Skocz do zawartości


Zdjęcie

2006 Spoty Łódź


256 odpowiedzi na ten temat

#181 OFFLINE   Marchewa

Marchewa

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 554 postów
    • :

Napisany 20 listopada 2006 - 17:26

No to jak tak,to tymbardziej bym obstawał przy Kaliskiej,ale skoro pora ma być nieco późniejsza,proponowałbym sobote,żeby w poniedziałek nikt niemiał problemów ze wstaniem do pracy/na uczelnie,jak tam szefowa uważasz??

#182 OFFLINE   Agnieszka

Agnieszka

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 298 postów
    • Time Online: 17m 18s

Napisany 20 listopada 2006 - 17:51

hmm
Co do Kaliskiej to ewidentnie wchodzi w gre jedynie puźna godzina bo busy tam żadko bo żadko ale zajeźdzają jeszcze do 23:00 niektóre a wolałabym byście z mandatami nie skończyli... ale w porozumieniu z Marchewą (na gg) dogadaliśmy że można by tradycyjnie już co by wszyscy wiedzieli gdzie i o której szukać spotkać sie o 20:00 pod halą z kąd około 21:00 ruszyć na Przybyszewskiego pod Carrefura gdyż zamykany jest najpuźniej o 21:00 jak nie wcześniej gdyż to niedziela. a ewentualnie jeśli komuś było by mało jeżdzenia po parkingu marketu to zawsze po 23:00 można na Kaliską zajrzeć i tam jeszcze pohulać gdy busów już nie będzie i nikt sie nie doczepi... co Wy na to?

#183 Gość_Nowaczek_*

Gość_Nowaczek_*
  • Guests

Napisany 20 listopada 2006 - 18:18

Agnieszka wyczyny chłopaków z Wawy pamietam była całkiem fajnie !! ale moze zrobimy znowu wypad do jakiegos pabu albo gdzies sie spotkamy jak nie bedzie zimno poupalać mozemy !! jestem ZA 8) wiec ja mam swoją propozycje !!

- Najpierw skoczyć do jakiegos pabu po jakiejs godzinie skoczyć na Kaliska bo jest tam swietne miejsce do upalania !!
- Jeszcze mozna skoczyć na parking Tesco tam rostawić oponki i zorganizować małą KZK co o tym myslicie !! :?:

#184 OFFLINE   Marchewa

Marchewa

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 554 postów
    • :

Napisany 20 listopada 2006 - 18:29

Do pubu to i tak bez sensu skoro niemożna pić...a niepogadamy sobie w tym hałasie.To już lepiej na placka skoczyć,jakąś margaritte opierdzielić,i potem po upalać,Co do KZK,to w takim razie muszę elektrownie zamontować do niedzieli :lol:

#185 OFFLINE   Agnieszka

Agnieszka

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 298 postów
    • Time Online: 17m 18s

Napisany 20 listopada 2006 - 18:34

ja powiem tak... ja odrazu mówie że kasy na ten miesiąc juz nie mam więc ja sobie placka,puby i dyskoteki podarować i tak będe musiała. ale fakt możecie coś takiego obskoczyć. mimo wszystko nie wiem czy na Kaliską nie będzie za wcześnie... jestem za tym by w zależności od tego o której sie zbierzemy w niedziele podjąć decyzje czy jedziemy do Pubu i jeśli tak to którego a potem poupalać... i miejsce również dobrać do godzinki bo jeśli będzie przed 22:30 to market a jeśli po to kaliską... co Wy na to?

#186 Gość_Nowaczek_*

Gość_Nowaczek_*
  • Guests

Napisany 20 listopada 2006 - 18:36

Hmmm...... :roll: Aga poczekajmy az sie inny wypowiedzą i z tego wybierzemy najlepszą propozycje !! niech kazdy sie wykaze i rzuci swoja inicjatywe i mozna ja przedyskutować !! :P

#187 OFFLINE   WitchDog

WitchDog

    Master

  • Member
  • 1 227 postów
    • Time Online: 38m 28s

Napisany 22 listopada 2006 - 17:44

Słuchajcie jestem winny jeszcze Wam 3 filmiki z upalanka Warszawiaków u nas na dworcu.. niestety mam za kiepskie lacze by to wrzocic.. jest ktos chetry i by to wrzucil gdzies nastronke :?:
Dodany obrazekDodany obrazek

Żyj zdrowo, myśl pozytywnie
http://www.serpens-bio.pl/

#188 OFFLINE   Porthos

Porthos

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 993 postów
    • Time Online: 5d 7g 27m 58s

