Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problemy z polerką


4 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   MILYSDZ

MILYSDZ

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 5 postów
    • Time Online: 21m 26s

Napisany 22 lipca 2015 - 19:53

Witam, jestem tutaj nowy więc może nie w tym miejscu ten temat ale potrzebuję porady na cito... Malowałem swojego maluszka czerwień farba sikkens, wyszło całkiem nieźle, jedynie maska miała małe ale... Poczytałem i radzili żeby ją przejechać papierem 2000 na mokro i tak też zrobiłem, zrobił się mat więc przystąpiłem do polerki i tutaj zaczęły się problemy. Mam polerkę verto tylko jedne obroty 2000, użyłem pasty g3, minimalnie dostało blasku ale to nie jest to, a jak przejadę palcem to znowu robi się mat i nie wiem o co chodzi. proszę pomóżcie mi uratować mojego malca... co robię źle?



#2 OFFLINE   MILYSDZ

MILYSDZ

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 5 postów
    • Time Online: 21m 26s

Napisany 24 lipca 2015 - 10:33

Lakiernik powiedział mi, że najprawdopodobniej źle dobrałem farbę z utwardzaczem i rozcieńczalnikiem i jeszcze trzeba trochę poczekać... od malowania minęło 4 dni, czy to może być przyczyną?

 



#3 OFFLINE   marmal004

marmal004

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 55 postów
    • Time Online: 5d 19g 7m 19s

Napisany 24 lipca 2015 - 17:10

Witam, jestem tutaj nowy więc może nie w tym miejscu ten temat ale potrzebuję porady na cito... Malowałem swojego maluszka czerwień farba sikkens, wyszło całkiem nieźle, jedynie maska miała małe ale... Poczytałem i radzili żeby ją przejechać papierem 2000 na mokro i tak też zrobiłem, zrobił się mat więc przystąpiłem do polerki i tutaj zaczęły się problemy. Mam polerkę verto tylko jedne obroty 2000, użyłem pasty g3, minimalnie dostało blasku ale to nie jest to, a jak przejadę palcem to znowu robi się mat i nie wiem o co chodzi. proszę pomóżcie mi uratować mojego malca... co robię źle?

 

za krótko może polerowałeś?

ja używam past menzerna

po malowaniu menzerna fg 400 następnie inna o mniejszej sile cięcia a na koniec nadająca blask



#4 OFFLINE   MILYSDZ

MILYSDZ

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 5 postów
    • Time Online: 21m 26s

Napisany 27 lipca 2015 - 13:29

a jakiej pasty używasz na sam koniec? czy mleczko?

 



#5 OFFLINE   MILYSDZ

MILYSDZ

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 5 postów
    • Time Online: 21m 26s

Napisany 27 lipca 2015 - 21:18

Przez weekend dałem sobie na wstrzymanie i dzisiaj efekt o niebo lepszy, połysk po polerce na jakieś 80% ale znowu to samo, jak przejadę palcem to mat... ktoś podpowie mi o co chodzi? czy to faktycznie może być zła proporcja farby, utwardzacza i rozcieńczalnika? 





Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.