Skocz do zawartości


Zdjęcie

2007-2009 Spoty Śląsk


353 odpowiedzi na ten temat

#141 OFFLINE   eyeless_es

eyeless_es

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 196 postów
    • :

Napisany 22 października 2007 - 17:07

..nom jak bedzie nastepne spotkanie to proponuje jednak jakies piwo :D ...a nie cole za 7pln :P ... co nie zmienia faktu ze bylo gut

#142 OFFLINE   dzemik86

dzemik86

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 21 postów
    • :

Napisany 22 października 2007 - 23:35

ja jestem za :D tylko mam problem wczoraj kupilem wizualnie za.... malczana , chodzil swietnie az do dzis wieczora , tzn odpalil normalnie , zostawilem go na 3min na ssaniu zalaczonego i chodzil po czym zgasl nie da sie go ruszyc :/ dopiero sie ucze mechaniki to jest moj pierwszy samochod wiec jak narazie lecze wrustracje alkoholem xD

#143 OFFLINE   eyeless_es

eyeless_es

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 196 postów
    • :

Napisany 23 października 2007 - 14:12

...a masz w baku benzyne :D ... gdzie dokladnie mieszkasz? ...

#144 OFFLINE   dzemik86

dzemik86

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 21 postów
    • :

Napisany 23 października 2007 - 23:21

Dolne Witosa wiec do silesi mam rzut kamieniem :) Jutro zrobie foty mojej zielono bialej strzaly :D a co malczana juz jest na chodzie i zap..... jak marzenie i znikly wszelkie dolegliwosci ktore mnie martwily np. podczas hamowania przed swiatlami do 0 silnik potrafil zgasnac tak sobie musialem to ssaniem regulowac, kosztowalo mnie to 0.7 wyborowej i 20zl ale teraz wszystko smiga jak nalezy :D Pocztowy mechanik Rules :D

#145 OFFLINE   Rampula

Rampula

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 525 postów
    • Time Online: 5g 17m 14s

Napisany 23 października 2007 - 23:42

no to mamy czwartego maluszka do brydża :P

poki co lipa z czasem ale mysle ze przed Bozym Narodzeniem jeszcze conajmniej raz by mozna zrobic jakies spotkanko :D
'weź synek włóż hawajską koszule...'

#146 OFFLINE   dzemik86

dzemik86

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 21 postów
    • :

Napisany 23 października 2007 - 23:50

no ja tylko w godzinach wieczornych jestem dostepny chyba ze weekend to jestem caly dzien dostepny. btw eyeless uznam Twoja wypowiedz za zart ;)

#147 Gość_Franiu126p_*

Gość_Franiu126p_*
  • Guests

Napisany 27 października 2007 - 09:14

dzemik86, zazwuczaj sie w week spotykamy ;-) W planie mamy jeszcze kolejny wypad kameralną ekipą na Szrota ;-)

#148 OFFLINE   eyeless_es

eyeless_es

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 196 postów
    • :

Napisany 27 października 2007 - 11:25

...o wy swinie ...a ja nic o tym nie wiem ? .... :P ....szrot to drugie imie mojego dupowozu HEHE ....

#149 Gość_Franiu126p_*

Gość_Franiu126p_*
  • Guests

Napisany 27 października 2007 - 13:27

A na trzecie to chyba Złom :lol2: Nie no, trzeba się będzie wybrać na szrota tak jak wtedy, tylko ciut większą ekipą i przekręcić ile jest maluchów na stanie ;-)

#150 OFFLINE   Rampula

Rampula

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 525 postów
    • Time Online: 5g 17m 14s

Napisany 27 października 2007 - 22:05

Ja bym sie do olmetu przejechal ale lypa z czasem, najwczesniej w piatek 9go dam rade bo mam wolne :?
swoja droga wracalem ostatnio z katowic DTŚ-ką i jechala laweta olmetu z dwoma czerwonymi FL'ami.
No i wiadomo, lepiej jechac grupka, nie trzeba sie tak czaić np przy wynoszeniu obrotka :mrgreen:
'weź synek włóż hawajską koszule...'

