Skocz do zawartości


Zdjęcie

11 Ogólnopolski w Łodzi?


154 odpowiedzi na ten temat

#81 OFFLINE   zuraw

zuraw

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 69 postów
    • Time Online: 17g 30m 21s

Napisany 15 grudnia 2013 - 11:58

No widzisz, akurat nawet nie zbliżyłem się do twojego silnika. A już tym bardziej nic w nim nie robiłem. Dlatego powinieneś dość rozważniej dobierać słowa. Twoje pseudo-sportowe zapędy próbowały utemperować osoby, których swoim zachowaniem doprowadziłeś do skrajnych działań jak właśnie próba unieruchomienia silnika. Za nic miałeś fakt, że na zlocie są również uczestnicy, którzy przyjechali z małymi dziećmi, które trzeba ułożyć do spania i poświęcić im czas, aby zasnęły. Ledwo udało się to zrobić, a ty swoim zachowaniem je budziłeś. I za nic miałeś prośby, o to, żebyś się powstrzymał. Dziwisz się więc, że ludzie mieli ciebie dość? Co ja miałem z nimi wspólnego? Ano to, że w moim domku również spało dziecko i nie mogliśmy do niego wejść zanim nie usnęło. Przez 4 godziny....
Jeśli zrozumiałeś więc swój problem to wyciągniesz z tego wnioski na następny zlot. Tutaj nie będę dalej prowadził tej rozmowy, bo wątek nie służy temu, choć problem do rozwiązania stworzyłeś. I również ten problem rozwiążemy.

#82 OFFLINE   HarryEL

HarryEL

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 74 postów
    • :

Napisany 15 grudnia 2013 - 13:44

zgodze sie z zurawiem ze nie jest latwo, kwestia kolumny pojazdow byla poruszona,jak powinna wygladac rowniez mozna to zrobic jako zgromadzenie publiczne pomijajac poniekad artykuł 65a o ruchu drogowym wskutek czego mozna uniknac obowiazku posiadania m.in karetki,oraz innych elementów koniecznych przy organizacji imprezy masowej,a to kosztuje

#83 OFFLINE   Stasiu126p

Stasiu126p

    Master

  • Member
  • 4 364 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 43s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 15 grudnia 2013 - 16:20

zuraw ale 22 nie bylo,cisza nocna zaczyna się o 22. I nie tylko Ty mialeś male dzieci na kempingu a jakoś innym nie przeszkadzal halas,gry na gitarze i inne rzeczy.To jest zlot,jest zabawa,jak chcesz siedziec w ciszy i spokoju na imprezie masowej to chyba zly pomysl zebyś przyjezdzal na zlot.....
A jak palenie kapcia jest dla Ciebie dresiarskie w dodatku maluchem to pokaż mi kto na seryjnym motorze potrafi spalić kapcia MALUCHEM? wiec wlasnie ;) Za to też Foczka dostal nagrode.
Dodany obrazek
Stanislavovic Performance Garage-chcesz przerobić 126p wpadaj! ;)
Urwis Evolution never done :D

#84 OFFLINE   foczka241

foczka241

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 206 postów
    • Time Online: 14g 25m 59s

Napisany 15 grudnia 2013 - 21:15

No widzisz, akurat nawet nie zbliżyłem się do twojego silnika. A już tym bardziej nic w nim nie robiłem. Dlatego powinieneś dość rozważniej dobierać słowa. Twoje pseudo-sportowe zapędy próbowały utemperować osoby, których swoim zachowaniem doprowadziłeś do skrajnych działań jak właśnie próba unieruchomienia silnika. Za nic miałeś fakt, że na zlocie są również uczestnicy, którzy przyjechali z małymi dziećmi, które trzeba ułożyć do spania i poświęcić im czas, aby zasnęły. Ledwo udało się to zrobić, a ty swoim zachowaniem je budziłeś. I za nic miałeś prośby, o to, żebyś się powstrzymał. Dziwisz się więc, że ludzie mieli ciebie dość? Co ja miałem z nimi wspólnego? Ano to, że w moim domku również spało dziecko i nie mogliśmy do niego wejść zanim nie usnęło. Przez 4 godziny....
Jeśli zrozumiałeś więc swój problem to wyciągniesz z tego wnioski na następny zlot. Tutaj nie będę dalej prowadził tej rozmowy, bo wątek nie służy temu, choć problem do rozwiązania stworzyłeś. I również ten problem rozwiążemy.

