Skocz do zawartości


Zdjęcie

2009 Spoty Łódź


3249 odpowiedzi na ten temat

#61 OFFLINE   Marchewa

Marchewa

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 554 postów
    • :

Napisany 29 stycznia 2007 - 19:04

Wiesz nie mow,bo z chlopakami (moimi znajomymi) potrafimy zorganizowac mnini spot w poltorej godziny,wiec jesli jest konkretny temat i kumaci ludzie to wszystko sie da zalatwic...Pozatym nieczuje sie winny ze nie przyjechalem.Dostalem informacje ze sa 2 osoby,wiec doszedlem ze to bez sensu zebym przyjezdzal,co bys zrobila na moim miejscu?Pomimo wszystko jechala pol miasta,zeby potem na forum moc powiedziec "Bylem na spocie"...Komu mam sie pochwalic?Bo elity to juz niema...

#62 OFFLINE   Nikita

Nikita

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 356 postów
    • Time Online: 1g 14m 14s

Napisany 29 stycznia 2007 - 19:08

wiesz ale czasem ludzie nie maja czasu zeby zagladac co 5 minut na forum zagladaja raz albo dwa nie widza nic no to spoko czasami nie ma sie czau zajrzec ze dwa dni pod rzad dlatego nie daje sie znac w ostatni dzien przed tylko trzeba z 4-5cio dniowym wyprzedzeniem bo ludzie mogli tez byc poumawiani w tym terminie


tak pojechac bo byly tam te dwie osoby a jak sie zwoluje i cociazby mial przyjechac ktos jeden sam to trzeba sie pokazac jako "organizator"

#63 OFFLINE   Agnieszka

Agnieszka

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 298 postów
    • Time Online: 17m 18s

Napisany 29 stycznia 2007 - 19:09

to czemu na ten nie przyjechałeś? sam go zaproponowałeś a potem sie nie pojawiłeś... czy to jest porządku?

Marchewa ja to robie co 2 tygodnie od prawie pół roku i czasami mimo wszystko że Wich Dog i Brzoza robią co mogą by po mmnie przyjechać (chwała im za to) to zdarzały sie zloty że jechałam komunikacją miejską... jakoś rade daje i jestem... nawet w pracy mam załatwione wolne na zloty... jak ktoś chce to może i nie ważne ile jest osób... nie dla ilości sie spotykamy ale dla jakości... wole by na zlocie było 3 osoby ale konkretne z którymi sie fajnie gada czy jeździ a nie 15 z kótrymi nie wiadomo co robić...

Zloty sa dla ludzi i o ludzi chodzi nie o ilość... Zazwyczaj jakość jest wązniejsza od ilości czyż nie?

#64 OFFLINE   Marchewa

Marchewa

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 554 postów
    • :

Napisany 29 stycznia 2007 - 19:16

Ciezko mi sie wypowiedziec,poniewaz ja w tym momencie z terytorium znam 1/4 osob,wiec niewiem kto jest kim,a kto przyjezdza...tym niemniej powtorze jeszcze raz,nie czuje sie winny,ze na spota nie przyjechalem.Inni jakos nie przyjechali i siedza cicho.A skoro propozycje o spocie traktujecie jako obowiazek i organizatorstwo,to ja sie juz nie odzywam.

#65 Gość_Nowaczek_*

Gość_Nowaczek_*
  • Guests

Napisany 29 stycznia 2007 - 19:17

Ale co mamy na tych spotkach robić chodzić na Pizze albo do manufaktury jak jakies 14latki na podryw Prosze cię juz wole sie spotkać pod hallą i z marchewą z innymi chetnymi udezyć na Traktorową poupalać na sniegu !! tyle odemnie !! :lol:



JA TEZ NIE BYŁEM I NIE PRZYJADE DOPUKI SIE COŚ NIE ZMIENI CZYLI JAK NIE BEDZIE TAKIEGO BURDELU !!

#66 OFFLINE   Marchewa

Marchewa

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 554 postów
    • :

Napisany 29 stycznia 2007 - 19:19

chodzi o to,ze mozna organizowac poprostu spoty,bez specjalnej organizacji.ktos rzuca poprostu haslo i sie spotykamy i robimy...cos.jak jest dobre towarzystwo to pomysly chwila moment wpadaja do glowy.I niemusi byc nikt odpowiedzialny za spot,ani specjalny organizator :?

