Skocz do zawartości


Malowanie (wydzielone z Giełdy)


21 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość_Demon126p_*

Gość_Demon126p_*
  • Guests

Napisany 24 grudnia 2006 - 13:08

Z tematu "kupie czarną klapę"//Jacq

Kup puche czarnego matowego szpraja.Psik psik i masz :D

#2 OFFLINE   Spike

Spike

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 259 postów
    • Time Online: 1m 3s

Napisany 24 grudnia 2006 - 13:12

...taaaaakkk...psik psik psik ... i masz zajebistego druta :!: :!: :!:
Dodany obrazek
TERYTORIUM126pMembers -- Oddzial 100-lica
... ::: /// Pełną Pizdą rally team \\\ ::: ...

#3 Gość_Demon126p_*

Gość_Demon126p_*
  • Guests

Napisany 24 grudnia 2006 - 13:19

Co ty pitolisz.Mnie wyszedł ten drut i jest git.Zresztą we wro każdy tak robi i jakos nic sie z tym nie dzieje.

#4 OFFLINE   Spike

Spike

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 259 postów
    • Time Online: 1m 3s

Napisany 24 grudnia 2006 - 13:34

...to zapytaj sie Scandala jaka byla roznica pomiedzy jego klapa a moja...jak dla mnie to druciarskie rozwiazanie i huj !!! Takie pujcie po najmniejszej lini oporu...tanio to huj, to se sprayem psiukne. A huj prawda...bo ja za pomalowanie klapy u lakiernika zaplacilem 50zl z wycieciem co drugiego szczebelka...pelna profeska. A ile wydasz na spraye zeby ladnie pokryc cala klape??
Dodany obrazek
TERYTORIUM126pMembers -- Oddzial 100-lica
... ::: /// Pełną Pizdą rally team \\\ ::: ...

#5 OFFLINE   nermack

nermack

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 713 postów
    • Time Online: 16g 27m 42s

Napisany 24 grudnia 2006 - 13:38

Podzielam zdanie Spik'a
taniej cie wyniesie kupienie jakiejs klapy na szrocie i oddanie jej do lakiernika niz za placenie komus za gotowa klape + przesylka

był 126p - 903ccm SPi [*]15.10.2007r
 

jest

BMW E46 330D 

126p elx 1,2mpi in progress...

03ebb3e7446e720e.jpg


#6 OFFLINE   Kjub

Kjub

    Master

  • Validating
  • PipPipPipPipPip
  • 847 postów

Napisany 24 grudnia 2006 - 13:50

Jak sie umie to zrobić to wyjdzie jak u lakiernika. Niestety nie każdy potrafi :roll:
Dodany obrazek

#7 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 24 grudnia 2006 - 14:00

nie no panowie bez przsady puszka farby we wroc 11 zl plus jaksi podkladzik 8 zl papier scierny 2 zl tarcza do diaksyy by wyciac szcebelki i w porywach puszka szpachli by polatac dziurki po znaczkach i troche wlasnej pracy a nie latanie do lakeirnika z zrobilem sobie taka klape niesterty juz przeslosc ....fazorowi zrobilsimy taka klape ...demon ma taka....phantom tez wszyscy robili je samemu i tylko jeden byl drut z siatka ogrodowa zamiast szczebelkow ale to inna bajak :P DO ROBOTY LENIE !!!
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#8 OFFLINE   scandaL

scandaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów
    • :

Napisany 25 grudnia 2006 - 12:32

...to zapytaj sie Scandala jaka byla roznica pomiedzy jego klapa a moja...jak dla mnie to druciarskie rozwiazanie i huj !!! Takie pujcie po najmniejszej lini oporu...tanio to huj, to se sprayem psiukne. A huj prawda...bo ja za pomalowanie klapy u lakiernika zaplacilem 50zl z wycieciem co drugiego szczebelka...pelna profeska. A ile wydasz na spraye zeby ladnie pokryc cala klape??

Spike, po pierwsze to oddanie do lakiernika jest pojsciem po najmniejszej linii oporu :wink:
a po drugie, ja robilem to poraz pierwszy
teraz wyszloby na bank lepiej bo juz wiem jaki blad zrobilem przy lakierowaniu (zla technika i zle miejsce)
ale fakt, ty zaplacilems bardzo malo

rogal, jedna puszka farby?? no to powodzenia.. jezeli ma to byc ladnie zrobione i trwalo to ja proponuje 2 warstwy podkladu i jakies 3-4 farby
a potem jeszcze bezbarwny

jezeli masz dostep do taniego lakiernika i wytnie ci co 2 szczebelek, zalata dziurki po znaczkach i pomaluje i to wszystko za 50zl to nawet sie nie zastanawiaj!

#9 OFFLINE   Spike

Spike

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 259 postów
    • Time Online: 1m 3s

Napisany 25 grudnia 2006 - 13:21

Wiesz...Scandal...jak robili mi klape pracowalem w tym pierdolniku i nie mialem czasu nawet podrapac sie w dupe. Dlatego wolalem zapacic 50zl i mie co z glowy bo bym sie z tym jebal ze 2 tyg. Jakbym mial kompresor i chwile wolnego sam bym sobie to zrobil...chodzi mi o to zeby polakierowac to pistoletem na pol-mat akrylem. Wtedy jest najlepszy efekt...w dodatku sam wiesz jaka byla roznica nawet w dotyku. Sam mowiles ze jak bedziesz mial troszke wiecej kwitu to tez tak zrobisz. Pozdro Pawelku
Dodany obrazek
TERYTORIUM126pMembers -- Oddzial 100-lica
... ::: /// Pełną Pizdą rally team \\\ ::: ...