Napisany 22 listopada 2006 - 17:48

dawaj dawaj, czekamy na filmy, chociaż za wiele tam nie pokazalismy :P

#189 OFFLINE   Agnieszka

Agnieszka

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 298 postów
    • Time Online: 17m 18s

Napisany 22 listopada 2006 - 17:56

Witam.
Na forum czytam różne hasła odnośnie np miejsc spotkań i tego co można by robić...
Myślałam nad tym wszystkim i razem z kilkoma osobami z którymi dość często rozmawiam na gg (każdy może w ten sposób podawać swoje pomysły jeśli nie chce na forum) mamy kilka pomysłów...
Jednym z nich jest np.po spotkanu pod halą w niedziele wieczorem (tak by zachować tradycje miejsca i czasu by każdy mógł nas łatwo znaleźć i nowy i stary klubowicz) wybrać sie najpierw do Manu i tam pujść na małą wyżereczke w ciepłym miejscu z dużym wyborem menu (począwszy od McDonalda skończywszy na wygurowanych potrawach z Fluncha) i posłuchać przy jedzonku i piciu opini i pomysłów na najbliższe kilka spotów to zaoszczędzi nam cotygodniowych zmartwień co chcemy robić... a pozatym z pełnym brzuszkiem lepiej sie jeździ i upala a i adrenalinka lepiej skacze...
Myślałam by torównież stało sie swego rodzaju tradycją bo jest to dobry i miły sposób by spokojnie pogadać w ciepłym i miłym miejscu i wybierać w sposób demokratyczny najleprze pomysły.każdy będzie miał wtedy łatwy i bezpośredni sposób wpływania na to co dzieje sie na spotach i każdy będzie mógł w sposób szybki i bez poświęcania dodatkowego czasu przedstawiać swoje opinie... o klubie spotach i tym co sie dzieje lub chciał by sie działo...
Po małej debacie można by np pojechać po upalać pod jakiś market by boje sie że z pod manu moga nas wyrzucić... :P ale to jest pomysł właśnie do obgadania...

Jednak na ten najbliższy spot który będzie już w TĄ NIEDZIELE chciałabym zaproponować byśmy spotkali sie pod halą i faktycznie udali sie do Manu gdzie podejmiemy decyzje co chcemy dalej robić i gdzie... czyli czy jedziemy upalać jeśli tak to gdzie... ja postaram sie wymyśleć kilka konkurencji które może uatrakcyjnią pojeżdzawki...

Pozdrawiam

#190 OFFLINE   WitchDog

WitchDog

    Master

  • Member
  • 1 227 postów
    • Time Online: 38m 28s

Napisany 22 listopada 2006 - 18:00

Porthos czy ja wiem :P Takie numery zawsze ciesza oko i tym bardziej fajnie by bylo podzielić się filmem..
Dodany obrazekDodany obrazek

Żyj zdrowo, myśl pozytywnie
http://www.serpens-bio.pl/

#191 OFFLINE   JojO

JojO

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 178 postów
    • :

Napisany 22 listopada 2006 - 21:07

aga a nie lepiej od razu ustawic sie pod manofacko???? jesli ktos jedzie z teofoilowa lub ogolnie bałut to tam bedzie mial blizej niz nabijac zbedne kilometry....
mozna by ustawic sie na 19.30 pod hala kto ma tam blizej i 0 19.45 wyjechac pod manufaktre zeby na 20 tam byc i zeby na 20 byli juz tam ci ktorym jest tam blizej....

#192 OFFLINE   Agnieszka

Agnieszka

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 298 postów
    • Time Online: 17m 18s

Napisany 22 listopada 2006 - 21:29

Jojo ja poprostu chce zachować pewność czasu i miejsca dla tych którzy nie mają czasu czytać forum lub nie mają stałego dostępu do netu a sam wiesz że smsy nie dochodzą zawsze... pozatym wolałabym by wszyscy ustawili sie pod Manu w jednym miejscu a nie na 4 różnych parkingach... chpć myśle że jak już zapadnie ostateczna decyzja to pewnie będzie i propozycja by Ci którym to bardziej odpowiada ustawili sie w konkretnym miejscu pod manu ale dopiero koło 20:30 nie wcześniej bo niektuży pracują (patrz ja do 19:00) a chcialiby też dotrzeć na zlocik...

