Skocz do zawartości


Zdjęcie

gleba na resorze inne pytanie


5 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   kropek

kropek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 677 postów
    • Time Online: 1g 27m 52s

Napisany 09 czerwca 2010 - 11:05

tu jest trochę inne pytanie co do glebienia resoru... zrobiłem test na piórze nowym z ST jeszcze z czasów PRL mi zostało tak je klepałem łoiłem i zmierzyłem potem to ani 1 mm nie poszło w dół to zrobiłem inną sztuczkę wkręciłem je w imadło i taki napór wywarłem jeszcze kilkoma przedmiotami że z każdej strony równo było wywinięte do tyłu taki uśmieszek z pióra zrobiłem i tak zostawiłem na 24h... i też nic... łojenie w to nie pomaga ani usztywnianie to jak ja mam to do cholery sklepać ?? :roll:

resorek bd montowany do bosmala na czas puki el nie wyjedzie a el odda resor bosmalowi bo tam jest nówka wysoka

ogólnie chce zobaczyć jak się na tym jeździ bo podobno przyczepność lepsza

wiem że sie klepie i tnie podstawki na ok 11mm no fajnie że podstawki mam już ogarnięte ale co z tym resorem :roll: prędzej sobie łep uklepie niż te pióra :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

i które pióra jest najlepiej uklepać ? bo mam resor z zielonego w nim było złamane główne pióro i właśnie takowe znalazłem z zapasów więc bd je składał... klepać co drugie czy tylko główne mocowane czy jak??!! ??!! ??!!

no i ostatnie pytanie co jest lepiej zrobić??odwrócić jedno pióro w drugą stronę czy dodać 1 pióro standardowo położone bo o tym też jest wiele hipotez

#2 OFFLINE   zolo

zolo

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 369 postów
    • Time Online: 4d 2g 45m 58s

Napisany 09 czerwca 2010 - 13:12

Oj kropku. Zeby bylo fajnie to resor sie daje kowalowi i on go klepie na goraco i od nowa hartuje. Mozna i samemu to zrobic ale w w-uj pi.. sie zeby bylo rownno (zeby auto ladnie siadlo po obu stronach tak samo i zeby resor nie zachowywal sie jak galareta). A klepie sie kazde piuro po trochu.

Ja pierwszy moj resor klepalem sam i wiem ile to z tym roboty. Klepie sie na kowadle lub na duzym plaskim kamieniu i powiem ci: nigdy wiecej tego partolenia sie nie podejme. :!:

#3 OFFLINE   kropek

kropek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 677 postów
    • Time Online: 1g 27m 52s

Napisany 09 czerwca 2010 - 16:22

chwilowo nie stać mnei na kowala a jak nawięcej modów wykonuję sam

#4 OFFLINE   jabluszko

jabluszko

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 64 postów
    • :

Napisany 09 czerwca 2010 - 18:32

ja mam resor wyklepany na 10 cm jak by ktos chciał oddam za grosze

#5 OFFLINE   Stasiu126p

Stasiu126p

    Master

  • Member
  • 4 364 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 43s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 09 czerwca 2010 - 19:25

kropek ja klepie resorki :)
Zapytaj sie tomka odemnie i teraz klepie jednemu kolesiowi z TRT :)
Dodany obrazek
Stanislavovic Performance Garage-chcesz przerobić 126p wpadaj! ;)
Urwis Evolution never done :D

#6 OFFLINE   kropek

kropek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 677 postów
    • Time Online: 1g 27m 52s

Napisany 09 czerwca 2010 - 20:30

ale ja nie oddaje do klepania tylko sam musze wszystko po kosztach idzie



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.