Skocz do zawartości


Zdjęcie

2006 Spoty Łódź


256 odpowiedzi na ten temat

#141 OFFLINE   WitchDog

WitchDog

    Master

  • Member
  • 1 227 postów
    • Time Online: 38m 28s

Napisany 08 listopada 2006 - 23:49

Skonczy sie na tym ze wszyscy pojedziemy na placka, bo zjesc mozna i pogadac :P A kluby... zadne z powyzszych mi nie odpowiada :P
Agnieszko miałem sie wypowiedziec - prosze :P
Dodany obrazekDodany obrazek

Żyj zdrowo, myśl pozytywnie
http://www.serpens-bio.pl/

#142 OFFLINE   Spike

Spike

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 259 postów
    • Time Online: 1m 3s

Napisany 09 listopada 2006 - 00:12

...jak dla mnie to roznie bywa...u Nas w Wawie nawet w Swieta wiekszosc klubow jest czynna 8) Mi chodzi o to zeby po dorbnym upalanku mozna bylo zostawic samochody w jakims spokojnym miejscu i pojechac autosanem do klubu nie martwiac sie o to jak nastepnego dnia dotzremy po autka. Podejmijcie wmiare rozsadna decyzje bo szybko dni uciekaja i zaraz przyjezdzamy...a sami po Lodzi szlajac sie po nocy???? :D:D
Dodany obrazek
TERYTORIUM126pMembers -- Oddzial 100-lica
... ::: /// Pełną Pizdą rally team \\\ ::: ...

#143 Gość_Nowaczek_*

Gość_Nowaczek_*
  • Guests

Napisany 09 listopada 2006 - 09:15

...a sami po Lodzi szlajac sie po nocy???? :D:D

Spike ja nie widze zadnego problemu w takiej sytuacji klub napewno jakis bedzię otwarty !! A dokładniej kiedy przyjezdzacie i na która ??
ja sie dzisiaj dowiem czy kluby beda otwarte czy nie !!

#144 OFFLINE   Agnieszka

Agnieszka

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 298 postów
    • Time Online: 17m 18s

Napisany 09 listopada 2006 - 12:50

Witam,
widze duże niezdecydowanie co do samej formy i miejsca spędzenia czasu.znam niewiele miejsc które mogą to pogodzić... Opium jest tam dużo miejsca do tańczenia a stoliki są wokół parkietu więc i posiedzieć i pogadać będzie można... i Tawerne Gniazdo Piratów stylizowana tawerna z szantami jest gdzie poskakać jest co dobrego zjeść i jest co dobrego wypić a i muzyka nie taka kocia... ale nie wiem czy będą na to chętni bo jakby na to nie patrzeć nie wszyscy lubią szanty (czyli piosenke żeglarską dla tych co nie wiedzą)...
pozatym doszły mnie głosy że wiele osób tańczenie bierze pod uwage drugoplanowo lub wcale a za to 90% ludków chce sobie pogadać w miłym miejscu a z tego co mi wiadomo w klubach jest tłoczno mało miejsc siedzących i strasznie głośno... ale decyzje pozostawiam Wam...
prosze o szybszą deklaracje Waszych chęci i poglądów gdyż Spike ma racje czasu coraz mnie a większość nawet nie wie o całej sprawie...

pozdrawiam

PS: piszcie na forum na gg na tlenie ale prosze deklarujcie sie

#145 OFFLINE   WitchDog

WitchDog

    Master

  • Member
  • 1 227 postów
    • Time Online: 38m 28s

Napisany 09 listopada 2006 - 12:57

jestem za gniazdem piraów. Nie bylem tam, al to bedzie chyba najlepsze miejsce bo najbardziej neutralne, a w naszym klubie sa przeciez skarjnie rozni ludzie. Tazy co w blu nie dadza rady po 5 minutach i tacy co uciekna z deko...wiec moze eksperymentalnie cos neutralnego a potem po takim spotkaniu bedziemy juz wiecej wiedzieli co dalej poczac i gdzie sie zatrzymywac.. :wink:
Dodany obrazekDodany obrazek

Żyj zdrowo, myśl pozytywnie
http://www.serpens-bio.pl/

#146 OFFLINE   Morpheus

Morpheus

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów
    • :

