Skocz do zawartości


Zdjęcie

Światła awaryjne i inne tylko na zapłonie.


2 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Pitros

Pitros

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 24 postów
    • :

Napisany 11 września 2013 - 21:06

Witam, prosze pomóżcie mi dojść do ładu z instalacją elektryczną w maluchu. Jest to 1984 rok którego kupiłem niedawno i coś z nią było nie tak... Otóż problem jest taki że wcześniej wogóle niebyło świateł awaryjnych. Podłączyłem ze soba dwa styki w przełączniku które były wolnie i działają, pojawiło się nawet światełko w środku kabiny i klakson, wszystko to chodzi tylko wtedy gdy jest włączony zapłon. Ponadto mam sporo wolnych kabelków pod maską które nie wiem od czego są. Będe wdzięczny za wszelkie wskazówki i uwagi od bardziej doświadczonych niż ja.

#2 OFFLINE   zioleczko450

zioleczko450

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 452 postów
    • Time Online: 2d 17g 39m 18s

Napisany 11 września 2013 - 22:56

www. chomikuj. pl wyszukaj 126p sam naprawiam i tam masz schematy elektryczne i kabelek po kabelku sobie sprawdzasz z żaróweczką, trochę żmudna robota w makaronach, ale da się wsyztskeigo gojść

#3 OFFLINE   kaszlak_maniak

kaszlak_maniak

    Master

  • Member
  • 2 643 postów
    • Time Online: 28m 43s

Napisany 15 września 2013 - 02:32

Pewnie źle podpięta skrzynia bezpieczników. Polecam zakupić miernik uniwersalny za 12zł w większości markjetów. Chyba że się w ogóle nie znasz na prądzie, to lepiej daj to zrobić komuś, bo nie ogarniając tematu prądem można sobie tylko krzywdę zrobić...
Dodany obrazek



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.