Skocz do zawartości


Zdjęcie

wysokie spalanie


4 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Fala

Fala

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 75 postów
    • :

Napisany 10 lutego 2007 - 02:46

autko palli mi 8-9 litrow na 100km latem tez jadl 8 litrow . wszysstie mozliwe przyczny zostaly wyeleminowane:zadnych oporow toczenia, nowe przewody, gaznik nowiutki, swiece, zastosowalem nawet dysze glowna 110 jednak nic to nie pomoglo.czy moze zna ktos przyczyne tak wysokie spalanie? podkeslam ze autko spala tyle samo benzyny bez wzgledu na styl jazdy:/
Future Member Terytorium 126p-ODDZIAŁ BIAŁYSTOK

Bialy el'95

Jezeli mnie lubisz :D oddaj prosze glos http://www.terytoriu...tok-vt1218.html :)

#2 OFFLINE   Tuning

Tuning

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 174 postów
    • :

Napisany 10 lutego 2007 - 07:48

Może w baku jest dziura :idea:
Nie ma tego dobrego, co by na złe nie wyszło.

#3 OFFLINE   kielek

kielek

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 336 postów
    • :

Napisany 10 lutego 2007 - 10:27

jak wszystkie przyczyny , jak mowilem ci juz kilkanascie razy zebys sciagnal bak,obejrzal i wyczyscil bo masz tam w h*** syfu i wymienil przewody paliwowe bo sa sztywne i nie wygladaja za ciekawie i gdzies sie moze lekko saczyc , lub parowac ...


pozatym dojechana skrzynia moze stwarzac opory , twoja nie wyje , ale moze ma trociny w srodku skoro ci tak od poczatku pali :wink:
jest:
Romet Ogar 200 "hajabusa"
Seat Marbella 843ccm '90 -"makrella"

#4 Gość_Demon126p_*

Gość_Demon126p_*
  • Guests

Napisany 10 lutego 2007 - 10:44

I sie wydało.
Wszystkie przyczyny??Jak masz dziursko w baku to nawet dysza paliwa 10 ci nie pomoże :D
Przewody wymien na takie czarne elastyczne.Nie twardnieją.

#5 OFFLINE   Lama

Lama

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 055 postów
    • :

Napisany 10 lutego 2007 - 21:20

JA swój bak raz łatałem, a za drugim zazem wstawiłęm nowy. Na pierwszy żut oka nic nie widać, ale jak weźmiesz szczotkę drusianą i przeciądniesz po nim to dopiero wyłażą dziury, zwłaszcza na łączeniu górnej warstwy z dolną. I nie zapomnij kupić od razu zanim zaczniedsz robotę nowych opasek zciągających, żebyś miał czym przewody zpiąć.



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.