Napisany 09 listopada 2006 - 14:00

Ludzie w sobote wszystko pozamykane-swieto.Wyglada na to ze tak czy siak pozostaje hala sportowa.Poza tym wezcie pod uwage,ze nie kazdy chce siedziec w jakiejs mordowni gdzie muzyka zaglusza wszystko.Aga napisz cos o tej tawernie,gdzie to jest,zeby bylo cos jasnego.Postaram sie na chwile wpasc.
pozdrawiam wszystkich

#147 OFFLINE   Agnieszka

Agnieszka

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 298 postów
    • Time Online: 17m 18s

Napisany 09 listopada 2006 - 14:20

hmmm... a co ja będe mówiła... to adres stronki Tawerny i gwarantuje że będzie otwarta i jakiś przyjemny koncercik oczywiście "na żywo" będzie:

Please Login or Register to see this Hidden Content



lokalizacja na Wólczańskiej bliżej Struga (mapka pod linkiem Lokalizacja na stronce) jak widać jest tam wykaz koncertów a i pare fotek z kilku z nich można pooglądać) jesli sie na to zdecydujecie to postaram sie zrobić dodatkowo rezerwacje by pewność miejsc siedzących była ale decyzja jest Wasza...

sami zdecydujcie czy Wam to odpowiada... ja osobiście bardzo lubie to miejsce bo pozwala sie odciąć zupełnie od szarej rzeczywistości i choć na chwile przenieść sie w zupełnie inny świat...


...........................................................................................................

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Chłopcy... już jest czwartkowy wieczór... najdalej jutro koło 17:00 musze rozesłać wiadomości do ludzi by wogóle spot sie udał... prosze o jednoznaczną deklaracje do tego czasu...


Na ten momęt najwięcej głosów było na Futuryste a alternatywą dla osób które nie chcą iść do "głośnego klubu" jaka została zgłoszona miałaby być Tawerna Gniazdo Piratów. czekam na decyzje co ostatecznie wybieracie i jednoznaczne określenie miejsca... jak to w demokracji bywa to tam gdzie będzie najwięcej chętnych zaprosimy naszych gości

#148 Gość_Nowaczek_*

Gość_Nowaczek_*
  • Guests

Napisany 09 listopada 2006 - 20:22

a moze zrobimy tak ze spotkamy sie normalnie pod halla i tam juz na real a nie na forum wszyscy zdecydujemy gdzie ruszymy to co zauwazyłem to zdania sa podzielone co do wypadu !! :) co o tym myslicie ??

#149 OFFLINE   Agnieszka

Agnieszka

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 298 postów
    • Time Online: 17m 18s

Napisany 09 listopada 2006 - 20:50

To nie takie głupie...
w takim razie napiszcie mi godzine czy zostaje 20:00 czy wcześniej czy puźniej...

Moja wersja jest taka:

Spotkanie w sobote o 19:00 najdalej 20:00 pod halą sportową... i tam szybka decyzja czy zostawiamy auta i idziemy do pobliskiego Futurysty czy gdzie indziej... (Opium/Tawerna/dalej) wedle osób które faktycznie sie pojawią

pasuje? mam tak rozesłać wiadomość?

#150 Gość_Nowaczek_*

Gość_Nowaczek_*
  • Guests

Napisany 09 listopada 2006 - 22:24

jak dla całkiem w cyku moze być !! :P :P a ja słyszałem jeszcze o jakims upalanku wiec moglibysmy skoczyć na Traktorową !! co wy na to ?? :?:
Wiec moj plan jest nastepujacy spotykamy sie pod hallą 19 - 20 tak jak napisała Agnieszka decydujemy gdzie na miasto udezamy na małe upalanko na traktorową a potem wracamy pod halle i wpadamy do jakiegos pabu lub klubu ?? ja to mam łeb co nie !! :lol: :lol:

#151 OFFLINE   Agnieszka

Agnieszka

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 298 postów
    • Time Online: 17m 18s

Napisany 09 listopada 2006 - 22:28

Nowaczku a sądzisz że po co tak wczesna moja propozycja spotkania... o Twobie i innych którzy liczą na małe upalanko też pamiętam ale najpierw chciałam rozwiązać problem miejscówki do pogadanki... obiecuję że jeśli więcej osób z przybyłych będzie miało chęć poupalać to i na traktorową skoczymy

