Skocz do zawartości


Zdjęcie

Monster Garage BY KROPEK!!


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
434 odpowiedzi na ten temat

#61 OFFLINE   Bilo

Bilo

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 612 postów
    • Time Online: 5m 41s

Napisany 23 stycznia 2010 - 13:26

Modyfikacje:
Głowica od 4 do 5,5mm w dół
Wałek 555
Koło zamachowe ok 4-5 kg masy całkowitej czyli odchudzamy
sportowy rozrząd na łańcuchu cc700
polerowane denka tłoków i zaworów ale tu sie zastanowię jeszcze
frezy w tłokach aby się zawory nie obijały
Miska olejowa ABARTH
Sprzęgło cc700
Obrabiany gaźnik zmiana dyszy
Dolot powietrza- albo rurka 600 i mała obróbka albo kompleksowa przeróbka układu dolotowego
Wydech albo Breda albo Pustak
Reszta zużytych części... REGENERACJA
Odchudzone panewki
OLEJ Castrol Edge

oczywiście silnik będzie rozbierany do zera czyszczony obrabiany i składany ... czyli profesjonalna i rzetelna robota


Bo fantazja jest od tego aby bawic sie bawic na calego...... Masz pojecie ile to kosztuje bo w twoim wieku mozna miec klopoty z dociulaniem na taki silnik. zdecydowanie wole jesli ktos pisze na forum o tym co robi niz o tym co zrobi jak zostanie prezesem rady ministrow.
Audi Klub Polska member

Polski Fiat 126p red power, Audi A6 C6 3.0 TDI quattro, Kia Rio 1.2 XL

#62 OFFLINE   kropek

kropek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 677 postów
    • Time Online: 1g 27m 52s

Napisany 23 stycznia 2010 - 13:38

owszem zdaje sobie sprawę z kosztów i będę miał na start przeznaczone 1000 zł wiem że to jest za mało ale to jak już powiedziałem będzie START czyli mozolne skupywanie odpowiednich części i regeneracja starych oczywiście auto będzie ukończone do wakacji i będzie już zarejestrowane opłacone itd a projekt zostanie skończony na dniach lipca po czym będą pierwsze jazdy na tym silniku a postaram się do końca wakacji złożyć sinik by już mieć czym do szkoły jeździć oczywiście w wakacje będę pracował na zbudowanie tego silnika ale jeśli mi się uda z kwotą pieniężną to postaram się zbudować jednostkę silnie wysiloną czyli ok 50KM ale pierw musiał bym więcej poczytać w temacie tych silników oraz odmówić sobie profesjonalnego nagłośnienia ale jak na chwilę obecną w grubych planach będzie to co wyżej napisałem i trzymam się tej wersji :)

#63 OFFLINE   pyrcio_90

pyrcio_90

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 626 postów
    • :

Napisany 23 stycznia 2010 - 15:10

555,taką głowę,lżejszy lekko zamach i gaźnik idelanie zrobiony to bym chciał :) ale fakt fantazję można mieć,bądź daleko wybiegające plany ;) powodzenia życzę
mogą się śmiać,mogą drwić, ale ja wiem jedno - 126p i tak będzie żyć!

#64 OFFLINE   kropek

kropek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 677 postów
    • Time Online: 1g 27m 52s

Napisany 24 stycznia 2010 - 14:31

plany wybiegające bardzo daleko... ale jak ktoś widzi :) to w moich rękach i z moją wyobraźnią wszystko jest realne :mrgreen:

mały EDIT :lol: ostatnio doszła seria nowch tajli :D :D :D także są zdjęcia elementów które czekają na wstawienie a mianowicie to co widać w moim mały składziku pokojowym prócz tapicerki i opon... a w oponach lezą jeszcze 2 nowe wahacze na przód :)
Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek

#65 OFFLINE   machi

machi

    Zaawansowany

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 125 postów

Napisany 24 stycznia 2010 - 14:45

Imponujące :P

#66 OFFLINE   Stasiu126p

Stasiu126p

    Master

  • Member
  • 4 364 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 43s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 24 stycznia 2010 - 14:47

przednie lampy Smoked to chyba jedynie na jakieś zloty czy coś co ? bo do codziennego jeżdżenia to dowód poleci jak ch*j :crazy:
tylne lampy są fajne podobają mi się :P
Gładka klapa hehe wędruje po Terytorium od właściciela do właściciela :mrgreen:
osobiście wole od Eleganta klapę jeżeli już ma być na gładko :wink:
Ale tajluf to kupujesz kupujesz i kupujesz :devil:
Dobrze jest ;)
Dodany obrazek
Stanislavovic Performance Garage-chcesz przerobić 126p wpadaj! ;)
Urwis Evolution never done :D

