Skocz do zawartości


Zdjęcie

2006-2009 Spoty, Wroclaw


3469 odpowiedzi na ten temat

#3421 Gość_Nowaczek_*

Gość_Nowaczek_*
  • Guests

Napisany 28 maja 2009 - 16:38

ale jest zajebisty hehehe :)

#3422 OFFLINE   Stasiu126p

Stasiu126p

    Master

  • Member
  • 4 364 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 43s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 28 maja 2009 - 17:22

Solidarnosc z poszkodowanymi na tym forum :D
Dodany obrazek
Stanislavovic Performance Garage-chcesz przerobić 126p wpadaj! ;)
Urwis Evolution never done :D

#3423 OFFLINE   Karol13

Karol13

    Master

  • Member
  • 1 419 postów
    • Time Online: 1d 11g 27m 18s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 28 maja 2009 - 19:06

Jest jeszcze plakat reklamowy:

Dodany obrazek


kto to na tym plakacie po za M.a.x.x.em

za co ten ma bana?
Dodany obrazek

kto jest prowodyrem tego burdelu na forum gdzie byli modowie gdy to się zaczęło???

wstyd... nie chciałem się w to miesza i wypowiadać na ten temat ale jakiś porządek niestety powinno się wprowadzić :wink:
Pozdrawiam
Karol13
Terytorium126p Oddział Wielkopolski
www.maluch-poznan.com relacje z imprez motoryzacyjnych

#3424 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 28 maja 2009 - 19:24

Zaczęło się od logo, nie rusza mnie to więc sprawę zostawiłem jak jest, skoro chłopaków to bawi. Potem zaczęły się zaczepki od cyganów, za to koledzy potracili odznaki membera. Potem rekin wrzucił plakat, co dla mnie było już początkiem przegięcia, ale nie można dać im bana za plakat który się usunie więc dostali ostrzeżenie ostateczne (że dalsze wycieczki skończą się banem). Widać nie dotarło to do nich i założyli temat „[S] Pedał”, za to dostali BANy (nie widzę tutaj pola do poprawy).

Wtedy Rekin poczuł się chyba dotknięty personalnie i niczym ostatni męczennik na forum zrobił sobie swój nagrobek (graficzka zamieszczona wyżej).

I teraz żeby było jasno, pokrzywdzeni mogą sobie założyć nawet związek wypędzonych, na tym forum nie będzie jazd po innych, po klubie, lub insynuacji co to będzie w Bydgoszczy. Są inne fora i tam proponuje się przenieść. Jeśli ktoś chce mieć aktywne konto PROSZĘ o usunięcie wszystkich zaczepnych materiałów. I proszę do mnie nie pisać na GG że nic do mnie nie macie – dżizys!
Tak jak napisał karol - wstyd


#3425 OFFLINE   sigo

sigo

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 794 postów
    • Time Online: 18m 43s

Napisany 28 maja 2009 - 21:56

a ja zapraszam zbanowanych panów na forum fiat126p.pl :mrgreen: Nie ma dzieciarni, trolli, maxxa, za to są częste linki do TRT i niezłe kino przy tym :mrgreen:

#3426 Gość_Demon126p_*

Gość_Demon126p_*
  • Guests

Napisany 29 maja 2009 - 07:54

Ty mi tu o wstydzie nie pie@%ol,bo sam się powinieneś wstydzić tego że odstawiłeś cały oddział który coś tam robił na tym forum i nie reprezentował buractwa i małolatów.Zachowanie godne polityka z jakiejś wiejskiej partii która nigdy nic nie osiągnęła.Po prostu brawo dla ciebie.
Wielki z ciebie prezes.Koło dupy ci się zapaliło i zacząłeś robić porządki,bo nagle ktoś zaczął się domagać co się dzieje z kasą klubową.Dowody ze niby wydałeś na to czy na tamto żałosne do bólu,bo każdy użytkownik coś mógł takiego napisać.Rejestracji klubu też nie można się doczekać.Hmmm przeszkadzało by to w zbieraniu pieniążków do własnego portfela??
Oczywiście że tak.
Po prostu nazwe to po imieniu: FRAJERSTWO

[ciach]

P.S.2 Nie kasuj tego posta [ciach]

