Skocz do zawartości


Zdjęcie

2011 Spoty Łódź


1357 odpowiedzi na ten temat

#1301 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 13 grudnia 2011 - 01:30

fiatcik, myślałem że jesteś bardziej rozgarnięty. Ja nie wyśmiewam się z aut/właściciel, tylko żartuję na ich temat. Jaka jest różnica? Nie należy brać moich wypowiedzi na poważnie. Za każdym razem, co by nie przyjechało na spota innego niż 126p będzie obiektem żartów. Jak podjedzie Ferrari to będzie tekst: "Fajne ale brakowało by mi tylnej kanapy, no i to ku***skie OC".

Na ostatnim spocie powiedziałem do kolesia z klubu Daewoo: "I jak się czujecie po upadku koncernu? Lipa nie?" I to był żart, pstryk w nos n/t wyższości 126p, nie chce poznawać ich opinii na ten temat, leci żart, haha, the end. Musi rozróżniać to co się myśli od tego co się mówi, a to co się myśli jest ważniejsze. A ja myślę, że nie auto zdobi człowieka.

Chodzi mi tylko o to że skoro niektórzy śmieją się z samochodu to trochę fałszywe jest pare miesięcy później robić z nimi spota...

Widać że nie było Cię na spocie z trabantami, każdy jechał równo po sobie i dobrze się bawiliśmy. Przyznaj się, dziewczyna Ci się na nas poskarżyła :)

PS. ***Nawet*** gdybym wyśmiewał auto, to co to ma wspólnego z jego właścicielem?

#1302 OFFLINE   fiatcik

fiatcik

    Master

  • Member
  • 592 postów
    • Time Online: 3d 23g 56m 5s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 13 grudnia 2011 - 09:30

piotrekwielki Ty na temat Tico nic złego nie mówiłeś otwarcie więc to nie jest skierowane głównie do Ciebie.

Maxx ciekawe jak byś się poczuł jak byś przyjechał z kimś swoim Maluchem i usłyszał tylko że masz rzęcha i to cud że to jeszcze jeździ. I jak byś powiedział tak raz to by było ok ale powtarzałeś to ciągle, więc chyba trochę było tego za dużo jak na głupie żarty nie? ja wiem że ludzie to ludzie a samochody to samochody ale jak by 15 osób Ci wmawiało że eleganty są chu...owe bo rdzewieją, mają blache cienką jak papier i dziury w podłodze to pomimo, że to wiesz raczej byś drugi raz do tego towarzystwa nie poszedł. I ciężko wiedzieć co myślisz widząc Cię raz na tydzień przez dwie czy trzy godziny skoro mówisz co mówisz.
A wyśmiewając auto które ktoś traktuje jako coś więcej niż tylko pudło do jeżdżenia okazujesz brak szacunku do właściciela.
Mijają dni, mijają lata, ale nie mija moda na Fiata!
:D

01b2elvgs94v.pngzz5yx3n1iwla.png

#1303 OFFLINE   Galery

Galery

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 731 postów
    • Time Online: 4g 55m 26s

Napisany 13 grudnia 2011 - 10:30

Maxx ciekawe jak byś się poczuł jak byś przyjechał z kimś swoim Maluchem i usłyszał tylko że masz rzęcha i to cud że to jeszcze jeździ. I jak byś powiedział tak raz to by było ok ale powtarzałeś to ciągle, więc chyba trochę było tego za dużo jak na głupie żarty nie? ja wiem że ludzie to ludzie a samochody to samochody ale jak by 15 osób Ci wmawiało że eleganty są chu...owe bo rdzewieją, mają blache cienką jak papier i dziury w podłodze to pomimo, że to wiesz raczej byś drugi raz do tego towarzystwa nie poszedł. I ciężko wiedzieć co myślisz widząc Cię raz na tydzień przez dwie czy trzy godziny skoro mówisz co mówisz.
A wyśmiewając auto które ktoś traktuje jako coś więcej niż tylko pudło do jeżdżenia okazujesz brak szacunku do właściciela.



Nie no Fiatcik xD to nie byłeś chyba maluchem na spocie VW xD hehe xD tam to dopiero się nabijają z malucha ale właśnie tak jak Maxx powiedział to jest w sumie tak dla jaj bo przecież jak wiele razy się ich pytam jak to jest jeździć synem auta stworzonego przez Hitlera xD to uwierz że się nie obrażają tylko śmieją wręcz xD Więc wiesz się nie ma co stresować xD Zawsze każdy miłośnik danej marki będzie się śmiał czegoś nowszego i z mniejszą duszą :) A jak z Grociem jest :) Blachara "Betą" jeździ hehe xD


#1304 OFFLINE   piotrekwielki

piotrekwielki

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 406 postów
    • Time Online: 7g 43m 22s