Po pierwsze zamykając klape silnika mało co komuś palcy nie przyciołem a ja jej nie otwierałem.
Po drugie,moje pseudo sportowe zapędy są inne niż twoje, każdy robi tak jak chce anie jak TY chcesz
Po trzecie, na Zlot przyjeżdża dużo różnych ludzi po to żeby się spotkać i poimprezować chociaż raz w roku, a przy tym strzelić pare razy marchewkę to dlaczego nie 8) nie każdy bierze dzieci na zlot a więc można by pomyśleć żeby zorganizować jakieś zaciszne miejsce na zlocie dla emerytów,rencistów,całych rodzin z dziećmi,pielgrzymów,oraz księży i sióstr zakonnych :shock: Podać ciepłą herbatkę na kolacje i o 22:00 iść spać 8)
A po czwarte nie obwiniaj kogoś za to że twoje dziecko nie spało to jest zlot a nie jakaś stypa miało się dziać,miało być głośno i tak było :lol:


zuraw ale 22 nie bylo,cisza nocna zaczyna się o 22. I nie tylko Ty mialeś male dzieci na kempingu a jakoś innym nie przeszkadzal halas,gry na gitarze i inne rzeczy.To jest zlot,jest zabawa,jak chcesz siedziec w ciszy i spokoju na imprezie masowej to chyba zly pomysl zebyś przyjezdzal na zlot.....
A jak palenie kapcia jest dla Ciebie dresiarskie w dodatku maluchem to pokaż mi kto na seryjnym motorze potrafi spalić kapcia MALUCHEM? wiec wlasnie Wink Za to też Foczka dostal nagrode.



Wiemy jak było....

#85 OFFLINE   zuraw

zuraw

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 69 postów
    • Time Online: 17g 30m 21s

Napisany 15 grudnia 2013 - 22:40

Widzę, że zupełnie nie rozumiecie poruszonego tu problemu. Nikt nikomu nie zabrania się bawić, nikt nikomu nie zabrania niszczenia własnego samochodu, ale można to robić w ciągu dnia na trzeźwo, a niekoniecznie wieczorową porą.

Stasiu126p wytłumacz niespełna dwuletniemu dziecku, że cisza nocna jest o 22... :D Gry na gitarze i ogólny gwar nie przeszkadzał nikomu. Wręcz przeciwnie, to jest właśnie urok takich zlotów. Ale już darcie silnika do odcinki i strzelanie z tłumika nie można nazwać normalnym zachowaniem. Co do palenia kapcia - daj mi swój samochód i pokażę ci, że można. Stoi?

foczka241 jak sam zauważyłeś ktoś otworzył komuś przyciąłeś. Sam nie wiesz kto i komu, a startujesz do mnie. Jakieś wyjaśnienie? Do tego widać, że zupełnie nie rozumiesz tego, co czytasz, co nie świadczy dobrze o tobie. Bądź tak dobry i wskaż gdzie napisałem cokolwiek o swoich dzieciach. Jeśli to zrobisz, odszczekam wszystko. A wiedząc, że nie dasz rady, powiem ci jak było. Otóż od dłuższego czasu feralnego dnia przychodzili do mnie różni uczestnicy zlotu z prośbą czy mógłbym zrobi coś, żebyś był ciszej. Ponieważ moja kilkukrotna wizyta u ciebie przy twoim stanie upojenia nic nie dała, odmówiłem im. Siedzieliśmy sobie przy grillu i po tym jak znowu zacząłeś strzelać z wydechu i po raz kolejny obudziłeś dziecko, Kaśka w końcu nie wytrzymała, wstała i powiedziała, że idzie do ciebie. Chłopaki się więc poderwali z zamiarem spuszczenia ci wpierdolu i i skutecznego unieszkodliwienia malucha. Poprosiłem ich tylko, żeby nie niszczyli ci auta. Ponieważ ich wkurw sięgnął zenitu, moja obecność miała wtedy na celu wyłącznie ich powstrzymanie przed najgorszym. Dlatego to nie ja podszedłem do twojego samochodu, nie ja przy nim grzebałem i nie mi przyciąłeś palce.

