Skocz do zawartości


Zdjęcie

2006 Spoty Łódź


256 odpowiedzi na ten temat

#221 OFFLINE   Agnieszka

Agnieszka

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 298 postów
    • Time Online: 17m 18s

Napisany 02 grudnia 2006 - 12:43

yoshi2 ja nie obstaję przy lodowisku tylko rzucam propozycje ale jestem również otwarta na wszelkie sugestie z Waszej strony bo w końcu te spoty są dla Was nie dla mojej jedynie satysfakcji...
jeśli chcecie i faktycznie będą chętni to możemy pojechać na traktorową lub znowu pujść na pizze do Manu lub odwiedzić jakiś przytulny pubik lub klub ale to musze wiedzieć na co macie ochotę bo muszę rozesłać odpowiednie wiadomości do wszystkich klubowiczów (np do tych którzy nie zaglądają za często na forum lub nie mają internetu)...

ja co najwyrzej sugeruje i proponuje nowe pomysły jakie rodzą sie w trakcie odbywających sie zlocików... tak jak ten z lodowiskiem widząc zainteresowanie spoślizganiem sie na ostatnim zlocie...

skoro lodowisko nie odpowiada to w takim razie prosze napiszcie mi co chcialibyście robić a ja postaram sie to przygotować na miarę swoich i osób mi pomagających możliwości...


............................................................................................................

:!: :!: :!: Propozycja z ostatniej chwili: :!: :!: :!:

:!: Dnia 10.12.2006 spotkanie o godz: 18:00 pod Halą sportową a z tamtąd znów do Manu na pogaduchy bo jest kilka spraw i nowinek do obgadania w oddziale więc przyda sie spokojne miejsce na to. a wcześniejsze spotkanie zagwarantuje nam miejsce na spotkanie, posiedzenie i coś ewentualnie do zjedzenia (by znów sie nie okazało że zamknięte :oops: )

Oczywiście podam godzine i miejsce spotkania dla osób które odrazu będą chciały pojechać do miejsca docelowego ale to już bliżej niedzieli.

:arrow: Na tym zlocie będą również przez mnie lub Maxxa zbierane pieniądze za flagi (28 PLN) i smycze (7 PLN) klubowe od osób które nie mają możliwości/czasu na dokonanie wpłaty za nie na konto klubowe oraz omówie i zbiore zamówienie na nowy pomysł rodem z Tychów czyli KALENDARZE KLUBOWE. Pozdrowienia

#222 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 06 grudnia 2006 - 19:03

Dziś od 20:00 jest zlot w Pabianicach, jeśli ktoś jest chętny proszę o kontakt.

#223 Gość_Nowaczek_*

Gość_Nowaczek_*
  • Guests

Napisany 07 grudnia 2006 - 00:55

Pytanko a moze cos ciekawszego wymyslimy w zblizajace sie nie ubłaganie niedzielne spotkanie miłosników samochodu o zachwycającej nazwie Maluch nazywanym tez złosliwie przez poniektórych kaszlakiem !! moze ktos ma jakies pomysły bo siedziec w manu mi sie jakos nie chce moze wypad do Pabianic co wy na to ?? albo nas traktorową ?? :wink:

#224 OFFLINE   Marchewa

Marchewa

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 554 postów
    • :

Napisany 07 grudnia 2006 - 10:50

No domyślam się co rozumiesz pod pojęciem Traktorowa - chętnie :lol: :twisted:
Ogólnie Manu mi sie niepodoba,bo jest daleko i niema tam co robić...

#225 Gość_Nowaczek_*

Gość_Nowaczek_*
  • Guests

Napisany 07 grudnia 2006 - 17:03

o to znaczy warzywko mysli jak ja w manu nie ma co robic jak cos to wole sie upić gdzieś albo jechac na traktorową a tam :twisted: :twisted: kazdy wie po co

#226 OFFLINE   WitchDog

WitchDog

    Master

  • Member
  • 1 227 postów
    • Time Online: 38m 28s

Napisany 07 grudnia 2006 - 22:46

Spoko moze i manu jest do bani ale wpadnijcie na pomysł gdzie sie spotkac i w ciszy pogadac, co??bo pod hala to ja nie wierze by jakies sensowne zebranie dalo sie zorganizowac.a ze nikt nie wymyslil nic to zostalo przy manu.potem traktorowa i spoko, a pabianice to dobry pomysł na za 2 tygodnie, trzymajmy sie moze jakis ustalonych rzeczy.
pozdro :twisted:
Dodany obrazekDodany obrazek

Żyj zdrowo, myśl pozytywnie
http://www.serpens-bio.pl/

#227 OFFLINE   Agnieszka

Agnieszka

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 298 postów
    • Time Online: 17m 18s

Napisany 09 grudnia 2006 - 12:35

Zlot godzina 18:00 pod Halą sportową lub 18:30 pod Manufakturą na bocznym parkingu Geana (tam gdzie ostatnio)
Na miejscu idziemy coś przegryźć a w tym czasie omówie najważniejsze zmiany jakie zaszły lub zajdą w oddziale (czli sposób rekrutacji i zbierania składek) oraz sprawę smyczy i kalendarzy.Później wybierzemy sie na Traktorową na upalanko.

