Skocz do zawartości


Zdjęcie

Klepanie i lakierowanie


4 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   fifi126p

fifi126p

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów
    • :

Napisany 06 listopada 2011 - 16:56

Bo ostatnio miałem wypadek i rozwaliłem prawy bok w maluchu i pękł mi lampa zderzak i z prawej stron ten bok jak jest i dochodzi do lampy to było złonczone a umnie się rozłonczyło i czy trzeba kupywać cały przód czy da się to jakoś samemu wyklepać i zrobić czekam na pomoc :D

#2 OFFLINE   kultowe@op

kultowe@op

    Master

  • Member
  • 678 postów
    • Time Online: 9g 32m 58s

Napisany 06 listopada 2011 - 23:38

Wróżki na tym forum nie siedzą, daj fotki to sie oceni :)

#3 OFFLINE   incognito

incognito

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 26 postów
    • :

Napisany 11 stycznia 2012 - 02:23

Slownik poprawnej polszczyzny jest dosc ciezki. Da sie nim poklepac te blachy ;)

A tak na powaznie... Jesli uszkodzona jest podstawa ramy to nawet jesli zdejmiesz pas przedni i blotnik, niewiele da sie wyprostowac zeby autko bylo dopuszczone do ruchu.
Notabene, jakies zdjecie by sie przydalo. Jesli to drobne wygniecenie, wystarczy pomoc kogos doswiadczonego, kto juz robil takie korekty - niekoniecznie blacharza ;)

#4 OFFLINE   Sejek

Sejek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 642 postów
    • Time Online: 1g 50m 31s

Napisany 11 stycznia 2012 - 11:32

Pokaż foto bo ciężko określić jeśli się tego nie widzi.

Ps. (jeszcze przed projektem szczura) gdy ściągnąłem maluszka od Ciotki, kolega chciał się bryknąć, gdyż nigdy maluchem nie jeździł, jego jazda długo nie trwała :evil: zastrzymał się na murze. :

Dodany obrazek

Chcąc, nie chcąc musiałem to zrobić, trchę godzin przy tym posiedziałem i zrobione :

Dodany obrazek

:mrgreen: Zrobiłem to ogólnie sam, miałem w tym momencie 17 lat, byłem bardzo dumny z siebie :devil: :mrgreen:

#5 OFFLINE   młody2

młody2

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 897 postów
    • Time Online: 2d 9g 57m 21s

Napisany 11 stycznia 2012 - 16:04

kolega miał to samo te z strona prawa ale tylko tył i jemu tez sie rozłaczyła krawedz najlepiej wymeinić jak masz kase bo jak wyklepeisz to trzeba szpachel dawać ale daj foto najpierw



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.