Skocz do zawartości


Zdjęcie

biale klosze na tyle


11 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   jarooo

jarooo

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
    • :

Napisany 04 maja 2009 - 13:42

hej jak mam biale klosze na tyle do malca to czesto jest tak ze swieci na rozowo, czy mozna kupic jakies inne zarowki by efekt byl lepszy czy np. podmalowac lekko odblysnik?
np takie cos

Please Login or Register to see this Hidden Content



#2 OFFLINE   Harnas

Harnas

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2 323 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 38s

Napisany 04 maja 2009 - 14:10

ja pomalowalem klosz na bialoczerwono. zarowki zwykle sie wypalaja i swieca na rozowo - standart.
zarowki diodowe mialem, ale swiatla stopu w ogole w nich nie bylo widac, bo na stopa zapalala sie bodajze jedna wieksza dioda. sytuacje ratowalo troche trzecie swiatlo stopu, ale dla wlasnego bezpieczestwa z bialych kloszy zrobilem bialoczerwone klosze i wrocielem do zwyklych zarowek.
Dodany obrazek

#3 OFFLINE   pyrcio_90

pyrcio_90

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 626 postów
    • :

Napisany 04 maja 2009 - 14:15

no to juz chyba lepiej różowo świecić niż hamować niewidocznie ... znajomy miał świeciło lekko różowo ale dawało radę-zwykła żarówka...diody to jeden problem na pewno jest nie zobaczysz że świecą pod kątem,nie daj Bóg podczas hamowania ktoś nie zauważy bo będzie pod większym kątem :) chociaż nowe auta mają diody...za pewne troche inna technika :D
mogą się śmiać,mogą drwić, ale ja wiem jedno - 126p i tak będzie żyć!

#4 OFFLINE   piter19850207

piter19850207

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 905 postów
    • :

Napisany 04 maja 2009 - 14:27

daj sobie spokój z całymi białymi kloszami, pomaluj je na 50/50 i będzie wszystko ok i lepszy efekt od tych całych białych :wink:
Dodany obrazek

www.eskadra126p.ugu.pl

Dodany obrazek

#5 OFFLINE   Patrick

Patrick

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 115 postów
    • :

Napisany 04 maja 2009 - 17:50

piter19850207 ma rację jeśli tylko kierunki są białe wygląda znaznie lepiej niż jeśli całosć jest biała

#6 OFFLINE   Aron

Aron

    Bóg kiczu.

  • Member
  • 1 356 postów
    • Time Online: 21g 39m 47s

Napisany 04 maja 2009 - 19:39

Ale teraz wszyscy tylko 50/50, w sumie ja kiedyś miałem białego FL-a i miałem całe białe, i szczerze nie żałowałem, mi się podobało bo auto było takie spójne na tych kloszach, owszem zaraz dostane zjebke że jestem wieśniakiem itp.

#7 OFFLINE   Patrick

Patrick

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 115 postów
    • :

Napisany 04 maja 2009 - 20:03

w sumie to kwestia gustu no i zależy od koloru maluszka, każdy robi tak jak mu sie podoba jeśli ktoś woli 50/50 robi tak jeśli nie to ma całe białe albo serial o gustach sie nie rozmawia

#8 OFFLINE   Moch

Moch

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 758 postów
    • Time Online: 7g 40m 11s

Napisany 04 maja 2009 - 20:26

Bynajmniej można dyskutować o braku gustu - co byś nie robił - to zawsze dioda/żarówka zaświeci na łososiowo/różowo i policja może Cię capnąć.

#9 OFFLINE   Bobi

Bobi

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 480 postów
    • :

Napisany 04 maja 2009 - 20:49

Ja w sumie dostałem od szwagra na święta całe białe i malacz wygląda na nich niczego sobie, chociaż jestem ciekaw bardzo jakby wyglądał na tych 50/50 :)
Mistrzów prostej pozdrawia pierwszy zakręt.
http://www.polskajaz.../Fiat/126/49118
Dodany obrazek
Dodany obrazek

#10 OFFLINE   Moch

Moch

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 758 postów
    • Time Online: 7g 40m 11s

Napisany 04 maja 2009 - 21:01

Lepiej.......

#11 OFFLINE   kaszlak_maniak

kaszlak_maniak

    Master

  • Member
  • 2 643 postów
    • Time Online: 28m 43s

Napisany 04 maja 2009 - 21:54

Zależy gdzie. Ja na mojego FLa też myślałem o założeniu 50/50, no ale to nie wyglądało. Jemu akurat pasuje całe białe. A żarówki miałem różne - jedne dla testu sam malowałem, kilka innych sztuk kupiłem nówek fabrycznie czerwonych i każda jedna świeci już od nowości na różowo.
Dodany obrazek

#12 OFFLINE   freeman1982

freeman1982

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 29 postów
    • Time Online: 2g 37m 31s

Napisany 25 lipca 2009 - 15:28

Też mam białe klosze na fotkach wpadają w różowy ale w rzeczywistości świecą na czerwono nic się nie przepala nie wypala bo to żarówki LED mam wszystkie w LED-ach oprócz kierunków (bardzo szybko migały) i przednich drogowych wiadomo.

Please Login or Register to see this Hidden Content

Please Login or Register to see this Hidden Content





Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.