#67 OFFLINE   kropek

kropek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 677 postów
    • Time Online: 1g 27m 52s

Napisany 24 stycznia 2010 - 15:02

przednie lampy to tylko do sesji zdjeciowych i na zloty w produkcji będą nie długo ringi jeszcze i jeszcze będę miał lampy seryjne no tajli skupuje i skupuje jestem typowym maluchowcem ... do malucha części nigdy za wiele :) a w drodze jest do mnie kolejna paczka 27 kilo części przeróżnych :D

#68 OFFLINE   pudlosky

pudlosky

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 91 postów
    • :

Napisany 24 stycznia 2010 - 16:41

przednie lampy to tylko do sesji zdjeciowych i na zloty w produkcji będą nie długo ringi jeszcze i jeszcze będę miał lampy seryjne no tajli skupuje i skupuje jestem typowym maluchowcem ... do malucha części nigdy za wiele :) a w drodze jest do mnie kolejna paczka 27 kilo części przeróżnych :D


nie rób kolekcji, działaj z tym co już masz żeby uciekać z robotą
ot w tym cała rzecz żeby iśc naprzód ;)

#69 OFFLINE   kropek

kropek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 677 postów
    • Time Online: 1g 27m 52s

Napisany 24 stycznia 2010 - 19:45

w tym cała rzecz żeby iśc naprzód ;)


święte słowa popieram ... :) polać mu z najwyższej półki :) jak sie uda to w tym tyg już zrobię sobie wolne :) mimo to ze temperatura waha się w granicach -15 / -20 to i tak pójde coś tam uskrobać w nim... muszę w końcu ruszyć z robotą koniec tego zbierania tajli teraz trzeba dalej działać z tego co mam to ze 2 maluchy bym jeszcze złożył :D

#70 OFFLINE   machi

machi

    Zaawansowany

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 125 postów

Napisany 24 stycznia 2010 - 21:36

Piecyk do garażu i łogień :devil:

#71 OFFLINE   Ekjonar

Ekjonar

    Master

  • Member
  • 733 postów
    • Time Online: 2g 39m 36s

Napisany 24 stycznia 2010 - 21:49

Kropek to ma fajnego garaża :P

#72 OFFLINE   kropek

kropek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 677 postów
    • Time Online: 1g 27m 52s

Napisany 24 stycznia 2010 - 22:38

dziękuje koledzy serdecznie :) nie martwcie sie kiedyś i GRILL GARAGE też się zrobi :) spocik będzie dobry :) a co do piecyka to nie ma to sensu bo nie da się ogrzać ;p ale mimo mrozu jutro idę do warsztatu :)

#73 OFFLINE   Stasiu126p

Stasiu126p

    Master

  • Member
  • 4 364 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 43s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 24 stycznia 2010 - 22:53

ja sobie daje rade bez piecyka :D
rozgrzać się można na wiele wiele sposobów :D
no to czekamy co tam znowu wykombinujesz :P
Dodany obrazek
Stanislavovic Performance Garage-chcesz przerobić 126p wpadaj! ;)
Urwis Evolution never done :D

#74 OFFLINE   sercio_20

sercio_20

    Krzychu

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 796 postów
    • Time Online: 3d 21g 29m 24s

Napisany 25 stycznia 2010 - 15:52

oj nie gadajcie bo moj garage to zwykly drewniak i wiatr po nim gwizda jak sam chce ale tez daje rade;p No Kropek dobry Kubus jestes;p widze same dobre czesci i pozytywne podejscie do sprawy. To mi sie podoba. Nie ma who yaa ze sie to musi juz teraz udac :devil: Ja ogolnie szczegolna sympatia nie darze gladkiej klapy ale jesli jest dokladnie i solidnie zrobiona to czemu nie;p Zreszta Kropek ma swoj smak i juz xD

#75 OFFLINE   pyrcio_90

pyrcio_90

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 626 postów
    • :

Napisany 25 stycznia 2010 - 18:24

no te lampy na tyl to pokłon...
mogą się śmiać,mogą drwić, ale ja wiem jedno - 126p i tak będzie żyć!

