Skocz do zawartości


Zdjęcie

Laminaty do malucha - Zbieram chętnych.


Brak odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   BOLEKlodz

BOLEKlodz

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 395 postów
    • :

Napisany 21 października 2013 - 18:38

Witam!
Tak się składa, że mam kolegę laminatora, który podjąłby się "wyprodukowania" elementów z laminatu.
W związku z powyższym, szukam kilku osób, które byłyby chętne na taki produkt.

Na pierwszy ogień poszłaby klapa silnika.
Byłaby zrobiona na wzór oryginalnej z malucha, wzmocniona, z zawiasami, bez zamka.
Potrzebuję minimum 3 osób, które chciałyby ten sam typ klapy, bo wiadomo, że w różnych rocznikach były różne klapy.
Cena 200 zł/szt. Myślę, że jest atrakcyjna, zwłaszcza, że bardzo trudno o coś takiego.

Proszę pisać, czy ktoś byłby zainteresowany.
Przy pierwszej partii najlepiej, gdyby były to osoby z Łodzi, lub okolic, ponieważ musiałaby być najpierw wpłata powiedzmy po 100 zł (reszta przy odbiorze), oczywiście z potwierdzeniem i gwarancją zwrotu gotówki, a nie chciałbym, żeby ktoś musiał mnie w razie czego ścigać przez pół Polski i żeby kolega nie został z formą i bez kasy, gdyby komuś się odwidziało.

Mam nadzieję, że wszystko jest zrozumiałe.
Proszę pisać w temacie(chyba ,ze ktoś się wstydzi, to pw), kto i jakim typem klapy jest zainteresowany. Jak będzie więcej chętnych na dany typ klapy, to możemy jeszcze uatrakcyjnić warunki.
Pozdrawiam
Daj mi malucha, Nim zwiedzę okolicę.
Będzie wstyd jak wyprzedzę Kubicę
Przez momo kierownicę cały świat jak na dłoni
Chociaż lepiej Brat nie mówić ile ten Fiat ma koni.
- O.S.T.R.
Niedrogi warsztat Łodź - pisac pw :)



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.