Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przygaszają światła i deska po podłączeniu przyczepy.


1 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   sexybear

sexybear

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 38 postów
    • Time Online: 3g 22m 16s

Napisany 16 lipca 2013 - 00:19

Cześć.

Otóż jakiś czas temu odważyłem się zamontować hak w moim 126p.. :jeje :jeje
Oczywiście wszystko jest banalnie proste, więc zrobiłem wszystko w ciągu półtorej godziny, lecz po podłączeniu przyczepki strasznie słabo (prawie wcale) świecą w niej światła, a na desce rozdzielczej wszystko przygasa że prawie nic na niej nie widać... :evil: :evil:
A jak się już kierunkowskaz którykolwiek włączy to mam istną dyskotekę na desce... ;)
Przygasają wszystkie kontrolki które są włączone, (od świateł, od ręcznego) wraz z zapalaniem się kierunkowskazów :shock:

Alternator mam w porządku, ostatnio wymieniane szczotki i regulator napięcia.
Akumulator nówka sztuka.. 8) kupiony 3 tygodnie temu 8)

Znajomy mówił że masa może być w gnieździe do przyczepki ch...wa, lecz ja uważam że jeżeli by masy nie było to wcale by światła nie świeciły... No chyba że masę pobiera sobie przez dyszel, i hak który jest przykręcony do samochodu.. :roll:

Od razu mówię że w elektryce to ja trochę zielony jestem :>

#2 OFFLINE   wojtas89

wojtas89

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 148 postów
    • Time Online: 2d 3g 55m 32s

Napisany 03 listopada 2013 - 20:30

Sorry za odgrzewanie kotleta, ale innym to też może się przydać... Kolega dobrze mówił - Masa jest chu*owa. Problem znany w wielu fiatach. Sprawdź masy w przyczepce jak i miejsce, w którym wpiąłeś się do instalacji (Połączenie musi być PEWNE!) Powinno pomóc. Jeśli nie - trzeba gdzie indziej szukać przyczyny...



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.