________________________________________________________________

Dziś jak sie okazało frekwencja nie dopisała ale domyślam sie że koszmarna pogoda sie do tego przyczyniła... osoby które nie były będe oddzielnie informowała o sprawach które zostały poruszone na zlocie o ile oczywiście będą zainteresowane... z upalanka nie wiele co prawda wyszło bo przy tak marnej ilości osób to i chętnych było zbyt mało by wogóle sie gdzieś wybierać ale licze że po świętach będzie lepiej...

a propo świąt to następny zlot wypada 24.12.2006 więc z przyczyn oczywistych zostaje przniesiony na inny dzień ja proponuje 29.12.2006 ale jeśli chętnych nie będzie to grafikowo wypadnie zlocik w pierwszą niedziele stycznia czyli 7.01.2007 decyzje pozostawiam Wam...
piszcie kiedy teraz chcecie sie spotkać... buźka

#228 OFFLINE   Marchewa

Marchewa

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 554 postów
    • :

Napisany 10 grudnia 2006 - 21:58

Dzisiejszy spot był poniżej słów krytyki...tyle moge powiedzieć :roll:

#229 Gość_Nowaczek_*

Gość_Nowaczek_*
  • Guests

Napisany 10 grudnia 2006 - 22:20

Marchewa moge ci to przyznać !! :?

#230 OFFLINE   Marchewa

Marchewa

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 554 postów
    • :

Napisany 10 grudnia 2006 - 22:34

Ciebie to nawet w Manu niewidziałem,tylko twojego kaszla :)

#231 Gość_Nowaczek_*

Gość_Nowaczek_*
  • Guests

Napisany 11 grudnia 2006 - 00:19

no włąsnie nie miałęś gdzie parkować tylko koło mnie i soory pukłem troche dzwiami w twoje i troche sie szpachli posypało ale zdarza sie !! :lol: :lol: :lol: !! :lol: :lol: :lol: :lol:

#232 Gość_Nowaczek_*

Gość_Nowaczek_*
  • Guests

Napisany 12 grudnia 2006 - 17:11

Eeee no tak nie wypada no chyba powinismy zrobić spocik jakis jeszcze przełąmać sie opłatkiem złozyć sobie zyczenia noworoczne to tak nie wypada ludziska no co wy !! wstydze sie za was :oops:

#233 OFFLINE   Szary

Szary

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 212 postów
    • Time Online: 17g 35m 7s

Napisany 12 grudnia 2006 - 20:55

chłopaki koniec... po co to...

lepiej zastanówmy sie czy chcemy jeszcze w tym roku kalendarzowym zlocik czy dopiero w nowym roku... czekam na Wasze sugestie na forum i na gg/tlen. buźka


No tak Panowie, na forum mozna tylko prowadzić oficjalne rozmowy, nie pozwalajcie sobie na zbyt wiele... :lol:

#234 Gość_Nowaczek_*

Gość_Nowaczek_*
  • Guests

Napisany 13 grudnia 2006 - 19:42

Widze ze ktos mnie posłuchał i mój pomysł wszedł w zycie i bardzo dobry pomysł Agnieszka dodała pewna fajna opcje według na wyjazd do Pabianic na miejscówke znaleziona przez Maxa a tam pokazujemy sie jako klub wiec było by miło !! gdyby było nas duzo !! wiec na stronie !! :arrow: http://www.terytoriu...ay=20&Itemid=37

#235 OFFLINE   Agnieszka

Agnieszka

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 298 postów
    • Time Online: 17m 18s

Napisany 19 grudnia 2006 - 15:09

środa, 20 grudzień 2006, godz: 18:00 - 22:00 Hala Sportowa
ostatni spot przed świętami i możliwe że ostatni w tym roku...
wyjazd na upalanko do Pabianic na Maxxową miejscówke...
kto chce by tradycji stało sie zadość może przyjść z opłatkiem i sie nim przełamać z obecnymi i złożyć życzenia świąteczne...

#236 OFFLINE   yoshi2

yoshi2

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 111 postów
    • :

Napisany 21 grudnia 2006 - 00:00

Najlepiej by było gdybym przemilczał dzisiejszy spot :roll:.
W skrócie, dotarli tylko najwytrwalsi :twisted:
Dodany obrazek

#237 OFFLINE   Piter126p

Piter126p

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 941 postów
    • :

Napisany 21 grudnia 2006 - 00:56

wskazcie mi tego inteligenta co ustalil spot na ta godzine w srodku tyg??
Ja bym przyjechal ale o 21 wyszedlem z pracy.Tyle odemnie

#238 OFFLINE   JojO

JojO

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 178 postów
    • :

Napisany 21 grudnia 2006 - 17:14

ja pierwszy raz musze sie zgodzic z piterem choc nie przychodzi mi to latwo ale ma racje ja tez pracowalem do godziny 21... i kto wpadl na ten sprytny pomysl godzina 18 ... srodek tygodnia... wiadomo ze ci ktorzy pracuja to nie przyjada... zostaja ci co sie ucza .... ludzie myslcie racjonalnie

#239 Gość_Nowaczek_*

Gość_Nowaczek_*
  • Guests

Napisany 23 grudnia 2006 - 16:10

jak dobrze jestem poinformowany !! to o 20 ja ten zlot kompletnie zlałem i cały ten spot wiadomo ze byłoby by mało osób ja wolałem pospać jeszcze troche przed nocką !! PARODIA kto to wymyslił !! na stos z nim zgadzam sie z piterem oraz jojo :P :P :P

robie małą poprawke chciałem wszystkim zyczyc zdrowych i spokojnych swiat i oczywiscie Szczesliwego Nowego roku Zyczy NOWACZEK !! HO HO HO 8) 8)

Please Login or Register to see this Hidden Content


Please Login or Register to see this Hidden Content

:twisted: :twisted: :twisted:

#240 OFFLINE   Agnieszka

Agnieszka

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 298 postów
    • Time Online: 17m 18s

Napisany 24 grudnia 2006 - 10:57

Zdrowych wesołych spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia... niech nadchodzący nowy rok będzie o niebo leprzy od poprzedniego i niech wszystkie troski znikną.

Agnieszka








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.