#3427 Gość_Nowaczek_*

Gość_Nowaczek_*
  • Guests

Napisany 29 maja 2009 - 13:13

Zamiast użalać się na tym forum, o waszym żałosnym oddzialiku


ja sie wtroce bo mam chyba najwiejkszą stycznosc z chłopakami z wrocka bo nie znamy sie od dzis !!
i z tego co zauwazyłem to był najbardziej zgrany oddział w Polsce przyznam sie szczerze ze sam zazdrosciłem im takiego zgrania ze nie mamy takiego czegos w łodzi ja chłopakow szanuje i mam nadzieje ze oni mnie takze szanują zwłaszcza Demona phantoma ozziego oraz Rekina !! dla mnie to są naprawde w porzodku ludzie i stane za nimi wiem to po tym jak mnie zawsze ciepło przyjmowali we wrocłąwiu nie patrzyli na mnie jak na Łodziaka z góry tylko ja na swojego wiec naprawde okreslenie załosne jest tu nie na miejscu moge nie przyjezdzac na nasze Łódzkie spoty bo i tak takich nie ma wiec moge nazwac oddział łódzki za załosny gdzie są gdzie są cały czas kłutnie osoby które dbały zeby cos sie działo zostały wyrzucone np Agnieszka które robiło cos w tym temacie ze to nie było załosne i były spoty przyjezdzało sporo osob a teraz jest WIELKIE GOWNO !!!!!!!!!!!
wiec stane za oddziałem wrocłąwskim zawsze bo traktuja mnie jak swojego !!

i wnosze tutaj teraz o zdjecie mi oddznaczenia Membera nie potrzebne mi to bo to !! bo on i tak nie nie znaczy !!

#3428 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 29 maja 2009 - 21:52

Z tematu zostały usunięte posty.

Demon – jest mi przykro ale to nie powód żeby można było bezkarnie obrażać innych. Wrocław odwalił kawał dobrej roboty organizując zlot, a KZKę ze zlotu do dziś uważam za najlepszą jaka była, było fajnie ale to nie zwalnia nikogo z odpowiedzialności za słowa.

To że ludzie z wrocka są zgrani nie ma związku z tym czy mogą obrażać innych lub robić takie rzeczy na forum. Demon, skoro uważasz że jestem dla Ciebie skreślony, OK – tutaj nasze drogi się rozchodzą.

Dalsze przeciąganie kolejnymi postami będzie skutkowała banicją.

#3429 OFFLINE   Bronek

Bronek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 724 postów
    • Time Online: 1d 2g 38m 35s

Napisany 31 maja 2009 - 17:50

Dodany obrazek
Dodany obrazek
Klasyk i elegant- prawie jak ojciec i syn :)
"Spadochroniarze nie umierają-idą do piekieł aby się przegrupować"

#3430 OFFLINE   KaGiT

KaGiT

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 341 postów
    • :

Napisany 01 czerwca 2009 - 21:01

Rany boskie troche mnie nie było a tu takie cyrki:D:D

maxik mowisz ze nie wolno bezkarnie obrażać innych, małe sprostowanko, wypowiadasz sie tu miedzy nami wiec teoretycznie mozna by Cie podciągnąć pod tych "innych" ale chciałbym zauważyć, że obrazany na tym wątku byłeś głównie tylko Ty, wiec słowo innych tutaj nie pasuje tym bardziej, że tak jak nadmieniłem wcześniej innych oznacza innych ludzi np: z tego forum, a ciebie jak już kolega demon zauważył nie można podciągnąć do definicji człowieka, argumentów na to jest sporo, ponieważ człowiek jako zwierze stadne, powinno działać tak aby innym nie zagrażać, jednak Ty swoim postepowaniem zagrażałeś innym, poprzez defraudacje kapitału klubowego a w dodatku przemawiają przez Ciebie cechy samodestruktywne, bo przecież nie powiesz mi że powyższym działaniem starałes sobie pozyskać nowych oddanych przyjaciół tylko sprawiłeś sobie wrogów, całe szczęście że żyjemy w państwie prawa i tak zwane samosądy są surowo karane wiec nijako możesz czuć sie bezpiecznie, ale zawsze można trafić na bojówkarzy którzy z hasłami polska dla polaków bądź biała siła będą cie mijali na ulicy a wtedy Twoje pewne podobieństwo do wszystkim dobrze znanej nacji wschodnio europejskiej może być nieprzydatne :P Gorąo pozdrawiam