#152 OFFLINE   WitchDog

WitchDog

    Master

  • Member
  • 1 227 postów
    • Time Online: 38m 28s

Napisany 09 listopada 2006 - 22:28

Dobrze więc w takim razie, zebrani w sobote wieczorem, na miejscu zdecydujemy gdzie sie udać.. :wink:
Dodany obrazekDodany obrazek

Żyj zdrowo, myśl pozytywnie
http://www.serpens-bio.pl/

#153 Gość_Nowaczek_*

Gość_Nowaczek_*
  • Guests

Napisany 09 listopada 2006 - 22:33

ojejku ale krecicie niech juz wam bedzie :evil: spotykamy sie pod hallą o 19-20 i decydujemy tak jak napisał withdog łapki w góre i liczymy i bedzie sprawiedliwei wiec Aga rozsyłaj wiadomosci jeszcze jutro o 17 niech zapadnie decydujaca decyzja !! :!:

#154 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 10 listopada 2006 - 00:37

Ja w sobote wieczorem mam jeszcze inne spotkanie i nie wiem jak to wyjdzie (pewnie tam zancze a skończe z klubem). Nie wiem też czy auto odbiorę jutro także mam małą loterię.
A co z wizytą warszawy?

#155 OFFLINE   Porthos

Porthos

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 993 postów
    • Time Online: 5d 7g 27m 58s

Napisany 10 listopada 2006 - 13:14

Z warszawy jadą 3 samochody i 6 osób :

Wisnia z kolezanką
Spike z koleżanką
Porthos z nie wiem kim :)

NIestety nie wiem o której będziemy - ja ze Spikiem startujemy w kjs-e Niepodległości i nie wiemy o której się zakończy - tak czy siak będziemy. Kontakt jest, więc nie ma problemu.

#156 OFFLINE   Agnieszka

Agnieszka

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 298 postów
    • Time Online: 17m 18s

Napisany 10 listopada 2006 - 14:04

Serdecznie zapraszam na Spot nietypowo w SOBOTE(11.11.2006) o godzinie 20:00 pod Halą Sportową.Przewidziane upalanko,później Klub.
(Klubik wybierzemy jak sie spotkamy według gustów osób przybyłych - pamiętajcie tylko o kasie na wejście do klubu)

PS.: Będziemy mieli gości z Warszawy... chłopcy nie zawiedźcie... wierzę w Was...

#157 OFFLINE   Szary

Szary

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 212 postów
    • Time Online: 17g 35m 7s

Napisany 10 listopada 2006 - 19:09

a czy czasem do 23 nie jest za free ?

#158 OFFLINE   WitchDog

WitchDog

    Master

  • Member
  • 1 227 postów
    • Time Online: 38m 28s

Napisany 11 listopada 2006 - 01:41

Szary, ale Agnieszka jest przewidująca i wie, ze zanim wszyscy się zjadą to bedzie tak koło 23.30 :P
Dodany obrazekDodany obrazek

Żyj zdrowo, myśl pozytywnie
http://www.serpens-bio.pl/

#159 Gość_Nowaczek_*

Gość_Nowaczek_*
  • Guests

Napisany 12 listopada 2006 - 22:30

No i wkoncu człowiek sie troche lepiej czuje po tej małej integracji uuffff spocik udany tylko male poslizgi były z przyjazdem gosci i innych osób ale to sie wytnie . Teraz moze my odwiedzimy Stolice !!
Pozdrowienia dla Porthosa , Wiśni i jego Towarzyszki , oraz Spike i wszystkich co tam byli i podziekowania dla Pitera za zrobienia małej imprezki integracyjnej u siebie w domu oraz dla Withdoga który mnie odwoził do domu w stanie (...) wytnijmy to hehehe :P :twisted:

#160 OFFLINE   Spike

Spike

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 259 postów
    • Time Online: 1m 3s

Napisany 13 listopada 2006 - 09:08

...naprawde GORACE podziakowania dla Agnieszki za gorace przywitanie i zaangarzoanie w nasz przyjazd :D:D ...i dla Pitera ktory zgodzil sie nas przenocowac. Wypad uwazam za jak najbardziej udany. Macie naprawde zajebista miejscowke do upalania...na tym Dworcu moglbym jeszcze duuuuuzo razy pojezdzic...SUPER !!! 8)
Dodany obrazek
TERYTORIUM126pMembers -- Oddzial 100-lica
... ::: /// Pełną Pizdą rally team \\\ ::: ...








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.