Skocz do zawartości


Zdjęcie

maglownica 126p


27 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   zioleczko450

zioleczko450

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 452 postów
    • Time Online: 2d 17g 39m 18s

Napisany 04 kwietnia 2013 - 21:39

teoretycznie nie trzeba - ALE : Ja kupiłem nówkę sztukę, rozciąłem trytytki na gumach harmonijkach i zsunąłem je nieco. Smaru było tyle, co kot napłakał, więc wcisnąłem sobie z obu stron. Nasunąłem gumy, nałożyłem nową trytytkę i w tej chwili pracuje znacznie lżej, mogę swobodnie ręką suwać listwę w tej chwili.

#22 OFFLINE   ananas

ananas

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 593 postów
    • Time Online: 1d 4g 48m 27s

Napisany 11 kwietnia 2013 - 15:24

a napchać ile wlezie tego smaru czy z umiarem?

#23 OFFLINE   zioleczko450

zioleczko450

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 452 postów
    • Time Online: 2d 17g 39m 18s

Napisany 11 kwietnia 2013 - 19:30

tak, żeby było dobrze. Przy ściśnięciu kondom nie może pęcznieć od smaru. Z umiarem, nie pchaj na fulla

#24 OFFLINE   Yogi_tj

Yogi_tj

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 23 postów
    • Time Online: 16g 17m 38s

Napisany 19 kwietnia 2013 - 11:05

Mnie w najbliższym czasie też czeka wymiana przekładni. Dzisiaj zamówiłem magiel i końcóweczki pozostanie dorobić mocowanie i jazda. Mam jeszcze pytanko o pedał hamulca, nie przeszkadza po przesunięciu wałka kolumny kierowniczej? Bo kształt pedału hebla w BISie i EL jest inny.

#25 OFFLINE   zioleczko450

zioleczko450

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 452 postów
    • Time Online: 2d 17g 39m 18s

Napisany 20 kwietnia 2013 - 09:50

Pedał hamulca nie przeszkadza. Ewentualnie pedał sprzęgła może przeszkadzać. Ja zaadoptowałęm drązek z fiata uno (skróciłem go) i jest on nieco grubszy od maluchowskiego/bisowskiego i delikatnie opierał się o niego pedał sprzęgła. Klucz francuski i lekkie wygięcie pedału sprzęgłą bez jego zdejmowania rozwiązał problem. Powiem Ci, że jeśli nie masz gotowej flanszy to będziesz miał rzeźby ciut ciut i jeszcze troszkę. Najgorsze jest piłowanie otworu pod wieloklin zdawczy z maglownicy (dziura przy pedałąch) bo wypada ona centralnie w połowie śruby, która trzymała starą przekładnie. Wiertło 15, pilnik i jazda.

#26 OFFLINE   ananas

ananas

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 593 postów
    • Time Online: 1d 4g 48m 27s

Napisany 30 kwietnia 2013 - 21:23

Najgorsze jest piłowanie otworu pod wieloklin zdawczy z maglownicy (dziura przy pedałąch) bo wypada ona centralnie w połowie śruby, która trzymała starą przekładnie

to jak przykręcić mocowanie np. od sebcyca? A jak jest jeszcze z tym przedłużaniem kolumny kierowniczej? dużo trzeba ją przedłużyć?

#27 OFFLINE   fiat126pknightrider

fiat126pknightrider

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 539 postów
    • Time Online: 2g 32m 2s

Napisany 12 września 2013 - 21:17

Mam zamiar kupić magla z tej strony

Please Login or Register to see this Hidden Content


Jaki jest luz na kierwonicy przy takim maglu?
Da się ograniczyć skręt jakos? Bo teraz przy maksymalnym skręcie przy zwyklej przekladni ślimakowej niewiele brakuje, aby felga tarla o wahacz?

#28 OFFLINE   patryk82

patryk82

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
    • Time Online: 2g 59m 58s

Napisany 27 lutego 2016 - 13:50

A jaka jest cena uzywanego magla czy lepiej nowy kupic





Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.