Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czarna Bestyja Project :)


431 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   Bilo

Bilo

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 612 postów
    • Time Online: 5m 41s

Napisany 25 stycznia 2010 - 23:48

Pas kazdy widzi ze krzywy i nie jest to zludzenie, pozostaje jeszcze komora silnika w ktorej przeswituje zielony lakier. Widze ze kolejny malo dokladny projekt raczej bezbudzetowy. Szkoda
Audi Klub Polska member

Polski Fiat 126p red power, Audi A6 C6 3.0 TDI quattro, Kia Rio 1.2 XL

#42 OFFLINE   kaszel1510

kaszel1510

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 247 postów
    • :

Napisany 26 stycznia 2010 - 00:01

BiloNie każdy ma dobrze płatną posade i znajomości żeby pospawać itp może to jego pierwszy samochód i dlatego kto to wie.Gdyby każdy miał kasy pod dostatkiem jak napisał kaszlak maniak to oddawał by auto do blacharza a tak niestety nie jest.Zobaczymy jak złoży może nie będzie aż tak widać.Teraz jak jest lakier raczej tego nie porąbie i nie będzie poprawiał.Ja tam myśle że jak załży zderzak będzie znośnie :P .

#43 OFFLINE   kropek

kropek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 677 postów
    • Time Online: 1g 27m 52s

Napisany 26 stycznia 2010 - 00:12

ja nie mam pracy i jakoś składam sam malca :) i nikt mi nie pomaga wystarczy dobra głowa do obrucenia tym co sie ma :)

#44 OFFLINE   kaszel1510

kaszel1510

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 247 postów
    • :

Napisany 26 stycznia 2010 - 00:38

kropek czy ty przypadkiem nie masz zamkniętego warsztatu samochodowego :?: .Bo kolega sercio raczej owego nie posiada i to jest ta róznica miedzy wami

#45 OFFLINE   Stasiu126p

Stasiu126p

    Master

  • Member
  • 4 364 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 43s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 26 stycznia 2010 - 10:07

kaszel1510 dokładnie tak jam mówisz ;)
Dodany obrazek
Stanislavovic Performance Garage-chcesz przerobić 126p wpadaj! ;)
Urwis Evolution never done :D

#46 OFFLINE   sercio_20

sercio_20

    Krzychu

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 796 postów
    • Time Online: 3d 21g 29m 24s

Napisany 26 stycznia 2010 - 13:49

moj garage to taki ktory widac na zdjeciu malacze przed remontem wiec rewelki nie ma. Nawet zestawu kluczy nasadowych nie mam tylko wszystko musze krecic plaskimi takze sory:( Ogolnie mam cholernie dupny garaz wiec jak na to co mam mysle ze moje autko i tak wyglada jako tako. Pas przodni tak jak ktos tu mowil 100-130zl a ja nie mam na to kasy ;s moze w przyszlosci. Ogolnie ten jest krzywy ale nie tak zeby siedziec nad nim i plakac. Jezeli chodzi o zielony lakier w komorze to jest to poobijany. przy montazu silnika poobijal sie, ale to zapedzelkuje i nie bedzie roznicy. to moje pierwsze autko i staram sie jak moge ale sa bogatsi ode mnie niestety i to ich opinia sie przeciez najbardziej liczy. Coz to wasze zdania. Fele beda biale z czarnymi malymi kolpakami.

jest okolo -18'C ale ide skladac. zderzaki mysle wkrecic i wszystki swiatla juz na stale.

