Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowy Dział na forum odnośnie Reklamy klubu i nie tylko.


7 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Świercu

Świercu

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 191 postów
    • :

Napisany 17 października 2011 - 11:00

Forum się rozrasta, klub także, członków coraz więcej...
I tu wpadłem na takowy pomysł, żeby stworzyć dział na forum przeznaczony reklamie klubu "Terytorium 126p".
- Na pierwszy ogień poszły by, linki do strony klubu na Facebooku, oraz Grupy "Ekipa TRT" na Facebooku(nie dawno przeze mnie stworzona).
- Stworzenie klubowego konta Picasy, gdzie wrzucane będą zdjęcia ze wszystkich organizowanych zlotów i nie tylko, tak by wszystko było zebrane w jednym miejscu i można by było jednorazowo to obejrzeć. Bez przeszukiwanie danych tematów i poszukiwania linków.
- Zgrupowanie wszelakich banerów, userbarów, avatarów, log ze znakami klubu w jednym miejscu.
- Pojawi się możliwość zakładania tematów w celu podania linków do Zdjęć czy Filmów powiązanych z własnymi pojazdami (fiat 126p) i klubem w celu dodatkowych materiałów na rzecz reklamowania klubu.
- Tworzenie sesji pojazdów, tzn. co jakiś czas będzie brany jeden kierowca ze swoją "maszyną" i zostanie zrobiona "Im" sesja zdjęciowa, która ukaże się na forum.
- W w/w sposób zostanie ukazany materiał, który w przyszłości może być przeznaczany dla prasy i mediów. Przy okazji większych organizowanych wydarzeń powiązanych z klubem.
- Po zimie stworzenie potężnego filmu promującego klub, w celu rozpromowania Ogólnopolskiego Zlotu i Manufaktury, by jak największa ilość ludzi pojawiła się wraz ze swoimi maszynami na w/w wydarzeniach. A także rozreklamowania Klubu.

Pomysł wstępny, do ew. poprawek/dodatków itp.
Oczywiście jako że jestem pomysłodawcą postaram się stanąć na wysokości zadania.

Proszę o wasze opinie. Bez względu na to czy pozytywne czy negatywne, żeby były uzasadnione. By można było wszystko czytelnie i przejrzyście wyjaśnić w cywlizowany sposób.

Z góry mówię że jeżeli ktoś musi napisać coś "debilnego" "chamskiego" "prowokacyjnego" "żenującego" itp. Niech sobie odpuści... A jeżeli naprawdę energia wewnętrzna tak go rozsadza, niech pisze to w postaci PW, a nie na łamach tego tematu.

Pozdrawiam.
Świercu.

#2 OFFLINE   piotrekwielki

piotrekwielki

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 406 postów
    • Time Online: 7g 43m 22s

Napisany 17 października 2011 - 13:33

juz cos w tym rodzaju jest...bodajze marketing i promocja klubu zlotow i nie tylko
MAŁY, ALE WARIAT

#3 OFFLINE   Quoter

Quoter

    Root

  • Member
  • 713 postów
    • Time Online: 1d 22g 50m 44s

Napisany 17 października 2011 - 15:39

jestem za Tym, bo tak naprawdę dział promocji klubu średnio przędzie.
Fotograf ze sprzętem i zdolnościami a nie zdjęcia Kalkulatorami ;/
Ja sam jako radiowiec SRŻ mógłbym co nieco zdziałać w Tym dziale :P
Mógłbym Również zagadać z Polibudą bo i oni mają swoją TV
podpis.png

 

 

#4 OFFLINE   Saint_Lilith

Saint_Lilith

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 83 postów
    • :

Napisany 17 października 2011 - 20:49

Już jakiś czas temu myślałam nad porządnymi zdjęciami aut i ich właścicieli. Ale takimi naprawdę w pełni profesjonalnymi. Może niekoniecznie typu "stoi koleś koło auta", bo można wymyślić coś o wiele oryginalniejszego. Zaplecze foto jest - nie tylko forumowe...
So unholy.
Sister of grace.

#5 OFFLINE   Świercu

Świercu

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 191 postów
    • :

Napisany 17 października 2011 - 22:14

piotrekwielki, tak jest coś takiego. Ale wszelakie zdjęcia, filmy, banery reklamowe są porozrzucane po całym forum, chodzi o to żeby zebrać to na początek w kupę i doprowadzić do jakiegoś wyglądu, a potem zacząć dodawać nowe rzeczy żeby wypromować bardziej klub.

Saint_Lilith, nie mają to być zdjęcia jak to powiedziałaś...

"stoi koleś koło auta"

Tylko naprawdę sensowne zdjęcia, które mogły by czasem, a nawet często posłużyć jako wizytówka klubu lub danego kierowcy. Ew. na początek jakaś sesja testowa którą bym zrobił i zobaczymy jak by to wyszło, ale nie tak od razu...

Quoter, fakt ktoś do pomocy by mi się przydał, ale najpierw trzeba by było ogarnąć to co jest, a dopiero wprowadzać nowości, żeby to miało ręce i nogi.

Czekam na wypowiedzi kolejnych osób, czy to pozytywne które nie ukrywam są mile widziane, oraz negatywne które pomogły by zobaczyć nie doskonałości tego pomysłu, ułatwi to ich ominięcie lub rozwiązanie.

#6 OFFLINE   Saint_Lilith

Saint_Lilith

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 83 postów
    • :

Napisany 17 października 2011 - 23:09

Świercu, ja nie napisałam, że chcecie zrobić takie zdjęcia, tylko że wcześniej myślałam nad zdjęciami "innymi niż wszystkie" :P Na razie składam wszystko "do kupy", jak skończę spodziewaj się PW :)

Na tę chwilę nie widzę "niedoskonałości pomysłu", dlatego... ludzie, pisać! :D
So unholy.
Sister of grace.

#7 OFFLINE   Quoter

Quoter

    Root

  • Member
  • 713 postów
    • Time Online: 1d 22g 50m 44s

Napisany 18 października 2011 - 09:45

Ok Świercu jak bedziesz miał aparat daj znać ja wypucuje fure i sie mozemy jakos ustawić... mam kilka plenerów do ciekawych zdjęc samochodowych
podpis.png

 

 

#8 OFFLINE   Świercu

Świercu

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 191 postów
    • :

Napisany 21 października 2011 - 12:13

Nie wiem czy nikt tu nie zagląda, czy nikomu się nie chce nic pisać. Chcę znać zdanie innych, ale jakoś długo to trwa, więc niech temat sobie tu będzie, może ktoś coś napiszę, pożyjemy zobaczymy. Mnie się nie śpieszy. Według zasady "nic na siłe"...








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.