Napisany 13 grudnia 2011 - 10:41

Powtarzam sie, ale co tam :D Czilaut men... Nie badz drewniak. Gdybym ja sie mial o takie rzeczy z ludzmi nie zadawac... Albo inni ze mna :shock: to siedzial bym sam jak palec. Rozumiem ze kogos mozna czasem urazic, ze zle to odbierze. Ale teraz mowimy wprost: tak jest, bylo i bedzie :) wiec masz wytlumaczenie takiego zachowania i nie masz podstaw do swoich (czy moze jednak kogos innego) fochow
A to z brakiem szacunku do wlasciciela to gruba przesada :|
MAŁY, ALE WARIAT

#1305 OFFLINE   fiatcik

fiatcik

    Master

  • Member
  • 592 postów
    • Time Online: 3d 23g 56m 5s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 13 grudnia 2011 - 20:20

To życzę Wam wszystkim żeby Wam ktoś kiedyś nadawał cały czas jakie to Maluchy są złe i tragiczne :)
I nie mam na nikogo focha tylko nie lubię jak ktoś ma dwa (lub więcej?) oblicza i w zależności z kim rozmawia to zmieniają mu się gusta. Zróbcie sobie na spocie godzinkę szczerości i powiedzcie chłopakom z Daewoo co naprawdę myślicie o ich samochodach tak jak kiedyś mówiliście jak przyjechała Justyna. Ciekawe czy drugi spot dojdzie do skutku po takiej wymianie poglądów.

Ale zakończmy to bo po co psuć atmosferę na forum jeszcze bardziej
Mijają dni, mijają lata, ale nie mija moda na Fiata!
:D

01b2elvgs94v.pngzz5yx3n1iwla.png

#1306 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 13 grudnia 2011 - 20:38

więc chyba trochę było tego za dużo jak na głupie żarty nie? ja wiem że ludzie to ludzie a samochody to samochody ale jak by 15 osób Ci wmawiało że eleganty są chu...owe bo rdzewieją, mają blache cienką jak papier i dziury w podłodze to pomimo, że to wiesz raczej byś drugi raz do tego towarzystwa nie poszedł. I ciężko wiedzieć co myślisz widząc Cię raz na tydzień przez dwie czy trzy godziny skoro mówisz co mówisz

To się mnie bierze na bok (lub nie) i mówi: "maxx, to było śmieszne ale już nie jest. Proszę nie żartuj sobie już z Tico."
A jak się u smiechasz lub nie to nie zawsze da się wywnioskować czy Cię (kogoś) to boli czy nie.

Gdybym przyjechał i 15 osób mówiło że maluch są chuj*we, to bym im powiedział, że pewnie tak ale i tak je kocham. Mój tata codziennie od 5 lat pyta się mnie kiedy sprzedam ten stary, mały, niebezpieczny rdzewiejący samochód, może dla tego jestem taki twardy, zahartował mnie. Jak się coś na prawdę lubi to nie ma się problemów w stanięciu w obronie tego czegoś.

A Grociu to dres jakich mało, na pewno ma gaz w kieszeni (w lewej do BMW, w prawej pieprzowy):P

#1307 OFFLINE   morrek

morrek

    Master

  • Member
  • 1 732 postów
    • Time Online: 2d 2g 35m 4s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 13 grudnia 2011 - 22:02

A Grociu to dres jakich mało, na pewno ma gaz w kieszeni (w lewej do BMW, w prawej pieprzowy)Razz

Like it! :devil:

#1308 OFFLINE   CEJOTUNIO

CEJOTUNIO

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 381 postów
    • Time Online: 5g 43m 9s

Napisany 13 grudnia 2011 - 23:24

Jak któregoś dnia do arka (był wtedy też Piter i Galerianek) zajechałem różowo-białym cieniasem też były śmiechy na temat mojego auta, ale z tego powodu mam nie rozmawiać z arkiem, z Pietrem z Galeriankiem? ;)

Czasem trzeba zluzować gumę w majtach po prostu i na żart odpowiadać żartem a nie uniesieniami :)

Widziałeś kiedyś, żeby Piter się obraził jak się o jego aucie powiedziało nie omega tylko łamaga?

19329846695656eaf8d87ba.png
ClasSICK! Workshop

  • Renowacja pojazdów
  • Naprawy bieżące i konserwacje
  • Remonty silników
  • Budowa silników wyczynowych
  • Przygotowania pojazdów do startów w KJSach

#1309 OFFLINE   Galery

Galery

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 731 postów
    • Time Online: 4g 55m 26s

Napisany 13 grudnia 2011 - 23:59

omega tylko łamaga


hehe xD no on akurat tak sam już przywykł do tego że sam na nią mówi xD
To i z Tomka się też czasem nabijało ja Gólfem przyjeżdżał xD choć jego mi się podoba xD
Zresztą jak Tico Justyny xD ma alus ma lotkę xD zresztą Fiatcik ile razy Karola się pytałem czyje to tico bo sam chciałem je odkupić ale jak powiedział że twojej dziewczyny to sobie odpuściłem
:twisted:

