Skocz do zawartości


Zdjęcie

2006 Spoty Łódź


256 odpowiedzi na ten temat

#121 OFFLINE   kapsel

kapsel

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 754 postów
    • Time Online: 2g 33m 1s

Napisany 06 listopada 2006 - 20:41

Pub powiadasz... a może byśmy zrobili mini zlot? Jak najwięcej parchów, pogadałoby się z UMŁ i może jakiś przejazd pietryną? 8) i dopiero potem gdzieś do pubu ;)

#122 OFFLINE   JojO

JojO

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 178 postów
    • :

Napisany 06 listopada 2006 - 21:09

sam UMŁ nie wystarczy bo przyjedzie taki portos ze swoja breda i go zaraz zawiną... i chlopak pks bedzie wracał do stolicy... jakbys chcial urzadzic przejazd przez pietryne to nie w 10 aut tylko w kilkadziesiat a tylu nie znajdziesz... czekam dalej na propozycje pubów tylko zeby byly z parkingiem...

#123 OFFLINE   Porthos

Porthos

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 993 postów
    • Time Online: 5d 7g 27m 58s

Napisany 06 listopada 2006 - 21:17

Nie chce nic mówić, ale był taki koleś spod wawy w tamtym roku na zlocie w białym kapslu, który jeździł po łodzi na bredzie ;)

A co do spotkania - nie mówie o jakimś wilekim zlocie, ale miły spocie - jakieś upalanko, a potem integracja

#124 OFFLINE   Marchewa

Marchewa

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 554 postów
    • :

Napisany 06 listopada 2006 - 22:02

Sąsiedzi mnie do tej pory nie lubią :lol: Porthos po godz.23 odwoził mnie do domu... :lol:

#125 Gość_Nowaczek_*

Gość_Nowaczek_*
  • Guests

Napisany 07 listopada 2006 - 04:01

Kapsel nie wiem skad ty sie urwałeś widać ze masz jeszcze 14 letni rozumek i bujną wyobraznie !! :lol: :lol: :lol: a co do pabu to moze hmmmm......Nie mam pomysłu kazdy ma swój gust wiec nie wiem gdzie chce isc !! Wiec czekam na wsze propozycje ale w sobote kluby mogą byc zamkniete bo jest 11 listopada wiec nie wiem co bedzię !!

#126 OFFLINE   Spike

Spike

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 259 postów
    • Time Online: 1m 3s

Napisany 07 listopada 2006 - 20:29

...KLUUUUUUBBBB...ja jestem za klubem, mysle ze po ostanim wypadzie ze mna do klubu Sebek tez jest za Klubem :wink: :wink: ...nie Porthos?? HE HE
...ogarnijcie jakis dobry klubik...napewno w srod Was jest ktos kto zna dobrze Lodzkie kluby. Mysle o jakims w stylu R,N,B albo lekkie Hausiki...w ostatecznosci jakis pozytywny Klub w ktorym graja dobry Densik. Nie mam zamiaru uganiac sie po Lodzi z jakimis Dresiazami bo juz dawo wyroslem z takich zabaw.

Wybor klubu pozostawiamy Wam...my sie dostosujemy poprostu.:):)
Dodany obrazek
TERYTORIUM126pMembers -- Oddzial 100-lica
... ::: /// Pełną Pizdą rally team \\\ ::: ...

#127 OFFLINE   kapsel

kapsel

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 754 postów
    • Time Online: 2g 33m 1s

Napisany 07 listopada 2006 - 20:47

Spike w Łodzi są same dresy, więc nie wiem czy się pouginasz z normalnymi ludźmi :lol:

#128 OFFLINE   Agnieszka

Agnieszka

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 298 postów
    • Time Online: 17m 18s

Napisany 07 listopada 2006 - 21:09

Kapsel a co Ty wiesz o ludziach z łodzi... za mało świata jeszcze widziałeś... gwarantuje Ci że w Łodzi jest więcej normalnych ludzi niż Ci sie wydaje... za dużo filmów sie naoglądałeś a za mało życia poznałeś...

#129 OFFLINE   kapsel

kapsel

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 754 postów
    • Time Online: 2g 33m 1s

Napisany 07 listopada 2006 - 21:32

Może nie wiem tyle co Wy, ale swoje wiem... Nie wiem czy się domyślasz, ale to nie było na poważnie... :roll:

#130 Gość_Nowaczek_*

Gość_Nowaczek_*
  • Guests

Napisany 07 listopada 2006 - 22:42

Ja tez jestem za klubem mozemy isc do port westu tam dresiarzy nie ma ale nie ma gdzie aut postawić moze Blu ?? :P

#131 OFFLINE   Dar00

Dar00

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 243 postów
    • Time Online: 56m 53s

Napisany 07 listopada 2006 - 22:42

a moze nnie tyle klub co jakis sympatyczny pub??


Moim zdaniem to lepsza propozycja niż klub.. bo tak właściwie to w klubie za dużo się nie usłyszy rozmawiając ze sobą...

