Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wycena malucha.


7 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Szrot

Szrot

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
    • Time Online: 4m 21s

Napisany 18 kwietnia 2013 - 21:05

Witajcie, chciałbym was prosić o pomoc w wycenie Malucha. Maluch należał do mojego śp. dziadka. Ma przejechane 62000 km, Rocznik 1994 silnik jest zdrowy, pali na dotyk. Z wad to ma podobno pęknięty lewy tylny wahacz ( mój tata to sprawdzał, sam tam jeszcze nie zaglądałem jak to wygląda) i pognitą podłogę. Jeżeli chodzi o blacharkę to wygląda to średnio, co widać na załączonych zdjęciach. Elektronika cała działa bez zarzutu. Z tego co wiem posiada zapłon elektroniczny, jest to wersja ELX bodajże :). Dzisiaj się nim raz przejechałem, co prawda była to moja pierwsza w życiu jazda maluchem ale zdziwiło mnie to jak słabe są hamulce w maluchu ( czy to jest normalne, że wciskam hamulec do dechy a on hamuje tak jakby płyn gdzieś lekko wyciekał, tj. niby jest opór ale siła hamowania jest raczej mierna.) Silnik żwawo się wkręca, z dokumentami muszę z tatą jeszcze się pomęczyć, bo trzeba drogą sądową walczyc o spadek po dziadku. Jak myślicie, ile bym wyrwał za to auto w całości z dokumentami? A może lepiej sprzedać go na części? Wyceńcie go, bardzo was proszę :)
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek

#2 OFFLINE   arek

arek

    loża szyderców

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 951 postów
    • Time Online: 3d 6g 45m 19s

Napisany 18 kwietnia 2013 - 21:13

60gr z kilograma czyli w porywach 300zł

#3 OFFLINE   poloska

poloska

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów
    • Time Online: 3d 4g 40m 22s

Napisany 18 kwietnia 2013 - 21:59

Wszystko zależy od stanu podłogi. To jest rocznik 94r czyli rocznik który bardzo lubi się przyjaźnić z rudą panią :wink:

#4 OFFLINE   kultowe@op

kultowe@op

    Master

  • Member
  • 678 postów
    • Time Online: 9g 32m 58s

Napisany 18 kwietnia 2013 - 22:51

Bez przesady :D ja mam 94 i jakoś się kupy trzyma :mrgreen: tyle że mój to jeszcze fl

Wszystko zależy od stanu podłogi. Drzwi i wahacz to raptem 100, progi 50. Jeśli jest parę dziurek to pół biedy.
Wtedy te 600 dostaniesz, ale jak próchno, to raczej więcej zarobisz opylając w kawałkach.

Hamulce pewnie po prostu stoją, ale nawet sprawne w porównaniu z tarczowymi z serwem wypadają miernie

#5 OFFLINE   stopek126p

stopek126p

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 364 postów
    • Time Online: 8g 28m 25s

Napisany 19 kwietnia 2013 - 07:34

no to ja sie wypowiem jeszcze jakbym miał ci proponowac cene to jakies 700zł wiecej napewno nie nie wiadomo jak tam progi i ta nieszczęsna podlogapodloga kosztuje bodajze ze 300zł no i troche tu i tam ruda sucz wyłazi takie jest moja zdanie
Fiat126p+Niewiadów N126 1978r in progres,Zestaw lat 70 PRL-u

#6 OFFLINE   Szrot

Szrot

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
    • Time Online: 4m 21s

Napisany 19 kwietnia 2013 - 15:25

Dobra, podłoga sprawdzona. Dziękuję wszystkim za odzew w temacie! Jednak tata się mylił, jej stan nie jest zły, pognita nie jest :). Są miejsca gdzie pokazuje się ruda, ale wygląda to podobnie jak na drzwiach.

Na ile byście wycenili to auto z dobrą podłogą?

#7 OFFLINE   poloska

poloska

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów
    • Time Online: 3d 4g 40m 22s

Napisany 19 kwietnia 2013 - 21:58

Bez przesady :D ja mam 94 i jakoś się kupy trzyma :mrgreen: tyle że mój to jeszcze fl

Wszystko zależy od stanu podłogi. Drzwi i wahacz to raptem 100, progi 50. Jeśli jest parę dziurek to pół biedy.
Wtedy te 600 dostaniesz, ale jak próchno, to raczej więcej zarobisz opylając w kawałkach.

Hamulce pewnie po prostu stoją, ale nawet sprawne w porównaniu z tarczowymi z serwem wypadają miernie


Fl i El to duża różnica w blacharce choć i tak końcowym FL-om bliżej do jakości eleganta niż trwałości Fl-i z czasów wcześniejszych

#8 OFFLINE   arek

arek

    loża szyderców

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 951 postów
    • Time Online: 3d 6g 45m 19s

Napisany 19 kwietnia 2013 - 22:52

skuj bitgum z podłogi to dopiero zobaczysz w jakim jest stanie, z zewnątrz może wyglądać dobrze a jak zaczniesz stukać młotkiem to może ci wpaść do środka



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.