Skocz do zawartości


Zdjęcie

126p licznik


Brak odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Maciejsz

Maciejsz

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 77 postów
    • Time Online: 4d 22g 58m 10s

Napisany 27 stycznia 2013 - 21:34

chodzi o to że pewien czas temu zmieniłem tarcze zegarów na białe i od tamtej pory zaczęły się problemy
1. wskaźnik poziomu paliwa : jeżeli wlałem 10 litrów benzyny to wskazówka pokazywała mi rezerwe a powinna pokazywać 1/2 zbiornika tak było na poczatku zaraz po zmianie i złożeniu licznika po jakimś czasie z prawie pustym (dojechałem ledwo co na najbliższą stację) zbiornikiem wskazówka zawiesiła się na 1/2 dolałem 10litrów to podskoczyła na jedynkę czyli niby zbiornik był pełny a powinien byc na 1/2 zbiornika znów pojezdziłem i znowu to samo zawiesiła sie wskazówka cuda niewidy sie z tym dzieją pytanie do was: co z tym teraz zrobić sam nie wiem ile mam w zbiorniku wskazówka pokazuje jak chce opada kiedy chce stanie kiedy chce nie wiem już co z tym zrobić

2.Predkościomierz tez sie schrzanił bo dajmy na to ze jadę np 50km/h a wskazówka pokazuje mi 90km/h jak czuję ze jade 50km/h czy da się zrobić z tym coś zeby pokazywał właściwa prędkość?
Pomózcie no bo przecież ja z tym zwariuje :evil:
mam FLa 1992r z licznikem od EL



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.