Skocz do zawartości


Zdjęcie

pomocy! brak uszczelek


5 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Fnatic

Fnatic

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów
    • Time Online: 2g 51m 17s

Napisany 17 lipca 2015 - 15:39

Witam

 

Posiadam Malca z 82 roku wersja standard i z ojcem staramy się go doprowadzić do ładu auto zostało już pomalowane ale niestety jest kompletny brak uszczelek tylna jeszcze jest ale przedniej nie widziałem nigdzie i tu moja prośba czy miałby ktokolwiek pomysł gdzie można znaleźć uszczelkę szyby przedniej(bezklinowa) do takiego malca? tak samo jest z uszczelkami do szyb drzwi kompletny brak.

 Jeśli ktoś posiada takowe uszczelki lub wie gdzie można je znaleźć proszę o odpowiedź z góry dziękuję! 

Pozdrawiam



#2 OFFLINE   Ludwik

Ludwik

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 78 postów
    • Time Online: 14g 47m 3s

Napisany 17 lipca 2015 - 16:59

Najlepij pojedź na złomowisko tam wiele ludzi złomuje swoije malce, coś dla siebie na pewno znajdziesz, a jeżeli nie to spróbuj poszukać na innych szrotach.

Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka

#3 OFFLINE   Fnatic

Fnatic

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów
    • Time Online: 2g 51m 17s

Napisany 17 lipca 2015 - 17:30

dzięki za odpowiedź! pewnie tak zrobię aczkolwiek jakimś cudem udało mi się znaleźć aukcję gdzie facet sprzedaje szyby wraz z uszczelkami ale jego są z rocznika 1988 czyli FL i głowię się czy te uszczelki pasowały by do standarda... 



#4 OFFLINE   jakimiuczek

jakimiuczek

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 53 postów
    • Time Online: 2d 6g 44m 52s

Napisany 18 lipca 2015 - 07:14

Będą pasować. Ale najlepiej tak jak pisał przedmówca udaj się na szrot, najlepiej jak byś znalazł z eleganta, to będą świeżutkie mięciutkie :wink:, przemywasz b. ekstrakcyjną i masz jak nowe. A jeśli dodatkowo potrzebujesz uszczelki do drzwi to ja zaopatrywałem się na składnicy maszyn rolniczych, tam mają różne profile na metry (12zł/mb)


..........


#5 OFFLINE   Fnatic

Fnatic

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów
    • Time Online: 2g 51m 17s

Napisany 18 lipca 2015 - 08:05

Dzięki wielkie! staram się znaleźć jeszcze nową ale znikome szanse, dlatego pewnie zacznę rozglądać się po szrotach niestety problemem będą też uszczelki szyb drzwi ;/ 



#6 OFFLINE   Łukasz126

Łukasz126

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
    • Time Online: 2d 50m 43s

Napisany 18 sierpnia 2015 - 10:51

Please Login or Register to see this Hidden Content

 Proszę. Przednia i tylna ale chyba gościowi się ceny trochę popierdzieliły.. tam chyba 40pln powinno być.


TO JEST MALUCH... I ON MA W DOOPIE TWÓJ "LEASING 103%"




Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.