#67 OFFLINE   Nikita

Nikita

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 356 postów
    • Time Online: 1g 14m 14s

Napisany 29 stycznia 2007 - 19:20

marchewa do jasjej nedzy zwolales spota??? zwolales wiec miales jakis powod nie wiem chciales cos przekazac cos zaproponowac zrobic to wiec jak zwolales to trzeba bylo przyjechac i zobaczyc czy faktycznie nikt nie przyjedzie a jak przyjechalo 2 osoby i ty o tym wiedziales to trzeba bylo9 przekazac lub cos zrobic z tymi dwoma osobami i gites

mowisz ze dostales cynka ze sa dwie osoby okio uznales wiec ze nie ma sensu okio a teraz przypuscmy ze reszta sie spoznila i zapomnieli ci powiedziec ze sie liczba osob zwiekszyla bo liczyli ze przyjedziesz i rownie dobrze mogles tym sposobem wystawic wieksza liczbe osob do wiatru

a niesadze zeby tobie byl milo jakbys przyjechal sam czy z wieksza gromada i tego kto zwolywal nie bylo a liczyliscie ze ma jakis pomysl na wieczor albo cos innego

koniec tematu bo sie robi juz niewesolo


EDIT okio mozna ale rzucasz pomysl okio schodzimy sie mowisz jaki pomysl i dawaj ognia a jak nie mozesz albo ci sie nie chce niewazne to mowisz do tych ktorzy tam sa i wiesz ze czekaja ze sory nie przyjde bo nie moge albo cos sciemniasz i mowisz ze chciales z nimi pojechac tam i tam moze wykorzystaja pomysl i pojada sami

#68 OFFLINE   Agnieszka

Agnieszka

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 298 postów
    • Time Online: 17m 18s

Napisany 29 stycznia 2007 - 19:20

zazwyczaj jak sie coś proponuje to sie za to odpowiada w mniejszy lub większym stopniu chyba że sie wyraźnie powie np Agnieszka pomożesz? zajmiesz sie? przecież wiesz doskonale że jak tylko moge to sie zajmuje... ja sie poczuwam do obowiązku odpowiadania za zloty które proponuję czy ustalam... może nie zawsze byłam na całym bo np nie miałabym jak wrócić ale pojawiałam sie wogóle na nich...to jest tak zwana odpowiedzialność za siebie, swoje słowa i propozycje...

Jeśli masz fajny pomysł to spoko jeśli nie możesz sam sie tym zająć lub poprostu Ci sie nie chce to powiedz to... ja sie tym zajme na miarę swoich możliwości ale nie na ostatnią chwile bo to zazwyczaj nie wypala...

#69 Gość_Nowaczek_*

Gość_Nowaczek_*
  • Guests

Napisany 29 stycznia 2007 - 19:23

No no Jestem za Marchewa !! Dlatego w tą niedziele spotkajmy sie !! Pod Hallą jak Kiedys i wszyscy uzgodnimy co robimy !! Czy jedziemy na upalanie czy co innego !! tak bedzie najlepiej jak kiedyś :D


Z tego co jak wiem to Marchewa rzucił propozycje !! spotkania sie u upalania na swierzym sniegu a Agnieszka od razu ogłosiła ten spot wiec nie szukał winnego bo jest tylko jeden !!

#70 OFFLINE   Marchewa

Marchewa

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 554 postów
    • :

Napisany 29 stycznia 2007 - 19:26

Pie*dolicie kocopoły w tym momencie...to juz niemozna sie normalnie spotkac...spontan?Trzeba odrazu wiedziec co sie chce robic na spocie?moze powinienem ankiete zrobic wczesniej,albo zapytac maxxa czy moge zrobic spota,no nie rozsmieszajcie mnie...JA ZAPROPONOWALEM SPOT,a nie go organizowalem do ku*wy nedzy :|
"przypuscmy ze reszta sie spoznila i zapomnieli ci powiedziec ze sie liczba osob zwiekszyla bo liczyli ze przyjedziesz i rownie dobrze mogles tym sposobem wystawic wieksza liczbe osob do wiatru "
-Zakladasz w tym momencie jakies nierealne rzeczy,rozumiem,ze masz duza inwencje tworcza,ale pomysl troche realnie...

