Skocz do zawartości


Zdjęcie

2006-2009 Spoty, Wroclaw


3469 odpowiedzi na ten temat

#61 Gość_Demon126p_*

Gość_Demon126p_*
  • Guests

Napisany 07 października 2006 - 23:57

Frekwencja całkiem całkiem,ale mało bobków.
Oblukałem stronke rOgaL i tak szczerze mówiąc to jest to jakas wiejska stronka dla transwestytów w ruzi kolorkach.Sory ale ja upadłem jak wlazłem na nią.To tyle na temat strony.takie moje zdanie bez owijania i sapani ze mogło by byc lepiej.

#62 OFFLINE   FaZZoR

FaZZoR

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 110 postów
    • :

Napisany 08 października 2006 - 00:00

engine siedzi jednak brak sil sprawil ze nie zdarzylem spr czy chula elektryka 95% 2 kabelki i kontrolki na desce rozdzoelczej i bedzie cud malina a teraz rosolek i do wyra bo juz nie czuje sie za dobrze 30 min lezalem w kaluzy i wszytski mnie napieprza wrrr ale bedzie dopshe chyba :D:D:D jutro czesc dalsza rekonstrukcji


echhh sory ze z wami nie gadalem ale wolalem robic malca niz rozmawiac o dupie marynie

#63 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 08 października 2006 - 00:01

jak chcialbys by bylo lepiej to zrob sam :) chetnie przyjmeimy nowa strone od Ciebie....
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#64 Gość_Demon126p_*

Gość_Demon126p_*
  • Guests

Napisany 08 października 2006 - 00:04

Ja sie tylko wypowiadam a ty wyjeżdżasz Darek/rOgaL ze swoim starym tekstem.Poprzednia była lepsza niż ta landrynkowa jak dla 14sto latek :wink:

#65 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 08 października 2006 - 00:15

to zrob lepsza nie landrynkowa zobaczymy jak tobie to wyjdzie i jakei wtedy beda opinie na jej temat
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#66 OFFLINE   wrc126p

wrc126p

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 125 postów
    • :

Napisany 08 października 2006 - 00:34

a moze rózowa.. ?:> Powiem tak pierdol*** Strona jak strona wazne to co na niej jest a nie jak wyglada chodz Rogalinios mógłby sie troche bardzej postarac zrób zielono/zołta i bedzie cycek malina
Fazzor . ? a gdzie ta maryna była. ? a chociasz miała fajna dupke ?

#67 Gość_Demon126p_*

Gość_Demon126p_*
  • Guests

Napisany 08 października 2006 - 00:38

No zrobione na odpier...l.
Popraw te banialuki co żeś powypisywał.Wszystko ci na gg napisałem co nie tak.
Wurcu maryne ja zabrałem i zrobiłem z jej dupy jesien sredniowiecza :lol: :wink:

#68 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 08 października 2006 - 01:27

polska mentalnosc zawsze trzba pomarudzic a jak przychodzi samemu do robty to niech ktos inny zrobi a jak zrobi to znowu zle i tak w kolko...standart
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#69 OFFLINE   mike

mike

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
    • :

Napisany 08 października 2006 - 06:50

chłopaki żal dupe ściska, że mnie tam nie było ale niestety dopiero sie dzisiaj ok 7:00 zorientowałem gdzie jestem, nie byłbym w stanie dojechać, a dojście zajełoby mi w ch** czasu..... i nie za dużo miałbym do powiedzenia ....

.... chyba dałech dupy, ale zawsze bedize kolejny spot i na tym już mam andzieje pojawie się bobem z przeglądem i dowodzikiem, bo troche przegiecie od Hradca jeździć bez ...

