Skocz do zawartości


Zdjęcie

2009 Spoty Łódź


3249 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   animavillis

animavillis

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 188 postów
    • :

Napisany 25 stycznia 2007 - 18:06

Spoko, może być o 18 pod halą mam nadzieję że zjawi się ktoś jeszcze oprócz mnie :lol: A czy macie może jakiś pomysł na miejscówkę?
Czy jakiś spontan? Wogóle to ile osób zamierza przyjechać?

#42 OFFLINE   siwydh

siwydh

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 132 postów
    • :

Napisany 25 stycznia 2007 - 19:18

ja bym chetnie przyjechal ale pod warunkiem ze to nie bedzie spotkanie na pizze :)
zalezy od pogody jesli bedzie pruszyl snieg to bym wolal spotkac sie po 22 i poszalec na rondach i zakrecikach wtedy ruch jest bliski zera :twisted: .
wczoraj jezdzilem od 1 do 3 i bylo super no ale o tej godzinie wy juz spicie pewnie?
albo jakis parking ale to juz nie to samo:D

wiec drifterskie spotkanko bedzie?

#43 OFFLINE   animavillis

animavillis

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 188 postów
    • :

Napisany 25 stycznia 2007 - 20:24

Jeżeli wogóle coś się odbedzie to może, kto wie.
Ja narazie niewiele zostało ustalone. :lol:

Mi drifting na mieście niebardzo odpowiada bo mam leciusienko łysawe, letnie oponki i mój maluszek nie tylko jeździ tam gdzie sam chce, ale jeszcze wogóle nie hamuje. :?

No ale mógłbym jeździć z wami troszke bezpieczniej, trzeba jakoś dogadać sprawę. :)

Może poprostu uderzymy na jakiś parking.

#44 OFFLINE   JojO

JojO

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 178 postów
    • :

Napisany 25 stycznia 2007 - 22:16

ja tam marchewa moge podjechac i moim przednionapedowcem... i ma ktos cos to FWD?? to tez ladnie chodzi boczkami... juz nie jeden raz sie o tym przekonalem...

#45 OFFLINE   Marchewa

Marchewa

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 554 postów
    • :

Napisany 26 stycznia 2007 - 08:41

Niby można,ale FWD to niejest to co tygryski lubią najbardziej...Nima frajdy specjalnie,ale pojawić sie moge oczywiście :)Tylko Ku* mać...jak będą 3-4 maluchy to wiecej na spot niewpadam bo sie wku*...serio

#46 OFFLINE   Agnieszka

Agnieszka

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 298 postów
    • Time Online: 17m 18s

Napisany 26 stycznia 2007 - 13:03

Marchewa ale ten spot jest spotem dodatkowym nie planowanym na planowanym pewnie będzie więcej... zresztą sporo ludzi odgraża sie że właśnie 4.02.2007 będą a nie w tą niedziele więc sie nie wkurzaj tylko wpadaj bo jak każdy będzie tak podchodził do tego że sie wkurzy to w końcu nikt przyjeżdzać nie będzie a to przecież od Was zależy ile jest osób...

#47 OFFLINE   Nikita

Nikita

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 356 postów
    • Time Online: 1g 14m 14s

Napisany 26 stycznia 2007 - 13:10

Tylko Ku* mać...jak będą 3-4 maluchy to wiecej na spot niewpadam bo sie wku*...serio


ojoj marchewa ale jestes wrazliwy to w innym oddziale nie wiem czy dlugo bys przyjezdzal jezeli np sa ogolnie 3 maluchy

w rzeszowie bylo nas 3-4 klubowiczow wiec niewiele przyjezdzalo a nieraz przyjezdzalismy zeby pogadac sie spotkac ale malcem nie moglismy

spoty klubowe sa poto zeby sie zludzmi spotkac

rozumuj tak np chcesz jechac w niedziele na spot ale wczesniej pojechales np do babci na obiad wracajac do domu cos ci sie spier*olilo i wrociles do domu na cholu to co nie pojediesz wogole na spot bo maluch jest niesprawny czy chcac sie spotkac z ludzmi wezmiesz od starych autko i przyturlasz sie zeby pogadac posmiac :D

a na spotach ponad programowych zawsze jest mniej ludzi bo nie kazdy ma czas na spota zapowiedzianego w dwa dni wczesniej bo np juz cos zaplanowal

albo jak np Agnieszka pracuje co drugi tydzien i ma tak grafik zeby miec wolne na spoty regularne :D

peace:!:

#48 OFFLINE   Agnieszka

Agnieszka

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 298 postów
    • Time Online: 17m 18s

Napisany 26 stycznia 2007 - 14:07

Witam Witam Witam...