#71 OFFLINE   Nikita

Nikita

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 356 postów
    • Time Online: 1g 14m 14s

Napisany 29 stycznia 2007 - 19:31

dobra koniec tematu w niedziele czyli 4 lutego jest spot jak co dwa tygodnie regularnie pogadacie sobie na zywo razem co i jak bo lepiej jest sie dogadac na zywo niz tak stukac w klawiatke

prosze ludzie w niedziele przyjezdzie wszyscy ustalcie pogadajcie wyjasnijcie niesnaski i wszelkie watpliwosci i bedzie gites

pozatym mysle realnie bo wiem jak bylo w rzeszowie zawsze czekalismy po godziny zanim pojechalismy na jakas miescowe bo zawsze byl ktos kto sie spoznil a jak jest np 3 osoby i dojda dwie to prawie o polowe wiecej dobra koniec klutni i oskarzania sie nawzajem

#72 Gość_Nowaczek_*

Gość_Nowaczek_*
  • Guests

Napisany 29 stycznia 2007 - 19:31

Poprostu jest burdel a jest jedna osoba która zrobiła zle !! obruciła sie na piecie i sie wypiełą !!

I to napisze publicznie mam w dupie Agnieszka twoje karteczki z podpisami !! zeby byc memberem !! zapłaciłem składke dostałem naklejke mam zmieniony status wiec sama zapie*dalaj np do Pabianic zeby dostał podpis od Cinka czy od innych memberów którzy nie przyjezdzaja na Spoty !! pocałój mnie w ....................:D:D:D:D

#73 OFFLINE   Marchewa

Marchewa

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 554 postów
    • :

Napisany 29 stycznia 2007 - 19:35

Teraz bede potepiony jak Stasiu...a pomyslec, kiedys go wogole nie rozumialem :lol:

#74 Gość_Nowaczek_*

Gość_Nowaczek_*
  • Guests

Napisany 29 stycznia 2007 - 19:41

HAHAHA tylko ja rzucam miesem !! bo tak to jest to nie było rzucanie miesem tylko czysta prawda i cofnij mi to ostrzezenie bo jest bez poctawne !! i tak jest Burdel !! i faktycznie z Marchewa na spoty nie mamy sie co pokazywać chyba !!

#75 OFFLINE   Marchewa

Marchewa

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 554 postów
    • :

Napisany 29 stycznia 2007 - 19:48

To niejest rzucaniem miesem tylko kilka slow prawdy i wypowiedzenie wlasnego zdania w agresywny sposob...

#76 OFFLINE   Nikita

Nikita

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 356 postów
    • Time Online: 1g 14m 14s

Napisany 29 stycznia 2007 - 19:58

wlasnie w agresywny i za to jest to ostrzezenie bo mozna to na tysiac innych sposobow powiedziec mniej agresywnych

jezeli M.a.a.x uzna ze sie nie nalezy to niech skasuje

a na spotach jestescie mile widziani

#77 OFFLINE   Jacq

Jacq

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 958 postów
    • Time Online: 10m 5s

Napisany 29 stycznia 2007 - 20:19

buahahaha Marchew fight for your right :twisted:

Jak sponton to sponton a nie "oficjalny spot", a po za forum jest gg, są komórki, nie macie numeru do marchewy? żałujecie jednego smsa? ile to roboty się skrzyknąć na dowolny termin, qrwa wy to potrzebujecie specjalnych zaproszeń, oficjalnych informacji na forum co, kto, gdzie, kiedy i z jaką przepitką???? :lol:


Agnieszka widze, że dążysz do totalnej biurokracji, a to na pewno na dobre nie wyjdzie, z resztą efekty widać gołym okiem.
Dodany obrazek

#78 OFFLINE   Qulek

Qulek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 206 postów
    • :

Napisany 29 stycznia 2007 - 20:50

Marchew WALCZ... Wg. mnie to to zaczyna sie naprawde robic smieszne !!

Ludzie weźcie sobie na wstrzymanie.. w Kielcach sam proponuje spoty i na wielu z nich nie byłem i nigdy !! NIGDY !! nikt mi taaaaaaaaakiej szopki nie zrobił.. Normalnei cuda niewidy :)

Smiech na sali.. :lol: Pozdrawiam nowego moda :lol:

#79 OFFLINE   Marchewa

Marchewa

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 554 postów
    • :

Napisany 29 stycznia 2007 - 20:54

"Agnieszka widze, że dążysz do totalnej biurokracji, a to na pewno na dobre nie wyjdzie, z resztą efekty widać gołym okiem."
-Mysle,ze Jacek wyjasnil cala kwestie,a w koncu jako wyksztalcony czlowiek to sie chyba zna 8)

#80 OFFLINE   Qulek

Qulek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 206 postów
    • :

Napisany 29 stycznia 2007 - 20:57

ja w koncu MGR :P :lol: a to zobowiązuje 8)








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.