#132 OFFLINE   Spike

Spike

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 259 postów
    • Time Online: 1m 3s

Napisany 07 listopada 2006 - 22:52

Darku !!! ...nie mieszaj w glowie...idziemy do klubu i juz !!! :twisted: ...myslcie nad klubem...bary odpadaja. Ja chce zobaczyc jak sie bawia ludzie w Lodzi... :wink:
Dodany obrazek
TERYTORIUM126pMembers -- Oddzial 100-lica
... ::: /// Pełną Pizdą rally team \\\ ::: ...

#133 OFFLINE   Marchewa

Marchewa

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 554 postów
    • :

Napisany 08 listopada 2006 - 13:08

To rozumiem,że spota przenosimy na sobote jak chcemy bardziej zabalować?

#134 OFFLINE   Agnieszka

Agnieszka

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 298 postów
    • Time Online: 17m 18s

Napisany 08 listopada 2006 - 17:18

:D No to znów ja sie wtroncę... jeśli zabawa w klubie to tylko w sobote... ale teraz podstawowe pytanie: Gdzie???? bo przecież nie zabierzemy naszych gości do jakiejś speluny i tu drugie pytanie: Jak stoicie z kasą?? bo z tego co mi wiadomo to 90% klubów w łodzi jest płatnych w granicach 15-20 PLN za wjazd czasem drożej...
ja znam kilka klubów i sądze że może być:
:arrow: Port
:arrow: nexus
:arrow: underground
:arrow: Futurysta (są blisko siebie)
:arrow: opium (polecany przez moich znajomych i siostre a i parking sie znajdzie przy struga koło stokrotki)...

co chcecie?

:arrow: przy Futuryście i undergroundzie również jest parking bo to przy osiedlu studenckim więc bynajmniej auta będzie gdzie zaparkować...
:idea: zresztą chyba większość przejeżdzała obok co drugą niedziele na spocik dojeżdzając bo jakby komuś zbyt niebezpiecznie zaparkować było by pod klubem to zawsze auta można zostawić pod halą gdzie tradycyjnie mamy spoty w niedzielne wieczory...

co Wy na to?? :P

czekam na głosy bo czas smsy i wiadomości na gg rozesłać... :twisted:

#135 OFFLINE   Marchewa

Marchewa

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 554 postów
    • :

Napisany 08 listopada 2006 - 18:01

Pfff...no ciężka kwestia Panowie.Po pierwsze to zastanówmy się,idziemy do klubu...na trzeźwo?Przecież to się kupy nie trzyma :lol: No ale dobra...Zasadniczo jak mamy sie bawić i tak z autami,to znajdzimy jakieś miejsce gdzie będzie można zaparkować fure i cześć.Jak dla mnie może być Futurysta,nigdy tam nie byłem.

#136 OFFLINE   kapsel

kapsel

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 754 postów
    • Time Online: 2g 33m 1s

Napisany 08 listopada 2006 - 18:09

Klub jak klub, dla mnie taki mniej dyskotekowy... róbta co chceta :P

#137 Gość_Nowaczek_*

Gość_Nowaczek_*
  • Guests

Napisany 08 listopada 2006 - 19:09

Jak ktoś chce wiedzieć o klubach to do mnie !! hehe :twisted: :twisted: 8) Jesli mamy isc do : Port Westu to do godz 23:00 wstep jest za free Klubik bardzo fajny wystrój ok muza ta co w radiu Spytajcie sie Marchewy ostatnio go tam spotkałem jak sie podpierał sciany :lol: :lol: A co do Nexusa tez fajnie duzo wiecej młodziezy ale mozna tam autka zaparkować pod Samym klubem albo na stacji obok !! Wjazd dla Dziewczyn 4 zł Dla chłopaków po 6 zł .
Tam Kumas chłopak z klubu czesto przebywa !! a reszta to studenckie klubiki !! Ja jestem za Port Westem albo Nexusem !! :!:
A OPIUM to piwnica na piotrkowskiej ale tez całkiem Spoko !! :roll:

#138 OFFLINE   JojO

JojO

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 178 postów
    • :

Napisany 08 listopada 2006 - 20:47

a ja wtrace taka malą rzecz.... w sobote jest swięto.....

#139 OFFLINE   kapsel

kapsel

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 754 postów
    • Time Online: 2g 33m 1s

Napisany 08 listopada 2006 - 20:50

O kruca... to teraz wszyscy wpadli...
A kluby raczej nie będą otwarte w taki dzień...
Fuck wszyscy zapomnieli... :lol: :roll:

#140 OFFLINE   Jumper

Jumper

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 65 postów
    • :

Napisany 08 listopada 2006 - 22:07

Wiec czekam na wsze propozycje ale w sobote kluby mogą byc zamkniete bo jest 11 listopada wiec nie wiem co bedzię !!


czytanie tekstu ze zrozumieniem sie klania... nowa matura tego uczy-juz wiem po co ;)








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.