#47 OFFLINE   kaszel1510

kaszel1510

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 247 postów
    • :

Napisany 26 stycznia 2010 - 14:05

Dla mnie i tak to wygląda ładnie też niestety nie mam garażu ale jakoś trzeba sobie radzić :) .A klucze nasadowe może kup z tatą na spólke czy coś bo to zawsze wwarto mieć a płaskim wszystkiego nie odkrecisz i jak jest zapieczona można troche mieć problemów :( .Czekamy na foto tego co tam dziś zdziałasz :P

Dobra to nie dyskusja o czyimś garażu i jego kluczach :P //Stasiu126p

#48 OFFLINE   sercio_20

sercio_20

    Krzychu

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 796 postów
    • Time Online: 3d 21g 29m 24s

Napisany 26 stycznia 2010 - 16:40

tak wygladal ten kawalek pasa ktory byl stukniety.troche lipne bo nie widac odniesienia do calosci ale innaczej z mojego aparatu w telefonie nic nie bylo widac;s
Dodany obrazek

Dzisiaj nie wiele zrobilem bo mroz nie pozwolil na wiecej;/
Lusterko,uszczelki prawie wszystkie (oporcz pod maska),kierunki, kratki boczne i zderzak.
Teraz wyglada to tak:
Dodany obrazek Dodany obrazek

#49 OFFLINE   Harnas

Harnas

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2 323 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 38s

Napisany 26 stycznia 2010 - 17:38

a co on tak smutno patrzy ?
Dodany obrazek

#50 OFFLINE   sercio_20

sercio_20

    Krzychu

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 796 postów
    • Time Online: 3d 21g 29m 24s

Napisany 26 stycznia 2010 - 17:54

Bo zimno!! xD
trzeba mu te reflektorki jeszcze poustawiac dokladnie i jakiegos badlook'a zrobic;p
chlopaki potrzebuje jeszcze wskazowek co do gleby w malcu. nie wiem jak to klepac dokladnie. boje sie zeby mi jakies pioro nie strzelilo(przy klepaniu lub pozniej w eksploatacji).

Jak myslicie?? Dobrze bedzie wygladal z tym emblematem z pierwszego zdjecia??

#51 OFFLINE   kaszel1510

kaszel1510

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 247 postów
    • :

Napisany 26 stycznia 2010 - 18:50

Ja znaczek bym dał bez niego tak pusto po za tym widać otworek na jego montaż :P :P .Resor daj do sklepania kowalowi samemu nic nie klep bo nic z tego za bardzo nie wyjdzie i będzie zle a kowal wezmie koła 30zl może dla ciebie będzie dużo ale bezpieczeństwo przede wszystkim :wink: .Fele ja bym dał bez kołpaczków tak mi się wydaje ale by trzeba było to zobaczyć.Troche krzywo się wydaje z lewej strony patrząc na zdjęcie czyli strona pasażera od kierowcy łądnie dochodzi wszystko a od pasażera ten błotnik jakoś dziwnie wiem że nie ma uszczelki ale majstrowałeś coś tam :?:.Na moje ze zderzakiem pas ujdzie no widać cud miód nie jest ale tragedi też nie ma :wink:

#52 OFFLINE   sercio_20

sercio_20

    Krzychu

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 796 postów
    • Time Online: 3d 21g 29m 24s

Napisany 26 stycznia 2010 - 19:09

tylko hmmm... czym ten emblemat przytwierdzic do blachy tak zeby sie solidnie trzymalo :?: jaki klej dobry:?:
Kolwala juz mam na szczescie ugadanego wiec nie ma z tym problemu. od pasazera nic sie nie czepialem mysle ze to raczej wina nie ustawionej dokladnie maski. co do pasa masz racje. Byle tylko przez wakacje przekałatac xD na jesien bedzie swap wiec i tak trzeba bedzie dziury ciac i sie juz krzywizna zgubi na dobre;p fele myslalem ze zrobie biale,dam te kolpaczki czarne i sruby tez biale. zobaczymy jak to sie bedzie komponowac.

