ide szukac jakiegos klucza do kol by zmienic opny na 13 :P
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#375 OFFLINE   Piter126p

Piter126p

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 941 postów
    • :

Napisany 24 sierpnia 2007 - 11:35

a ja chcialbym wogle wiedziec kto jedzie :P ryba i nowaczek z lodzi sa juz u nas piter sie turla to juz jest 3 kto bedize jescze :P

1)Ryba
2)Nowaczek
3)Piter :P jak dojedzie :)


bardzo smieszne, mam nadzieje z edizs odpale ta strychline tylko ,sie silnik troche przegrzal,i trzeba bylo go rozebrac. :wink:

#376 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 24 sierpnia 2007 - 12:03

no a o nie jst to zabawne :) ?? ja jadac na hradec kralowe mialem 4 awarje w tym 2 pekniete alternatory wiec nie pekaj dzieciaku tylko dzialaj :)
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#377 OFFLINE   KaGiT

KaGiT

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 341 postów
    • :

Napisany 24 sierpnia 2007 - 18:07

Ja jebie zioooomy, Ja z racji tego że do ostatniej chwili fazzor trzymał mnie ze sponsorami załatwiłem wsyzstko na ostatniąchwile, regulamin dostałem w tym tygodniu i chcialem go jakoś komuś przekazać żeby na głównej stronie zlotu był, ale nawet sie niemogłem doprosić odpowiednich ludzi żeby mi dostep do strony organizacyjnej dali. Ja przepisów nie wymyślam, w regulaminie jest NW a czy bedą sprawdzać czy nie to już nie moja broszka, startowałem w różnych miejscach i w jednym trzeba było mieć a gdzie indziej napisać stosowne oświadczenie. wielcy zawodnicy sie wypowiadają, a jakby naprawde mieli coś pojecia to by sami na rok sobie nw wykupili z w.w. wzgledów. a co do info to sorry ale nawet nie jestem memberem odpowiednie info przekazywałem odpowiednim ludziom na stanowiskach a że oni nic z tym dalej nie robili to sorry. to by było na tyle APTECZKA bedzie przechodnia gaśnica też.








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.