#70 OFFLINE   Phantom

Phantom

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 641 postów
    • Time Online: 32m 20s

Napisany 08 października 2006 - 12:19

Mike- nie zabijemy cie.....narazie :]

Demon ales dojebal ze stroną, sam zrob lepsza zamiast zrzędzic albo napisz normalnie co bys ty zmienil na stronie zamiast opierdalac rogala, chlopak przynajmniej cos robi a nie tylko gledzi i zrzedzi jak ty

#71 OFFLINE   ziomal

ziomal

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 367 postów
    • :

Napisany 08 października 2006 - 12:50

zaczyna się ciekawie robić w oddziale, naprawde coraz ciekawiej, zwierzu do nas wrócił gumiś może będzie miał malaka znowu i wiele innych ciekawych rzeczy, a co do stronki to żeczywiście kolorki nie zaciekawe ale nie rozumiem czemu się tak rogal tyl przejołeś to jest tylko i wyłącznie nasze zdanie- ocena nasza chyba lepiej ze mówily czy nam się podoba czy nie, nikt nie powiedział ze zrobił by lepszą ... kiedy następny spot? wybiera się ktoś dzisiaj na maślice??

#72 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 08 października 2006 - 12:50

Dobra temat strony jest juz obgadany i wiemy na czym stoimy.....wszelkie sugestie sa mile widziane....po dos dlugiej rozmowie z Panem Demonem i Panem Phantomem doszlismy do paru waznych wnioskow i porozumien...jedna z wazniejszych rzeczy jest skarbnik ktrego sobie wybralsiciea a ja msuze wam pomoc wdrozyc :) no nie wazne....kolega Demon zajmuje sie inkwizycja i bedzie was scigal za naklejki i o naklejki wiec przygotujcie sie na to.....co do reeszty ludzi ktorzy nie potrafia sie okreslic i nie potrafia podejsc i zapytac co jet grane i co sie dzieje ostrzegam ze nie bedzie w tym odziale nie szczerosci i obrabiania dupy za plecami albo szczerosc albo wcale...jesli bedzie tak ze dojdzie do mnei to ze sobie nie pomagamy nie pomagacie z czasem zostaniecie usunieci z klubu...klub to ma byc przyjemnsoc a nie katorga jaka w pewnych momentach jest...tyle z mojej strony
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#73 OFFLINE   ziomal

ziomal

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 367 postów
    • :

Napisany 08 października 2006 - 12:54

tu się zgadam z Tobą Rogal tylko jedna kwestia w ramach scisłości po uznaniu że ktoś ma być usunięty z oddziału powinniśmy to poddać demokratycznemu osądowi tak jak rogal zrobiłeś z terminem ostatniego spota :)

#74 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 08 października 2006 - 13:00

bedize glowsowanie ale nie w nasyzm odziale tylko odgorne na ktore nie bedziemy mieli wiekszego wplywu...
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#75 Gość_Demon126p_*

Gość_Demon126p_*
  • Guests

Napisany 08 października 2006 - 13:04

Ja jestem za.W koncu cos ustalilismy.
Inkwizycja bedzie :twisted:
Jak komuś sie nie podoba to niech sie wypowie bez owijania.

#76 OFFLINE   Phantom

Phantom

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 641 postów
    • Time Online: 32m 20s

Napisany 08 października 2006 - 13:07

jak zwykle moja skromnosc nie pozwala mi powiedziec ze to ja caly ten syf ruszylem z podlogi i jestem jak nabardziej za rogalsonem i ma moje poparcie. 8)

#77 OFFLINE   ziomal

ziomal

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 367 postów
    • :

Napisany 08 października 2006 - 13:14

si tylko trzeba jeszcze pamiętać o ostrzeżeniach:P żeby nie wyskoczyć jak Qulek z Evelą ( Ci co czytali ten temat to wiedzą o co bee) oczywiscie bez urazy Qulek i Evela. wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia klubowego

#78 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 08 października 2006 - 13:39

ostrzezenia beda nie boj sie....wszystko bedzi zaksiegowane i podpisane :)
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#79 OFFLINE   AsiQ

AsiQ

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 45 postów
    • :

Napisany 08 października 2006 - 20:45

Dzien Dobry:) wkoncu zarejestrowałam się na tym forum 8) eheh:) Poznajcie Skarbnika---> AsiQ:) 8) 8) 8) :twisted: już mam zeszycik zrobiony i liste:) :twisted:

#80 OFFLINE   Zwierzak

Zwierzak

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 75 postów
    • :

Napisany 08 października 2006 - 21:13

END OF STORY








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.