Skocz do zawartości


Zdjęcie

co to moze być?


7 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Maciejsz

Maciejsz

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 77 postów
    • Time Online: 4d 22g 58m 10s

Napisany 31 stycznia 2014 - 22:05

hej mam problem otóz
ostatnio jechałem moim 126p i w pewnym momencie tak z nienacka szarpło go i zgasł potem nie chciał odpalic
tak to wyglądało ze przy dodaniu gazu jakby odcinało paliwo do gaznika i gasł mimo ze paliwo w filtrze jest
nie mam pojęcia co sie stało
gaznik mam po przeróbkach i odkąd go mam (stary typ z oską 6.3 nową) tak sie wszystko kitfasi
-przerywa na luzie ale w czasie jazdy ciągnie ładnie
-nie da sie go wyregulować ani obrotów ani skłądu mieszanki tzn bardzo cięzko jest z regulacjami
kombinowałem do tej pory z dyszami przepustnicą rurkami emulsyjnymi ośkami czyszceniem wszystkiego
i już nie mam pomysłów
mam jeszcze jeden z elektrozaworem ale nie mam osi 8.2 na tamtym niby ładniej wchodził na obroty i dało sie go wyregulowac było cacy a ten sie pieprzy odkąd go mam
moze ktoś z was mi powie dlaczego sie tak stało ze go szarpło mocno i zgasł niewiadomo czemu i nie chciał odpalić
nie mam juz pomysłów a wszystko porobiłęm (zbiornik przeczyszczony nowy filtr paliwa i przewody pompka nowa)

#2 OFFLINE   luksusen

luksusen

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 49 postów
    • Time Online: 10g 49m 7s

Napisany 01 lutego 2014 - 10:17

może masz pękniętą podstawkę pod gaźnikiem sprawdź bo nie zawsze widać na pierwszy rzut oka. wszystkie uszczelki też przejrzyj. Jak Ci ciągnie gdzieś lewe powietrze to choćbyś nie wiem jak regulowała to za chu*a nie będzie tak jak być powinno ;)

#3 OFFLINE   Maciejsz

Maciejsz

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 77 postów
    • Time Online: 4d 22g 58m 10s

Napisany 01 lutego 2014 - 15:06

no ale tak było kilka razy ze mi jakby odciął całkowicie paliwo przy przyspieszzaniu jak i wolnej jezdzie zgasł i nie odpalił
podstawka nowa bo wymieniłe gaznik wyrównałem
a potem juz tak jak mówie odcinka totalna zgasł i nie odpalił
i nie mam pojecia co jest grane
pomysły mi sie wyczerpały bo juz wszystko zrobiłem co mi na mysl przyszło.

#4 OFFLINE   luksusen

luksusen

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 49 postów
    • Time Online: 10g 49m 7s

Napisany 01 lutego 2014 - 15:53

a próbowałeś założyć inny gaźnik?

#5 OFFLINE   Maciejsz

Maciejsz

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 77 postów
    • Time Online: 4d 22g 58m 10s

Napisany 01 lutego 2014 - 16:01

nie mam innego mam rozebrany bez osi nadw. 8 innego niestety brak

#6 OFFLINE   piotrekwielki

piotrekwielki

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 406 postów
    • Time Online: 7g 43m 22s

Napisany 01 lutego 2014 - 23:44

Maciejsz Problemy z wyregulowaniem zapewne po wymianie oski, albo podstawki, nieszczelność powstałą - wszystkie uszczelnienia miales? Rozwierciles to wszystko poprawnie? A ze przestal dziobac, to moze syf pozostawiony przy skladaniu zatkal gaznik.

- Sprawdz podstawke czy idealnie przylega - ja mialem nowa ale nie chciala dojsc do konca do głowicy bo opierała się o nakrętki.

- Sprawdz oske czy niema luzu - i czy są wszystkie uszczelnienia.

- Gaznik do przepatrzenia - cos musi byc nie tak - Zatkana dysza utopiony/rozregulowany pływak...
MAŁY, ALE WARIAT

#7 OFFLINE   Maciejsz

Maciejsz

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 77 postów
    • Time Online: 4d 22g 58m 10s

Napisany 01 lutego 2014 - 23:54

dobra akurat gaznik jest wyjety to przepatrze wszystko dokładnie a jak po przepatrzeniu nadal bedzie to samo to skołuje (nie wiem jeszcze skąd) oś 8.2 do tamtego gaznika ( z rozwiertakiem którego nie ma nigdzie w piotrkowie ale na upartego znajde ten roziertak)
podobno tamten gaznik był lepszy i w regulowaniu i jazda była przyjemniejsza
a ten to przeciwienstwo tamtego
a jeszcze jedno mam dysze
120/220/f74 i jakby zostawic to 120/220 a rurke włozyc albo f8 albo f101 dałoby to coś czy zostawic tak jak jest z rurką f74? tak zeby on ładnie ciągnął na kazdym biegu i nie trzepało go
bo takto ładnie wszystko jest ale na wolnych jak mam tam 3-4.000 obr to czuc ze go jeszcze trzepie

#8 OFFLINE   morrek

morrek

    Master

  • Member
  • 1 732 postów
    • Time Online: 2d 2g 35m 4s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 02 lutego 2014 - 14:49

A ja Ci dobrze radzę zamień powietrzną 220 na 190, bo teraz to masz troszkę zubożoną mieszankę.



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.