Tych osób nie ma tu na forum i chyba na żadnym innym, więc ci nie odpiszą. Ale uwierz mi, nie miały wobec ciebie pokojowych zamiarów. Wkurzyłeś ich, nie mnie. Dlaczego? Bo ja nie mam dzieci i mi one nie płakały. Napisałem ci już wcześniej, że to oni mieli ciebie dość i oni poszli do ciebie. Nie ma ich tu na forum, więc nie odpiszą na ten post, a nie sądzę, żeby chciało im się specjalnie w tym celu rejestrować.

Temat by nie zaistniał, jeśli bym go nie poruszył. A nie mam oporów by poruszać trudne tematy, z tym, że oczekuję rzeczowych argumentów za lub przeciw. A jak na razie żadne rzeczowe się nie pojawiły. Przypomnę więc to, co napisałem na początku - nikt nikomu nie zabrania się bawić, nikt nikomu nie zabrania niszczenia własnego samochodu, ale można to robić w ciągu dnia na trzeźwo, a niekoniecznie wieczorową porą. Chyba, że pojawią się jakieś argumenty, że trzeba to robić późnym wieczorem.

#86 OFFLINE   skorpion140

skorpion140

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 156 postów
    • :

Napisany 15 grudnia 2013 - 23:01

No widzisz, akurat nawet nie zbliżyłem się do twojego silnika. A już tym bardziej nic w nim nie robiłem. Dlatego powinieneś dość rozważniej dobierać słowa. Twoje pseudo-sportowe zapędy próbowały utemperować osoby, których swoim zachowaniem doprowadziłeś do skrajnych działań jak właśnie próba unieruchomienia silnika. Za nic miałeś fakt, że na zlocie są również uczestnicy, którzy przyjechali z małymi dziećmi, które trzeba ułożyć do spania i poświęcić im czas, aby zasnęły. Ledwo udało się to zrobić, a ty swoim zachowaniem je budziłeś. I za nic miałeś prośby, o to, żebyś się powstrzymał. Dziwisz się więc, że ludzie mieli ciebie dość? Co ja miałem z nimi wspólnego? Ano to, że w moim domku również spało dziecko i nie mogliśmy do niego wejść zanim nie usnęło. Przez 4 godziny....
Jeśli zrozumiałeś więc swój problem to wyciągniesz z tego wnioski na następny zlot. Tutaj nie będę dalej prowadził tej rozmowy, bo wątek nie służy temu, choć problem do rozwiązania stworzyłeś. I również ten problem rozwiążemy.

Wg mnie to tutaj pisałeś o swoim dziecku gdzie pogrubiona czcionka ale nie chce się wcinać;D
Rozegrajcie to między sobą. Podzielam zdanie Żurawia że strzelanie z tłumika bo to zbędne po nocy

#87 OFFLINE   zuraw

zuraw

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 69 postów
    • Time Online: 17g 30m 21s

Napisany 15 grudnia 2013 - 23:16

Jak sam zauważyłeś, w moim domku spało dziecko. "Mój" domek nie świadczy o moim dziecku. Zbyt dużo osób słyszy to, co chce usłyszeć, a nie to, co się do nich mówi. Z tekstem pisanym niestety jest analogicznie.

Koniec tematu hałasu. Wątek ma służyć spostrzeżeniom , wnioskom i propozycjom do kolejnego zlotu. Administrator może posprzątać wątek.

#88 OFFLINE   arek

arek

    loża szyderców

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 951 postów
    • Time Online: 3d 6g 45m 19s

Napisany 16 grudnia 2013 - 00:52

Temat strzelania z wydechu był już niejednokrotnie poruszany i jak dotąd nikt z tym nic nie zrobił

#89 OFFLINE   pawel1992

pawel1992

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
    • :

Napisany 16 grudnia 2013 - 18:38

jeszcze jedno ale co do Łodzi czas dojazdu na manufakturę 3 godziny, już nie wspomnę że brakło miejsca i ustawiono nas na parkingu dla osobówek nie mówiąc że nikt tam nie doszedł połowa była wpuszczona przodem przez plac a nas puszczono tyłem ... może i błachostka ale to też mi się nie podobało ...

