Skocz do zawartości


Zdjęcie

ogólnie brak składu i ładu w puszce bezpieczników fl 92r :(


3 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   piotrek1816

piotrek1816

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 291 postów
    • Time Online: 18g 54m 56s

Napisany 17 listopada 2012 - 23:39

Cześć
Jestem nowy i to mój pierwszy temat więc jak gdyby coś wybaczcie.
Przejrzałem dział elektryki odpowiedzi nie znalazłem. ;(
Mianowicie: zakupiłem sobie maluszka w Łęczycy pan powiedział światła są na stałe żeby nie zapominać... Hmm no ok ale coś dziwnie mocno dawały po oczach, doszedłem do wniosku że idzie zima i nie wiem jak będzie z aku a nie chciał bym mieć zonka przy odpalaniu na mrozie przez same światła które palą się po przekręceniu klucza.
co się okazuje tam jest wszystko pomieszane nie wiem które kable są do czego i jak je poukładać, kiedy miałem pierwszą fl-kę nie było z niczym problemu więc nigdy tam nie zaglądałem, teraz generalnie potrzebował bym najlepiej spotkać się z kimś i ułożyć wszystko według jego dobrze złożonego układu kabli. czy jest taka możliwość?
Nadmienię że co do samych kolorów i dokładnym określeniu ich barw mam problem bo nie widzę częściowych kolorów pośrednich a większość z nich można takimi nazwać z racji wieku auta.
Sam bobek jedzie niedługo do blacharza na kompletny remont podłóg zawieszenia i lakierowanie ale jeszcze wypadało by aby wszystko działało.
Dla ciekawych mieszkam na Chojnach w łodzi okolice Paderewskiego.


Z góry wam dziękuję za pomoc. :roll:

#2 OFFLINE   poloska

poloska

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów
    • Time Online: 3d 4g 40m 22s

Napisany 17 listopada 2012 - 23:50

Cóż skoro twierdzisz że kable są pomieszane kolorami,poprzerabiane itp. to najlepiej byłoby zakupić wiązkę kompletną z innego fl-a schemat w ręke i do roboty,to wcale nie jest takie trudne i skomplikowane,trzeba tylko chcieć :wink:
W razie czego mogę pomóc.

#3 OFFLINE   arek

arek

    loża szyderców

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 951 postów
    • Time Online: 3d 6g 45m 19s

Napisany 18 listopada 2012 - 00:27

przyjedź na spota do portu to coś pomyślimy

#4 OFFLINE   piotrek1816

piotrek1816

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 291 postów
    • Time Online: 18g 54m 56s

Napisany 18 listopada 2012 - 10:42

Cóż skoro twierdzisz że kable są pomieszane kolorami,poprzerabiane itp. to najlepiej byłoby zakupić wiązkę kompletną z innego fl-a schemat w ręke i do roboty,to wcale nie jest takie trudne i skomplikowane,trzeba tylko chcieć :wink:
W razie czego mogę pomóc.


Poloska to nie takie proste kiedy zasuwa się po tyle godzin na 3 zmiany i nie ma się garażu żeby wymienić całą wiązkę bo może i jest do załatwienia ale ja na schematach nie znam się i ich nie posiadam.
Chciałbym się spotkać i porównać puszki bo obecnie nie wiem czy jest to poprzerabiane gdyż nie mam wzoru ani podkładu do mówienia o tym.

nie świeci mi się nic co daje znać o włączonym ssaniu, nie mam panowania nad światłami są kierunki i awaryjne są wycieraczki jest klakson, nie przełącza na długie. ktoś z was musiał by to zobaczyć. Zależy mi na czasie bo nie wiem kiedy blacharz powie żeby wstawiać auto.

Za pomoc oczywiście się odwdzięczę :)


edit 16:58

z ciekawości wpadłęm do elektryka zapytać co i jak ... odpowiedź brzmiała 100zł roboczogodzina ... i będzie sobie każdy kabel sprawdzał... delikatnie mówiąc załamka



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.