Jump to content


Photo

[U] Polerowanie samochodu


8 replies to this topic

#1 OFFLINE   Adas 126pp

Adas 126pp

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 80 posts
    • :

Posted 11 March 2012 - 14:24

Tak jak w temacie mogę podjąć się polerki samochodu cena za cały samochód do 200zł jak by byli jacyś chętni to proszę pisać

#2 OFFLINE   piotrekwielki

piotrekwielki

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1,406 posts
    • Time Online: 7g 43m 22s

Posted 11 March 2012 - 15:08

:shock:
MAŁY, ALE WARIAT

#3 OFFLINE   Sejek

Sejek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 642 posts
    • Time Online: 1g 50m 31s

Posted 11 March 2012 - 16:57

Ale wyskoczyłeś z ceną :shock: :shock: :shock:

Za te pieniądze zrobią to profi ludzie z Clean car ( http://www.cleangarage.pl/ )

i po ich robocie auto jest nie do poznania. polerka u nich ma parę etapów. Pozdro ;)

#4 OFFLINE   Adas 126pp

Adas 126pp

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 80 posts
    • :

Posted 11 March 2012 - 21:42

Sejek JA cie do niczego nie namawiam napisałem ceny takie jakie u mnie na serwisie... Moze gdzies jest taniej, ale z własnego doswiadczenia wiem ze robota nie jest fajna, podałem takie ceny ponieważ potrzebna mi kasa na skonczenie malucha, kilku osobom polerowałem samochody i byli zadowoleni

#5 OFFLINE   PimpQ

PimpQ

    Kawasaki Power:)

  • Member
  • 1,213 posts
    • Time Online: 11g 7m 33s

Posted 11 March 2012 - 23:16

Jeśli można wiedzieć to jak polerujesz?? Chodzi mi o technikę i narzędzia?? Bo powiem szczerze że cena przemawia za porządną robotą.
Podpis został wyłączony przez Administratora

#6 OFFLINE   Adas 126pp

Adas 126pp

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 80 posts
    • :

Posted 12 March 2012 - 21:48

PimpQ oczywiscie mozna wiedziec a wiec polerka makitta wyglada jak duży fleks na ta polerke zakładam gąbkę białą albo żółtą i poleruje pasta polerska g3 farecka przy użyciu wody jezeli widze ze juz nie mam smug to biore maczam w wodzie gąbke i poleruje na samą wode , jezeli jest jakis ciemny kolor to zakladam czarną gąbkę ona jest taka bardzo miękka i poleruje pasta 3m tez tak samo jak na g3 pasta z woda a puzniej na sama wode po całym procesie myje auto wycieram do sucha i potem wosk szmatka do wosku nakładam na furę i to cała technika, tylko mówię odrazu ze to jest bardzo meczaca praca i nudna i jezeli ktos chce to robic na własna reke to uważajcie zeby nie przepalic lakieru albo nie poprzecinac kantów

#7 OFFLINE   PimpQ

PimpQ

    Kawasaki Power:)

  • Member
  • 1,213 posts
    • Time Online: 11g 7m 33s

Posted 12 March 2012 - 22:51

U mnie za taką usługę jak tutaj przedstawiłeś biorę max. 200 zł. i to musi być duże auto za taką cenę. Za 500 zł, to jadę papierem, później pasta, i inne środki ochrony i konserwacji lakieru, w zależności co klient sobie życzy. Dodatkowo w cenie jest sprzątanie wnętrza, i to też w jakimś większym samochodzie. Więc nie wróżę dużej przyszłości dla Twoich usług.
pozdrawam
Podpis został wyłączony przez Administratora

#8 OFFLINE   Adas 126pp

Adas 126pp

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 80 posts
    • :

Posted 12 March 2012 - 23:14

jezeliby ktos był chetny to niema problemu z sprzątaniem samochodu

#9 OFFLINE   Mroziu126p

Mroziu126p

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 605 posts
    • Time Online: 5g 20m 25s

Posted 12 March 2012 - 23:15

ceny za Usługi wprost kosmiczne
1989 Polski Fiat 126 BIS 700 sleeper



Similar Topics Collapse

  Topic Forum Started By Stats Last Post Info






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.