#151 Gość_Franiu126p_*

Gość_Franiu126p_*
  • Guests

Napisany 28 października 2007 - 12:10

Rampula - mniej światków wyrywania drzwi będzie :lol: Trzeba się zgadać, zrobić spota w piątek (piątek najbardziej odpowiedni żeby na Olmet się wybrać) i śmigamy ;-) Można zrobić tak, że Ramula, ja i kumpel ustawimy się w BTM, eyeless_es z dzemikiem86 i ew. kimś jeszcze w katowitzach, potem koledzy pod przewodnictwem Elyesa śmigną pod Akademie medyczną, skąd wszyscy razem śmigniemy sobie :-) Ogolny plan wszystkim pasuje? :)

#152 OFFLINE   eyeless_es

eyeless_es

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 196 postów
    • :

Napisany 28 października 2007 - 12:15

...no na dzien dzisiejszy mi pasuje .... mozemy tez np w duga strone :) i walimy na Tychy .. ale nie gwarantuje ze akurat w piatek bedzie tam cos ciekawego ...

#153 OFFLINE   Rampula

Rampula

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 525 postów
    • Time Online: 5g 17m 14s

Napisany 28 października 2007 - 12:31

ja sie moge karnać na Tychy, zawsze cos nowego, ale eyeless_es bierz żółtka bo za nissanem moze miec problem nadazyc moja bestia :mrgreen:
'weź synek włóż hawajską koszule...'

#154 OFFLINE   eyeless_es

eyeless_es

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 196 postów
    • :

Napisany 28 października 2007 - 12:38

heheh nie chce nic mowic ale to twoje niebieskie malenstwo calkiem calkiem cisnie ... bylem zaskoczony szczerze mowiac ....


na marginesie
...zawsze mozna zabrac nissana i np pojechac w 4 osoby jedna fura ... taniej na benzynie wtedy bedzie ...

#155 Gość_Franiu126p_*

Gość_Franiu126p_*
  • Guests

Napisany 28 października 2007 - 13:48

eyeless_es, ale nas już jest conajmniej 5, więc odpada :P (Ja, Ty, Rampula, Virus, i Dzemik), więc raczej odpada :P Ja Bardzo chętnie śmigne na Tychy, jeśli będzie się gdzie do kogoś wtulić na pasażera :-)

#156 OFFLINE   dzemik86

dzemik86

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 21 postów
    • :

Napisany 28 października 2007 - 23:34

Co do mnie :
1.) Musze przerejestrowac gnojka
2.) Zmienic uszczelki na popychaczach
3.) Zmienic resor
4.) Zrobic przeglad
5.) Zatankowac gnoja
i moge jezdzic wszedzie :D narazie poki co stoi pod blokiem bo nie mam niestety czasu siasc nad nim ;/

#157 OFFLINE   eyeless_es

eyeless_es

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 196 postów
    • :

Napisany 29 października 2007 - 21:26

...a no i mozna jeszcze na maciejkowice....od taki maly zlom ( na ktorym juz podpadlem raz ...Franiu slyszal :lol: ) ... generalnie to jest on najblizej...a potem mozna na jakies jedno piwko do parku chorzowskiego podbic np. ....

#158 OFFLINE   Rampula

Rampula

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 525 postów
    • Time Online: 5g 17m 14s

Napisany 30 października 2007 - 17:10

to panowie, tak jak dzis z eyeless_esem pogadalismy- zaklepac piatek 9go, dac na tace zeby nie nawalilo sniegiem i mozemy odwiedzic szroty a za powrotem zahaczyc o park w Chorzowie :D
'weź synek włóż hawajską koszule...'

#159 Gość_Franiu126p_*

Gość_Franiu126p_*
  • Guests

Napisany 31 października 2007 - 15:50

Rampula, Virusa spytam jutro, jak mi kasa na kom. przyjdzie. Gdyby on nie jechał, to znalazło by się u Ciebie miejsce na moją skromną osobę? ;-)


EDIT:


Kurwa mać, ja do 15,30 jestem zajęty :/ Na ktorą sie ustawiamy?

#160 OFFLINE   eyeless_es

eyeless_es

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 196 postów
    • :

Napisany 01 listopada 2007 - 13:49

Panowie ... chuj z grzybem :/ ... 9listopad siedze w robocie do 22:00....nastepny najblizszy termina jakim bede dysponowac to 16listopad ....postaram se jeszcze zamienic z kumplem na zmiany w robocie ale nic nie obiecuje ...sorry
Dodany obrazek








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.