Skocz do zawartości


Zdjęcie

lampka ladowania sie zapala po jakich 4km


3 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Harnas

Harnas

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2 323 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 38s

Napisany 19 lipca 2012 - 18:34

hej,
tym razem ja nie ogarniam. odpalam auto, ladowanie jest ok, powyzej 14v przy dodaniu gazu, lampka ladowania gasnie odrazu po odpaleniu. przejade ok. 4-5km i zaczyna mi sie lekko swiecic. Niezaleznie od obrotow silnika. Wyczyscilem styki na altku, wyczyscilem mase od altka, wyczyscilem klemy na akku. dzis wyczyscilem przy elektromagnesie te kable, bo ktos cos gdzies pisal o kablu do rozrusznika. Nigdzie nie widzialem zadnego naderwanego kabla.


kupilem nowy reg. napiecia, po prawidlowym zalozeniu i przekreceniu kluczyka na pierwszy stopien nie zapalila sie lampka ladowania w ogole. po odpaleniu ladowania nie bylo. czyli nowy byl uwalony. jutro bedzie jeszcze nowszy bo tego oddam na gwarancji.


pytanie do Was: ktos cos takiego mial? mam wymieniac na nowy reg. napiecia, ktory jutro dostane czy szukac gdzies idziej? jakby byly szczotki dojechane to od odpalenia by nie ladowal a nie po jakims czasie.
Dodany obrazek

#2 OFFLINE   morrek

morrek

    Master

  • Member
  • 1 732 postów
    • Time Online: 2d 2g 35m 4s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 19 lipca 2012 - 19:07

Ale wiesz na wszelki wypadek zawsze możesz sprawdzić długość szczotek... zaledwie 2 śruby, a pewność 100%, 60% daje na regulator.

#3 OFFLINE   Pro100wnik

Pro100wnik

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 241 postów
    • Time Online: 1d 20g 15m 28s

Napisany 19 lipca 2012 - 21:19

poloneza do malucha nie ma co porównywać, ale u mamy był prawie taki sam problem i regulator napiecia nawalił

#4 OFFLINE   Harnas

Harnas

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2 323 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 38s

Napisany 20 lipca 2012 - 07:00

Dzieki za odp.

Po pracy odbiore kolejny regulator napiecia (mam nadzieje, ze tym razem sprawny :roll: ). Zamontuje go i zobaczymy. Na 17ta juz jest elektromechanik umowiony, bo jutro na zlot potrzebuje dojechac a auto w proszku :|

EDIT:
Regulator napiecia byl przyczyna.
Dodany obrazek



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.