Skocz do zawartości


Zdjęcie

leci olej z uszczelniacza koła pasowego :D szukam patentu


9 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   kamil_loczek

kamil_loczek

    Zaawansowany

  • Member
  • 261 postów
    • :

Napisany 07 lipca 2007 - 10:23

cześć :) mam problem :D 5 tysięcy km temu (wiosną) wymieniłem uszczelniacz na nowiutki (chyba ze trzeci przed wymiana koła pasowego)oraz koło pasowe, i po przejechaniu tych magicznych pięciu tysięcy znów zaczął mi olej lecieć jak z wiadra ja nie wiem czy to jest wina części czy tych uszczelniaczy:P jak ktos ma jakiś patent aby zapobiec wydobywaniu sie oleju to niech sie nim podzieli będę bardzo wdzięczny. :D bo nie mam ochoty znowu wydawać 7 zł na nowy uszczelniacz bo i tak wiem że za pare tyś km będzie z niego leciało:P Pozdrawiam :D
gdyby bóg preferował przedni napęd to ludzie chodzili by na rękach:D

cipka to najlepszy silnik na świecie. Działą z tłokiem każdej średnicy, wbudowana funkcję samosmarowania, odpalasz jednym palcem i co miesiąc sam się wymienia olej. szkoda tylko, że ma dziwny komputer pokładowy :D

#2 Gość_Demon126p_*

Gość_Demon126p_*
  • Guests

Napisany 07 lipca 2007 - 10:51

Patent jest jeden.Wymień uszczelniacz i tyle.
Koło pasowe może byc pęknięte.Naciąg paska mógłbyś zmniejszyc.

#3 OFFLINE   kamil_loczek

kamil_loczek

    Zaawansowany

  • Member
  • 261 postów
    • :

Napisany 07 lipca 2007 - 11:19

pasek mam najluźniej jak sie da :) hehe nowiutkie wsadziłem :D ale sprawdze bo jedno mi pękło:)

#4 Gość_Demon126p_*

Gość_Demon126p_*
  • Guests

Napisany 07 lipca 2007 - 12:09

To peknięcie może byc prawie nie zauważalne.
Gdzieś tak grubości włosa.Ewentualnie możesz miec krzywą pokrywke i gdzieś simering nie dochodzi i wali przez niego olej.

#5 OFFLINE   kamil_loczek

kamil_loczek

    Zaawansowany

  • Member
  • 261 postów
    • :

Napisany 07 lipca 2007 - 12:15

już sam nie wiem :/ bo mu wy mienie uszczelniacz jest spokój. zrobie troche kilometrów i znowu :P myslałem nad kupnem nadwymiarowego uszczelniacza bo mi ewidentnie z niego leci:)
gdyby bóg preferował przedni napęd to ludzie chodzili by na rękach:D

cipka to najlepszy silnik na świecie. Działą z tłokiem każdej średnicy, wbudowana funkcję samosmarowania, odpalasz jednym palcem i co miesiąc sam się wymienia olej. szkoda tylko, że ma dziwny komputer pokładowy :D

#6 OFFLINE   Piter126p

Piter126p

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 941 postów
    • :

Napisany 07 lipca 2007 - 16:51

ja mialem podobny problem. tez mi lecialo,ale mialem pekniete kolo pasowe,moze za mocno dokrecasz??
przynajmniej ja tak mialem??

#7 OFFLINE   kamil_loczek

kamil_loczek

    Zaawansowany

  • Member
  • 261 postów
    • :

Napisany 07 lipca 2007 - 18:06

no mocno dokręcałem hmm muszę to sprawdzić:) a jak mocno to dokręcić ;>?? z jaka siłą ewentualnie ;>?? dzieki wielkie :D
gdyby bóg preferował przedni napęd to ludzie chodzili by na rękach:D

cipka to najlepszy silnik na świecie. Działą z tłokiem każdej średnicy, wbudowana funkcję samosmarowania, odpalasz jednym palcem i co miesiąc sam się wymienia olej. szkoda tylko, że ma dziwny komputer pokładowy :D

#8 OFFLINE   Piter126p

Piter126p

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 941 postów
    • :

Napisany 07 lipca 2007 - 20:41

sprawdz w ksiazce obslugi moment dokrecenia(na samym koncu),ale tez zawsze dopieprzalem kolo a ostatnio,dokrecilem ksiazkowo 150Nm o ile pamietam i jest gitara.nic nie leci a samochod zrobil juz ok 2500 km
i sucho
pozdro

#9 OFFLINE   kamil_loczek

kamil_loczek

    Zaawansowany

  • Member
  • 261 postów
    • :

Napisany 07 lipca 2007 - 21:08

hehe dzięki wielkie :D następnym razem dokręce umiarkowanie:) hehe i mam nadzieje że nie będzie lecieć:) bo ja tym maluchem dużo kilometrów trzaskam i przez 13 tyś km to byłby 4 uszczelniacz i 3 koło teraz. jeszcze raz dziękuję za porade
gdyby bóg preferował przedni napęd to ludzie chodzili by na rękach:D

cipka to najlepszy silnik na świecie. Działą z tłokiem każdej średnicy, wbudowana funkcję samosmarowania, odpalasz jednym palcem i co miesiąc sam się wymienia olej. szkoda tylko, że ma dziwny komputer pokładowy :D

#10 OFFLINE   Piter126p

Piter126p

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 941 postów
    • :

Napisany 07 lipca 2007 - 23:17

spoko nie ma sprawy :wink:



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.