#10 OFFLINE   jozekrj

jozekrj

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 235 postów
    • :

Napisany 25 grudnia 2006 - 14:20

wiesz Paweł pokrywanie matowej czerni bezbarwnym mija sie z celem
bo dostanie połysku


co do kosztow za 50zł kupi sie dobry lakier 1 puszke 500ml na kalpe potrzeba jakies 750ml + podkład


malowałe sobie rame roweru i powiem ze ja nie mam problemu z dobrym nałozeniem lakieru

gorzej z miejscem


co do kosztow to w lakierni za zderzak od lanosa krzycza 600zł wiec za kalape od malucha pewnie podobnie



a co do roboty Pawła to klapa wyszła bardzo fajnie tylko spray był chyba do zabezpieczania nadwozi przynjamniej taka ma strukture(przynajmniej nie zardzewieje) jak przejedzie sie paluchem
Future TERYTORIUM126p Member -- Oddzial 100-lica


http://s2.metaldamag....php?uid=147129

#11 OFFLINE   scandaL

scandaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów
    • :

Napisany 25 grudnia 2006 - 15:18

jozek, dlatego kupuje sie bezbarwny do matu :P ;D

Spike, ja Cie rozumiem ze nie miales wtedy czasu i to bylo lepsze wyjscie. mowie tylko ogolem, ze oddanie czegos do zrobienia komus innemu jest pojsciem po najmniejszej linii oporu (neguje po prostu to co wczzesniej napisales)
zgadza sie, jakbym mial teraz znow malowac jakas klape i ten sam lakiernik co tobie robil (a zrobilem naprawde super) chcialby tez 50zl to bez wahania oddalbym mu klape, glownie dlatego ze kupe kasy oszczedzam a dodatkowo bede miec zaspawane dziurki po znaczku
ja musialem kupic puszke podkladu, 3puszki czernego matu, potem jeszcze 2 dopkupic bo zle malowalem i musialem poprawic swoja fuszerke (jakbym od razu wiedzial jak powinienem malowac to by sie obylo bez tych odatkowych 2 puszek) i jeszcze pucha bezbarwnego matu.

mi sie w mojej to podoba (co twoja nie miala) ze jest taka chropowana fakturka, co tez jozek wspomina. taki dodatkowy czad ;D :lol: tylko ze nie mam pojecia czmy tak sie zrobilo ;D
a spray byl ZWYKLY, najnormalniejszy z marketu do malowania m.in. blachy :D

#12 OFFLINE   Kjub

Kjub

    Master

  • Validating
  • PipPipPipPipPip
  • 847 postów

Napisany 25 grudnia 2006 - 16:39

scandaL a może to był po prostu kurz a ty po tym pomalowałeś :wink: Lub jest jest jeszcze jedna opcja. Jak została położona farba to pomieszczenie było zakurzone i przyklejało sie do mokrej farby :lol:
Dodany obrazek

#13 OFFLINE   curek

curek

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 143 postów
    • Time Online: 2s

Napisany 25 grudnia 2006 - 20:40

A to nie jest faktura mlotkowa? Bo takie spraye tes sa ;)
hmmmm....

#14 OFFLINE   jozekrj

jozekrj

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 235 postów
    • :

Napisany 25 grudnia 2006 - 23:16

nie

to ani jest młotkowy

ani kurz

porostu to wyglada jak podkład zabezpieczajacy przed rdza

tylko kolor to czarny mat


idetyczny efekt mam mój kumpel na dole dzwi w tico po samodzielnej blacharce

potem sie to szlifuje i nakłada odpowiedni kolor
Future TERYTORIUM126p Member -- Oddzial 100-lica


http://s2.metaldamag....php?uid=147129

#15 OFFLINE   scandaL

scandaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów
    • :

Napisany 25 grudnia 2006 - 23:33

ja to inteligentnie robilem na dworze w lato i nieraz potrafilo zawiac jakies sianto czy trawe :) ale nie kurz ani piasek.. wiec sam nie wiem :) czary mary i jest gites ;D

#16 OFFLINE   jozekrj

jozekrj

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 235 postów
    • :

Napisany 26 grudnia 2006 - 09:48

Paweł ja tez rame od roweru malowałem na dworzu
i była głaciutka

mi sie tam ta twoja klapa podoba
Future TERYTORIUM126p Member -- Oddzial 100-lica


http://s2.metaldamag....php?uid=147129

#17 Gość_Demon126p_*

Gość_Demon126p_*
  • Guests

Napisany 26 grudnia 2006 - 18:31

Ja zmatowiłem klapencje papierem ściernym (dwie grubości) kupiłem puche czarnego matu Motipa za 15zł i ładnie pokryłem siedząc sobie w garażu.
Jedną puche zużyłem na dwie warstwy,ale są asy którzy nie potrafią jedną puchą pomalowac nawet klamki :wink:
Komplecik felg też poszedł szprajem i klarem.Jak do tej pory to tylko od klucza sie porysowały przy śrubach.
Zamiast sie tak tutaj irytowac lepiej co poniektórzy niech popracują nad techniką :D

#18 OFFLINE   Lama

Lama

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 055 postów
    • :

Napisany 26 grudnia 2006 - 19:03

Ja maluję co tylko się da żeby dojść do leprzej wprawy przed wakacjami.

#19 OFFLINE   skamils

skamils

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 214 postów
    • :

Napisany 28 grudnia 2006 - 23:24

Lama a co warsztat lakierniczy otwierasz??

#20 OFFLINE   Lama

Lama

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 055 postów
    • :

Napisany 28 grudnia 2006 - 23:36

Może kiedyś w daekiej porzyszłości :D fajnie by było.



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.