Dobra wiadomość dla oddziału Łódzkiego... :twisted: powiększy sie nam o kolejnego Membera ale niestety nie z przyczyn awansów ale dlatego że przenosi sie do nas jeden z obecnych memberów rzeczowskich czyli Nikita... :!: :!:

:wink: jak już wcześniej zapowiadał i jak sie teraz odgraża pojawi sie na naszym zlociku oddziałowym 4.02.2007 więc moja propozycja jest taka że spotkanie to będzie spotkaniem powitalnym dla Nikity więc zapraszam i starych i nowych klubowiczów i Future na zlocik by powitać Nikite należycie i moze na jakieś upalanko sie wybierzemy albo do jakiegoś klubu sie wbijemy w końcu mamy karnawał... :twisted:

Spotkamy sie na początek tradycyjnie pod Halą Sportową o 18:00 i wtedy zdecydujemy co dalej

#49 OFFLINE   Nikita

Nikita

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 356 postów
    • Time Online: 1g 14m 14s

Napisany 26 stycznia 2007 - 14:10

hehe dzieki wielkie kurcze ale ruch wokol mojej osoby az sie zaraz zawstydze :oops: a upalanko calkiem ciekawa propozycja :D odrazu zobacze wasza miejscowke :D

#50 OFFLINE   Jacq

Jacq

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 958 postów
    • Time Online: 10m 5s

Napisany 26 stycznia 2007 - 14:34

Schlejcie go porządnie :lol2:
Dodany obrazek

#51 OFFLINE   Marchewa

Marchewa

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 554 postów
    • :

Napisany 26 stycznia 2007 - 16:28

Nikita,jakbyś przyjeżdżał na spoty gdzie jest 20 maluchów,to później też by cie to drażniło...pozatym towarzystwo też sie diametralnie zmieniło...

#52 OFFLINE   Nikita

Nikita

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 356 postów
    • Time Online: 1g 14m 14s

Napisany 26 stycznia 2007 - 16:30

okio rozumiem ale jak mowi przyslowie jak nie ma sie co sie lubi to sie lubi co sie ma :D a towarzystwo zmieni sei jeszcze ciut bo ja przyjezdzam :D

#53 OFFLINE   Jacq

Jacq

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 958 postów
    • Time Online: 10m 5s

Napisany 26 stycznia 2007 - 17:39

bójcie sie :lol2:
Dodany obrazek

#54 OFFLINE   Nikita

Nikita

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 356 postów
    • Time Online: 1g 14m 14s

Napisany 27 stycznia 2007 - 22:14

no a jak bojcie sie ale narzie macie spokoj

wyszlo tak jak wyszlo ze byl maly problem z kasa i sponsorem i moj przyjazd odwlecze sie do marca ale na 1 marca bede to jest pewne na 100%

mam nadzieje ze nie narobilem zamieszania za wielkiego

M.a.a.x prosze przekaz temu swojemu znajomemu ze od marca chce wynajac to mieszkanko na 100% niech je dla mnie trzyma ja przyjade napewno

pozdrowka dla wszystkich

#55 OFFLINE   animavillis

animavillis

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 188 postów
    • :

Napisany 28 stycznia 2007 - 15:26

Czy tylko mi się wydaje czy odeszliśmy od tematu dzisiejszego spotu.
Ja już się pogubiłem spotykamy się czy nie :?:
Rozumiem że jeśli tak to pod hala o 18.

Hmm... no i juz po spocie :lol: całkiem udany 1 maluszek w dodatku mój
Wskazuje to na to iż spoty ponadprogramowe nie są najlepszym pomysłem.
Szkoda.
Mam nadzieję że za tydzień zjawi się kilka osób.
Dodany obrazek

#56 OFFLINE   Agnieszka

Agnieszka

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 298 postów
    • Time Online: 17m 18s

Napisany 29 stycznia 2007 - 12:54

hmmm powitanie Nikity niestety musimy jednak odłożyć ale myśle że na spocik mimo wszystko przyjedzie sporo osób... poza tym że Nikity nie będzie to wszystko inne bez zmian. 18:00 pod halą sportową. a potem pojeżdzawka...

