Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowe fotele Inter Groclin


8 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Szczepek

Szczepek

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 149 postów
    • Time Online: 3d 5g 41m 51s

Napisany 26 stycznia 2013 - 19:39

Zamówiłem sobie komplecik nowych foteli IG oraz pokrowiec na tył. Pokrowce są strasznie ciasno uszyte. Macie jakieś pomysły jak to założyć ? Po za tym fotele nie mają tych klameczek do podniesienia, więc próbowałem przełożyć ze starych foteli ale, nie pasują najlepiej. Mocno przylegają do boku siedziska. Jakieś porady ? Ogólnie fotele są naprawdę fajne , dobrze wykonane , świetnie się w nich siedzi różnica między serią niebo ,a ziemia o wiele niżej się siedzi jest twardziej ,a oparcie znakomicie przylega do pleców.

#2 OFFLINE   arek

arek

    loża szyderców

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 951 postów
    • Time Online: 3d 6g 45m 19s

Napisany 26 stycznia 2013 - 19:53

zapięcie fotela zdejmij i podegnij troche

#3 OFFLINE   maras93

maras93

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 37 postów
    • :

Napisany 26 stycznia 2013 - 21:02

a propo foteli to zakładał ktos z Forum kanape z przodu zamiast foteli ?
Ja będę tak kąbinował , ale trzeba rozwiązac jakos problem skrzyni ( trzeba jakos te biegi zmieniac)

#4 OFFLINE   arek

arek

    loża szyderców

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 951 postów
    • Time Online: 3d 6g 45m 19s

Napisany 26 stycznia 2013 - 22:10

kiepski pomysł, zostanie ci i tak ręczny i ciegna od ssania i ogrzewania

#5 OFFLINE   szlachcik333

szlachcik333

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 596 postów
    • :

Napisany 27 stycznia 2013 - 02:07

pomysł ciekawy tyko jak z tyłu nie miało by być kanapy bo i tak nikt by tam nie wszedł :) arek ma racje z ręcznym, ssaniem i ogrzewaniem chociaż dla chcącego nic trudnego :lol: maras93 jak coś wymyślisz :idea: to napisz :D

#6 OFFLINE   Harnas

Harnas

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2 323 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 38s

Napisany 28 stycznia 2013 - 07:45

I jeszcze mocowanie pasow bezpieczenstwa :devil:
Dodany obrazek

#7 OFFLINE   arek

arek

    loża szyderców

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 951 postów
    • Time Online: 3d 6g 45m 19s

Napisany 28 stycznia 2013 - 20:02

mocowanie pasów to najmniejszy problem

#8 OFFLINE   kultowe@op

kultowe@op

    Master

  • Member
  • 678 postów
    • Time Online: 9g 32m 58s

Napisany 28 stycznia 2013 - 23:25

Mocowanie pasów można dać na dłuższych tyczkach jak np Fl miały i rzucić między oparciem a kanapą.
Ssanie można przenieśc na konsolę przedłużając linkę a ogrzewanie dać na tył tunelu jak w st było.
Nadal jednak pozostaje problem ręcznego, będzie to rzeźba jak nie wiem co.
Bardziej jednak martwi mnie to, że kanapa będzie musiała być zrobiona od podstaw bo po primo tylna jest profilowana pod kształt tylnej części nadwozia, a po sekundo jest zrobiona z cienkich drucików więc trzeba by zrobić kompletną ramę na której kanapa spełniałaby rolę materaca inaczej pognie się jak szmata. Poza tym będzie cholernie wysoko i musiałbyś mieć wzrost krasnala żeby się zmieścić pod sufitem, już nie mówiąc o przeglądzie :P Zapomnij o cięciu tunelu bo w maluchu to element konstrukcyjny spełniający poniekąd rolę podłużnicy. Wspomnę jeszcze, że auta które miały z przodu kanapę miały drążek zmiany biegów przy kierownicy :P No jeszcze powiedzmy w poldku czy 125p w nowszej budzie by to przeszło bo jest mocno z przodu pod skosem ale nie w malcu chyba że sobie jakoś wyrzeźbisz.
Temat wykonalny ale raczej do większych aut.

Poza tym nie widzę sensu takiego rozwiązania, bo płaska kanapa nie ma absolutnie żadnego trzymania bocznego i na zakrętach suwałbyś się na boki jak worek kartofli w bagażniku :P

#9 OFFLINE   sercio_20

sercio_20

    Krzychu

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 796 postów
    • Time Online: 3d 21g 29m 24s

Napisany 29 stycznia 2013 - 08:55

A ja mam mam jeszcze jedno pytanie co do tej kanapy z przodu. Po jakiego grzyba w tym rzezbic?? Ani to wygoniejsze, ani bezpieczniejsze a o wygladzie i uzytkowaniu tylnych siedzen to nie wspomne.

Powered by Serek!

Swap central w trakcie budowy ----> http://www.terytoriu...l-by-sercio-20/

Zapraszam ! :)




Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.