#90 OFFLINE   piotrek1816

piotrek1816

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 291 postów
    • Time Online: 18g 54m 56s

Napisany 16 grudnia 2013 - 23:33

pawel1992 powiem ci jedno w tym czasie były mistrzowstwa polski w plażówce więc terminem nie wpasowaliśmy się w pusty plac na manufakturze ...

#91 OFFLINE   fiatcik

fiatcik

    Master

  • Member
  • 592 postów
    • Time Online: 3d 23g 56m 5s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 17 grudnia 2013 - 00:23

Weźcie pod uwagę to, że Manufaktura jest obiektem prywatnym, liczba aut była większa niż myśleli i większa niż wyznaczyli. I tak dobrze że udało się stanąć w miarę w jednym miejscu. Poza tym tak jak mówi piotrek1816, akurat były mistrzostwa w siatkówce i jeszcze stała lokomotywa i nie było jak wszystkich aut zmieścić na płycie rynku.
Mijają dni, mijają lata, ale nie mija moda na Fiata!
:D

01b2elvgs94v.pngzz5yx3n1iwla.png

#92 OFFLINE   piotrek1816

piotrek1816

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 291 postów
    • Time Online: 18g 54m 56s

Napisany 17 grudnia 2013 - 08:55

wykupienie sobie całego rynku na jeden dzien bez zbednych dodatków to nie lada wyczyn ijak sie kazdy domysla pieniadze... Każdy chciał by postawić scenę na której coś by sie działo i aby wszyscy się zmiescili na głównej płycie ale jak dobrze każdy z nas wie kto zna manu cieżko zmieścic na głównej płycie ponad 300 maluchów a tak czy inaczej jesli chcemy cos takiego zrobic to pamietajcie ustawienie sie idealnie na całym głównym rynku bedzie trwało dłuzej niż to co było do tej pory. Nie ukrywam że zawsze można spróbować jeśli maxx i reszta się na to zdecydują to owszem chętnie pomogę.

#93 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 17 grudnia 2013 - 13:36

Hej Żuraw, dzięki za miłe słowa, jesteś tu prawdziwym weteranem w kwestii maluchów i zlotów więc miło wiedzieć że podobało Ci się bo masz szerszy horyzont niż inni.

Jako organizatorzy jesteśmy świadomi większości spraw jakie były tu poruszane. Mimo że dla mnie osobiście zlot się bardzo udało, nie znaczy że nie było problemów lub niedociągnięć, i że o nich nie wiem(y).

Ja osobiście skłaniam się ku opcji żeby zlot zorganizował ktoś inny, aby nie było pod rząd tego samego miejsca.

Organizacja wydarzenia to na prawdę ciężka praca, pół roku wyjęte z życiorysu i nie wiem czy chciałbym to powtórzyć zakładając jak ciężko będzie przeskoczyć wyznaczoną poprzeczkę. Nie chciałbym także drugi raz robić tego samego zlotu lepiej (te same miejsca, atrakcje dopracowane). Gdzie jest Rezerwa126p :) ?

Ponadto nie ukrywam też czuje zażenowanie postawą niektórych osób odpowiedzialnych za czarny PR rozsiewany dookoła zlotu - jak to będzie klapa, itd. Nie chce rzucać przykładami.

#94 OFFLINE   kreciqq

kreciqq

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 113 postów
    • Time Online: 1d 11g 19m 6s

Napisany 18 grudnia 2013 - 23:54

Max, na razie jesteście, jeżeli mogę to tak nazwać, jedyną chętną ekipą. Mi osobiście nie będzie przeszkadzałoby to samo miejsce, te same atrakcje i w ogóle wszystko to samo. Sam bym mógł spróbować się podjąć takiego przedsięwzięcia, ale jest za dużo ale, m.in. nocleg, miejsce czasówki/ postoju po paradzie, reszta atrakcji, moje/nasze nie doświadczenie (2 ogólnopolskie to za mało żeby wyciągnąć wnioski) oraz fakt, że w większości czasu nie ma mnie na miejscu z racji studiów w Poznaniu. Jeżeli Terytorium jest w stanie zrobić to na takim samym poziomie co w tym roku lub nawet niższym... Ja nie widzę przeszkód i odliczam dni. Niedociągnięcia, jak już wszyscy powiedzieli były, ale.... Ja tam bawiłem się za*******e :mrgreen:
A o to chyba chodzi :wink:

#95 OFFLINE   Galery

Galery

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 731 postów
    • Time Online: 4g 55m 26s

Napisany 19 grudnia 2013 - 01:50

Nie chce rzucać przykładami.



