Skocz do zawartości


Zdjęcie

siwydh


29 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   LyszyK

LyszyK

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 413 postów
    • :

Napisany 28 grudnia 2006 - 23:27

Jest LECH , po co GLEBA na takie wyczyny :)

http://img237.images...61115010ug1.jpg

#22 OFFLINE   Qulek

Qulek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 206 postów
    • :

Napisany 28 grudnia 2006 - 23:27

No bez przesady.. ja jakos upalam .. fakt jechałem 2 rzy na 2 kółkach ale co mam zrobic ?? matko boska strzele dacha to kupie drugą bude za 100zł .. co sie tak spinacie.. aż sie żygać chce od waszych tekstó .. gleba gleba gleba.. ble ble ble .. :roll:

#23 OFFLINE   scandaL

scandaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów
    • :

Napisany 28 grudnia 2006 - 23:32

Qulek, to jak juz strzelisz dacha (czego ci nie zycze) to wtedy pogadamy,ok?? chcesz to nie rob sobie gleby, nikt ci nie kaze! ale badz na tyle madry zeby nie upalac. dla mnie to jest szczyt glupoty ale kazdy ma swoje zdanie

#24 OFFLINE   jozekrj

jozekrj

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 235 postów
    • :

Napisany 28 grudnia 2006 - 23:42

widziałem juz jakis czas temu filmik na forum VWGOLF

gratuluje odwagi , nie szkoda Ci budy jak walniesz dacha
Future TERYTORIUM126p Member -- Oddzial 100-lica


http://s2.metaldamag....php?uid=147129

#25 OFFLINE   siwydh

siwydh

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 132 postów
    • :

Napisany 28 grudnia 2006 - 23:46

mialem glebe ale po wypdku wrocilem do seryjnego zawieszenia :D
glebe zrobie sobie po zimie . a na szuterkach nie jest latwo wydachowac samochod przy cisnieniu 2.6 atmosfery czasami 3. glowna przczyna gleby jest za niskie cisnienie opona zawija sie i daszek gwarantowany . glebe zrobie ale to w mlauchu sredni sie sprawuje bo wtedy nie ma wogle zadnej pracy amortyzatorow

#26 OFFLINE   Medyk

Medyk

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 494 postów
    • Time Online: 9m 13s

Napisany 29 grudnia 2006 - 02:05

Najfajniej wyglądał, na pierwszej fotce z pierwszego posta, wtedy własnie miał chyba glebe, a teraz do rzeczy, jaki miałeś wypadek że tak sie chronicznie boisz gleby, 2.6 czy nawet 3.0atm to nie jest gwarancja że przy seryjnym zawieszeniu będziesz stał na 4 kołach, ale na glebie chociaż by takiej jak mam ja nawet na ciśnieniu podawanym przez producenta (1.4 przód, 2.0 tył) cięzko jest przechylić samochód, a co dopiero mówić o dachu, poza tym napisałeś że główna przyczyna gleby jest niskie ciśnienie w oponach, a co ma piernik do wiatraka? i następna sprawa to praca amortyzatora, której rzekomo nie ma, na niskim zawieszeniu, otóż amortyzator pracuje w każdej pozycji, bez względu na to czy tłoczysko jest w dolnej czy w górnej części tuby/tulei amortyzatora, z twoich wypowiedzi wnioskuje że twoja wiedza techniczna na temat zagadnień z mechaniki czy nawet fizyki nie sa zbyt duże, radze troche poczytać i zasięgnąć więcej informacji na ten temat.

#27 OFFLINE   Qulek

Qulek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 206 postów
    • :

Napisany 29 grudnia 2006 - 08:57

Qulek, to jak juz strzelisz dacha (czego ci nie zycze) to wtedy pogadamy,ok?? chcesz to nie rob sobie gleby, nikt ci nie kaze! ale badz na tyle madry zeby nie upalac. dla mnie to jest szczyt glupoty ale kazdy ma swoje zdanie


Przecież dobrze wiesz ze bede auto po zimie stawiał na glebe :P Ale nie zmienia to faktu ze na slislim szutrze/piachu/sniegu mozna poupalac w granicach bezpieczeństwa.. wiadomo ze nie cisniesz opór ale trzebna czuc co sie dzieje... Tyle z mojej strony bo sie off top robi..

#28 OFFLINE   siwydh

siwydh

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 132 postów
    • :

Napisany 29 grudnia 2006 - 09:46

'' główna przyczyna gleby jest niskie ciśnienie w oponach''
przejezyczylem sie chodzilo mi o dacha ze przy malym cisnieniu opona sie zawija i dach gwarantowany

moja wiedza techniczna nie jest duza ale troche wiem :twisted:

ja glebe tez planuje zrobic ale nie taka jak niektorzy dla szpanu ze resor jest wygiety w druga strone albo na plasko przeciez to nie ma jak dzialac a wiem bo mialem takie scierwo :D

#29 OFFLINE   jozekrj

jozekrj

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 235 postów
    • :

Napisany 29 grudnia 2006 - 10:27

jak bedziesz miał małe cisnienie to najwyzej zciagniesz opone na nawrocie


malucha jest łatwo postawic na boku lub na dachu przy seryjnym zawiasie poniewaz koła ustawione sa w pozytywie i na ostrych nawrotach siły dzialajace prubuja podwinac koło pod samochod czego przyczyna jest daszek


dlatego do jakiego kolwiek sportu samochodowego zawieszenie jest ustawione w negatywie w zaleznosi od prefereci kierowcy sposobu przeniesienai napedu i rodzaju dyscypliny ustawia sie mniejsze lub wieksze negatywy
Future TERYTORIUM126p Member -- Oddzial 100-lica


http://s2.metaldamag....php?uid=147129

#30 OFFLINE   siwydh

siwydh

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 132 postów
    • :

Napisany 29 grudnia 2006 - 22:46

nie martwcie sie gleba bedzie po zimie ale najpierw mysle nad wszystkimi ustawieniami :wink:








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.