#1310 OFFLINE   arek

arek

    loża szyderców

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 951 postów
    • Time Online: 3d 6g 45m 19s

Napisany 14 grudnia 2011 - 00:01

nie omega tylko łamaga


alias kontener :P

#1311 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 14 grudnia 2011 - 00:03

Zresztą jak Tico Justyny xD ma alus ma lotkę xD

Teraz to nawet ja jestem ciekawy jak wygląda :)

#1312 OFFLINE   Galery

Galery

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 731 postów
    • Time Online: 4g 55m 26s

Napisany 14 grudnia 2011 - 00:08

Teraz to nawet ja jestem ciekawy jak wygląda Smile


Nie śledzisz panie Fejsa niektórych osób to nie wiesz :twisted:

#1313 OFFLINE   kultowe@op

kultowe@op

    Master

  • Member
  • 678 postów
    • Time Online: 9g 32m 58s

Napisany 14 grudnia 2011 - 00:18

Cejotunio On sam tak mówi :D Tak samo u mnie sie przyjęło że jeżdże dreswagenem, panzerwozem czy Hitlermobilem i jest git :)

A co do tematu to sądzę że problem jest mocno wyolbrzymiony. Na temat każdego auta można powiedzieć wiele : w maluchu jak padną hamulce można wystawić nogi przez dziury w podłodze, Tico łamie sie stojąc na kołach, co dopiero na lewarku, Jak po 10 km trabantem wysiadasz i wydaje ci sie że tym razem nic nie zgubiłeś to znaczy że nie patrzyłeś z drugiej strony itp, itd,
a jednak jest coś co sprawia że kochamy te parszyzny :) Sam sie o tym przekonuje jak wsiadam do niego po pół roku jeżdżenia dupowozem. Myślę że gdyby ktoś sie przejmował żartami o aucie to by nim nie jeździł, bo czy to bedzie maluch trabant czy syrena to przede wszystkim trzeba mieć zajebiste poczucie humoru nie mówiąc o pasji.Z resztą czy my ich nie kochamy właśnie za to że są takie tandetne że aż cudowne? :D Jak ktoś nie ma poczucia humoru szpanuje wiadomą marką :)

#1314 OFFLINE   Galery

Galery

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 731 postów
    • Time Online: 4g 55m 26s

Napisany 14 grudnia 2011 - 00:26

No dobra ale już skończmy bo to podchodzi pod lizanie dupy xD hehe xD i pod spam (modzi są bardzo nerwowi) xD

#1315 OFFLINE   Grociu

Grociu

    Master

  • Member
  • 784 postów
    • Time Online: 2g 2m 13s

Napisany 14 grudnia 2011 - 07:17

... A jak z Grociem jest :) Blachara "Betą" jeździ hehe xD


Ssij! To nie jest ''Beta'' To jest ''Violetta'' :)

A Grociu to dres jakich mało, na pewno ma gaz w kieszeni (w lewej do BMW, w prawej pieprzowy)Razz

A jak jadę z grupą ludzi w windzie to puszczam dyskretnie jeszcze jeden gaz :) A co im będę żałował :):D

#1316 OFFLINE   Świercu

Świercu

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 191 postów
    • :

Napisany 14 grudnia 2011 - 07:40

Dobra starczy tego. Spokojnie ludzie...

Ci którzy byli w Niedziele wiedzą czy warto. A tych których nie było niech się nie wypowiadają póki się nie przekonają...

Po Niedzieli dacie swoje opinie...
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek

#1317 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 17 grudnia 2011 - 22:07

[quote]
A Grociu to dres jakich mało, na pewno ma gaz w kieszeni (...)
[/quote]
A jak jadę z grupą ludzi w windzie to puszczam dyskretnie jeszcze jeden gaz :) A co im będę żałował :):D[/quote]No raz żeśmy Piotrawielkiego uratowali, odjerzdzając zanim wsiadł :) Nie docenił naszego gestu, biegł do windy jak głupi... :wink: Pamiętasz?

#1318 OFFLINE   Świercu

Świercu

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 191 postów
    • :

Napisany 18 grudnia 2011 - 11:00

No raz żeśmy Piotrawielkiego uratowali, odjerzdzając zanim wsiadł Nie docenił naszego gestu, biegł do windy jak głupi... Pamiętasz?


Ja pamiętam :)

Starczy już tego OT. Żegnam wszystkich, do zobaczenia o 16.
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek

#1319 OFFLINE   foczka241

foczka241

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 206 postów
    • Time Online: 14g 25m 59s

Napisany 18 grudnia 2011 - 16:08

Tak zwane chwile ulotne,czasem też testuje np w supermarkecie :evil:

#1320 OFFLINE   Galery

Galery

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 731 postów
    • Time Online: 4g 55m 26s

Napisany 18 grudnia 2011 - 20:53

Panowie :) jakiś Up może ci co byli na spocie ?? ;P








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.