Jak już ostatnio na spocie mówiłem z początku byłem mega sceptyczny co do zlotu w Łodzi itp ...

Bo faktycznie nie mamy wielu atrakcji typu jakiś ładny rynek i okolice jego minimum 1 km od głównego palcu ... sialalala ... nie ma toru (ale z tym świetnie sobie poradziliście), dalej ... e mnie bardzo zmartwiła mała ilość konkursów że też o hmm powiedzmy oficjalnych konkursach, pomiarach (czepiam się o tą glebe najbardziej), co w porównaniu do Torunia wyszło kiepsko ale nie wiem może mnie ominęło wiele skoro przyjechałem w piątek po 20 :P
Przejazdy przez miasto przeszły supcio ... jedynie ustawienie na rynku manu było ... bez komentarza powywalali nas gdzieś pod Konstantynopol między Górami Uralu i w ten oto sposób stałem razem z gromadą za literkami ... nie ważne :D

Ważne że nie wiadomo gdzie będzie następny zlot ... bo widzę znaczy śledzę fora i jakoś nikt się nie garnie do tego mimo iż jest ... zbliżają się święta gdzie w tamtym roku już coś niecoś było wiadome ...

Do sedna najważniejsze to aby się raz w roku spotkać razem ... poszczelać marchewy upalać kapcie (do pewnych godzin)
Integrasić się % i (oznaczenia tych innych substancji nie ma)
Wyszaleć się i mieć co wspominać na następne lata :D

Tak więc gdzie by nie było ważne że ... RAZEM :P

#96 OFFLINE   Kovalcio

Kovalcio

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 41 postów
    • Time Online: 5g 11m 17s

Napisany 19 grudnia 2013 - 11:51

A przede wszystkim nowi na forum chcą wybrać się na zlot! ;)

#97 OFFLINE   Sierściu

Sierściu

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 267 postów
    • Time Online: 4d 13m 47s

Napisany 19 grudnia 2013 - 16:15

Moze w Gdańsku na targu węglowym ?:)

#98 OFFLINE   Grabarrra

Grabarrra

    Zaawansowany

  • Member
  • 118 postów
    • Time Online: 9g 35m 15s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 21 grudnia 2013 - 08:59

ej ej ej a kto w ogóle powiedział, że my jesteśmy chętni na organizację? to jest mega odpowiedzialność, mega obowiązki a Łódź jest jednym słowem rozpieprzona!! (remont trasy W-Z)
ja po cichu liczę, że weźmie się za zlot Rezerwa :D
ja chętnie mogę moją osobą pomóc, podzielić się doświadczeniem itp, ale nie chce przeżywać tego wszystkiego znowu. Chcę pojechać na zlot, pobawić się po świętować a nie zapierdzielać od świtu do nocy..
Sierściu Gdańsk jak najbardziej za!

#99 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 21 grudnia 2013 - 14:08

Nie chce rzucać przykładami.

Jak już ostatnio na spocie mówiłem z początku byłem mega sceptyczny co do zlotu w Łodzi itp ...

Nie chodziło mi o Ciebie Galery jak pisałem to co powyżej, wiem Twoje wypowiedzi były pół żartem :E

#100 OFFLINE   sr99

sr99

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 776 postów
    • Time Online: 10g 20m 39s

Napisany 21 grudnia 2013 - 20:01

ej ej ej a kto w ogóle powiedział, że my jesteśmy chętni na organizację?


To zdanie:

Kochani miłośnicy maluszków.

Może znów Ogólnopolski w Łodzi?


Można było zrozumieć jako propozycję organizacji :)
Dodany obrazek








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.