#3431 OFFLINE   Madd

Madd

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2 535 postów
    • :

Napisany 02 czerwca 2009 - 00:34

Amen.
DM Garage
* Cabrio Bosmal 1.2 16v +
* Polski Fiat 126p 650FL Anglik

#3432 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 02 czerwca 2009 - 08:45

KaGIT, cały wstęp pominę jako bezsensowny, cała sprawa z banowaniem zaczęła się od tematu nocne marki i obrażania „innych” (z wyłączenienim mnie), ale jak napisałem pomijam.

Pierwsza sprawa. Widzę że przeszliście płynnie od oskarżeń do werdyktów – nigdy nie brałem kasy klubowej, nie mam takiej potrzeby, chęci zamiarów i planów. Samo wysuwanie oskarżeń rozumiem ale pisanie o tym w trybie oznajmującym jest kłamstwem.

Druga sprawa. Administrowanie stroną nie polega na tym żeby „pozyskiwać nowych oddanych przyjaciół”. To jest rola przyjaźni, a admin musi wszystkich traktować tak samo. Więc proszę nie oceniać moich decyzji przez pryzmat ilości moich znajomych.
Pozostała obraźliwa części wypowiedzi – zagranie pod publiczke więc znów pomijam.

Jeśli chcecie mi zrobić na złość, bo przecież o to tu chodzi – załóżcie, inny, lepszy klub.

w państwie prawa i tak zwane samosądy są surowo karane

Mnie udało wam się skazać zaocznym samosądem.

#3433 Gość_Nowaczek_*

Gość_Nowaczek_*
  • Guests

Napisany 02 czerwca 2009 - 12:28

ja to napisze po swojemy krotko i na temat jedne wielkie dziadostwo !!

#3434 Gość_Demon126p_*

Gość_Demon126p_*
  • Guests

Napisany 03 czerwca 2009 - 13:53

Teraz to już raczej będzie spęd dzieciarni,ale niektórzy tutaj lubią dzieci...

#3435 OFFLINE   Damian126rally

Damian126rally

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
    • :

Napisany 05 czerwca 2009 - 06:57

Cześć ! Nazywam się Damian i posiadam Bisa mam nadzieję że spotkamy się na jakimś spocie :)

#3436 Gość_Demon126p_*

Gość_Demon126p_*
  • Guests

Napisany 05 czerwca 2009 - 07:22

Damian zapraszam tutaj ---->

Please Login or Register to see this Hidden Content



#3437 OFFLINE   Damian126rally

Damian126rally

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
    • :

Napisany 05 czerwca 2009 - 11:36

szukałem tych spotów na stronie i nie znalazłem ... myślałem że to będzie w życiu miast - spoty ... gdzie jest ten dział do którego wysłałeś mi link ?

#3438 Gość_Demon126p_*

Gość_Demon126p_*
  • Guests

Napisany 05 czerwca 2009 - 11:59

Wysłałem ci link do innego forum,bo tutaj za treści nie odpowiadające adminowi można dostać bana.
I chyba nie chcesz żeby jakieś łepki dawali ci rady jak masz np poskładać silnik :wink: :lol:

#3439 OFFLINE   Damian126rally

Damian126rally

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
    • :

Napisany 06 czerwca 2009 - 15:18

co do durnowatych domysłów Kizara... Tak jestem kolegą SzczuraZ`a i będę dawał mu pisać kiedy mi się podoba. Chłopaki przedstawili mi całą sprawę. Bedę i tu i na F126 czy się to komu podoba czy nie.

Pozdrawiam Damian.

SzczuraZ mówi :

zdejmiecie kiedyś mi tego banan czy już dożywotnio tak zostanie ? Boicie się że będę robił burdel ? Panie Maxx tego się pan boisz ?!

#3440 OFFLINE   sigo

sigo

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 794 postów
    • Time Online: 18m 43s

Napisany 09 czerwca 2009 - 19:58

żenua żenua żenua :roll:








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.