Skocz do zawartości


Zdjęcie

2006-2009 Spoty, Wroclaw


3469 odpowiedzi na ten temat

#3461 OFFLINE   Damian126rally

Damian126rally

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
    • :

Napisany 25 sierpnia 2009 - 16:18

wiecie co od jakiegoś czasu przypatruje się co tu się wyrabia i wiecie co żal mi większości bo są tu ludzie którzy szanują innych i te samochody którymi jeździmy i chcą się tym bawić to forum nie upadło do końca więc piszcie może zorganizujemy spot niedobitków z wrocławia??



używanie znaków interpunkcyjnych nie powoduje bólu fizycznego ...

co do jakichś wyimaginowanych niedobitków informowałem Cię na Pw na jakim forum jesteśmy i , że oddział Wrocław nadal jest spójny i działający . A jeżeli ty chcesz prowadzić jakieś wojny podjazdowe i wyzywać oddział Wro od debili i ciot ... powodzenia . Jak na razie zamiast spotu możesz się co najwyżej spocić w samotności .


Liż anus najwyższemu na tym forum ... może będziesz prezesem jednoosobowego odziału Wro na TRT

Pozdrawiam .
www.bmwpasja.pl

Dodany obrazek

#3462 OFFLINE   igo1986

igo1986

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 58 postów
    • :

Napisany 26 sierpnia 2009 - 18:16

z tego co zauważyłem to tu jest forum na którym się ludzie umawiają na spoty itp a nie kłucą a tu tylko ciągle ktoś komuśpojeżdrza jak widać jaki chcesz to spuszcze się na twoją facjate chłopczyku!!!!! i nie pisz tak do mnie bo nieznasz mnie a nawet kolegami nie jesteśmy i to ty możesz mi anus wylizać sorki niedam ci bo jeszcze pogryziesz!!!!!!!! jedna osoba ale zawsze to jakiś początek a jak masz problemy egzystęcjalne to wypier.... z tego forum jak ci coś nie pasuje!!!! i nie zajmuj miejsca innym cioto bo jak widać nie zasługujesz na miano żeby tu pisać???!!!

#3463 OFFLINE   Phantom

Phantom

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 641 postów
    • Time Online: 32m 20s

Napisany 26 sierpnia 2009 - 19:52

zbastuj bo to bezcelowe
J.E.B.A.Ć K.O.N.F.I.D.E.N.T.Ó.W J.E.B.A.Ć J.E.B.A.Ć

#3464 Gość_Demon126p_*

Gość_Demon126p_*
  • Guests

Napisany 26 sierpnia 2009 - 20:28

igo daruj sobie takie teksty,bo Damiana znasz osobiście.
Ekipa z wro nadal się spotyka i robi dobre spoty na których ciebie nie ma.Dlaczego??Uważasz się za lepszego ze swoim malcem bez podłogi??

#3465 OFFLINE   ziomal

ziomal

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 367 postów
    • :

Napisany 27 sierpnia 2009 - 09:37

no to cukiereczki kiedy jakiś spot??

#3466 OFFLINE   igo1986

igo1986

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 58 postów
    • :

Napisany 27 sierpnia 2009 - 09:51

po 1 damian pierwszy mnie obraził wiec to była riposta!!! moja podłoga jest w dobrym stanie elx sie dobrze trzymają jak sie o nie dba!!! niema mnie bo jak przejezdrzam to stoją 2 moze 3 samochody a to nie spot w takim razie tylko spotkanie.

#3467 OFFLINE   Damian126rally

Damian126rally

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
    • :

Napisany 27 sierpnia 2009 - 10:08

ciach \!!!



to co Maxx będzie WARN ... i to trzykrotny ... z jak to napisałeś obrażanie innych użytkowników forum :lol:

ty kolego Igo widzę że nie pamiętasz mnie ale miałem okazję cie poznac na jednym z dwóch spotów na których byłeś ...
www.bmwpasja.pl

Dodany obrazek

#3468 Gość_Demon126p_*

Gość_Demon126p_*
  • Guests

Napisany 27 sierpnia 2009 - 12:17

a to nie spot w takim razie tylko spotkanie.


Czekaj to skrót spot jest od wyrazu zlot,spęd,zjazd??????LOL :lol:

#3469 OFFLINE   GrzesiekDW

GrzesiekDW

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
    • :

Napisany 14 marca 2010 - 19:39

Witam
To jak tu jest ktoś się gdzieś spotyka :)

#3470 OFFLINE   krzycho

krzycho

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 5 postów
    • :

Napisany 04 maja 2010 - 19:54

Witam.
Jestem dość nowy, ale widzę i mogę w miarę słusznie wyciągać wnioski z tego co się pisze i jakie są stosunki między Wrocławianami.
Powiem tyle.
Rejestrując się na TRT miałem nadzieję, że ludzie, którzy też tutaj są zarejestrowani łączy jedno a mianowicie FIAT 126p.
Szczerze pisząc jestem głęboko rozczarowany tym, że co niektóre osoby pałają do siebie wzajemnie taką nienawiścią.
Uwierzcie mi, że to do niczego nie doprowadzi!! Wręcz przeciwnie!!
Takie zachowanie burzy całą organizacje naszą wrocławian i nie dziwię się temu co igo napisał, że jadąc na spot jest garstka osób a nie zorganizowana grupa fanów małego Fiata.
Myślę, że to co napisałem weźmiecie sobie do serca i się coś w końcu zorganizuje.
Może zaczniemy coś myśleć o jakimś spocie :P

kolego niepotrzebnie zaczynasz nowy wątek jak widzisz wszyscy dawno sie z tąd wynieśli,wiec po co zaczynasz znów dyskusje ?? //Stasiu126p








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.