#193 Gość_Nowaczek_*

Gość_Nowaczek_*
  • Guests

Napisany 22 listopada 2006 - 22:44

To teraz Ja sie wypowiem Jojo ma troche racji sporo osób jedzie z okolic bałut wiec troche to jest bez sensu zeby jezdzili az pod hale !! :wink: Jesli ktoś nie ma dostepu do neta to Aga powysyłaj sms-y z trescią do kazdego taką samo dodaj tylko ze ci co mają blizej do manu a nie pod halle niech podjada na godzine 20 juz na parking Manufaktury naprzykład ja moge byc pod Manu i zebrać ci co przyjadą bo ja do manu mam kawałek od siebie . Wiec nie widze problemu :P

Pozdrawiam Mgr Nowaczek

PS : Oczywiscie joke z tym " Mgr " :lol: :lol:

#194 OFFLINE   WitchDog

WitchDog

    Master

  • Member
  • 1 227 postów
    • Time Online: 38m 28s

Napisany 22 listopada 2006 - 22:52

Dobra to robimy tak, Ci ktorym pasuje to zbieraja sie pod hala o 20 i czekaja do 20.20, 20.30 tak aby jacyś ewentualni nowi mogli dojechac a potem jedziemy pod manu. A Ci co maja wygodniej pod mnu to niech tam sie spotkaja wlasnie kolo 20.30 bo po co maja czekac na tych spod hali 30 min... co Wy na to?? i bedzie git.
Dodany obrazekDodany obrazek

Żyj zdrowo, myśl pozytywnie
http://www.serpens-bio.pl/

#195 Gość_Nowaczek_*

Gość_Nowaczek_*
  • Guests

Napisany 22 listopada 2006 - 23:32

Withdog bardzo dobrze gada a tak sie składa ze pewnie z withdogiem bede czekał pod Many :lol: bo zachaczy o mnie !! bo ma po drodze :twisted:

#196 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 23 listopada 2006 - 12:23

Mam nową miejscówkę:
[*:7b8c4d5b00]Można uplać[*:7b8c4d5b00]Jest nagłośnienie[*:7b8c4d5b00]Nie ma policji, full legal (teren prywatny)[*:7b8c4d5b00]Jest jedzenie[*:7b8c4d5b00]Jest lokal[*:7b8c4d5b00]Fure można mieć pod okiemWjazd samochodem kosztuje 5zł, furę można zostawić 50m przed miejscówką za friko. Mam kontakt do organizatorów, gadałem z nimi, możemy razem coś wykombinować (pokaz lub dyscypliny).

Są tylko 2 wady – 15km od Łodzi (pabianice), i nie jesteśmy tam sami (dla mnie to nie wada pooglądać Corvette V8 i Civic 1.6 V-Tech 165KM).
Zloty są w środy co tydzień. Zawsze jest organizator i jakieś konkursy sprawnościowe i wyścigowe (bez dopłat). Wczoraj wygrałem piwo za rzut oponą (wiadomo po zlotach jestem w formie :) )

#197 OFFLINE   WitchDog

WitchDog

    Master

  • Member
  • 1 227 postów
    • Time Online: 38m 28s

Napisany 23 listopada 2006 - 16:23

maxx spoko, ale obgadac to mozna i podjac decyzje w manu:) bo zaloze sie ze nie kazdy pojedzie te 15 km za lodz... a tak tam sie podejmie dalsze działania, a co najtwardsi pojada obejzyc miejscowke. Trzymajmy sie już jednego planu.
Nowaczek ja bede jechal z dzialki prawdopodobnie wiec szykuj nowozakupiony krazownik bo chce zobaczyc czy rzeczywiscie tak dobrze smiga jak mowisz :twisted:
Dodany obrazekDodany obrazek

Żyj zdrowo, myśl pozytywnie
http://www.serpens-bio.pl/

#198 Gość_Nowaczek_*

Gość_Nowaczek_*
  • Guests

Napisany 24 listopada 2006 - 10:09

az sie zdziwisz jak smiga mam zamiar wziasc obydwa !! Zielonego juz odebrałem od mechanika !! iwec chce jechać zielonym
ale sie jeszcze zobaczy moze sie rozdwoje wiec zadzwon do mnie jak bedziesz wracał z działki to sie zgadamy gdzies u mnie na osce i skoczymy do manu

Maxx całkiem dobry pomysł !! ja jestem Za tylko troche daleko ale damy rade :lol:

#199 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 24 listopada 2006 - 11:19

Na plus jest to że można tam dojechać długimi odcinkami jak trasą także spali się mało. Tylko pamiętajcie że te spoty są w środę.

#200 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 24 listopada 2006 - 11:21

Na plus jest to że można tam dojechać długimi odcinkami jak trasą także spali się mało. Tylko pamiętajcie że te spoty są w środę.








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.