#57 OFFLINE   Marchewa

Marchewa

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 554 postów
    • :

Napisany 29 stycznia 2007 - 17:50

No ja to już przeczuwalem wczesniej,ze nikogo niebedzie.Mialem napisac,ale niemoglem wejsc na forum wiec dupa...

#58 OFFLINE   Agnieszka

Agnieszka

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 298 postów
    • Time Online: 17m 18s

Napisany 29 stycznia 2007 - 18:14

Cóż Marchewa można było sie tego spodziewać zwłaszcza że ludzie przyzwyczaili sie że zloty są co 2 tygodnie to raz

a dwa pogoda nie zachęcała do wyjścia
a po trzy skoro sam nie przyjechałeś na umówioną godzinę to jak chciałeś zmotywować innych do przyjazdu?

to właśnie jest podstawowy problem...

każdy chce by ludzi było na zlotach więcej ale z drugiej strony sami nie przyjeżdżają... jeśli to zmienimy to naprawdę zloty w Łodzi będą największymi zlotami tego klubu na tle oddziałów ale to nie ja czy pojedyncze osoby mamy sie o to starać tylko naprawdę wszyscy i jeśli wszyscy przyjadą, czyli ci co sie odgrażają że będą a potem próżno ich szukać czy maruderzy co tylko narzekają to gwarantuje że będzie o niebo lepiej.

Ludzi z samej łodzi mamy zarejestrowanych na forum żeby nie skłamać koło 50 osób jeśli sie naprawdę wszyscy sie zbiorą to gwarantuje że zlot będzie udany...

dlatego zapraszam i przypominam ja sama nic nie zdziałam musimy działać wspólnie... ja zapraszam Ciebie Ty zaproś następną osobę i razem spotkajmy sie pod halą...

Ludki Drogie to jest dla Was

#59 OFFLINE   Marchewa

Marchewa

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 554 postów
    • :

Napisany 29 stycznia 2007 - 18:18

No widzisz,a pojechalbym pod hale i tylko bym zmarzl,wydal hajs na wache i wku*...poprostu jak na forum nikt sie nie oedhacza ze wpadnie,to juz wiem co jest grane.nie pojechalem z premedytacja zeby bylo jasne,i mialem racje...

#60 OFFLINE   Agnieszka

Agnieszka

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 298 postów
    • Time Online: 17m 18s

Napisany 29 stycznia 2007 - 18:27

Ale była osoba która na Ciebie czekała... animavillis był...

pozatym jak sie wtrąca dodatkowy spot to trzeba go odpowiednio wcześnie nagłośnić bo w ostatnije chwili nikt nie wykrzesa czasu.

Pozatym najpierw sami przyjeżdzajmy na zloty a potem mówmy że nie ma to sensu bo... Jeśli nie przyjeżdzasz na zlot to co sie dziwisz że innym sie nie chce?

Nie wszyscy odchaczają sie na forum że będą a są... patrz Brzoza nie odchacza sie a na każdym zlocie co dwa tygodnie jest...jeśli sami będziemy wporządku i będziemuy przyjeżdzać na zloty to gwarantuje ze za jakiś czas będzie nas więcej...

Ty Marchewa myślisz że ja niepamiętam jakie potrafiły być zloty? jeżdze na nie od 2 lat jakby na to nie patrzeć i pamiętam i takie na których było 20 osób i takie na których było 5 osób ale i takie na któych był tylko Maxx Kameleon i Piter...

to sie zmienia każdy zlot jest inny ale to MY tworzymy te zloty i jeśli nie będziemy przyjeżdzać to zlotów nie będzie... zacznijmy od siebie...

sami przyjeżdzajmy i wtedy mówmy co tak mało osób było ale mogąc przy tym jednocześnie z czystym sumieniem muc powiedzieć mało osób bo mało ale JA byłem...

zobaczycie że jeśli od tego zaczniemy to naprawde zacznie o wiele więcej osób przyjeżdzać...








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.