#76 OFFLINE   kropek

kropek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 677 postów
    • Time Online: 1g 27m 52s

Napisany 25 stycznia 2010 - 19:37

dziś wracam z dobrymi wieściami chociaż było bardzo trudno bo rano było -27 stopni :? ale tak do południa zeszło na -9 nie myślcie że się poddałem... od rana siedziałem tam i dłubałem :) ciepło opatulony :) rozkułem wszystkie zgrzewy oczyszczałem hurtem próg niby na zdjęciach to wygląda tak nijak że mało zrobiłem ale ci co robili remonty w malcach wiedzą ile to jest oczyszczania jeśli jest dużo korozji a więc jedziem dalej... :lol: wszystko oczyszczone z korozji i goła blacha zamalowana jutro jeszcze zedrę starą farbę impregnacyjną z progu co oznacza że cały ten bok będzie na nowo pomalowany wyciąłem stary kawałek co wspawałem jako mocowanie progu i wyciąłem także kawałem podłogi ze względu na rude i na jednym ze zdjęć widać blachę którą trzymam morsem ... świeżo pomalowany przyszły kawałek podłogi :) jutro może się uda go spasować ... tylna część progu wydawała się w gorszym stanie ale nawet jest zdrowo też na fotkach widać oczyszczone i zaimpregnowane niedługo dorobię tę część której brakuje i wspawam także widać próg pomalowany i szykuje się do wstawienia jak na razie pomalowałem część zewnętrzną bo tylko tą porysowałem papierem ściernym by się farba trzymała a zimno nie dało mi już siły skrobać drugiej części to się już suszy w domu jutro pomaluje od WEW strony a po jutrze może się uda wspawać próg lecz jak na razie się skupiam nad dosztukowaniem wszystkich elementów :D ... żeby potem nie było niespodzianek że coś przeoczyłem kolegom dziękuję za słowa otuchy bardzo mnie to na duchu podnosi :) i jest mi miło co do lamp też mi się podobają :) a tutaj zdjęcia z dzisiejszych kombinacji pozdro wszystkim :)

PS: zdjęcia kolekcji tylnych klap :) do wyboru do koloru i modzić przy nich mogę tak jak mi wyobraźnia nasunie :) :mrgreen: :mrgreen:

Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek

#77 OFFLINE   sercio_20

sercio_20

    Krzychu

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 796 postów
    • Time Online: 3d 21g 29m 24s

Napisany 25 stycznia 2010 - 19:53

no kropek trzeba przyznac ze sie w tancu nie szczypiesz xD masz wyje*ane na mroz i gonisz do przodu;p tak powinno byc;p tylko uwazaj zeby nie zachorowac bo wtedy prace ustana i co bedzie??;p oby tak dalej;p niech moc bedzie z toba;p i zapraszam serdecznie do mojego tematu :wink:

#78 OFFLINE   kropek

kropek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 677 postów
    • Time Online: 1g 27m 52s

Napisany 25 stycznia 2010 - 20:17

chyba oszalałeś :mrgreen: że jak zachoruje to mnie to powstrzyma :mrgreen: nie ma chu** we wsi... mam tak silne ambicje że może być nawet -35 a i tak bedę tam siedział jutro 9 rano tasma produkcyjna wznowiona :mrgreen:

#79 OFFLINE   sercio_20

sercio_20

    Krzychu

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 796 postów
    • Time Online: 3d 21g 29m 24s

Napisany 25 stycznia 2010 - 20:26

heehe;p widze ze uparty jestes;p wiem jak to jest :D ale pozytyw :P

#80 OFFLINE   Stasiu126p

Stasiu126p

    Master

  • Member
  • 4 364 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 43s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 25 stycznia 2010 - 21:36

już kiedyś rozmawialiśmy na temat tego szybkiego malowania elementów :P:P
spoko robisz jak uważasz :wink:
Widzę ze pomimo mrozu siedzisz i rzeźbisz no zobaczymy co z tego będzie :devil:
Dodany obrazek
Stanislavovic Performance Garage-chcesz przerobić 126p wpadaj! ;)
Urwis Evolution never done :D








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.