#53 OFFLINE   kropek

kropek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 677 postów
    • Time Online: 1g 27m 52s

Napisany 26 stycznia 2010 - 20:15

co do warsztatu to nie chodziło mi wtedy o to tylko o obrucenie jakos funduszem żeby móc coś wymodzić ... a co do resoru to zawsze ci klepany po jakimś czasie strzeli bo to już nie to samo ale nie zniechęcaj sie ... jak masz dobry resor uklepany a nie jakieś stare pruchno to sie jeszcze pojeździ :) najlepiej utwardzaj resor po przez odwrucenie do góry nogami jednego z piór lub lepiej jest dokładać jeszcze jedno pióro

#54 OFFLINE   zdun90

zdun90

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 69 postów
    • :

Napisany 26 stycznia 2010 - 21:59

niewiem czy to rownież złudzenie ale ten maluch jest z przodu krzywy :shock: Od strony pasażera róg przedniej klapy bardzo odstaje a do tego wnęka pod lampe jest jakoś nie tak:P

#55 OFFLINE   kropek

kropek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 677 postów
    • Time Online: 1g 27m 52s

Napisany 26 stycznia 2010 - 22:03

dobra już nie czepiajmy sie :P to auto jest troche nie wymiarowe bo miało stłuczkę ale miejmy nadzieje że z czasem i nasz kolega poprawi szpachle na pasie albo wymieni jak narazie prosimy o złożenie i ładny filmik z jego umiejętności :)

#56 OFFLINE   Stasiu126p

Stasiu126p

    Master

  • Member
  • 4 364 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 43s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 26 stycznia 2010 - 23:51

kropek czy czytałeś trochę o robieniu gleby ??
Ja ostatnio trochę się zaczytałem i dokładanie pióra jest dobre o ile będziesz jeździł po idealnie gładkich jak stół asfaltach,owszem autko lepiej wchodzi w zakręty i w ogóle ale wystarczy niewielka nierówność i koła tracą przyczepność z asfaltem i jest dupa :ass:
wiec jedyny sposób na dobrą glebę moim zdaniem to podcięcie podstawek pod resorem i z przodu Tylne amortyzatorki i jest ideał gleba :)(bede tak robił u siebie na wiosnę wiec się pochwale co i jak to w praktyce :) a co do podstawek to może Ci tokarz dorobić np z jakiegoś innego materiału niż są oryginalne(aluminium) byleby to wgłębienie było i po kłopocie :)
hmm autko nabiera wyglądu pomalutku :)
ale ten narożnik to mi się nie podoba za chiny :ble:
popraw to jakoś to będzie miało ręce i nogi :wink:
a znaczek hmm może silikon budowlany ?? :mrgreen:
Dodany obrazek
Stanislavovic Performance Garage-chcesz przerobić 126p wpadaj! ;)
Urwis Evolution never done :D

#57 OFFLINE   kropek

kropek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 677 postów
    • Time Online: 1g 27m 52s

Napisany 27 stycznia 2010 - 09:13

ja tylko powiedziałem o sposobach gleby a one są najpopularniejsze... ja będę dawał podstawki cięte do codziennej jazdy

#58 OFFLINE   sercio_20

sercio_20

    Krzychu

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 796 postów
    • Time Online: 3d 21g 29m 24s

Napisany 27 stycznia 2010 - 17:30

nie bardzo lapie o co dokladnie biega z tymi podstawkami. musze dopiero to rozkrecic i oblookac. narazie jest mroz jak szlag wiec nie bardzo idzie robic. juz ja cos zmodze zeby to schowac. maske dobrze wyreguluje i uszczelka przyjdzie i sie moze to jakos pogubi wszystko.;p
mam nadzieje xD

#59 OFFLINE   kropek

kropek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 677 postów
    • Time Online: 1g 27m 52s

Napisany 27 stycznia 2010 - 17:50

podstawka to jest to co na tym zdjęciu... to trzeba przypiłować ... czyli obniżyć po czym zawias idzie w dół

Dodany obrazek

#60 OFFLINE   sercio_20

sercio_20

    Krzychu

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 796 postów
    • Time Online: 3d 21g 29m 24s

Napisany 27 stycznia 2010 - 18:08

jak odkrece sruby od resora to to schodzi bez oporowo nie??
ile moze miec tak mniej wiecej grubosci??








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.